PDA

צפה בגרסא המלאה : אלי האנה נחשף בראיון מקיף באתר של נאבא

ניגרי ענק
20-11-06, 14:45
את הראיון קיים גיא שלמון, יש שם כמה דברים מעניינים.
מומלץ לקרוא.
אני רוצה לציין לטובה את השינוי שחל באתר נאבא החדש, מאז שאלי לקח את העניינים לידייו.
האתר מתעדכן ומשתנה לעיתים תכופות יחסית.
הובטח כי הראיון יפורסם היום, וההבטחה קויימה.
לטעמי זה מעיד על רצינות ומקצועיות.
אם כך הם פני הדברים, יש יסוד סביר להניח ולקוות שגם ההבטחות לקיים תחרות ברמה שטרם נראתה, יתממשו.
כל הכבוד לאלי האנה, יישר כוח.

http://www.nabba.co.il/eli_h.htm

BigBen
20-11-06, 14:53
קראתי רעיון מעולה..
האתר מתעדכן לעיתים קרובות מאוד...
כל הכבוד לאלי שלקח את האיגוד לידיים שלו והחליט לשנות..
אני מחכה כבר לתחרות הבאה.

HHHEELLBBOOYY
20-11-06, 15:26
ראיון מעולה

TZAHI10
20-11-06, 15:50
ראיון ארוך ומדהים... וגם ערוך יפה :) בואנה כמה הבן אדם הזה אוכל!!!
למה אין את הראיון הזה בטלויזיה? ולמה לא שידרו את התחרויות בטלויזיה אם ישראלי מייצג מדינה באליפות העולם איך זה שאין שידורים על זה בארץ?

ניגרי ענק
20-11-06, 15:54
התקשורת לא סופרת את הבאדי בילדינג. בערוץ הספורט מקדישים שעות על גבי שעות לפורמולה אחד שלא מעניין סוס מת, אבל לא מצאו לנכון לציין אפילו באייטם של חצי דקה את נפילתו של רוני קולמן אחרי 8 שנים.
אבל זה לא הדיון כאן.
אני מקווה שאלי יארגן תחרות מפוארת, שהטלוויזיה לא תוכל עוד להתעלם ממנה, וזה ייצור "הייפ" אדיר, וייתן תנופה לכל הענף.

meni32
20-11-06, 15:58
בגיל 17 היה לו היקף 50!!!

TZAHI10
20-11-06, 16:03
התקשורת לא סופרת את הבאדי בילדינג. בערוץ הספורט מקדישים שעות על גבי שעות לפורמולה אחד שלא מעניין סוס מת, אבל לא מצאו לנכון לציין אפילו באייטם של חצי דקה את נפילתו של רוני קולמן אחרי 8 שנים.
אבל זה לא הדיון כאן.
אני מקווה שאלי יארגן תחרות מפוארת, שהטלוויזיה לא תוכל עוד להתעלם ממנה, וזה ייצור "הייפ" אדיר, וייתן תנופה לכל הענף.

אני מאוד מקווה !
גם את המשחקים של אנדי רם ויוני ארליך בטניס לא שידרו, אפילו לא את המשחקון האחרון בגמר בו אנדי רם נהיה אלוף ווימבלדון ! זה כלכך לא פורסם שנראה לי שחצי מהמדינה לא יודעת בכלל שיש אלוף וימבלדון ישראלי בטניס.

meni32
20-11-06, 16:06
אני מאוד מקווה !
גם את המשחקים של אנדי רם ויוני ארליך בטניס לא שידרו, אפילו לא את המשחקון האחרון בגמר בו אנדי רם נהיה אלוף ווימבלדון ! זה כלכך לא פורסם שנראה לי שחצי מהמדינה לא יודעת בכלל שיש אלוף וימבלדון ישראלי בטניס.

בזוגות. שלא יחשבו שאתה מתכוון ליחיד.

PcGunMan
20-11-06, 16:09
תודה על הראיון
חתיכת ראיון הוא דפק פה
ראיתם כמה הוא אוכל ביום??????? 6000-8000 קלוריות ביום חצי קילו חלבון זה מלאאאאאאא פשוט לא יאמן

HHHEELLBBOOYY
20-11-06, 16:11
ויש לו האמר לבחור...

הלוואי עליי..

אור
20-11-06, 16:36
יש כבר הרשמה למר ישראל 2007..
http://www.nabba.co.il/marisrael2007.asp
סה"כ פרסים בשווי 7000$.. לא רע הייתי אומר..

HHHEELLBBOOYY
20-11-06, 16:41
אני אור הקוקסינלל
=9

NIRAN
20-11-06, 17:37
פששש אחלה ראיון עשו לו!, מעניין מאוד

Night_Wolf
20-11-06, 17:46
תודה רבה על הקישור ניגרי...
קראתי מענין מאוד :jockey:

Fatty
20-11-06, 18:15
כל הכבוד באמת, אני באמת מקווה הספורט יתפתח בארץ

הוא אמר שהוא יכול היה להתבג בעשיריה הראשונה של מר אולימפיה. מה הייתם אומרים על זה?

Dr. Muscle
20-11-06, 19:35
לא היה מקבל Pro Card בifbb למרות כל הגודל שלו ואת זה כבר אמרנו אין סוף פעמים.
ועדיין אחלה ראיון , עושה רושם שהתבגר וכל הכבוד לו שמקדיש כל כך הרבה לbb כן ירבו כמוהו.

maradona
20-11-06, 20:34
ד'ר שריר למה לדעתך הוא לא היה מקבל כרטיס מקצוען ב Ifbb?
בגלל הרגליים?

bigbit
20-11-06, 21:28
דיי נמאס לי כבר מכל השטויות האלה שהבנאדם אומר..הוא אומר שאם הוא היה מתחרה במר אולימפיה הוא היה בטוח בין 10 הראשונים...מאיפה הוא כל כך בטוח? כולם יודעים שלא בטוח שבכלל היו נותנים לו אפשרות להתחרות..הוא גם אומר שהמתחרים במר יוניברס מקצוענים הם ברמה של מר אולימפיה...מישהו פעם ראה במר יוניברס מישהו כמו קולמן או קאטלר? מאיפה הוא מביא את השטויות האלה..זה רק מראה עד כמה אלי האנה הוא over rated הוא מפריז ביכולת שלו יותר ממה שהוא..הוא חובבן מעולם הוא לא זכה בתחרות מקצוענית..מר עולם זה לא מר אוליפיה..זה כמו ההבדל בין היורוליג הכדורסל לגביע האתגר...מזה השטויות האלה שהוא מוכר לנו?מישהו מאמין לו? אם כל השטויות האלה שהוא מדבר אני גם לוקח עירבון מוגבל שהוא יצליח להפיק תחרות ברמה גבוהה במר ישראל 2007

TZAHI10
21-11-06, 09:26
אני מאוד מכבד את אלי האנה ואף מצדיע לו. לא אכפת לי אם היה מצליח גם בתחרות אולימפיה או לא, הוא ייצג אותנו בכבוד הוא הסמל של ישראל בבודי בילדינג. אין מישהו יותר מוצלח ומוכר ממנו בארץ בתחום. אם הוא משקיע בתחרויות ובבודי בילדינג בארץ אז זה יותר משנה ההשקעה והמוכנות לבין אם יצליח או לא. bigbit (http://www.atraf-f.net/or/member.php?u=1691) אתה עשית משהו למען הספורט הזה בארץ? אם לא אז פשוט תשתוק ותכבד..

משהו אחר שקצת הטריד אותי שהוא אמר שכדי להיות מקצוען אמיתי הוא היה צריך להתייעץ עם הבודיבילדרים הכי מקצוענים שגרים בחו'ל, האם הרמה בארץ ירודה גם מבחינת הידע? ומי שרוצה באמת להצליח צריך לרדת מהארץ ולקבל את הידע שלו בח'ול?

Bodybuilder
21-11-06, 11:54
את הראיון קיים גיא שלמון, יש שם כמה דברים מעניינים.
מומלץ לקרוא.
אני רוצה לציין לטובה את השינוי שחל באתר נאבא החדש, מאז שאלי לקח את העניינים לידייו.
האתר מתעדכן ומשתנה לעיתים תכופות יחסית.
הובטח כי הראיון יפורסם היום, וההבטחה קויימה.
לטעמי זה מעיד על רצינות ומקצועיות.
אם כך הם פני הדברים, יש יסוד סביר להניח ולקוות שגם ההבטחות לקיים תחרות ברמה שטרם נראתה, יתממשו.
כל הכבוד לאלי האנה, יישר כוח.

http://www.nabba.co.il/eli_h.htm

ואללה אחשיו אני יודע למה פירסמו את זה במכון כושר שבו אני מתאמן ( לייף אנד פיטנס )
אחשיו אני מתחיל להבין...
דרך הגב אני מקיר אותו אישית את גיא,דיברתי איתו כמה פעמים !
(פעם ניסה להסביר לי למה עשור לצעוק בזמן סט במכון כושר) חחחחח
רבע שעה חפר לי !

Bodybuilder
21-11-06, 12:00
אלי: אחרי שנתיים של אימונים, בשנת 1985, ניגשתי לתחרות "מר ישראל הצעיר" של איגוד IFBB , וזכיתי שם במקום הראשון לקטגוריה זו. למרות היותי אז בגיל 16, הייתי מאוד מנופח והחלה סביבי התעניינות בתחום פיתוח השרירים. היה לי אז היקף יד של 50 ס"מ ושקלתי מעל 100 ק"ג. שנה לאחר מכן (1986) התחרתי שוב אך זכיתי רק במקום השני.
ב- 1987 החלטתי לא לוותר והתאמנתי קשה. הצלחתי להגיע למשקל של 110 ק"ג בהיותי רק בן 17.5 שנים. בוודאי שהפעם זכיתי שוב במקום הראשון - מר ישראל 1987.

תקראו את זה טוב טוב !
לא ניראה לכם משהו מוזר ? היקף יד 50 ס"מ גיל 16 ?
לדעתי לא הגיוני,גם חומרים לא מסוגלים לעשות דבר כזה !

ran_z
21-11-06, 13:20
5000 מ"ג ויטמין C ביום? הוא נפל על הראש.

Bodybuilder
21-11-06, 13:29
5000 מ"ג ויטמין C ביום? הוא נפל על הראש.

טעות כניראה, ניראה לי הוסיפו עוד 0 ל 500 ...

ran_z
21-11-06, 13:50

עם אני ההיתי המראיין אחרי שהוא אמר שהוא אוכל ביום אחד בין 6 אלף ל 8 אחף קלוריות, השאלה המתבקשת שלי היתה,

כמה פעמים לעזעזל אתה הולך לשירותים ביום ?!

DropDead
21-11-06, 14:03
היחס בן התחרות של מר יוניברס לבין מר אולימפיה זה כמו היחס בין יורוליג בכדורסל לבין ה Nba ?

HHHEELLBBOOYY
21-11-06, 14:29
עם אני ההיתי המראיין אחרי שהוא אמר שהוא אוכל ביום אחד בין 6 אלף ל 8 אחף קלוריות, השאלה המתבקשת שלי היתה,

כמה פעמים לעזעזל אתה הולך לשירותים ביום ?!\

חח הוא היה צריך להכניס את זה לסדר יום שלו!

בונא יש לו סדר יום בן :):):):)! חבל על הזמן

meni32
21-11-06, 15:17

מה??
500 מ"ג?
אתה צוחק נכון?

500 מ"ג זה כלום....עם הגודל שלו והחומרים שהוא לוקח הוא צריך כמה גרמים ביום של ויטמין סי.

Dino Psaras
21-11-06, 17:28
היחס בן התחרות של מר יוניברס לבין מר אולימפיה זה כמו היחס בין יורוליג בכדורסל לבין ה Nba ?

הייתי אומר שכן.

AVI-הנוקם
21-11-06, 18:26
לכול הסוסים בפורום חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אלה שאומרים שהוא סתם חובבן
אם הוא סתם חובבן מה אנחנו ????????????????

אז ואלה שיהיה ברי אם זין טרי חח או אם מה שנישאר לו מהזין חחח אחרי כול האסטרואידים האלה

דרך אגב לדעתי הוא כן יכל להיתחרות באולימפיה

jonathan
21-11-06, 18:27
אחלה של ראיון..
דווקא הגיוני שהיה לו בגיל 16 היקף 50..
על תשכחו שהוא גם גבוה מאוד

Dino Psaras
21-11-06, 19:57
אני מכבד את אלי האנה והכל, אבל כמה חרטא הבנאדם הוציא מהפה שלו!!

meni32
21-11-06, 21:14
לכול הסוסים בפורום חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אלה שאומרים שהוא סתם חובבן
אם הוא סתם חובבן מה אנחנו ????????????????

אז ואלה שיהיה ברי אם זין טרי חח או אם מה שנישאר לו מהזין חחח אחרי כול האסטרואידים האלה

דרך אגב לדעתי הוא כן יכל להיתחרות באולימפיה

אסטרואידים חחחחחחחחחחחחחח:1eye:

טל יואב
21-11-06, 23:55
מה אומר ? ומה הוסיף ? חבריי היקרים .

הותיקים כבר מכירים אותי כאן אם יש לי דעה אני מביע אותה .
נכתבו כאן המון דברים .
אני בטוח שאם הוא היה מהתחלה ממשיך באיגוד ה-ifbb מצבו מבחינת דירוג בתחרויות היה טוב יותר . את הקטע שאשר פריג" עשה לו הוא עשה גם לעמית ועוד רבים זה לא חדש וזה לא סוד .
נכון אלי אנה הוא לא אדם צנוע , אז מה ? אני מכיר רבים שהם לא חצי ממנו והם פי עשר יותר שחצנים ומלאים בעצמם .

הסיבה שאנו בוחנים אותו בזכוכית מגדלת היא עקב זה שהוא עדיין מייצג את מדינת ישראל כי אכן הוא הגיע הכי רחוק בענף בארץ , ולמרות שיש רבים ש...שרופים על הענף לא מזדהים איתו . ולכן הם בוחרים לבקר אותו בצורה כזו או אחרת .
גם אם הם לא מתחרים זכותם להביע דעה עליו , אנו חיים במדינה דמוקרתית וזה זכותו של כל אדם .

אני חייב להודות שמאוד נהנתי מקריאת הכתבה והיא נעשתה בצורה יפה ומיקצועית השאלות היו לעיניין ומאוד יסודיות .
גיא שלמון הוא איש מאוד מלומד שהתקדם יפה בענף ובאיגוד Nabba בפרט .
אך חשוב לזכור שגיא הוא : Yes Men ובמידה מסויימת אלי הוא הבוס שלו לכן הראיון לא היה נוקב עם שאלות של ארס ורעל .
אלי היה ועדיין ממשיך לתרום רבות לענף הספורט שלנו ורק על כך מגיע לו הערכה רבה , יהיה מה שיהיה התחרות הבאה בטוח תיהיה טובה יותר משנת 2006 .

bigbit
22-11-06, 13:13
אני מאוד מכבד את אלי האנה ואף מצדיע לו. לא אכפת לי אם היה מצליח גם בתחרות אולימפיה או לא, הוא ייצג אותנו בכבוד הוא הסמל של ישראל בבודי בילדינג. אין מישהו יותר מוצלח ומוכר ממנו בארץ בתחום. אם הוא משקיע בתחרויות ובבודי בילדינג בארץ אז זה יותר משנה ההשקעה והמוכנות לבין אם יצליח או לא. bigbit (http://www.atraf-f.net/or/member.php?u=1691) אתה עשית משהו למען הספורט הזה בארץ? אם לא אז פשוט תשתוק ותכבד..

משהו אחר שקצת הטריד אותי שהוא אמר שכדי להיות מקצוען אמיתי הוא היה צריך להתייעץ עם הבודיבילדרים הכי מקצוענים שגרים בחו'ל, האם הרמה בארץ ירודה גם מבחינת הידע? ומי שרוצה באמת להצליח צריך לרדת מהארץ ולקבל את הידע שלו בח'ול?
מזה אם עשיתי משהו למען הספורט? זה שהוא זכה בתחרויות האלה עזרו לקדם רק את עצמו יסתום
איפה זה קידם את הפיתוח גוף בארץ?!?! זה לא עזר בשיט..הוא גם לא עוזר לקדם את זה בתור נשיא הוא עסקן כולם יודעים שאכפת לו רק מהכסף..זה שאתה לא יודע שיש סיפורים מתחת לשולחן ואתה לא מכיר..מה אתה חושב שהוא לא מרוויח כסף הוא ואמנון גאון? יש להם תקציב מאיגוד הספורט שהם לוקחים מלא כספים ממנו ולא משקיעים בפיתוח גוף חוץ מהשנה שהם נזכרו שהם צריכים להשקיע ב2007..לסיכום אלי האנה עסקן שאכפת לו רק מעצמו הוא לעולם לא יצליח לקדם את הענף פה...גם כי הוא לא ממש רוצה וגם כי זה כמעט לא אפשרי זה בערך כמו הכדורעף..הרבה פוטנציאל אבל אין כסף

Amit
22-11-06, 13:37
אחלה של ראיון..
דווקא הגיוני שהיה לו בגיל 16 היקף 50..
על תשכחו שהוא גם גבוה מאוד
אז אתה אומר שב30 שנה של אימונים + הזרקות סינטול הוא עלה רק ב 12 סנטימטר בהיקף יד? קשה לי להאמין..

HHHEELLBBOOYY
22-11-06, 15:51
אז אתה אומר שב30 שנה של אימונים + הזרקות סינטול הוא עלה רק ב 12 סנטימטר בהיקף יד? קשה לי להאמין..

הכל צריך להיות אסטטי ופרופורציונאלי הוא לא יכול סתם ככה להעלות את היקף היד!!