PDA

צפה בגרסא המלאה : תמונה מצחיקה ונדירה

טל יואב
10-11-07, 12:27
בשנת 1987 בקידום המסע של הרשת של ג"ו גולד ז"ל . (נפטר לפני שנתיים) כל החברים הותיקים מתגייסים .
ארנולד הליצן עושה בתמונה קרניים לג"ו גולד (שבשנת 1965 פתח לראשונה את הרשת גולד"ס ג"ים ובסוף שנות השבעים נקלע לקשיים כלכליים ומכר ).

להלן האלופים : מימין לשמאל .(לארי קולברט מר יוניברס של שנות החמישים , דני פאדילה שללא ספק היה צריך להיות מר אולימפייה בשנת 1981 והפסיד שלא בצדק לפרנקו קולמבו . ג"ו גולד עם השיער הלבן , פרנקו קולמבו הסיסילייאני וחברו הטוב ביותר של ארנולד עד היום כבר מעל 45 שנה שהם ביחד ארנולד היה הסנדק בטבילה של בתו , ופרנקו היה השושבן בחתונה של ארנולד באפריל 86 ,
שורה שנייה בוב פאריס הצעיר מבין השניים , שעשה חתונה רשמית עם בן זוגו רוד ג"קסון בשנת 1990 הם הספיקו להתגרש גם הוא היה סוס אגב בוב זכה במר עולם והיה מכונה מר סימטרייה ויורש העצר של פראנק זאיין וסטיב ריבס , המבוגר גם חבר קרוב וותיק של ארנולד אדי ג"ולייאני נשוי לאשתו כבר מעל 40 שנה , למי ששכח אדי הוא הבחור שקופץ על ארנולד בתחילת הסרט פאפינג איירון אך שארנולד נכנס לחדר כושר ולוחץ ידיים לכולם הוא צועק לו ..."ארנולד חזרת " ואז ארנולד אומר לו אתה איש חולה בצחוק .

http://www.schwarzenegger.it/gallery/musclegallery10/smg154.jpg

StaSus
10-11-07, 13:25
חח , אהבתי תתמונה מאוד!
ארנולד נראה מעולה..

Logout
10-11-07, 14:29
חח אחלה תמונה...אהבתי..

Daniel-Barak
10-11-07, 15:09
תודה על הסיקורון הקטן לגבי התמונה, יואב. ממש נהנתי לקרוא. אני שוקל לאמץ את התמונה הזו כחתימה החדשה שלי? אפשר, לא? :)

Yoshi-Moto
10-11-07, 15:12
השמאלי למטה דומה לחנן גולבלגט, וזה ששם עליו יד דומה לסבא של איתי שגב ב"בעקבות הסיפורים הקסומים"

טל יואב
10-11-07, 20:07
תודה על הסיקורון הקטן לגבי התמונה, יואב. ממש נהנתי לקרוא. אני שוקל לאמץ את התמונה הזו כחתימה החדשה שלי? אפשר, לא? :)

בכיף אחי :flowers: