PDA

צפה בגרסא המלאה : אין לי יומולדת השנה!!!

trhetrhe
10-11-07, 18:43
התאריך העברי שלי זה ל' בכסלו.....אין השנה ל' בכסלו, בדקתי בלוח שנה ואין!

מישהו יודע למה?

פינגווין
10-11-07, 18:46
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחח :laughing:
הרג אותי אין לי יומולדת השנה חחחחחחחחח

Yoshi-Moto
10-11-07, 18:53
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח גדול

ובלועזי מתי יש לך?

Night_Wolf
10-11-07, 19:05
היום באנו לחגוג לך אחי "היום אין יום הולדת היום אין יום הלדת לך קח כוס תה ותהנה מהעובדה שאין לך יום הולדת יותר"

הינה הוא בא למזוג לך

http://forumsgallery.tapuz.co.il/ForumsGallery/galleryimages/medium/054021.jpg :flowers:

MagneZium
10-11-07, 19:17
לא נורא אחי תשאר בן 14 17 שנה

alpha
10-11-07, 19:18
חחחחחחחחחחחחחחחח חסר לך יום עכשיו בחיים :)

xLaes
10-11-07, 19:19
Xddddddddddddddddddddddd
שמעת על תאריך לועזי?

trhetrhe
10-11-07, 19:22
חח אני יודע שבד"כ הולכים על הלועזי....(6.12.91) אבל מעניין אותי למה אין את העברי השנה? זה לא שבאמת אני ישאר בן 15!

SiX PACK
10-11-07, 19:26
חח אני יודע שבד"כ הולכים על הלועזי....(6.12.91) אבל מעניין אותי למה אין את העברי השנה? זה לא שבאמת אני ישאר בן 15!

צריך לרצוח את מי שהמציא את התאריך העברי..

jonathan
10-11-07, 19:32
שנה מעוברת..קשור איך שהוא לזה

The Iron Man
10-11-07, 19:33
אחי מי חוגג יומולדת לפי תאריך עברי?
מה זה בר מצווה?

trhetrhe
10-11-07, 19:54
אבא שלי דתי....אז חוגגים לי גם לפי העברי :)

///Efi///
10-11-07, 20:20

אז זה כפול מתנות כל שנה?
טוב השנה תיצטרך להיסתפק בפעם אחת

speed
10-11-07, 20:32
:laughing: חחחחחחחחחחח מי שהמציא צריך להרוג אותו..

אבל אם כבר באמת מדברים, סתם כך שתדעו שאין לוח מדוייק יותר מהלוח העברי, הוא בנוי לפי מחזור הלבנה ולא החמה (שיוצא מצחיק שפעם קרה שנעלמה שנה, אז עברו לשנה שאחר כך), ויש עיבור החודש לפי העברי לעומת זה לפי הלועזי יש לפעמים דברים צחיקים אז העתיקומהלוח העברי (את עיבור השנה למשל)
הלוח העברי לא יצר אותו משהוא, הוא לפי התורה והוא לא רק שהוא מדוייק הוא גם נכון, מה שיש התנגשויות בשאר סוגי התאריכים
אגב, סתם שתדעו היה לפני שנה משהוא בנס"א שבדקו את משהוא במספר הכוכבים שלפי היהדות כבר צויין בגמרא (שמעתי את זה ברדיו והתלהבתי מזה אז אני זוכר את טוב, זה היה נחמד) מספר מסויים ובנאס"א היה הפרש של שניי מספרים, בסוף שגילו שזה טעות בנאס"א והגיעו לאותו דבר או משהוא כזה אני לא זוכר במה זה אבל אני אהבתי..

Mikeo
10-11-07, 22:50
הייה לי פעם מורה לפיזיקה דתי שאיזו ילדה אחת לא הגיעה לשיעור ואז הוא שאל למה? אז אמרו לה שיש לה יום הולדת. אז הוא אמר שהוא לא חוגג יום הולדת. שאלו אותו למה לא?
אז הוא אמר שלחגוג יום הולדת זאת מסורת שבאה מעמים זרים. :unsure:

benwin21
10-11-07, 22:55
היום באנו לחגוג לך אחי "היום אין יום הולדת היום אין יום הלדת לך קח כוס תה ותהנה מהעובדה שאין לך יום הולדת יותר"

הינה הוא בא למזוג לך

http://forumsgallery.tapuz.co.il/ForumsGallery/galleryimages/medium/054021.jpg :flowers:

חחחחחחחחחח איך חשבת על זה(גם אני חשבתי אבל לא חיפשתי תמונה).
ולא כתבת את השיר כמו שצריך הוא הולך.

"אין יומהולדת שמח גם לי, גם לך. אין יומהולדת שמח"

speed
10-11-07, 23:45
אני שמעתי שפרעה היה חוגג יום הולדת וזה היה נחשב כמסורת לאלים (המצרים החשיבו אותו כאל ולכן הוא ירד כל בוקר לנילוס לעשות את צרכיו) אז היהודים לא היו חוגגים יום הוןלדת, אבל זה אפילו לא מש מנהג ואין- זה לא הלכה וחלק אומרים שזה שטות עזוב..

AmitMa
11-11-07, 00:02
יומולדת זה יום רצון לפי היהדות וגם יום לחשבון נפש... אז יש מושג כזה ביהדות.
ו-six pack.. אני לא מבין מה מפריע לך "זה שהמציא" את הלוח העברי? אם אמורה להיות לך בעיה זה עם הלוח הלועזי. זה היה אחד המשפטים הכי עילגים שקראתי בחיים.

Guy_Malka
11-11-07, 00:02

מה פעמיים יום הולדת?!?!?!

ואה ואה ניראה לי אני חוזר בתשובה... :sbb4:

Logout
11-11-07, 00:10
חחחחחחחחחח איך חשבת על זה(גם אני חשבתי אבל לא חיפשתי תמונה).
ולא כתבת את השיר כמו שצריך הוא הולך.

"אין יומהולדת שמח גם לי, גם לך. אין יומהולדת שמח"
יאוווו!!! עלזיה בארץ הפרות...איך אבתי את זה..

SiX PACK
11-11-07, 05:47
יומולדת זה יום רצון לפי היהדות וגם יום לחשבון נפש... אז יש מושג כזה ביהדות.
ו-six pack.. אני לא מבין מה מפריע לך "זה שהמציא" את הלוח העברי? אם אמורה להיות לך בעיה זה עם הלוח הלועזי. זה היה אחד המשפטים הכי עילגים שקראתי בחיים.

לא, התאריך העיברי הוא חסר כל הגיון ומשמעות, אין בו צורך ואין בו תועלת.

AmitMa
11-11-07, 09:26
תגיד לי על מה אתה מדבר? כל החגים היהודים הם לפי הלוח העברי. אז יש בו צורך ויש בו תועלת.
הלוח הלועזי זה מספר השנים מיום מותו של אותו האיש. למה זה אמור לעניין אותנו? במיוחד אחרי הסבל שהעם היהודי סבל מהנוצרים. אז המדינה משתמשת בזה ואין ברירה חייבים להוסיף את זה לתאריכים העבריים. אבל להפוך את התפל לעיקר ואת העיקר לתפל... זה קצת מוזר

slim shady
11-11-07, 09:46
התאריך העברי שלי זה ל' בכסלו.....אין השנה ל' בכסלו, בדקתי בלוח שנה ואין!

מישהו יודע למה?

כצו"ר אחי...:laughing:

slim shady
11-11-07, 09:48

אם כל הכבוד אחי... תחסוך ממני את המשפטים האלה בסדר? לא מתאים לך הדת היהודית אתה מוזמן להתגייר אבל חלאס לזיין בשכל כל הזמן שהיהדות חרא...

speed
11-11-07, 15:58
לי יש פעם אחת יום הולדת, לפי הלוח שנה העברי, ההורים שלי גם יודעים את זה, פעם בגלל שמתרגלים ללוח שנה הלועזי הם הפתיעו אותי וכו' בלועזי, לא הרסתי את זה אבל בסוף אמרתי שאני שלמעשה זה לא התאריך יום ההולדת שלי ולפי העברי זה צריך להיות אז הם הפתיעו שוב בעוגה בתאריך העברי אבל מאז אם אומרים לי יום הולדת שמח זה רק בעברי! חח

xZiPeR
11-11-07, 16:07
אממ .. לכל מי שיורד על הלוח העברי - זה קורה גם בלוח הגרגוריני - מה קרה למי שנולד ב29 לפברואר ?

Danielllo
11-11-07, 16:21
מה בלי תועלת מה.. על הלוח העבריי מתבססות כל החגים היהודים השנהה זה שישו הבן זונה הזה מת לפני 2008 שנה זה מדגדג לי ת'ביצה יותרר נוח ללכת לפי הלועזי זה כן אבל הלוח העברי זה הלוח של מדינת ישראל והיהודים

xZiPeR
11-11-07, 16:28
^ אממ .. עוד יגידו בגללך שמגיני הלוח העברי הם בורים חסרי כל ידע - ישו לא מת בתאריך הזה, אלא נולד (ברית ליתר דיוק).

slim shady
11-11-07, 16:29
^ אממ .. עוד יגידו בגללך שמגיני הלוח העברי הם בורים חסרי כל ידע - ישו לא מת בתאריך הזה, אלא נולד (ברית ליתר דיוק).

עזוב ישו... 2008 שנים להמצאת הכתב.. :flowers:

xZiPeR
11-11-07, 16:32
אה ? הכתב הומצא לפני משהו כמו 6008 שנה אם כבר (ה8 זה סתם כי התחשק לי).

slim shady
11-11-07, 16:39
אה ? הכתב הומצא לפני משהו כמו 6008 שנה אם כבר (ה8 זה סתם כי התחשק לי).

תמיד אמרו לי שהכתב הומצא לפני 2008 שנים... אתה רוצה להגיד לי שכל החיים חייתי בשקר? :ohmy:

Danielllo
11-11-07, 16:47

ממש מעניין אותי שאני לא מתמצא בישו ההומו הזה נולד מת על הזין שליי 2008 סופרים את זה

speed
11-11-07, 16:48
אממ.. לפי היהדות העולפ קיים לפניי התשס"ז שנים (5767 שנים)
מי שהצליח להגיע לתוצאה דומה היה איינשטיין, חוץ ממנו כל השאר נתנו לזה מליונים של שנים מהסיב הזאת: לקחו עם של בן אדם והם בודקים המדענים לפי מהירות פעולת התאים וככל שחץ יותר ישן כך הפעולות התוך תאיות אטומיות שלו יותר אטיות כך אפשר לגלות מספר שנים וילו כך שזה מליונים.. רק מה זאת השערה אחת גדולה, מהסיבה שמי אמר שפעולת התאים לא משנה את הקצב שלה, (לכן אין הגדרה מדוייקת של מספר שנים חוץ מצמד המלים "מליוני שנים")
מה שכן מעניין איך איינשטיין הגיע לתוצאות שלו..
אגב, למרות הכל אין סתירה שהיו חיים לפני 5767, מהסיבה ש"הקב"ה בורא עולמות ומחריבן" יש כאלה שאומרים שהעולם שלנו הוא אחריי הרבה עולמות שנחרבו, שזה עולם על עולם, למשל לעתיד לבוא אומרים שיבנה עולם בדרגה גבוהה יותר על העולם הזה או שיחרב העולם הזה, לפי הזוהר, זה מה ששמעתי..

אבל עובדה שאיינשטיין הגיע לתוצאות אחרות אז מעניין לדעת איך..

speed
11-11-07, 17:04
הכתב.. לפניי 2008 שנים היה גלות רומי (אגב, לפי המסורת ישו נצלב ע"י יהודים, אבל בפועל הרומאים הרגו אותו, אח"כ התפרסמה הנצרות והכחישו את זה עד שנוצר מצב ש1000 שנה מאוחר יותר וגם לפניי היו עלילות דם ביהודים על רקע כזה כאשר יששו עצמו היה יהודי וגם מאמין, מסופר בגמרא שנכתבה בכלל בתקופת התנאים על רב אחד בשם רבי יהושוע שרבו כעס עליו והתלמיד רצה לבקש סליחה ובאותו זמן היה הרב בקריאת שמע, יש דיון בגמרא בנושא מתי מותר לעצור ולומר שלום וכו' אם אני לא טועה יש לסזה קשר, כאשר רבי יהושוע בא אליו לבקש מחילה מרבו שעד אותה עת לא סלח לו, רבי יהושוע החליט שאם הרב לא יסלח לו הוא כופר בתורה, הוא חשב שרבו לא עונה לו בגלל שאינו סולח לו אבל הוא היה בזמן קריאת שמע, ואח"כ אותו רבי יהושוע כפר בתורה והסיט אחריו אחרים, אומרים שאותו רבי יהושוע. זה ישו..- בסופו של דבר הרומאים הרגו אותו אבל כמו שרואים היום הנצרות נשארה ולא נשכחה, מה שכן יש לה 400 ומשהוא גרסאות אבל תאריך לועזי אחד שעם פיקשושים מידיי פעם אבל נקבע להיות הלוח השנה השכיח ביותר כמו האנגלית כשפה בינלאומית, לא סתם יש הפרש של 11 יום (ת'אמת אני לא זוכר בדיוק ת'סיבה אזד עדיך שאני לא אכתוב)

speed
11-11-07, 17:05
לגביי בכתב אם כך תעשו חושבים מה הכתב הכי עתיק לבד.. חוץ מזה יש עוד עמים..