PDA

צפה בגרסא המלאה : יש מצב לגלדיאטור מקצועי ב5 אלף פלוס מינוס?

rgv
19-11-06, 23:16
בתאכלס אני סומך רק עלייכם שתארגנו משהו הכי מקצועי שאפשר..

בעיקרון יש לי מולטי טריינר.. אבל די ישן אני שוקל להחליף אותו בגלל זה אני מבקש עזרה בקשר לזה..

בעיקרון אני גם רוצה להביא את הספה הזאת..
http://www.gilsport.co.il/ViewProduct.asp?ID=125

(למרות שיש לי אחת אבל כבר ישנה..) מה גם שהיא באה עם מוט דאבל-יו מקצועי..

חוץ מזה יש לי + - דברים בבית.. אולי נביא גם עוד דבר או שניים חוץ מזה..

אז מה אתם אומרים יש מצב להשיג משהו שווה ב5 אלף?

Arielp
19-11-06, 23:19
אחי מסקר שוק שעשיתי... ארגנתי ספה מעולה איכותית ומקצועית + משקולות + מוטות סך הכל 1600 שקל כולל משלוח... 5 אלף שקל זה too much ...

rgv
19-11-06, 23:24
אחי מסקר שוק שעשיתי... ארגנתי ספה מעולה איכותית ומקצועית + משקולות + מוטות סך הכל 1600 שקל כולל משלוח... 5 אלף שקל זה too much ...

יש לי ספה מוטות ומשקולות.. אני מדבר בלי קשר לזה גם רוצה איזה גלדיאטור משהו רציני שיאפשר מגוון רחב של תרגילים.. (גם בשביל אבא שלי שלא יתחיל לשכב על ספה ולעשות משקולות חופשיים כל היום..)

rgv
20-11-06, 13:11
יש מצב לאיזה המלצה? :/

Gamerrrrr
20-11-06, 18:25
יש מצב לאיזה המלצה? :/
יש כאלה שיעלו לך יותר מ5000 לפי דעתי, שיש בהם פולי עליון\תחתון (לא פולי חתירה!! שזה אמצעי ד"א אלא פולי מהרצפה), יש פרפר, לחיצת חזה (מכונה), פשיטת\ כפיפת ברך.

igorek
20-11-06, 18:32
אתה סתם מבזבז את הכסף שלך, 5000 שקל זה המון כסף.
במחיר הזה אפשר לקנות כלוב טוב לסקוואט, בנץ' מכובד, מוטות, דאמבלים ואפילו איזה לג פרס.
מה הבעיה עם זה שאבא שלך יעשה רק תרגילים עם משקל חופשי?

Psychopath
20-11-06, 18:33
מיותר .. אתה יודע איזה Pack אני יכול להמליץ לך בשליש מהמחיר הזה?

rgv
21-11-06, 02:08
טוב החלטתי שאני אלך על ספה 75 +- משקל.. כלוב לסקואט אולי..

הספה היא ב2 חלקים נפרדים..
המוטות שישמשו אותי יהיו מוט W מוט ארוך ו3 קצרים..
יש לי רק בעיה אחת.. שהמוט שיש לי.. עד שהוא מגיע להברגה זה 92 ס"מ בדיוק.. והרוחב של הכן דחיקה הם מטר ו2 ס"מ.. זאת אומרת שהם יעלו על ההברגה ולא יהיה נוח להבריג.. לכן אני מחפש מוט נוסף (יותר ארוך מהקיים)..
חוץ מזה יש לי מולטי טריינר והליכון.. ואולי גם נוסיף אופני כושר.

מה אתם אומרים?
שווה?

גם לא יצא יקר יותר מדי.. עם הזמן נשפר..

rgv
21-11-06, 13:04
מה אתם אומרים בקשר לבעיה עם המוט?

rgv
22-11-06, 13:48
מה אתם אומרים בקשר לבעיה עם המוט?

...

Roi2
23-11-06, 11:33
אם אתה רציני בעניין יש מכשירים שמגיעים גם ל10 אלף שקל באביר ספורט ציוד מקצועי שזה תופס חדר שלם מכשיר אחד ענק כמו מולטי טריינר רק לפאוור ליפטינג שאפשר לשים עליו פלטות חופשיות בלבד וזה הדבר הכי טוב שיצא עד היום אתה יכול לראות תמונות ב www.body-solid.com
אם אתה מעוניין יש לי למכירה מכשיר לחיצת רגליים כי אני מבין שאין לך לג פרס קניתי מאביר ספורט לפני שנה ואני מעוניין למכור אותו אין לי שימוש בו יותר אני לא מתאמן בבית כבר...

Ori-Silver
23-11-06, 13:42
אם אתה רציני בעניין יש מכשירים שמגיעים גם ל10 אלף שקל באביר ספורט ציוד מקצועי שזה תופס חדר שלם מכשיר אחד ענק כמו מולטי טריינר רק לפאוור ליפטינג שאפשר לשים עליו פלטות חופשיות בלבד וזה הדבר הכי טוב שיצא עד היום אתה יכול לראות תמונות ב www.body-solid.com
אם אתה מעוניין יש לי למכירה מכשיר לחיצת רגליים כי אני מבין שאין לך לג פרס קניתי מאביר ספורט לפני שנה ואני מעוניין למכור אותו אין לי שימוש בו יותר אני לא מתאמן בבית כבר...
בכמה אתה מוכר אותו?

Roi2
24-11-06, 22:51
800 שקל אפשר לראות תמונה שלו באתר שם הוא במצב חדש ולא תופס הרבה מקום זה לעשות לג פרס בשכיבה נוח מאוד מסיבי ואפשר לשים מעל ל300 קילו בפלטות חופשי רגילות