PDA

צפה בגרסא המלאה : עליתי 5 ק"ג, אבל למה לא רואים ?

sheronz
19-11-06, 17:26
שלום
עם תכנית אימונים ותזונה מקצועיות לעליה במסה לאדם רזה עם חילוף חומרים מהיר מאוד מאוד
עליתי 5 קג בחודש וחצי, ז"א מ 60 ל - 65 על גובה 1.76. (

מספר שאלות:
1. למה אני לא רואה הבדל דרסטי במבנה הגוף? תמיד הייתי רזה ושרירי וגם עכשיו.
אני אולי טיפה יותר מוצק אבל לא מעבר. למה? האם זה בגלל שעליה התחלתית במסה מורכבת בעיקר
ממים וגם שומן שמפוזרים על פני כל הגוף?
2. איך רוכשים "מסת שריר קבועה" כזאת שגם אם אתה חוזר לאכול "רגיל" לא נעלמת אחרי חודש ?
כשהתחלתי, עליתי 8 קילו בשלושה חודשים, נסעתי לחודש וחצי לתאילנד (בלי אימונים, אוכלים 2-3) ארוחות ביום
וחזרתי 8 קילו פחות. איך זה ייתכן ?

P-a-n-1-c
19-11-06, 17:55
שלום
עם תכנית אימונים ותזונה מקצועיות לעליה במסה לאדם רזה עם חילוף חומרים מהיר מאוד מאוד
עליתי 5 קג בחודש וחצי, ז"א מ 60 ל - 65 על גובה 1.76. (

מספר שאלות:
1. למה אני לא רואה הבדל דרסטי במבנה הגוף? תמיד הייתי רזה ושרירי וגם עכשיו.
אני אולי טיפה יותר מוצק אבל לא מעבר. למה? האם זה בגלל שעליה התחלתית במסה מורכבת בעיקר
ממים וגם שומן שמפוזרים על פני כל הגוף?
2. איך רוכשים "מסת שריר קבועה" כזאת שגם אם אתה חוזר לאכול "רגיל" לא נעלמת אחרי חודש ?
כשהתחלתי, עליתי 8 קילו בשלושה חודשים, נסעתי לחודש וחצי לתאילנד (בלי אימונים, אוכלים 2-3) ארוחות ביום
וחזרתי 8 קילו פחות. איך זה ייתכן ?

1. כי עלית הרוב נוזלים.
2. איך דבר כזה מאסת שריר קבועה. כשאתה אוכל 2-3 ארוחות קשה לי להאמין שאתה מגיע אפילו למאזן נייטרלי. מה שקורה זה שאתה במאזן שלילי ואז הגוף שלך מאבד גם שריר\שומן\נוזלים, במיוחד כשאתה לא מתאמן.

sheronz
19-11-06, 18:07
1. כי עלית הרוב נוזלים.
2. איך דבר כזה מאסת שריר קבועה. כשאתה אוכל 2-3 ארוחות קשה לי להאמין שאתה מגיע אפילו למאזן נייטרלי. מה שקורה זה שאתה במאזן שלילי ואז הגוף שלך מאבד גם שריר\שומן\נוזלים, במיוחד כשאתה לא מתאמן.

מה זאת אומרת נוזלים? ואיפה הם נימצאים?
אז מתי בדיוק רוב העילה תהייה של שריר ? (עוד חודש וחצי אני אגיע לאזור ה 70 בתקווה. גם אז לא יראו הבדלים?)

אני ככה בגלל חילוף החומרים שלי ?
הרי אתה יכול לראות אנשים שהם מעט שמנמנים שחיים כל היום על ארחוה וחצי והרבה כוסות קפה ונישארים ככה לעד.
ואני, אם אני אוכל "רק" 3 ארוחות ביום כמו כל בן אדם נורמאלי (נגיד אחרי שאגיע ל 80 ק וארצה רק לשמור) יתחיל לאהד מישקל כי אני יהיה במאזמן שלילי?!
איך זה יכול להיות !?