PDA

צפה בגרסא המלאה : ישראל 2011

spacex
20-11-06, 13:31
לאחרונה מדובר כאן בפורום המון על הנושא , חשבתי לתת לכם לקרוא תגובה של אחד הגולשים בynet
תגובה שממש הזדהתי איתה ..

המקום :ישראל
התאריך:11.11.2011

אני קם בבוקר במהירות כדי להספיק להגיע למסגד. אסור שיחשדו בי... אחרי הפצצה האיראנית המוסלמים כפו על השאריות כאן התאסלמות או מוות. אני בחרתי בחיים,

מכת הנגד הישראלית לא יצאה בסופו של דבר אל הפועל. ראש הממשלה החליט לא ללחוץ על הכפתור בגלל דעת הקהל הבינלאומית. בעצרת הכללית של האו"ם הוחלט שמדינת ישראל צריכה להכנע. ממילא לא נשאר שום דבר אחרי שבבוקר אחד שלוש פצצות גרעיניות הופעלו במישור החוף.
לפחות אני בחיים, אי אפשר לומר את זה על היהודים תושבי אירופה שגילו מאוחר מדי שהאיומים של אחמדיניג'אד נכונים ועשרות פצצות גרעיניות הופעלו בשטחם על ידי "טרוריסטים". האצבע המאשימה הופנתה ל"טרוריסטים יהודיים שגנבו את הפצצות מדימונה". האירופאים שמחו לגלות שלמרות 70 שנות תרדמה כישורי ההרג והרצח שלהם לא נפגמו והם פצחו להם בנחת בשואה שניה שאחריה באמת אפשר לומר שאירופה נקייה מיהודים. מה שמנחם אותי הוא שבגלל ההתקפה הגרעינית עליהם לא נשארו יותר מדי אירופאיים...
אני לא מדבר על ההודים המסכנים שחטפו אחרי ש"טרוריסטים" מחבל קשמיר החליטו לפוצץ סימולטנית כמה פצצות גרעיניות ברחבי הודו. לנו לפחות יש קצת עזרה מהיהודים בארצות הברית. להם אין כלום.

בהתחלה חשבנו שהאמריקאים יעזרו לנו אחרי ההפצצה הגרעינית, אבל אחרי שאירופה חטפה, הם החליטו לדבוק במדיניות בדלנית.
הסינים והרוסים החליטו לחזור למשטר הקומוניזם, אחרי ששיטת הסחר החופשי בעולם קרסה בגלל ההפצצה של אירופה והודו. ככה שרוב בני האדם חיים תחת משטר דיכוי מדכא. למעט האמריקאיים שגם עליהם יש מגבלות רבות.

אני חייב למהר, היום אני בצוות שעסוק ב"טיהור" תל אביב או יותר נכון ביזת מה שנשאר מהעיר המודרנית לשעבר. אנחנו עוברים בין ההריסות ואוספים ברזלים וגרוטאות. לפחות אני עובד ומקבל קצת לחם ועדשים בסוף היום המצב שלי יותר טוב מאלו שלא החליטו לקבל אותם לעבודה. אתה רואה אותם זרוקים בכל חור, עטופים בסמרטוטים, עם בטן נפוחה.

אני חי, זה נכון, אבל כבר לא נשארו לי הרבה שיניים והשיער שלי נשר ממזמן. לפחות הצלחתי להעביר את הילד לארצות הברית. אני מקווה שהוא בסדר והוא גדל אצל אנשים שאוהבים אותו. בבוקר אני יכול לראות את המגדלים ההרוסים של עזריאלי, אני יכול לשאול רק - איפה טעינו?

הייתי ממשיך לכתוב, אבל אני חייב ללכת לתפילת הבוקר. על כל איחור כורתים אצבע.

rgv
20-11-06, 13:37
הזוי משהו..

Night_Wolf
20-11-06, 13:40
נוראי! סבלתי במשך כל הקריאה,דבר כזה בחיים אבל בחיים לא יקרה זאת אשליה מפגרת של המפגרים האלה שמבקשים סליחה מהערבים על הירי בעזה שעשינו להם ישראל מדינה חזקה תמיד הייתה ותמיד תהיה,אם כל האיומים של איראן וכל הטירור בעולם אפשר להיות בטוחים שאם ישראל תהיה תחת סכנת השמדה אנחנו נכה במוסלמים האלה כלכך חזק שהם לא ידעו מאיפה זה בא להם,חוץ מזה לא ניראה שיש להם תקציב לבצע את כל מה שהבן אדם הזה רשם ...:disgust:

tamir23
20-11-06, 13:41
עברה בי צמרמורת!

spacex
20-11-06, 13:43
גם בחיים לא חשבת שחיזבללה ייתנו לנו בראש ?
גם בחיים לא חשבת שלחיזבללה יש טילים שיפגעו בספינות שלנו ?

עכשיו תהיה בטוח ,שאנחנו חיים בבועה יותר מדי זמן ....

Danielllo
20-11-06, 13:46
פיי!! בהחלט תרחיש מציאותי!!

אבל אני מאמין שלא נצא עד כדי כך פראיירים אם וחס בחלילה זה יקרה

Real
20-11-06, 13:48
נוראי! סבלתי במשך כל הקריאה,דבר כזה בחיים אבל בחיים לא יקרה זאת אשליה מפגרת של המפגרים האלה שמבקשים סליחה מהערבים על הירי בעזה שעשינו להם ישראל מדינה חזקה תמיד הייתה ותמיד תהיה,אם כל האיומים של איראן וכל הטירור בעולם אפשר להיות בטוחים שאם ישראל תהיה תחת סכנת השמדה אנחנו נכה במוסלמים האלה כלכך חזק שהם לא ידעו מאיפה זה בא להם,חוץ מזה לא ניראה שיש להם תקציב לבצע את כל מה שהבן אדם הזה רשם ...:disgust:

כנל כמעט לא הקאתי באמצע באימשלי.

Night_Wolf
20-11-06, 13:48
:גם בחיים לא חשבת שחיזבללה ייתנו לנו בראש ?
גם בחיים לא חשבת שלחיזבללה יש טילים שיפגעו בספינות שלנו ?

עכשיו תהיה בטוח ,שאנחנו חיים בבועה יותר מדי זמן ....

אחי, אתה משווה תטילים הצימוקיים האלה שלהם לפצצה גרעינית?הם מקבלים את רוב הטילים האלה בחינם ממצרים וממדינות ערב..פצצה גרעינית אתה צריך משגר ענק או את המטוס הענקי הזה שכחתי תסוג שלו בי משהו שהוא יכול להפיל פצצת אטום..חוץ מזה מה אתה לא סומך על צה"ל?:jockey:

ran_z
20-11-06, 13:49
יש מצב אתה מארגן לי מהחומר שהבנאדם לקח לפני שהוא כתב את המכתב הזה.
זה נראה לי מסדר אותי עד סוף השנה.

pohdem
20-11-06, 13:50
המרחק בין זה למציאות אינו גדול..

pohdem
20-11-06, 13:52
:

אחי, אתה משווה תטילים הצימוקיים האלה שלהם לפצצה גרעינית?הם מקבלים את רוב הטילים האלה בחינם ממצרים וממדינות ערב..פצצה גרעינית אתה צריך משגר ענק או את המטוס הענקי הזה שכחתי תסוג שלו בי משהו שהוא יכול להפיל פצצת אטום..חוץ מזה מה אתה לא סומך על צה"ל?:jockey:
מטוס? איפה אתה חושב שאתה? במלחמת העולם השניה?
להגיד לך את האמת? אני ממש אבל ממש לא סומך על צה"ל.. ואני לא מבין מאיפה בא לך כל הביטחון הזה בצבא ה"דגול" שלנו.. הרי במלחמת לבנון השניה הם הוכיחו לנו רק את ההפך..
תצא מהבועה שבה אתה חי.. לפני שהיא תיתפוצץ לך חזק בפנים.

HHHEELLBBOOYY
20-11-06, 13:52
מי הדפוק שכתב אתזה

spacex
20-11-06, 13:55
אתם חייים בבועה חבר'ס ...
באמת ..
לפני עשר שנים יכולתם לבוא ולהגיד שהבן אדם אוכל סרט ...
היום שכחו מזה ..זה תרחיש מגה אפשרי ,ואתם חושבים שהכל בסדר...
חבל ..באמת חבל ..

Night_Wolf
20-11-06, 13:56
להגיד לך את האמת? אני ממש אבל ממש לא סומך על צה"ל.. ואני לא מבין מאיפה בא לך כל הביטחון הזה בצבא ה"דגול" שלנו.. הרי במלחמת לבנון השניה הם הוכיחו לנו רק את ההפך..

אני מחפש לך תמונה של המטוס הזה בסדר?
ואם אתה לא סומך על המדינה שלך תברח ותגור במדינה אחרת...:):):):) אתה באמת חושב שהאפסים האלה יוכלו לזרוק פצצה גרעינית איראן אם כל האיומים שלה כבר שנתיים מאיימת שאנחנו נושמד והיא רק מדברת באויר ברגע שתהיה סכנה רצינית אז אנחנו ניפעל בלי ברירה..אחי אני חושב שאתה זה שחי בתוך בועה

Night_Wolf
20-11-06, 13:59

http://www.fas.org/nuke/guide/usa/bomber/b-2.htm

בזמנך החופשי אחי תיקרא,ותיראה שיש מטוסים שיכולים להפיל פצצה גרעינית מקוה שיש לך סבלנות לזה

spacex
20-11-06, 14:06
אחי ,לגבי התרחיש ,זה מוקצן ,ובכוונה גם ..
אני לא אומר שזה מה שייקרה וזה משהו שיהיה בטוח ....
אבל זה בהחלט אומר משהו ..
בצד השני בינתיים מתחוללת תכנית גרעין ,שאף אחד לא יודע מה קורה איתה
בינתיים זה נכון שהוא רק מדבר ,אני סומך על הצבא שלי ..
אבל לצערי מי ששולט פה זה ממשלה על הפנים ,מוגבלת וחסרת דעה ,ועליה ,אני לא סומך!

Der Metzgermeister
20-11-06, 14:08
אל תזלזלו בצה"ל
הוא צבא מאוד חזק, זה כמו כל דבר אחר, צריך לדעת לשלוט עליו בשביל להפיק את המקסימום.

וארה"ב לא יצאו כאלה פרייארים אם ישלחו אטום עליינו או על אירופה.

Night_Wolf
20-11-06, 14:09
אבל לצערי מי ששולט פה זה ממשלה על הפנים ,מוגבלת וחסרת דעה ,ועליה ,אני לא סומך!

כן זה באמת נכון הממשלה שלנו על הפנים! יש לנו בעיה שהראשי ממשלה שלנו נעשים פחדנים יותר מבחירות לבחירות..

pohdem
20-11-06, 14:36
מה שאני מנסה להגיד בעצם שלאירן אין שום בעיה שם תקציב כי משאבים לא חסר להם... ולא רק מטוסים יכולים לשגר את הפצצה ככה שזאת לא בעיה..

אם למדת על ההיסטוריה של מלחמת העולם השניה תמצא שיש הרבה דומה בין גרמניה הנאצית לבין אירן של ימינו. וגם בגרמניה זילזלו בהתחלה.

בקשר למגורים? בנתיים זה לא תלוי בי. אבל בעתיד, אם אני ימצא לנכון שיש מדינה אחרת שבא העתיד שלי יכול להיות יותר טוב ובטוח אז למה לא?

אני ממש לא נימצא בבועה. אני ריאליסטי מאוד.. ושוב, גם אם אחרי מלחמת לבנון השניה אני כזה בטוח בצבא שלנו ולא מפקפק בו אפילו במעט אז אתה זה שחי בבועה ולא אני.

Tnavon
20-11-06, 14:53
לא נשמע לי ממש הגיוני כל התרחיש הזה
מה אנחנו בימי הביניים שמישהו יכול לכפות עלינו להתאסלם או למות
ואתה חושב שגם אף אחד לא יצא לעזרתנו

אתם ממש חיים בסרט

Danielllo
20-11-06, 14:55
לא נשמע לי ממש הגיוני כל התרחיש הזה
מה אנחנו בימי הביניים שמישהו יכול לכפות עלינו להתאסלם או למות
ואתה חושב שגם אף אחד לא יצא לעזרתנו

אתם ממש חיים בסרט

השואה הייתה בימי הביניים?!?!??!

אל תזיין ת'מוח.

Tnavon
20-11-06, 15:02
שאמרתי ימי הבניים לא באמת התכוונתי לזה זה היה דימוי.
ובוא נגיד שדבר כזה במאה ה21 במדינה כמו ישראל לא ממש ייתכן וגם לא שאמריקה לצדנו

pohdem
20-11-06, 15:04
יתכן.. בעבועה בועה יתכן..

Tnavon
20-11-06, 15:07
אתה חושב שלא יבוא לעזרתנו,אתה חושב שאנחנו לא יכולים להגן על עצמנו,אתה חושב שבעידן המודרני הזה יתנו לדבר כזה לקרות,אתה חושב לא נכון
יכול להיות שיקרה איזה משהו (חס וחלילה) אבל ממש לא כמו בתרחיש ההוא אפילו רחוק ממנו

pohdem
20-11-06, 15:09
התרחיש הזה הוא מוקצן.. מה אתה לא מבין?

Tnavon
20-11-06, 15:12
תגובה אחת לפני אמרת שהתרחיש הנ''ל הוא אפשרי בעבוע
עכשיו אתה אומר לי שזה מוקצן?!?!?!
מה אתה בא לערבב אותי או מה??

pohdem
20-11-06, 15:13
אוחחחחחחחחחחחחחחחחח
אני מדבר איתך על האפשרות שמשהו דומה לזה יכול לקראת. לא על התרחיש הזה ספציפית
קפיש?

Tnavon
20-11-06, 15:15
בקיצור עזוב אותך סמים.
דבר כזה לא יקרה,ולא רק בגלל שזה לא אפשרי,גם בגלל שיש אלוהים

HHHEELLBBOOYY
20-11-06, 15:16
קיצר כל אחד חי בבועה שלו

pohdem
20-11-06, 15:19
בקיצור עזוב אותך סמים.
דבר כזה לא יקרה,ולא רק בגלל שזה לא אפשרי,גם בגלל שיש אלוהים
אבל אני לא מאמין באלוהים גם.. זה שאלה של נקודת מבט..

VoRteX
20-11-06, 15:48
התרחיש הזה בחיים לא יקרה.
ברגע שאיראן משגרת טיל אחד מסכן היא נמחקת מהמפה על-ידינו אבל בעיקר ע"י ארה"ב..

slim shady
20-11-06, 15:51
לנייט וולף.....אחי צדק פה אחד שאמר שזה באמת שטויות...היום פצצות גרעיניות זה לא מה שהיה פעם...אתה מדבר על הפצצות שנפלו על הירושמה ונגאסאקי שהיו בגודל של חדר ואפילו לא שוגרו אלה נפלו מהמטוס שכונה "אינולה גיי"..(enola Gay) על שם האמא של הטייס...היום יש פצצות גרעיניות בגודל של טלויזיה ....ניתן לשגר אותן כ-ק"ק כ-א"ק מאוניות צוללות ותתפלא אבל אפילו מתותח....עניין הפצצות הגרעיניות התפתח בצורה אדירה מאז 1945...

לtnavon....זה שיש אלוהים רק מחזק את האפשרות שמדינת ישראל על כל תושביה כמעט ויושמדו....גוג ומגוג שמעת...("כי מצפון תפתח הרעה")...המחלמה הגדולה שתיהיה לפני הגעת המשיח המלחמה שבה הדם יגיע לגובה פרסות של סוס....המלחמה שאומרים הרבה רבנים ואנשי דת גדולים שקרובה מאוד...
תמסקנות ת'סיקו לבד..

slim shady
20-11-06, 15:53
התרחיש הזה בחיים לא יקרה.
ברגע שאיראן משגרת טיל אחד מסכן היא נמחקת מהמפה על-ידינו אבל בעיקר ע"י ארה"ב..

אני מאמין שארה"ב לא ננטוש אותנו במלחמה הקרובה...ותיהיה מלחמה זה ברור....לבד אין לנו כמעט סיכויי אבל עם ארצות הברית אנחנו מסוגלים למחוק את איראן סוריה ולבנון...כל פעם שאני שומע או רואה משו כמו המכתב הזה אני רק אומר.."תודה לאל שארה"ב איתנו"....:diractor:

OMRI-TURBO
20-11-06, 15:59
1-לאיראן וישראל אין דרך להלחם בגלל המרחק,אין לנו יכולות להגיע עם הכוחות שלנו לאיראן, ולאיראן אין אפשרות להגיע אלינו עם כוחותיה.

2-יש תאוריה שנקראת "מאזן כוחות" שאומרת שכאשר שני צדדים חזקים הם ימנעו ממלחמה ישירה,כמו למשל ארה"ב וברית המועצות לשעבר. גרעין איראני יכול ליצור 2 צדדים חזקים שימנעו ממלחמה כיון ששניהם יודעים את הכוח של השני ואף אחד לא רוצה בעצם הרס עצמי אלא לשרוד.

VoRteX
20-11-06, 16:03
אני מאמין שארה"ב לא ננטוש אותנו במלחמה הקרובה...ותיהיה מלחמה זה ברור....לבד אין לנו כמעט סיכויי אבל עם ארצות הברית אנחנו מסוגלים למחוק את איראן סוריה ולבנון...כל פעם שאני שומע או רואה משו כמו המכתב הזה אני רק אומר.."תודה לאל שארה"ב איתנו"....:diractor:

תשמע קשה לי להאמין שתהיה מלחמה... כי אם תהיה מלחמה סביר להניח שמיליוני אזרחים יפגעו... אחמדיניג'אד אומנם מטורף אבל אפילו הוא לא רוצה בזה... וגם אני לא... בשביל מה לעשות מלחמה אם אפשר לעשות שלום? :wiggle:
וכמה שהייתי רוצה שכל הטרוריסטים ימותו, הייתי מעדיף גם איתם לעשות שלום (אבל שלום ששווה משהו... שיפסיקו עם הקטיושות והפיגועים לתמיד!) ושחיילים ואזרחים ישארו בחיים... :jockey:

slim shady
20-11-06, 16:04
1-לאיראן וישראל אין דרך להלחם בגלל המרחק,אין לנו יכולות להגיע עם הכוחות שלנו לאיראן, ולאיראן אין אפשרות להגיע אלינו עם כוחותיה.

2-יש תאוריה שנקראת "מאזן כוחות" שאומרת שכאשר שני צדדים חזקים הם ימנעו ממלחמה ישירה,כמו למשל ארה"ב וברית המועצות לשעבר. גרעין איראני יכול ליצור 2 צדדים חזקים שימנעו ממלחמה כיון ששניהם יודעים את הכוח של השני ואף אחד לא רוצה בעצם הרס עצמי אלא לשרוד.

נכון אבל באמת נראה לך שאיראן תסתפק בשלום...האחמד הזה רוצה למחוק אותנו...הוא אמר את זה הוא מתכונן לזה ואם לא בצורה גרעינית תאמין אבל תאמין לי שלא חסרים לבחורצ'יק הזה טילים שיכולים להקיף חצי כדור...

דבר שני...לצעוד או לסוע במשאית זה לא הדרך היחידה להגיע ממקום למקום...יש לך מושג איזה כח עצום אפשר להעביר מאיראן לפה רק בעזרת מטוס..(צנחנים)...אני לא מדבר מטוסים שנוחתם ספינות שיכולות לעצור בכל מיני מדינות בעלות ברית שלה...
כנ"ל אנחנו וארה"ב....

pohdem
20-11-06, 16:18
תשמע קשה לי להאמין שתהיה מלחמה... כי אם תהיה מלחמה סביר להניח שמיליוני אזרחים יפגעו... אחמדיניג'אד אומנם מטורף אבל אפילו הוא לא רוצה בזה... וגם אני לא... בשביל מה לעשות מלחמה אם אפשר לעשות שלום? :wiggle:
וכמה שהייתי רוצה שכל הטרוריסטים ימותו, הייתי מעדיף גם איתם לעשות שלום (אבל שלום ששווה משהו... שיפסיקו עם הקטיושות והפיגועים לתמיד!) ושחיילים ואזרחים ישארו בחיים... :jockey:
סטלין, היטלר, מוסליני.. הם לא רצחו אזרחים בני עמם?
למה ניראה לך שאחריהם לא יכול לקום עוד אחד כזה? (סדאם למשל?)

VoRteX
20-11-06, 16:33
סטלין, היטלר, מוסליני.. הם לא רצחו אזרחים בני עמם?
למה ניראה לך שאחריהם לא יכול לקום עוד אחד כזה? (סדאם למשל?)

אני מדבר על מלחמה גרעינית.
ושנינו יודעים, שבזמן של היטלר, ארה"ב לא היו כמו עכשיו, ואם היה עכשיו היטלר, גרמניה הנאצית ממזמן הייתה נופלת.

Bullet
20-11-06, 16:34
הבעיה היא לא תקיפה צבאית all out.
הבעיה היא שכשאיראן תשלים את הפיתוחים שלה, היא תמכור נשק גרעיני פצפון לטרוריסטים של העולם, ואז אף מדינה מערבית לא תוכל להגן על עצמה מפני הטרוריסטים.

נדב
20-11-06, 16:38
הניסוח של הכתוב ממש טוב
קודם כל חשבתם פעם למה ארצות הברית עוזרת לנו כל כך?
בואו אני אגלה לכם את התשובה: נפט.
בלי נפט אין ארצות הברית חשוב לארצות הברית לעשות סדר איתנו ועם המדינות השכנות.
לכן ארצות הברית לא תיתן שתהיה מלחמה.
ולמרות זאת יש על מה להזהר כי אי אפשר לדעת מה יקרה לאף אחד לא אכפת ממנו חוץ מעצמנו.
ולכן אין שום בעיה שתהיה שואה 2.
מזל שיש לנו את ארצות הברית אה?

VoRteX
20-11-06, 16:40
מזל שיש לנו את ארצות הברית אה?

נדמה לי שזו הסיבה היחידית שאנחנו חיים עדיין (:

PoweRule
20-11-06, 16:59
התרחיש הזה לא הגיוני.
לאחר פיצוץ גרעיני נותרת נשורת רדיואקטיבית שלא מאפשרת חיים לעשרות חיים. מה גם, אומרים שמגדלי עזריאלי נותרו על תילם, ההדף של הפצצה היה אמור לגרום לקריסתם.
ועוד משהו, הוא אומר שאם מאחרים אז כורתים אצבע, מה קורה כשנגמרות האצבעות ? D:

מתן18
20-11-06, 17:05
התרחיש הזה לא הגיוני.
לאחר פיצוץ גרעיני נותרת נשורת רדיואקטיבית שלא מאפשרת חיים לעשרות חיים. מה גם, אומרים שמגדלי עזריאלי נותרו על תילם, ההדף של הפצצה היה אמור לגרום לקריסתם.
ועוד משהו, הוא אומר שאם מאחרים אז כורתים אצבע, מה קורה כשנגמרות האצבעות ? D:

וואו הרגעת אותי עכשיו!:ph34r:

OMRI-TURBO
20-11-06, 17:18
נכון אבל באמת נראה לך שאיראן תסתפק בשלום...האחמד הזה רוצה למחוק אותנו...הוא אמר את זה הוא מתכונן לזה ואם לא בצורה גרעינית תאמין אבל תאמין לי שלא חסרים לבחורצ'יק הזה טילים שיכולים להקיף חצי כדור...

דבר שני...לצעוד או לסוע במשאית זה לא הדרך היחידה להגיע ממקום למקום...יש לך מושג איזה כח עצום אפשר להעביר מאיראן לפה רק בעזרת מטוס..(צנחנים)...אני לא מדבר מטוסים שנוחתם ספינות שיכולות לעצור בכל מיני מדינות בעלות ברית שלה...
כנ"ל אנחנו וארה"ב....

כל מה שאמרת פה לא נכון.
על ידי פלוגה של צנחנים אי אפשר להכריע מדינה.
ובכלל מטוס שיכול להצניח לא יכול להתקרב לכזה איזור כי הוא יופל.
על מנת להכריע מדינה צריך פלישה קרקעית עצומה,זה לא יכול לקרות בין מדינות שיש שטח כזה ענקי בינהם, ולהזכיר לך שהגודל של איראן זה פי 200 אולי מהגודל של מדינת ישראל.
עוד משהו איראן לא רוצה שלום איראן רוצה לשרוד, הפעילות גרעין שלה היא בשביל להיות מאוזנת איתנו, כרגע היחסי כוחות נותנים לצד המערבי, ברגע ששני הצדדים חזקים שניהם ימנעו ממלחמה.
הוא אומר שהוא רוצה למחוק את ישראל בשביל להשיג את הכוח שאין לו מנשק ע"י דיבורים,כמו שברית המועצות עשתה עם ארה"ב לפני שהיתה לה עוד נשק גרעיני, הרי ברור לך שהכוח הגריעני של איראן לא משתווה לשלנו אפילו אם עוד מספר שנים תהיה לו יכולת.

Xchromosome
20-11-06, 17:19
PoweRull (http://atraf-f.net/or/member.php?u=128)
?????
ציניותתתתתתת!!!!!!!!

slim shady
20-11-06, 17:28
כל מה שאמרת פה לא נכון.
על ידי פלוגה של צנחנים אי אפשר להכריע מדינה.
ובכלל מטוס שיכול להצניח לא יכול להתקרב לכזה איזור כי הוא יופל.
על מנת להכריע מדינה צריך פלישה קרקעית עצומה,זה לא יכול לקרות בין מדינות שיש שטח כזה ענקי בינהם, ולהזכיר לך שהגודל של איראן זה פי 200 אולי מהגודל של מדינת ישראל.
עוד משהו איראן לא רוצה שלום איראן רוצה לשרוד, הפעילות גרעין שלה היא בשביל להיות מאוזנת איתנו, כרגע היחסי כוחות נותנים לצד המערבי, ברגע ששני הצדדים חזקים שניהם ימנעו ממלחמה.
הוא אומר שהוא רוצה למחוק את ישראל בשביל להשיג את הכוח שאין לו מנשק ע"י דיבורים,כמו שברית המועצות עשתה עם ארה"ב לפני שהיתה לה עוד נשק גרעיני, הרי ברור לך שהכוח הגריעני של איראן לא משתווה לשלנו אפילו אם עוד מספר שנים תהיה לו יכולת.

אני לא דיברתי על פלוגה אחת של צנחנים תאר לך כמה חיילים יכולים לצנוח ממבנה של 20 הרקולסים סתם דוגמא...תאר לך כמה וזה רק מ"נגלה" אחת...המטוס לא חייב להנחית אותם בישראל...הם יכולים לנחות בסוריה...שתצטרף מן הסתם למלחמה זה ברור...ונאי לא מדבר רק על כוחות שיבואו בצורה כזאת....בקשר לזה שתיהיה מלחמה אני בטוח בזה...אם לא השנה אז שנה הבאה ואם לא שנה הבאה אז עוד 5 שנים....מחלמה תיהיה...
בקשר לטילי הגרעין...מה אני יגיד לך...אני מאמין שכשיהיה לו...אם יהיה לו....הוא מסוגל גם לשגר אחד...אבל מה שיותר מדאיג אותי זה הטילים הגדולים וארוכי הטווח שמגיעים לישראל בלי לאבד 500 קלוריות...נגד טילים כאלה בכמויות שיגיעו לישראל אין מה לעשות חוץ מלטוס ולהפציץ את המשגרים אם מהאוויר ואם בכוחות קרקעיים...

PoweRule
20-11-06, 17:34
PoweRull (http://atraf-f.net/or/member.php?u=128)
?????
ציניותתתתתתת!!!!!!!!
אז לפחות לכתוב בשנה 2060.
אני גם רק צוחק, במצב כזה עדיף לצחוק מלבכות.

Leo
20-11-06, 17:38
פצצות גרעיניות זה לא איזה C4 בסוליה של הנעל שאפשר להבריח למטוס חבורה של אבילים
צריך להגיע למאסה קריטית ככה שמחבלים לא יסחבו עליהם כמה טונות של אורניום

חוץ מזה אם דבר כזה יקרה האונגליסטים בא"רהב ילכו עד כדי פיצול מהמדינה עצמה כדי להשמיד כליל את המוסלמים במסע צלב גדול.

ודבר שלישי ואחרות איראן לא תשגר על ישראל טילים , אין להם ביצים , מה שהם יעשו זה שהם יעבירו טלילים למי שישגר והסורים לא רוצים (בא להם על רמת הגולן בזמן האחרון )
האיראנים לא רוצים (כי תהיה מלחמת אזרחים אם זה יקרה האיראנים לא כ"כ אוהבים את האחמד בצנצנת שמנהיג אותם)

אבל מה? יהיה משהו קרוב לזה , נראה לי שדווקא הרעיול של האיראנים זה לחכות 20 שנה עד שהמוסלמים יהיו פה רוב בגלל רבייה טבעית ואז בעזרת הבובות שלהם להפיל את הממשלה בארץ. יותר משתלם להם.

אה ודבר אחד אחרון איראן שמים ז*ן על ישראל הם רוצים את עיראק.

אבל אם לא יתעוררו יהיה דבר קרוב למה שמסופר , שבעצמו יהיה גרוע , גם כאילו אם ננצח מה ישאר לנו? אפילו עכשיו אם היה מאבק הוא יהיה קשה מנשוא ככה שצריך לעשות משהו מהר

Gamerrrrr
20-11-06, 17:40
פצצות גרעיניות זה לא איזה C4 בסוליה של הנעל שאפשר להבריח למטוס חבורה של אבילים
צריך להגיע למאסה קריטית ככה שמחבלים לא יסחבו עליהם כמה טונות של אורניום

חוץ מזה אם דבר כזה יקרה האונגליסטים בא"רהב ילכו עד כדי פיצול מהמדינה עצמה כדי להשמיד כליל את המוסלמים במסע צלב גדול.

ודבר שלישי ואחרות איראן לא תשגר על ישראל טילים , אין להם ביצים , מה שהם יעשו זה שהם יעבירו טלילים למי שישגר והסורים לא רוצים (בא להם על רמת הגולן בזמן האחרון )
האיראנים לא רוצים (כי תהיה מלחמת אזרחים אם זה יקרה האיראנים לא כ"כ אוהבים את האחמד בצנצנת שמנהיג אותם)

אבל מה? יהיה משהו קרוב לזה , נראה לי שדווקא הרעיול של האיראנים זה לחכות 20 שנה עד שהמוסלמים יהיו פה רוב בגלל רבייה טבעית ואז בעזרת הבובות שלהם להפיל את הממשלה בארץ. יותר משתלם להם.

אה ודבר אחד אחרון איראן שמים ז*ן על ישראל הם רוצים את עיראק.

אבל אם לא יתעוררו יהיה דבר קרוב למה שמסופר , שבעצמו יהיה גרוע , גם כאילו אם ננצח מה ישאר לנו? אפילו עכשיו אם היה מאבק הוא יהיה קשה מנשוא ככה שצריך לעשות משהו מהר
אוונגליסטים נמצאים רק באגליה, אפילו אל בסקוטלנד.
פצצה גרעינית משנות ה70 אתה יכול להשוות לדוגמא למכונת שתייה.
פצצה גרעינית מהיום יכולה להכנס למזוודה אבל לאירן יש זמן עד שהיא תפתח את הטכנולוגיה לבצע דבר כזה.

Gamerrrrr
20-11-06, 17:41
אני לא דיברתי על פלוגה אחת של צנחנים תאר לך כמה חיילים יכולים לצנוח ממבנה של 20 הרקולסים סתם דוגמא...תאר לך כמה וזה רק מ"נגלה" אחת...המטוס לא חייב להנחית אותם בישראל...הם יכולים לנחות בסוריה...שתצטרף מן הסתם למלחמה זה ברור...ונאי לא מדבר רק על כוחות שיבואו בצורה כזאת....בקשר לזה שתיהיה מלחמה אני בטוח בזה...אם לא השנה אז שנה הבאה ואם לא שנה הבאה אז עוד 5 שנים....מחלמה תיהיה...
בקשר לטילי הגרעין...מה אני יגיד לך...אני מאמין שכשיהיה לו...אם יהיה לו....הוא מסוגל גם לשגר אחד...אבל מה שיותר מדאיג אותי זה הטילים הגדולים וארוכי הטווח שמגיעים לישראל בלי לאבד 500 קלוריות...נגד טילים כאלה בכמויות שיגיעו לישראל אין מה לעשות חוץ מלטוס ולהפציץ את המשגרים אם מהאוויר ואם בכוחות קרקעיים...
לאירן אין הרקולסים
אירן יכולה לשלוח צנחנים היום המלחמות נקבעות על פי כמות השיריון יותר מאשר לפי כוחות הרגלים (למרות שלכוחות הרגלים יש תפקיד חשוב ביותר)

Leo
20-11-06, 17:42
חצי אר"הב אוונגליסטים השאר מקסיקנים וכושים

Gamerrrrr
20-11-06, 17:44
חצי אר"הב אוונגליסטים
קודם כל, האמרקאים הלבנים שהם הרוב בארה"ב הם ווספ'ס. שאלה האמריקאים האמיתיים, כלומר וויט אנגלו סקסון פרוטסטנט. לאחר מכן יש את האירים שהם קתולים, פולנים שהם או פרוטסטנים או קתולים, יש את הראסטאפריי שתפס תאוצה בקהילה השחורה לצד האיסלאם. יש את האיטלקים שהם קתולים. יש יהודים. יש רוסים שיש שהם פרובוסלבים, ואוונגליסטים אין. :) (טוב נו אולי בשגרירות בריטניה)

אני אוסיף בגלל העריכה שלך, שהם פרוטסנטים כי נמאס להם מדת האוונגלאיסטים באנגליה (זרם שזהה לקתוליות חוץ מהעבודה שניתן להתגרש ולהתחתן מחדש)

ran_z
20-11-06, 17:45
.

מההה? מסתומרת אין דרך להילחם בגלל המרחק?
היום מלחמה זה מלחמת כפתורים, הטילים של אירן מכיפים את שטח מדינת ישראל וכך גם הטילים (המיובאים) שלנו מקיפים את שטחה של אירן. {להוציא את טיל החץ שהוא עדין בשלבי פיתוח וניסוי עוד משנת התש"ח}
אפשר גם בשקט בשקט להחנות נושאות מטוסים כ-500 ק"מ מול חופי אירן ומישם לצאת לגיחות אוויריות, ירוט ופעולה. בדיוק כפי שעשתה ארה"ב באפגניסטן.

slim shady
20-11-06, 17:46
היום מלחמה זה מלחמת כפתורים, הטילים של אירן מכיפים את שטח מדינת ישראל וכך גם הטילים (המיובאים) שלנו מקיפים את שטחה של אירן. {להוציא את טיל החץ שהוא עדין בשלבי פיתוח וניסוי עוד משנת התש"ח}
אפשר גם בשקט בשקט להחנות נושאות מטוסים כ-500 ק"מ מול חופי אירן ומישם לצאת לגיחות אוויריות, ירוט ופעולה. בדיוק כפי שעשתה ארה"ב באפגניסטן.

יפה דיברת...קבל ח"ח...

Gamerrrrr
20-11-06, 17:47
אין לנו נוסעות מטוסים וכמו כן אין לנו טייסי צי כמו לארה"ב. בארה"ב יש להם ARMY וNAVY ששניהם מתפקדים כמו צבא בנפרד פרט שלחיל הים יש גם מטוסים דבר שלאחר מלחמתה עולם השנייה נעלם לARMY

Bullet
20-11-06, 17:47
מה עם צוללות גרעיניות?

slim shady
20-11-06, 17:48
מה עם צוללות גרעיניות?

כבר הזכרתי אנשים...

לגיימר....כמו שאמרתי צריך להגיש 50 פעם תודה שארה"ב איתנו...

Leo
20-11-06, 17:50
כנראה שלא אייתתי נכון
בכל אופן הנה מקום בשביל להתחיל לקרוא
http://en.wikipedia.org/wiki/Evangelical_left

הרבה מאוד בארה"ב תומכים בישראל יותר ממה שאנחנו תומכים בעצמינו

Gamerrrrr
20-11-06, 17:51
כנראה שלא אייתתי נכון
בכל אופן הנה מקום בשביל להתחיל לקרוא
http://en.wikipedia.org/wiki/Evangelical_left

הרבה מאוד בארה"ב תומכים בישראל יותר ממה שאנחנו תומכים בעצמינו

אני לא ממש אוהב סימוכין מוויקיפדיה אבל בכל אופן לא כתוב שם שהם רוב בארה"ב מדובר באמת באחוז נורא קטן של אנשים.

Gamerrrrr
20-11-06, 17:52
כבר הזכרתי אנשים...

הם צריכים להגיד תודה לנו, אנחנו הדמוקרטיה האמיתית היחידה במזרח בתיכון, את כל חיל האוויר שלהם אנחנו פיתחנו, ב"סופת המדבר" כוחתינו סייעו להם בנוסף לכור האטומי שפוצצנו. אנחנו מגנים על האינטרסים שלהם במזרח התיכון כל הזמן בסמוי.

OMRI-TURBO
20-11-06, 17:53

דרך טילים לא מכריעים מדינה, אלא אם זה אטום.
לארה"ב יש יכולת לצאת למלחמה באיראן בגלל שיש להם כוחות במזרח התיכון ובעיראק ויש להם נושאות מטוסים ושאר ירקות.
ארה"ב זאת מדינה שיכולה לצאת ולהכריע מדינות בלי שום גבולות.
ישראל יכולה לצאת למלחמה רק עם מדינות שגובלות אותה וגם זה בערבון מוגבל מאוד(ראה מלחמת לבנון)
השטח של איראן הוא פי 200 מישראל ולבנון, מה אתה רוצה לעשות שם בדיוק ואיך?
מלחמת טילים או מלחמה אווירית בלבד לא מכריעות מדינה.

ran_z
20-11-06, 17:54
אין לנו נוסעות מטוסים וכמו כן אין לנו טייסי צי כמו לארה"ב. בארה"ב יש להם ARMY וNAVY ששניהם מתפקדים כמו צבא בנפרד פרט שלחיל הים יש גם מטוסים דבר שלאחר מלחמתה עולם השנייה נעלם לARMY

אחיייי יש לך עוד המון לדעת על הצבא שלנו... אתה ממעיט מיכולתה חבל על הזמן, אין לנו זה ואין לנו זה???

יש לנו המון המון המון ודגש על טכנולוגיה,
ישראל היא מדינה שחיה על הצבא, אפשר להגיד שישראל היא מדינה צבאית, מי שבישראל לא עושה צבא הוא נחשב לחרא משטמת מגעיל שווה לתחת, התקציב הכי גדול שלנו הוא הביטחון,
אתה עוד תופתע לדעת מה צבא ההגנה לישראל מחזיק ברשותו במקומות שלא אני ולא אתה נכיר בחיים.

אני לא משווה עדין כמובן את כוחנו לצבא ארה"ב, מה גם ארה"ב זה 300 מיליון תושבים אז מין הסתם אי אפשר להשוות, חוץ מזה בזמן בארה"ב פלשה לעירק אני עוד ההיתי חייל ויצא לי להיות בבסיס נבטים בדרום בזמן ששהוא שם חיילים אמריקאים ששהוא בארץ לצרכים כאלה ואחרים של האינטרס שלנו מפחד מתקפת טילים עירקית על ישראל,,, החיילים האמריקאים פשוט שוורים,, כל אחד סוס אמיתי חייל גולני שלנו נראה כמו איטרייה ליד חייל אמריקאי, פשוט מפלצות גנטיות בגובה 2 מטר.

Gamerrrrr
20-11-06, 17:56
הקרב על אנגליה מוכיח את זה.

שחכתי להוסיף לתגובה שלי לרן, שלארה"ב יש צי כל כך חזק בגלל שאת כל המלחמות שלה לאורך השנים כמעט אף פעם הם לא היו בגבולותיה, אלא אם זה מלחמת ספרד-ארה"ב או ארה"ב-מקסיקו שהן כמעט אותה מלחמה. וכמו כן יש את מלחמת האזרחים שהייתה בארה"ב (אני לא מחשיב את מלחמת העצמאות כי זה היה על מנת ליצור את ארה"ב.)

OMRI-TURBO
20-11-06, 17:56
כבר הזכרתי אנשים...

הם קנו אותנו בסכום שלא מזיז להם את השיערה בביצה השמאלית שלהם, 0.03% מהתקציב שלהם.
זה נותן להם שליטה מלאה במדיניות פנים וחוץ שלנו והיא מתערבת בצורה ארגסיבית מאוד אפילו בניהול פנים של המדינה שלנו.
זה לא שהם עוזרים לנו, זה לא עזרה, זה קניה, הם מקבלים תמורה למחיר שלהם.
ברור שזה עוזר לנו אבל זה גם מגביל מאוד, ובכל אופן זה לא סיוע זה קניה.

Gamerrrrr
20-11-06, 17:57
הם קנו אותנו בסכום שלא מזיז להם את השיערה בביצה השמאלית שלהם, 0.03% מהתקציב שלהם.
זה נותן להם שליטה מלאה במדיניות פנים וחוץ שלנו והיא מתערבת בצורה ארגסיבית מאוד אפילו בניהול פנים של המדינה שלנו.
זה לא שהם עוזרים לנו, זה לא עזרה, זה קניה, הם מקבלים תמורה למחיר שלהם.
ברור שזה עוזר לנו אבל זה גם מגביל מאוד, ובעל אופן זה לא סיוע זה קניה.
המדינה מספר 53 בארה"ב - ישראל

ran_z
20-11-06, 18:00
דרך טילים לא מכריעים מדינה, אלא אם זה אטום.
לארה"ב יש יכולת לצאת למלחמה באיראן בגלל שיש להם כוחות במזרח התיכון ובעיראק ויש להם נושאות מטוסים ושאר ירקות.
ארה"ב זאת מדינה שיכולה לצאת ולהכריע מדינות בלי שום גבולות.
ישראל יכולה לצאת למלחמה רק עם מדינות שגובלות אותה וגם זה בערבון מוגבל מאוד(ראה מלחמת לבנון)
השטח של איראן הוא פי 200 מישראל ולבנון, מה אתה רוצה לעשות שם בדיוק ואיך?

שוב פעם אני לא מסכים איתך,
לא רק טילי אטום מפילים מדינות,
טיל אטום זה מה שנקרא דא פיינל סא'לושן.
היום כבר יש טילי אטום שחזקים פי 10,000 בהוצמתם מהפצצה שהוטלה על הירושימה.
מספיק מתקפות אוויריות חזקות וארוכות, ליעדים ממשלתיים, צבאיים, ואסטרטגים בעזרת מודיעין חזק . ע"מ להפיל כל משטר בעולם.

עם תשאל אותי גם עשרות טילי טומהוק במקומות הנכונים יעשו את העבודה, ולאחר מכן כניסה קרקעית.

אנחנו אבל סתם טוחנים מים, אין לאף אחד מחשבה בכיוון הזה, לא לנו ולא לאירן. מס' הקורבנות במלחמה שכזאת יהיה אסטרונומי.

ואגב ישראל לא נלחמה בלבנון היא נלחמה בחיזבאללה בשטחים ספציפיים בשטח לבנון ובעיקר בדרומה,
עם ישראל היתה נלחמת בלבנון זה היה נגמר כמו מלחמת ששת הימים, הפסדת צורב לאוייב הערבי.

slim shady
20-11-06, 18:23
טוב..

א. לארה"ב יש יצרניות משלה שעוברות את רפא"ל בכמה עשרות מונים...(לוקהיד מרטין.בואינג וכו'...)....ארה"ב לא צריכה את ישראל פרט למוח היהודי ולהמצאות קטנות וחמודות ישראל ממציאה...וגם בשביל ניסווי בנשק...
ב. ועוד איך דרך טילם מכריעים מדינה...תראה איזה נזק עשו כמה קטיושות קטנות...ואני מתכוון קטטטננוווותתת.....תאר לך כמה נזק יעשו גדולות...מדויקות חכמות והרסניות יותר...תאר לך כמה כסף תאבד ישראל במלחמה כזאת...כסף שאחרי 20 שנה היא לא תצליח להחזיר...
ג. אתם מזמזלים בוחה של ארה"ב וישראל...ארה"ב עכשיו עומדת בפני פיתוחים שלא יהיו קיימין אצל איראן גם עוד 10 שנים...חלק גדול מפיתוחים אלה פותחו בעזרת ישראל ואף יגיעו אליה...פיתוחים כאלה יביאו יתרון עצוווווםם במלחמה נגד מדינה כמו איראן...אני בכלל לא מדבר על פיתוחים קודמים של לפני שנה שנתיים שגם אותם איראן אינה יכולה להשיג...

כל עוד ארה"ב איתנו אני מסיר דאגה מלבי...ברגע שהיא לא איתנו...אני צועק שמע ישראל ומנסה לשחות עד קפריסין...

Gamerrrrr
20-11-06, 18:28
טוב..

א. לארה"ב יש יצרניות משלה שעוברות את רפא"ל בכמה עשרות מונים...(לוקהיד מרטין.בואינג וכו'...)....ארה"ב לא צריכה את ישראל פרט למוח היהודי ולהמצאות קטנות וחמודות ישראל ממציאה...וגם בשביל ניסווי בנשק...
ב. ועוד איך דרך טילם מכריעים מדינה...תראה איזה נזק עשו כמה קטיושות קטנות...ואני מתכוון קטטטננוווותתת.....תאר לך כמה נזק יעשו גדולות...מדויקות חכמות והרסניות יותר...תאר לך כמה כסף תאבד ישראל במלחמה כזאת...כסף שאחרי 20 שנה היא לא תצליח להחזיר...
ג. אתם מזמזלים בוחה של ארה"ב וישראל...ארה"ב עכשיו עומדת בפני פיתוחים שלא יהיו קיימין אצל איראן גם עוד 10 שנים...חלק גדול מפיתוחים אלה פותחו בעזרת ישראל ואף יגיעו אליה...פיתוחים כאלה יביאו יתרון עצוווווםם במלחמה נגד מדינה כמו איראן...אני בכלל לא מדבר על פיתוחים קודמים של לפני שנה שנתיים שגם אותם איראן אינה יכולה להשיג...

כל עוד ארה"ב איתנו אני מסיר דאגה מלבי...ברגע שהיא לא איתנו...אני צועק שמע ישראל ומנסה לשחות עד קפריסין...
1) רפא"ל ואלטה, בנו את את הטכנ' של חי"א האמרקי ואל תגיד שלא כי יש לי סימוכין ממקורות ראישונים.
2) קטיושות עשו נזק, אבל זהו, שם זה מסתכם. קטיושה אי אפשר לפוצץ באוויר זה כמעט בלתי אפשרי, טיל בליסטי ניתן בהחלט, איך חשבת שינטרלו את הסקאדים?? כמו כן משגרים את הטיל באירן כלומר יותר רחוק מעירק זה נותן מספיק מרחק לניטרול הטיל.
3) סתרת את עצמך מא' תחליט ישראל תורמת לארה"ב או לא???

slim shady
20-11-06, 18:38
1) רפא"ל ואלטה, בנו את את הטכנ' של חי"א האמרקי ואל תגיד שלא כי יש לי סימוכין ממקורות ראישונים.
2) קטיושות עשו נזק, אבל זהו, שם זה מסתכם. קטיושה אי אפשר לפוצץ באוויר זה כמעט בלתי אפשרי, טיל בליסטי ניתן בהחלט, איך חשבת שינטרלו את הסקאדים?? כמו כן משגרים את הטיל באירן כלומר יותר רחוק מעירק זה נותן מספיק מרחק לניטרול הטיל.
3) סתרת את עצמך מא' תחליט ישראל תורמת לארה"ב או לא???

2) תגיד...יש'ך מושג כמה כסף עולה שיגור של טיל חץ אחד יחיד ומיוחד...בוא ני יספר לך...(אני דיי מקורב לנושא)...כל טיל חץ שמשוגר עולה למדינה כמה מליונים טובים....יש לך מושג כמה טילים איראן תשגר במקרה של מלחמה....המון....
3) ישרא תורמת וגם תורמת.. אבל ארה"ב יכולה להסתדר גם בלעדיה...רוב בפיתוחים שהזכרתי משותפות עם מדינות נוספות כמו אוסטרליה איטליה הולנד תורכיה קנדה וכדומה...

Gamerrrrr
20-11-06, 18:45
2) תגיד...יש'ך מושג כמה כסף עולה שיגור של טיל חץ אחד יחיד ומיוחד...בוא ני יספר לך...(אני דיי מקורב לנושא)...כל טיל חץ שמשוגר עולה למדינה כמה מליונים טובים....יש לך מושג כמה טילים איראן תשגר במקרה של מלחמה....המון....
3) ישרא תורמת וגם תורמת.. אבל ארה"ב יכולה להסתדר גם בלעדיה...רוב בפיתוחים שהזכרתי משותפות עם מדינות נוספות כמו אוסטרליה איטליה הולנד תורכיה קנדה וכדומה...
חחח מיליונים האא?? :):):):) חמוד.

ran_z
20-11-06, 18:45
טוב..

:):):):) עד קפריסין? אני ההייתי שוחה עד לפלנד :jockey:

ג'ון קנדי אמר לגולדה מאיר בפגישה ההיסטורית בינהם בבית הלבן שכל עוד ארה"ב קיימת לישראל לא יקרה שום דבר רע,
אין לך מושג עד כמה חשוב היה המשפט הזה, וזה רלוונטי גם היום להווה ולעתיד של המדינה שלנו.

Psychopath
20-11-06, 18:47
יש מצב אתה מארגן לי מהחומר שהבנאדם לקח לפני שהוא כתב את המכתב הזה.
זה נראה לי מסדר אותי עד סוף השנה.

חחחחחחח

הזוי ביותר.. מזה פחדתי שקראתי את זה... נראה מטורףףף
צריך לעשות סרט " The Jewminator" שבא מהעתיד להציל את המצב !
יש רעיונות לכוכב הראשי ?

Real
20-11-06, 18:49
חחחחחחח

הזוי ביותר.. מזה פחדתי שקראתי את זה... נראה מטורףףף
צריך לעשות סרט " The Jewminator" שבא מהעתיד להציל את המצב !
יש רעיונות לכוכב הראשי ?

עומרי?:diractor:

Leo
20-11-06, 18:49
איראן 2006 :
ריאד שותה יין , מישהו מלשין עליו וכורתים לו את הלשון אחרי משפט ממלכתי.

slim shady
20-11-06, 18:54
:):):):) עד קפריסין? אני ההייתי שוחה עד לפלנד :jockey:

ג'ון קנדי אמר לגולדה מאיר בפגישה ההיסטורית בינהם בבית הלבן שכל עוד ארה"ב קיימת לישראל לא יקרה שום דבר רע,
אין לך מושג עד כמה חשוב היה המשפט הזה, וזה רלוונטי גם היום להווה ולעתיד של המדינה שלנו.

חחח...יכול להיות...עם שאול התרנגול שלי...

"מזלמלים בוחה"...חחח

dkatorza
20-11-06, 19:39
חברה..תבינו שיש הרבה דברים שאתם אני ואנחנו לא יודעים...
אל תשוו בין מלחמת לבנון השנייה לבין המלחמה שעלולה להרחש עם איראן..
מלחמה נגד איראן לא תוכרע במי יכבוש את מי אלא במי יגרום נזק רציני יותר אחד לשני.

הטעות שלנו במלחמת לבנון השנייה היא שאנחנו אימצנו שיטה שהוכחה כלא נכונה ..חשבנו שחיל האוויר יעשה את כל העבודה וטעינו..
אני מקווה שהצבא החכים קצת מהמלחמה האחרונה והבין שכדי להכריע מישהו אתה חייב כוחות רגליים ושיריון מתורגלים כמו שצריך למצבי מלחמות ולא מתורגלים לרדוף אחרי כמה ערבושים ילדונים בשטחים..
המלחמה האחרונה הוכיחה לנו שהיינו בשאננות וחשבנו שחיל האויר יעשה את הכל וזהו..ואחר כך שילמנו על זה.
מדינה מכריעים רק בעזרת כוחות רגליים..חיל האויר אמור לחפות לסייע אולי לתת את המכה הסופית אבל בשום פנים ואופן לא להכריע את המחלמה לבד.
ובגלל זה אתם צריכים להבין שנגד איראן מצב כזה לא יתרחש כי אנחנו רחוקים שנות אור מאיראן (הגזמתי ובצדק).. ואין לנו או להם אפשרות להעביר כוחות קרקעיים ...

איראן מדברת הרבה וגם אנחנו..שנינו לא רוצים להיכנס לזה..ולכם רוב הסיכויים שזה לא יקרה..

הרבה פה מדברים מתוך חוסר ידיעה וזה מה שיפה....
אי הידיעה מביאה להכרעת מלחמות...

eliran767
20-11-06, 21:49
אל תישכחו דבר חשוב!!

שהייתה שואה לא הייתה לנו מדינה!! ועכשיו כן!!

VoRteX
20-11-06, 21:59

הטעות שלנו במלחמת לבנון השנייה היא שאנחנו אימצנו שיטה שהוכחה כלא נכונה ..חשבנו שחיל האוויר יעשה את כל העבודה וטעינו..
אני מקווה שהצבא החכים קצת מהמלחמה האחרונה והבין שכדי להכריע מישהו אתה חייב כוחות רגליים ושיריון מתורגלים כמו שצריך למצבי מלחמות ולא מתורגלים לרדוף אחרי כמה ערבושים ילדונים בשטחים..
המלחמה האחרונה הוכיחה לנו שהיינו בשאננות וחשבנו שחיל האויר יעשה את הכל וזהו..ואחר כך שילמנו על זה.
מדינה מכריעים רק בעזרת כוחות רגליים..חיל האויר אמור לחפות לסייע אולי לתת את המכה הסופית אבל בשום פנים ואופן לא להכריע את המחלמה לבד.
ובגלל זה אתם צריכים להבין שנגד איראן מצב כזה לא יתרחש כי אנחנו רחוקים שנות אור מאיראן (הגזמתי ובצדק).. ואין לנו או להם אפשרות להעביר כוחות קרקעיים ...

איראן מדברת הרבה וגם אנחנו..שנינו לא רוצים להיכנס לזה..ולכם רוב הסיכויים שזה לא יקרה..

אני לא מבין מה אתה רוצה מחיל האוויר (חוץ מזה שהרמטכ"ל הוא משם)
אלו האנשים המטומטמים שניהלו את הלחימה, קח לדוגמא את הקרבות בבינת ג'בל - שעלו לנו בחיילים רבים!!! במקום להפציץ את המקומות בו נמצאו החיזבאלל'ה, הם כנראה העדיפו זקן עם חמור על-פני החיילים שלנו.

elad1987
20-11-06, 22:53
אלו האנשים המטומטמים שניהלו את הלחימה, קח לדוגמא את הקרבות בבינת ג'בל - שעלו לנו בחיילים רבים!!! במקום להפציץ את המקומות בו נמצאו החיזבאלל'ה, הם כנראה העדיפו זקן עם חמור על-פני החיילים שלנו.

מה אתה מזיין את המוח....אפשר לחשוב כל אחד פה שחושב שנכשלנו במלחמה, הוא איזה קצין מודיעין לעניינים ופעולות אסטרטגיות. תפסיקו לזיין את המוח ותתחילו להבין שחיזבאלה זה ארגון גרילה ולא צבא מסודר שניתן להפעיל נגדו כוח מקסימלי ו"אפקטיבי".
תזכורת גם לך וורטקס שארה"ב וחייליה נשחטו בויאטנם לפני כ-40 שנה..... ראשי חיילים אמריקאנים היו מונחים על מקלות ביערות ויאטנם בזמן שחיילים ויאטנמים היו מכינים מקושים ופצצות חכמות לאמריקאנים ביערות. אז צאו מהסרט.

slim shady
21-11-06, 08:14

אני מקווה שכשאמרת "הרבה פה מדברים מתוך חוסר ידיעה" לא התכוונת אלי כי אני יכול להעביר לך שיעורים שלמים על חיל האויר הישראלי ועל מלחמות בכלל...
אני מסכים איתך בקשר לזה חיל האויר לא יכול לעשות את כל העבודה...זה נכון חלקי...אתה מתייחס למלחמה האחרונה בלבנון ששם נלחמנו באנשים שמתחבאים בבתים של אנשים אחרים...אין להם בסיסים מפקדות וכו'...למרות זאת חיל האוויר הצליח לפגוע בצורה מדוייקת (לרוב)...חיל האוויר יכול ועוד איך יכול לסיים מלחמה...(1945-הירושימה ונגאסאקי הביאה לסיום המלחמה וכניעתה של יפן...זה במקום כניסה של מאות אלפי חיילים אמריקיים שהיו נכנסים ליפן ונהרגים)
שוב עניין המרחק לא מהווה פה מכשול גדול עד כדי כך...אוקיינוס שלם הפריד בין ארה"ב ליפן מה שלא הפריע להם לעשות מלחמה....וזאת רק דוגמא אחת...

slim shady
21-11-06, 08:15

לא הבנתי אותך..

Tnavon
21-11-06, 13:30
לנייט וולף.....אחי צדק פה אחד שאמר שזה באמת שטויות...היום פצצות גרעיניות זה לא מה שהיה פעם...אתה מדבר על הפצצות שנפלו על הירושמה ונגאסאקי שהיו בגודל של חדר ואפילו לא שוגרו אלה נפלו מהמטוס שכונה "אינולה גיי"..(enola Gay) על שם האמא של הטייס...היום יש פצצות גרעיניות בגודל של טלויזיה ....ניתן לשגר אותן כ-ק"ק כ-א"ק מאוניות צוללות ותתפלא אבל אפילו מתותח....עניין הפצצות הגרעיניות התפתח בצורה אדירה מאז 1945...

לtnavon....זה שיש אלוהים רק מחזק את האפשרות שמדינת ישראל על כל תושביה כמעט ויושמדו....גוג ומגוג שמעת...("כי מצפון תפתח הרעה")...המחלמה הגדולה שתיהיה לפני הגעת המשיח המלחמה שבה הדם יגיע לגובה פרסות של סוס....המלחמה שאומרים הרבה רבנים ואנשי דת גדולים שקרובה מאוד...
תמסקנות ת'סיקו לבד..
זה מפחיד אותי כל הדבר הזה
שמעתי שזה אמור להתרחש בקרוב

slim shady
21-11-06, 13:32
זה מפחיד אותי כל הדבר הזה
שמעתי שזה אמור להתרחש בקרוב

אם אתה יהודי מאמין אז את הלא צריך לפחד כי הרי זה רק אומר שהמשיח עומד להגיע ...

Tnavon
21-11-06, 13:37
זה לא שכל הגויים יבוא למלחמה על ישראל??
למה אני לא אמור לפחד??

slim shady
21-11-06, 13:43
זה לא שכל הגויים יבוא למלחמה על ישראל??
למה אני לא אמור לפחד??

כן...אבל אבא שלי טוען שבהתחלה יהיו שתי צדדים כמו כל העולם המערבי נגד המדינות המערביות אבל אז בסוף כולם יהיו על ישראל...
כי ישראל אמורה לסיים את המלחמה המתוארת..(גוג ומגוג) ע"י ביאת המשיח...

Tnavon
21-11-06, 14:02
נשמע מעניין כל הדבר הזה

HHHEELLBBOOYY
21-11-06, 14:21
נשמע מעניין כל הדבר הזה

זה פוסט טחינהה
כמו הקטע עם החלום צלול

dkatorza
21-11-06, 20:07
אני מקווה שכשאמרת "הרבה פה מדברים מתוך חוסר ידיעה" לא התכוונת אלי כי אני יכול להעביר לך שיעורים שלמים על חיל האויר הישראלי ועל מלחמות בכלל...
אני מסכים איתך בקשר לזה חיל האויר לא יכול לעשות את כל העבודה...זה נכון חלקי...אתה מתייחס למלחמה האחרונה בלבנון ששם נלחמנו באנשים שמתחבאים בבתים של אנשים אחרים...אין להם בסיסים מפקדות וכו'...למרות זאת חיל האוויר הצליח לפגוע בצורה מדוייקת (לרוב)...חיל האוויר יכול ועוד איך יכול לסיים מלחמה...(1945-הירושימה ונגאסאקי הביאה לסיום המלחמה וכניעתה של יפן...זה במקום כניסה של מאות אלפי חיילים אמריקיים שהיו נכנסים ליפן ונהרגים)
שוב עניין המרחק לא מהווה פה מכשול גדול עד כדי כך...אוקיינוס שלם הפריד בין ארה"ב ליפן מה שלא הפריע להם לעשות מלחמה....וזאת רק דוגמא אחת...
תראה אני לא בא להתווכח איתך מי מבין יותר...אבל אני כן יכול להגיד לך שאתה אומר הרבה שטויות..מי מאכיל אותך את זה.????
דיברת על זה שחיל האוויר יכול לסיים מלחמה והבאת לי דוגמא מטומטמת של הירושימה ונאגאסקי..
המטוסים שם הפילו פצצות אטום...מן הסתם אם ישראל הייתה מפילה פצצת אטום על לבנון אז זה היה נראה אחרת אבל היא לא והיא גם לא מתכוונת לעשות את זה..
אז שוב פעם..כל עוד היא לא עושה את זה אין באפשרות חיל האוויר לסיים את המלחמה...
לא יעזור כמה פצצות בונקרים תפיל ולא כלום בסופו של דבר רק כוחות חי"ר ושיריון מסיימים את המלחמה..
אני מקווה שאתה לא חייל או אחרי הצבא כי אם כן אז המצב שלך גרוע..
בקשר לשיראל ולפיתוחים שונים...
פה גיימר צודק והנה תלמד כלל קטן..
כל מה שאחרים עושים(ואני מתכוון בעיקר לארה"ב)...אנחנו עושים יותר טוב!
לא משנה כמה תעשיות פיתוח יש לארה"ב..מבחינה טכנולוגית אנחנו יותר טובים..
מן הסתם כמות הנשק של ארה"ב מכפילה את שלנו בכמה אלפים..אבל עדין מבחינת פיתוח טכנולוגי גרידא אנחנו יותר טובים
כל טיל שארה"ב מייצרת ומביאה לנו אחנו עושים לו שיפוץ נחמד והופכים אותו ליותר טוב..לכן תבדוק אחורה בהסטוריה ותגלה שארה"ב "לא אוהבת" שאנחנו עושים את זה ובמיוחד מנסים למכור את זה למדינות אחרות..
עכשיו תבין לא משנה מה תגיד אני מבין יותר ממך ...
ואני מבקש ממש לא לזרוק שטויות לאוויר להאכיל פה את שאר חברי הפורום בשטויות...
זה נחמד שאתה קורה הרבה רק חבל שאתה לא יודע הרבה!

d-undertaker
21-11-06, 20:34

בואנה נמאס ממך יא שחיף מפגר תסתלק מפה כבר אידינאחוי פידראס

VoRteX
21-11-06, 20:35
חחחח חיל האויר שלנו לא שווה הרבה כשמעדיפים לסכן חיילים בפלישה לאיזה מקום מסכן בשביל לא לפגוע באזרח עם עז.

Nareznoy
21-11-06, 21:42
זה פוסט טחינהה
כמו הקטע עם החלום צלול

לא נראה לי בכלל שקראת את הפוסט הזה...
כי לפי התגובות הקודמות שלך אמרת שאתה לא קורה הודעה עם יותר מ3 שורות