PDA

צפה בגרסא המלאה : מבחן מאמץ??

slim shady
11-11-07, 23:05
חלק פה יודעים (מי שעקב אחרי הפוסט שלי עם הצו הראשון) שקיבלתי פרופיל נמוך בגלל אייזה משו דבילי שיש לי בלב... (ונזלת אלרגית)...
קיצר שלחו לי היום מהלשכת גיוס מכתב ששם הם אומרים שאני צריך לעשות מבחן מאמץ... (כנראה בגלל הלב) ולעבור שוב וועדה רפואית...
עכשיו כמה שאלות... מה זה מבחן מאמץ? מישהו עשה פה?
דבר שני... במידה ואני מוציא תוצאות טובות במבחן מאמץ יכול להיות שהפרופיל יהיה גבוהה יותר? (יש לי כרגע 64 כתוצאה מהנזלת אלרגית והבעיה בלב בלבד אני בלי עין הרע פרפקט)

תודה רבה רבה מראש:flowers: :jockey:

Maor_Lieber
11-11-07, 23:15
מחברים לך אלקטרודות, בעיקר בחזה ובגפיים, אתה רץ על הליכון כמה דקות, עוצר, משאיר את האלקטרודות כמה דקות נוספות, הרופא בודק את הממצאים ומשם הכל תלוי מה יחליטו לעשות לך בפרופיל.
אם הכל תקין אני מניח שיהיה לך פרופיל 72 או 82 ואולי 97 תלוי איך יתייחסו לנזלת האלרגית שלך.

slim shady
11-11-07, 23:18
מחברים לך אלקטרודות, בעיקר בחזה ובגפיים, אתה רץ על הליכון כמה דקות, עוצר, משאיר את האלקטרודות כמה דקות נוספות, הרופא בודק את הממצאים ומשם הכל תלוי מה יחליטו לעשות לך בפרופיל.
אם הכל תקין אני מניח שיהיה לך פרופיל 72 או 82 ואולי 97 תלוי איך יתייחסו לנזלת האלרגית שלך.

אני נמצא כרגע דיי בכושר... אבל אם אני נגיד משפר את הפעילות לב ריאה שלי נגיד עושה ריצות וזה... זה ישפיע לטובה על הבדיקה?

Maor_Lieber
11-11-07, 23:20
אני נמצא כרגע דיי בכושר... אבל אם אני נגיד משפר את הפעילות לב ריאה שלי נגיד עושה ריצות וזה... זה ישפיע לטובה על הבדיקה?

לא אחי, מידת הכושר לא משפיעה על תוצאות הבדיקה, בבדיקה בודקים שלל בעיות במערכת כלי הדם.

slim shady
11-11-07, 23:23
עם פרופיל 72 אפשר להיכנס לקרבי?

Maor_Lieber
11-11-07, 23:27
עם פרופיל 72 אפשר להיכנס לקרבי?

שריון, תותחנים, מודיעין שדה... לא חסר אחי.

speed
12-11-07, 01:11
אבל אם האלרגיה תפריע לך לפרופיל גבוה, (אגב, אל תשכח לשאול את הסיבה), אם תעשה את מה שאמרתי לך (לבקש מהרופא להוצא את זה מהתיקהרפואי בטענה שהאלרגיה עברה לך או משהוא בדומה רק להוציא את זה) יש מצב לפרופיל אפילו 97 (תלוי כמה יחשיבו את הבדיקות וכו'), כי מן הסתם למה לא? אתה מתאמן וכו' אז חבל סתם בגלל איזה אלרגיה או בדיקה קצרה של איזה רופא שלא תלך למה שאתה רוצה