PDA

צפה בגרסא המלאה : Dvd מר ישראל איגוד Nabba

טל יואב
11-11-07, 23:17
שלום לכולם ,

היום קיבלתי מאמנון גאון היו"ר של איגוד NABBA את הדיסק של התחרות .

חברים חבל על הזמן ממש מעורר מוטיבצייה וחשק לאימונים .

לראות את איתי בושרי ברמת חיטוב נדירה ומטורפת שוב ,

לראות את גדי טורוני עם הרגליים המפלצתיות ,

ממש לבדוק את הדקויות בין עדאל חג"ג" לחוסאם מסרי ,

נאור זיו בשיא השיאים שלו פשוט חויה מדהימה , גם למי שהיה שם לחיות את זה שוב .

ניתן ללמוד הרבה מהדיסק הזה ,

ראש בראש יוני האנה מול אלי הכושי פשוט פיצוץ ,

אבל שיא השיאים הדובדבן של הקצפת בכל התענוג זאת ללא ספק אירה מעיין :wub1: :flowers: :jockey: .

חברים לא לחכות לרכוש מיד. דיסק חובה בכל בית של מפתח גוף רציני .

צפייה מהנה :sbb4:

עלוש
11-11-07, 23:20
מאיפה אפשר לקנות אותוווו?????!!!!!!!!!!!!

arbel2
11-11-07, 23:20
האם היו צילומים של הקהל ?יכול להיות מעניין אם צילמו את "כנופיית העידוד של גדי" Lol

Night_Wolf
11-11-07, 23:21
תברח מאשדוד...מחר אני שם ואם אני רואה אותך אני שודד אותך!

דיסק מדהים הייתה תחרות מדהימה!!
שוב פעם שבחים והערצה למר עולם אלי האנה !!! שכמו אבא שמגדל תילד שלו..מגדל ומחזק את תחום הבודיבילדינג בישראל ורק נותן לאנשים:השראה,מוטיבציה,וכוח רצון מעל הכל!להיתקדם ולהשקיע בישביל להגיע כמה שיותר רחוק!

כל הכבוד אלי האנה :sbb4:

טל יואב
11-11-07, 23:21
מאיפה אפשר לקנות אותוווו?????!!!!!!!!!!!!

תתקשר לאמנון גאון
2007 די וי די מוכן
כן עכשיו זה סופי בסרט מוכן וניתן לקנותו אצל אמנון גאון בפלאפון
0545333727
יצא מהמם אני מתאמן כ 24 שנה וזוהי התחרות ששינתה את פניי הפיתוח גוף בארץ ואת זה ניתן לראות בסרט

Night_Wolf
11-11-07, 23:24
האם היו צילומים של הקהל ?יכול להיות מעניין אם צילמו את "כנופיית העידוד של גדי" Lol

אני בטוח שראו אותך חביבי חח למרות שאם כל הכנופיה הנחמדה שלכם העידוד שאני והחבר'ה הטובים העפנו לעומר לנדאו הרעיד תאולם אם היה מתחרה בIFBB מאניק גם מי לא זורק רימון עשן וחזיזים!

arbel2
11-11-07, 23:25
אני בטוח שראו אותך חביבי חח למרות שאם כל הכנופיה הנחמדה שלכם העידוד שאני והחבר'ה הטובים העפנו לעומר לנדאו הרעיד תאולם אם היה מתחרה בIFBB מאניק גם מי לא זורק רימון עשן וחזיזים!

חביבי ,אם הוא היה מתחרה בIFBB לא הייתי בדילמה עמוקה את מי לעודד LOL !

Night_Wolf
11-11-07, 23:28
חביבי ,אם הוא היה מתחרה בIFBB לא הייתי בדילמה עמוקה את מי לעודד LOL !

:):):):) מה דילמה?תעודד מי שבא לך
וואלה עומר לנדאו זה בשר מבשרי אני לא רק יעודד אותו גם אדפוק מכות לחברה שינסו להשמיץ תשם שלו או לעשות איזו טעות קטנה.

arbel2
11-11-07, 23:30
:):):):) מה דילמה?תעודד מי שבא לך
וואלה עומר לנדאו זה בשר מבשרי אני לא רק יעודד אותו גם אדפוק מכות לחברה שינסו להשמיץ תשם שלו או לעשות איזו טעות קטנה.

גם את עומר אני אוהב נורא ,אז היה קשה להחליט את מי לעודד ,בסוף יצא שעודדתי יותר את גדי,כנראה בגלל שהייתי מאוד "איתו" לאורך הדרך בהכנה לתחרות .

Night_Wolf
11-11-07, 23:32
גם את עומר אני אוהב נורא ,אז היה קשה להחליט את מי לעודד ,בסוף יצא שעודדתי יותר את גדי,כנראה בגלל שהייתי מאוד "איתו" לאורך הדרך בהכנה לתחרות .

אני יודע שהייתה איתו זה יפה אני ועומר מעריכים את גדי,לא צפינו מימך לשניה שתעודד אותו(עומר).
היה לנו תג'מעה שלנו ובתחרות הבאה נבוא כפול אנשים יהיה יותר רעש,בלאגן,ושמח.

arbel2
11-11-07, 23:32
אני יודע שהייתה איתו זה יפה אני ועומר מעריכים את גדי לא צפינו מימך לשניה שתעודד אותו.
היה לנו תג'מעה שלנו ובתחרות הבאה נבוא כפול אנשים יהיה יותר רעש,בלאגן,ושמח.

יש מקום לאשכנזי בג'מעה ? :sbb4:

Night_Wolf
11-11-07, 23:34
יש מקום לאשכנזי בג'מעה ? :sbb4:
אין אשכנזי ואין ספרדי אצלנו כולנו אחים וכולנו חותכים ורידים לצליליו של עופר לוי.
כמובן שהרוב עידות המזרח כן :):):):)

arbel2
11-11-07, 23:35
חכה חכה ,עוד אצלי כולכם תעשו ברייקדנס לשירים של Gangstar

Night_Wolf
11-11-07, 23:37
חכה חכה ,עוד אצלי כולכם תעשו ברייקדנס לשירים של Gangstar

רגע אני מצלצל לעומר לשאול אותו מה הוא עשה אם השירי ראפ שאח שלו שם על המחשב..

ציטוט שלו
"מחקתי תחרא הזה מהמחשב" :unsure:

bad boy
12-11-07, 13:28
תעלה לנו את זה חחחחחחחח (:
:) (: )(:)

Bodybuilder
12-11-07, 17:37
יואב טל תעשה מצווה במקום לספר לנו על הדיוידי,פשוט תעלה את התחרות לראפידשרhttp://www.israelbody.com/images/icons/icon12.gifwww.rapidshare.com

אלי תרגע,אל תרביץ לי :unsure::bow:

טל יואב
12-11-07, 22:26
מבחינה מוסרית זה לא מכובד ולא במקום .

בסה"כ 107 ש"ח כולל מע"מ דמי משלוח ועמלת דואר . זה שווה כל שקל תאמינו לי .

חוץ מזה מי שיעשה דבר כזה מסתכן בתביעה משפטית ובהפרה בוטה של זכויות יוצרים .

אפשר ללמוד הרבה מהסרט במיוחד מי שמתכון להתחרות בשנה הבאה .

arbel2
12-11-07, 22:27

ועדיין לא ענית לי על השאלה

טל יואב
12-11-07, 22:28
ועדיין לא ענית לי על השאלה

סלח לי לא שמתי לב מהי השאלה שלך ידידי ?:unsure:

arbel2
12-11-07, 22:30
סלח לי לא שמתי לב מהי השאלה שלך ידידי ?:unsure:

יש צילומים של הקהל ?

Bodybuilder
12-11-07, 22:30

קצת הומור לא יזיק,אתה לא באמת חושב שהיתי רציני נכון http://www.israelbody.com/images/icons/icon12.gif
אני יודע שאסור לעשות דברים כאלו !
אבל סליחה על הביטוי "מי מת שאני יזרוק 107 ש"ח על כזה דבר" http://www.israelbody.com/images/icons/icon9.gif
דרך אגב גם המתחרים של נאבבא שילמו על הדיסקים,פשוט בושה תסכים איתי ...:unsure:

טל יואב
12-11-07, 22:35
יש צילומים של הקהל ?

כן בהחלט . על ההתחלה רואים את כפיר מהחנות מסתובב בקהל כמו אבא דואג ,

כשגדי עולה על הבמה שומעים בברור את החבורה שלכם צורחים , במיוחד איזה "ילד קטן " העונה לשם ארבל , ואז המצלמה עוברת עלייכם אבל ממש בחטף לא רציני , קולטים בחבורה את עמית לוליק , מישל ועוד איזה "ילד קטן " .

arbel2
12-11-07, 22:36

כשגדי עולה על הבמה שומעים בברור את החבורה שלכם צורחים , במיוחד איזה "ילד קטן " העונה לשם ארבל , ואז המצלמה עוברת עלייכם אבל ממש בחטף לא רציני , קולטים בחבורה את עמית לוליק , מישל ועוד איזה "ילד קטן " .

Lol
הdvd הזה מתחיל להישמע איכותי P:
תרים צילצול יא נקניק :)

טל יואב
קצת הומור לא יזיק,אתה לא באמת חושב שהיתי רציני נכון http://www.israelbody.com/images/icons/icon12.gif
אני יודע שאסור לעשות דברים כאלו !
אבל סליחה על הביטוי "מי מת שאני יזרוק 107 ש"ח על כזה דבר" http://www.israelbody.com/images/icons/icon9.gif
דרך אגב גם המתחרים של נאבבא שילמו על הדיסקים,פשוט בושה תסכים איתי ...:unsure:

אני ידעתי שאתה צוחק אחי , עניתי לך בציניות גם .

לדעתי למתחרים אולי היה מגיע מחיר מסובסד יותר זה הכל . לא צריך להיסחף זה עולה גם להם כסף .

Bodybuilder

ילד קטן,זה בתך עמית ספיר http://www.israelbody.com/images/icons/rolleyes.gif

טל יואב
12-11-07, 22:40
Lol
הdvd הזה מתחיל להישמע איכותי P:
תרים צילצול יא נקניק :)

ארבל אני מפחד ממך אתה איש קרימינאלי ביותר .תוך יום אחד כל הסרט יעלה ל- YOUTUBE ,

אתה מוזמן לבוא אליי עם הניגרי ועם NIGHT WOLF לראות את הסרט יחד מזמין אותכם למשקה חלבון של מטאבוליק MRN +גלוטאמין+ סוכר ענבים , וקפה בלי סוכר .יאלה תתאם עם החבר"ה .

נריץ קטעים ונצחק קצת על .....

arbel2
12-11-07, 22:42
ארבל אני מפחד ממך אתה איש קרימינאלי ביותר .תוך יום אחד כל הסרט יעלה ל- Youtube ,

אתה מוזמן לבוא אליי עם הניגרי ועם Night Wolf לראות את הסרט יחד מזמין אותכם למשקה חלבון של מטאבוליק Mrn +גלוטאמין+ סוכר ענבים , וקפה בלי סוכר .יאלה תתאם עם החבר"ה .

חחח חס ושלום
תרים צילצול בלי קשר יא נקניקון :)

Night_Wolf
12-11-07, 23:37
ארבל אני מפחד ממך אתה איש קרימינאלי ביותר .תוך יום אחד כל הסרט יעלה ל- Youtube ,

אתה מוזמן לבוא אליי עם הניגרי ועם Night Wolf לראות את הסרט יחד מזמין אותכם למשקה חלבון של מטאבוליק Mrn +גלוטאמין+ סוכר ענבים , וקפה בלי סוכר .יאלה תתאם עם החבר"ה .

ברגע שאני אכנס אלייך הבייתה אני ילך למטבח ואתה תיראה שאתה תגיע למקרר תפתח תדלת יעופו לך רק זבובים שיגידו לך "שמע גבר אין מה לאכול..." חחחחחחחח אני אחסל לך הכל אחי.

Danzig
12-11-07, 23:58
מתי יש לינק? :character63:

ניגרי ענק
13-11-07, 07:26
ברגע שאני אכנס אלייך הבייתה אני ילך למטבח ואתה תיראה שאתה תגיע למקרר תפתח תדלת יעופו לך רק זבובים שיגידו לך "שמע גבר אין מה לאכול..." חחחחחחחח אני אחסל לך הכל אחי.

בדיוק!!!!!!!!!
קפה בלי סוכר תשתה אתה אח שלו...:laughing:
אנחנו במאסה עד אפריל, אז גלעד, תבדוק לי בבקשה איפה עוגת הרולדה למען השם??
ובנימה קצת יותר רצינית: ראיתי את הדיסק עם אופיר, בהחלט השתפרה מאד רמת הצילום, בהחלט יוזמה מבורכת ונחוצה של נאבא, שאגב מתקיימת כבר כמה שנים.
יש לציין שהצילומים של תחרויות קודמות נעשו מרחוק ולא ניתן היה לראות את המתחרים בבירור.
הפעם היה שיפור, אך בכל זאת מספר הערות שיש להעביר לצלם לפני התחרות הבאה: אפשר זום על מתחרים, ולא רק בסולו, אפשר לעבור עם המצלמה מתחרה אחרי מתחרה בהשוואות, לפתוח ולהרחיק זום כדי שהסרט יהיה הרבה יותר מעניין (אין היגיון לתמונה פתוחה כוללת כל הזמן של כל המתחרים כי זה מוריד מהאיכות ולא ניתן לראות את החיטובים בבירור - רעבאק אנשים עבדו פה קשה!).
ועוד דבר: שיתאמץ עוד טיפה, יצלם יותר את הקהל, ואולי גם קצת מאחורי הקלעים.

Night_Wolf
13-11-07, 09:46
בדיוק!!!!!!!!!
קפה בלי סוכר תשתה אתה אח שלו...:laughing:
אנחנו במאסה עד אפריל, אז גלעד, תבדוק לי בבקשה איפה עוגת הרולדה למען השם??
ובנימה קצת יותר רצינית: ראיתי את הדיסק עם אופיר, בהחלט השתפרה מאד רמת הצילום, בהחלט יוזמה מבורכת ונחוצה של נאבא, שאגב מתקיימת כבר כמה שנים.
יש לציין שהצילומים של תחרויות קודמות נעשו מרחוק ולא ניתן היה לראות את המתחרים בבירור.
הפעם היה שיפור, אך בכל זאת מספר הערות שיש להעביר לצלם לפני התחרות הבאה: אפשר זום על מתחרים, ולא רק בסולו, אפשר לעבור עם המצלמה מתחרה אחרי מתחרה בהשוואות, לפתוח ולהרחיק זום כדי שהסרט יהיה הרבה יותר מעניין (אין היגיון לתמונה פתוחה כוללת כל הזמן של כל המתחרים כי זה מוריד מהאיכות ולא ניתן לראות את החיטובים בבירור - רעבאק אנשים עבדו פה קשה!).
ועוד דבר: שיתאמץ עוד טיפה, יצלם יותר את הקהל, ואולי גם קצת מאחורי הקלעים.

תודה רבה על המחמאות אחי:)זה באמת מעודד הייתי מגיב לך פה על העובדה שנהייתה טרול ביצות אבל בקשתה לשמור את הכל בסודיות(במייל ולהפתיע את כולם) :boxing:
עוגת רולדה?תאמת אבא שלי חיסל אותה חחחח אתה יודע לחשוב שבגיל 45 לבן אדם היה קוביות ומה נפלאות הרוגלך והשוקולד פרה יכולים לעשות לבטן של בן אדם חהחהחה:laughing:
וכמובן שאני שוקל רק נאבא מהיום כלכך שמחתי והתרגשתי שאלי האנה שהוא בישיבה ישקול שנית תאפשרות לתת למתחרים בIFBB להתחרות בנאבא שוב זה רק מראה שהבן אדם בעל מצפון ולב רחב.
אני אצל אשר פריג'י הדרעק לא מתחרה יותר!!!550 אני אבזבז באגאדיר באוף סיזן הנחמד הזה (כולל גלידה לקינוח) ולא לעמוד באמצע מגרש כדורסל כמובן שאשלם בשמחה כדי לצפות בתחרות כי אחרי הכל בודיבילדינג זה אהבת חיי!
אני בידיוק זולל פה אחי בעבודה איזה 5 תפוחי אדמה אם סלט ביצים והרבה בשר :character63:
ונחש מה?!עוד שעתיים וחצי תגיע עוד מנה כזאת:)
ד"א אתה עדין מנשנש שם טוסטים להנאתך אחי?יש מחסור בגבינה צהובה בארץ בגלל הטוסטים שלך חחח מה אם אופיר?איך הבחור מתקדם?הבנתי שהוא החליט לעלות חזק ולא לחשבן למזון כמו מקודם האם השמועה הזאת נכונה?:flowers: