PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה חשובה.....

פאוור
10-09-06, 16:57
קודם כל הרבה כבוד לחברה פה ולאחראים שבאתר אני חדש פה אז שלום

אני מתאמן המון זמן מאז גיל 15 היום אני בן 20 ותמיד נישארה לי אותה בעיה שאני מאמין שיש אותה להרבה
הצלחתי לעלות במסת שריר מצוין אבל תמיד אני ניתקע בקטע של בכוח אני טיפוש של כח התחלתי לא מזמן תוכניות כח בננצ חזרות נמוכות אבל לא יודע לא משהו
קראתי שלא טוב להתאמן יום אחרי יום בגלל ההתאוששות של השרירים
ואי עובד מצוין ולא רואה תוצאות ולדוגמא אני רואה ערבים שעובדים איתי בסופר כל יום עובדים פיזי בלי מנוחה והם כמו חיות
אז אם תתנו לי חומר למחשבה ותשובות אני אשמח מאוד תודה מראש

Efi eLi
10-09-06, 17:29
לא הבנתי מה השאלה שלך אחי...
אהה ברוך הבא דרך אגב...[=

פאוור
10-09-06, 18:22
קודם כל תודה רבה, אני התכוונתי בשאלה איך אני יכול להיות חזק מאמון משקולות ולא רק מנופח, אם תוכל לפרט תודה אחי.

ran_z
10-09-06, 18:24
עבודה פיזית לא תעלה את הערבים האלה במסה, זה סה"כ יעלה להם את הכוח הפיזי ויש להם הרבה לחץ על עמוד השידרה.
וזה שאתה רואה אותם עושים את זה כל יום זה מן הסתם העבודה שלהם, אני ההיתי עובד בהובלה והרכבה של רהיטים כל יום גם אצלי השרירים לא נחו אבל לא ההיתי מתאמן וזה העבודה זה מה יש.

בוא תעלה כאן את התכנית שלך סבבה?

פאוור
10-09-06, 18:31
אני מתאמן שלוש פעמים בשבוע
אותה תוכנית אימונים שלוש פעמים בשבוע
מתח רחב בתוספת משקל 4x6
בנצ 4x4
ופרפר דמבאלים לנפח 3x10
וחזה עליון3x10
ולגבי ידיים מתלבט קראתי וגם אמרו לי שלא כאדי להתאמן על ידיים כי הם מספיק עובדות בתרגילים
על שרירים גדולים
אז זה בגדול

ShaI^MymoN
10-09-06, 18:39
מי אמר לך תשטות הזאת ?
מי שרוצה להיות בודיבילדר צריך לעבוד על כל הגוף כל שריר ושריר
Lol אני רק חושב על זה תאר לך את רוני לא עובד ידים חחחחחחחח עם כל הגודל הזה וידים קטנות :):):):)

פאוור
10-09-06, 18:45
הנקודה אצלי שאני לא רוצה להיות רק באדיבילדר אני מאוד אוהב את הקטע של הכח עוד מגיל צעיר
אני רוצה גוף מנופח אבל יותר כח ואני לא יודע איך לעשות את זה

ran_z
10-09-06, 18:45
אני מתאמן שלוש פעמים בשבוע
אותה תוכנית אימונים שלוש פעמים בשבוע
מתח רחב בתוספת משקל 4x6
בנצ 4x4
ופרפר דמבאלים לנפח 3x10
וחזה עליון3x10
ולגבי ידיים מתלבט קראתי וגם אמרו לי שלא כאדי להתאמן על ידיים כי הם מספיק עובדות בתרגילים
על שרירים גדולים
אז זה בגדול

זה לא תכנית אימונים ידידי.
איפה כתפיים? רגליים? ידיים?
אז מה אם הם עובדות בתרגילים המורכבים, זה לא אומר שהם לא צריכות לקבל סטים בכלל.

פאוור
10-09-06, 18:57
זה נכון שפיתוח גוף צריך להתמקד כ בכל שריר ושריר לבד , אני רוצה לפתח תגוף שלי אבל גם ובעיקר לפתח תכח , אני לא רוצה להיות סתם מנופח והבעיה שאני לא יודע איך עושים את זה..

Yoshi-Moto
10-09-06, 21:36
תעבוד על כל השרירים-אל תפסול אף שריר....
וכדי להתפתח טוב אתה צריך תוכנית אימונים טובה... ולאכול נכון...

Amit
10-09-06, 21:54
אחי יש הבדל בין עבודה על כוח או לבין עבודה על היפורטרפיה לפי מה שאתה מתאר אתה יותר מתחבר לקטע של הפאוורליפטינג זה תזונה שונה ואימון שונה תחפש קצת על 5x5 ועל westside barbell ובכלל תתחיל ללמוד קצת על פאוורליפטינג