PDA

צפה בגרסא המלאה : המלחמה האחרונה

Takima
20-11-06, 17:23
סרט דתי מעניין על התקופה בה אנחנו חיים:
http://hidabroot.org/Media/Movies/000/TheLastWar.asx

הערה: אני מציג את הסרט כנקודת חשיבה מסויימת ולא בתור אמת אבסולוטית. כל אחד שיסיק מסקנות לעצמו.

ran_z
20-11-06, 17:47
הידברות זה אחד האתרים החזקים ברשת.
הרב זמיר כהן מס' 1 !

n0x
20-11-06, 18:02
שטיפת מוח של חרדים זה נקרא......

NIRAN
20-11-06, 18:08
כן, נראה כמו סרט לחזרה בתשובה
אבל היה מעניין...

trhetrhe
20-11-06, 18:11
אני אישית, אוהב את הרב זמיר, הוא לא מנסה להחזיר אנשים בתשובה.....הוא מסביר דברים בדת שהם ממש הגיוניים לגבי החים!

Gamerrrrr
20-11-06, 18:12
אני אישית, אוהב את הרב זמיר, הוא לא מנסה להחזיר אנשים בתשובה.....הוא מסביר דברים בדת שהם ממש הגיוניים לגבי החים!

שיהיה לו בכיף, וכן הוא מנסה להחזיר אנשים בתשובה, כל אחד שחוזר בתושבה בגללו זה כמה נקודות למעלה.

Xchromosome
20-11-06, 18:13
כל מילה שלו נכונה !
בלי קשר לדת !
זה משה יש !

HHHEELLBBOOYY
20-11-06, 18:16
הוא כן מנסה להחזיר בתשובה!1

Real
20-11-06, 18:26
אתם פשוט לא יכולים בלי לדפוק ת'מצברוח

Leo
20-11-06, 18:31
כל מילה פה נכונה , זה לא קשור בחזרה לתשובה (ידעתי שכמה יגידו את זה החברס הפסואדו אינטלקטואלים שחושבים שהם יודעים הכל ושהחרדים פרימיטביים עם דרך החיים שלהם רק בגלל שחסרה להם הקיבולת במוח להבין אותה באמת)
תאמתו עובדות , אני עוד זוכר טוקבקים באתרי חדשות של כל מה שאמרו פה מ2000~

סרט מעט עצוב

עריכה : סמעק אחרי שראיתי את זה הלכתי לעשות מין תרגילים בטבעות (בק לברז)
ואין לי מושג למה התהפכתי על הראש ונפלתי ממש על הראש היה קליק ענקי בגב ובמרפק... אם לא הייתי פוגע במפרק אז זה הייתה נפילה חופשית על הראש =\
ויש לי נפיחות ענקית במפרק עכשיו ואם אני מיישר את היד יש עקיצה כזאת.........
מפחיד

מתן18
20-11-06, 19:59
פיי איזה סרט חזק,כמה חוכמה,כמה תבונה..

מי שלא מסוגל לראות סרט כזה בלי לזלזל בו מה אני יגיד לכם..שידפוק ת'ראש בקיר.

Deja Vu
20-11-06, 20:00
עצוב עד כמה שזה נכון אבל לא אני ולא אף אחד פה ישנה תסגנון חיים שלי בגלל הסרטון הזה

Gamerrrrr
20-11-06, 20:34
פיי איזה סרט חזק,כמה חוכמה,כמה תבונה..

מי שלא מסוגל לראות סרט כזה בלי לזלזל בו מה אני יגיד לכם..שידפוק ת'ראש בקיר.
בשבילי המילים שכתבת הם:
בלה בלה בלה, יאדה יאדה יאדה, דיברתי שטויות לא היה לי מה להגיד אז אני יטיף לחזרה בתשובה למרות שאני חוטא וצם ביום כיפור אז אני צדיק, יאדה יאדה יאדה, בלה בלה בלה.

מתן18
20-11-06, 20:51
בשבילי המילים שכתבת הם:
בלה בלה בלה, יאדה יאדה יאדה, דיברתי שטויות לא היה לי מה להגיד אז אני יטיף לחזרה בתשובה למרות שאני חוטא וצם ביום כיפור אז אני צדיק, יאדה יאדה יאדה, בלה בלה בלה.

בשבילי המילים שכתבת הן:

בלה בלה בלה,יאדה יאדה יאדה(אוהב סיינפלד אה?),אין לי שם מטרה ותכלית בחיים חוץ מלגדול ולהתנפח,אני לא חושב שעוד איזה 10 שנים שאני יקים משפחה כו' אני יזניח את האימונים ויראה כמו צנון בנוסף אני חוטא וביום כיפור אני מביא ביד על סרטים כחולים מוזרים כאלה,יאדה יאדה יאדה בלה בלה בלה בלה.

IN YOUR FACE! :whistle::whistle:

Leo
20-11-06, 21:22
בשבילי המילים שכתבת הן:

בלה בלה בלה,יאדה יאדה יאדה(אוהב סיינפלד אה?),אין לי שם מטרה ותכלית בחיים חוץ מלגדול ולהתנפח,אני לא חושב שעוד איזה 10 שנים שאני יקים משפחה כו' אני יזניח את האימונים ויראה כמו צנון בנוסף אני חוטא וביום כיפור אני מביא ביד על סרטים כחולים מוזרים כאלה,יאדה יאדה יאדה בלה בלה בלה בלה.

IN YOUR FACE! :whistle::whistle: אין הרבה קשר , חוץ מזה מה שאתה עושה שווה ערך לנסיעה לאיראן באמצע נאום של אכמד בצנצנת להתנקש בו עם דאמבל מול כולם ולהסביר למה הוא טועה

נ.ב
כל האתאיסטים החוכמולוגים חוטאים הרבה יותר (בלי קשר לחטאים של דת) אפילו מהחרדים ה"פנאטים" של 100 שערים(שגם הם לא משהו בחלק מהדברים אני לא ירחיב)

מתן18
20-11-06, 21:48
אין הרבה קשר , חוץ מזה מה שאתה עושה שווה ערך לנסיעה לאיראן באמצע נאום של אכמד בצנצנת להתנקש בו עם דאמבל מול כולם ולהסביר למה הוא טועה

נ.ב
כל האתאיסטים החוכמולוגים חוטאים הרבה יותר (בלי קשר לחטאים של דת) אפילו מהחרדים ה"פנאטים" של 100 שערים(שגם הם לא משהו בחלק מהדברים אני לא ירחיב)

לא אמרתי שאפ'חד לא חוטא..כולנו חוטאים..

פשוט לדעתי אדם שאין לו במה לאחז ובמה לאמין...לא ידוע איך לתאר ריך הוא חי..

אז יש כאלה שממלאים את החיים שלהם באמונה בה'(או אללה),חלק בישו,אחרים בבודהה
ויש את המיוחדים...שמאמנים במוט אולמפי:1eye:

VoRteX
20-11-06, 22:03
לא אמרתי שאפ'חד לא חוטא..כולנו חוטאים..

פשוט לדעתי אדם שאין לו במה לאחז ובמה לאמין...לא ידוע איך לתאר ריך הוא חי..

אז יש כאלה שממלאים את החיים שלהם באמונה בה'(או אללה),חלק בישו,אחרים בבודהה
ויש את המיוחדים...שמאמנים במוט אולמפי:1eye:

חחח אני לא נאחז ולא מאמין בכלום, ואני חי

מתן18
20-11-06, 22:22
חחח אני לא נאחז ולא מאמין בכלום, ואני חי

אז תגיד לי חביבי,מה אתה חושב שמצפה לך במוות...שומכלום לא??

בכיף שיהיה לך למה לא..

Gamerrrrr
20-11-06, 22:29
בשבילי המילים שכתבת הן:

IN YOUR FACE! :whistle::whistle:

רוב הסיכויים שמערכת היחסים שאני נמצא בה עכשיו עם חברה שלי יותר מפותחת מרוב מערכות היחסים שיהיו לך ב10 שנים הקרובות.

ביום כיפור בילתי בבית עם 10 סרטי DVD איכותיים, ואני לא רואה סיינפלד

מתן18
21-11-06, 18:22
רוב הסיכויים שמערכת היחסים שאני נמצא בה עכשיו עם חברה שלי יותר מפותחת מרוב מערכות היחסים שיהיו לך ב10 שנים הקרובות.

ביום כיפור בילתי בבית עם 10 סרטי DVD איכותיים, ואני לא רואה סיינפלד

שמע...לא הייתי סומך על זה...אבל מה שתגיד..:blink:

VoRteX
21-11-06, 18:59
אז תגיד לי חביבי,מה אתה חושב שמצפה לך במוות...שומכלום לא??

בכיף שיהיה לך למה לא..

:):):):) אתה באמת חושב שאיכפת לי מה מצפה לי במוות? לא מצפה לי כלום...
למות = לישון לנצח.

Takima
21-11-06, 19:03
:):):):) אתה באמת חושב שאיכפת לי מה מצפה לי במוות? לא מצפה לי כלום...
למות = לישון לנצח.
השאלה היא למה אתה חי.

Leo
22-11-06, 13:43
בכללי רוב האתאיסטים הם אנשים מאוד רדודים וטיפשיםאין לי כוח להכליל דוגמאות , וקשה מאוד להתווכח איתם כי אם אמונה לא מתווכחים (ואתם יודעים מה התוצאות אם מתווכחים על אמונה ; איסלאם )

ככה שכדאי היה לך תאקימה לבקש שלא ירשמו תגובות בנושא בצורה יותר ברורה כי הסרט מאוד מרגש ואנשים פה באו לארץ ומשתוללים מרוב שומן (שיש להם הכל יחסית נגיד לסבא שלהם בגולה) והם מצדיקים את זה ע"י מה שבא להם להאמין בו...

HHHEELLBBOOYY
22-11-06, 15:04
מה זה אמור להביע?

Shiva
22-11-06, 15:33
אהבתי.. עורר בי הרבה מאוד רגשות.
תחשבו על זה לפניי שאתם סתם קופצים בדעות שלכם כי על זה בדיוק מדובר שם...
אהבת השם זה דבר מדהים. :book: