PDA

צפה בגרסא המלאה : יהודים מפורסמים(מפתיעים)

eminemfan
12-11-07, 22:56
מפתיעים-רוברט דה נירו,פמלה אנדרסון,ג'נה ג'יימיסון,לני קרביץ,אלביס פרסלי,דונה קארן,סטיבן סיגל,מרלין מסון,סנדרה בולוק,מרילין מונרו,ליאונרדו דה וינצ'י.
(לא ברור אם הם יהודים אך ברור שיש להם זיקה ליהדות)

לא מפתיעים- אלברט איינשטיין,סטיבן ספילברג,וודי אלן,אדם סנדלר,הריסון פורד,זיגמונד פרויד,ישו,קרל מרקס,הנרי קיסינג'ר,רומן אברמוביץ',לארי קינג,ארתור מילר,דסטין הופמן,מייקל וקירק דאגלס,מרטין שין,שון פן,קייט הדסון,וינונה ריידר,סקרלט ג'והאנסון,בוב דילן,לאונרד כוהן,קלווין קליין,רלף לורן,לוי שטראוס,שרה ג'סיקה פארקר,שרה מישל גלר,דייויד שווימר וליסה קודרו(חברים),סטן לי,הודיני וקופרפילד(קוסמים),הווארד סטרן,ג'רי סיינפלד,בילי קריסטל,בן סטילר,גווינית פאלטרו,רובין וויליאמס,צ'רלי צ'אפלין,ג'ק וורנר(wb).
ויש עוד המוןןןןןןןןןןןןןןןןן פשוט גאווה להיות יהודי.

מתן18
12-11-07, 22:57
לני קרביץ?

Mad_dog
12-11-07, 22:57
לא הבנתי ידוע שיש לא הבתי מה אתה מופתע

Mad_dog
12-11-07, 22:58
לני קרביץ?

כן חצי יהודי חצי כושי

eyalamzleg
12-11-07, 22:58
לני קרביץ?
כן Wtf? חחח

eminemfan
12-11-07, 22:59
לא הבנתי ידוע שיש לא הבתי מה אתה מופתע
עשיתי הפדרה בין המפתיעים לפחות אותי ולבין הלא מפתיעים.

Bodybuilder
12-11-07, 23:00
סטיבן סיגל יהודי ?
פמלה אנדרסון יהודיע ?

Ilan-V
12-11-07, 23:00
חח האמת שאת מרלין מנסון לא הייתי רושם :)

פינגווין
12-11-07, 23:03
סטיבן סיגל יהודי ?
פמלה אנדרסון יהודיע ?
.........?:ohmy:

Bodybuilder
תוסיף את שגיא גרשגורן (סתם) את שגיא קלב,אלי האנה,גידמק המניאק שלא מחלק אץ הכסף שלו,ולדימיר ג'ירינובסקי חחחחחחח:laughing:

eminemfan
כל מי שרשמתי יהודי(אמא/אבא/סבתא /מכל הצדדים/- מכנה משותף -לכולם יש זיקה יהודית)
-יש כאלה שהם יהודים מלאים ויש למחצה ויש כאלה שסבתא של סבתא שלהם הייתה יהודיה

Bodybuilder
12-11-07, 23:04
.........?:ohmy:

?!?! אני שואל ? ממתי יהודים ?
אל תגידו לי שסטיבן סיגל עם זין חתוך LOL http://www.israelbody.com/images/icons/icon10.gif

Ilan-V
12-11-07, 23:04
תוסיף את שגיא גרשגורן (סתם) את שגיא קלב,אלי האנה,גידמק המניאק שלא מחלק אץ הכסף שלו,ולדימיר ג'ירינובסקי חחחחחחח:laughing:

ג'ירינובסקי אלק חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח :laughing:

פינגווין
12-11-07, 23:05
?!?! אני שואל ? ממתי יהודים ?
אל תגידו לי שסטיבן סיגל עם זין חתוך LOL http://www.israelbody.com/images/icons/icon10.gif
אני מחזק תשאלה שלך אחי ....:laughing:

eminemfan
12-11-07, 23:09
אבא של סטיבן סיגל היה יהודי(למרות שנראה לי שעל פי ההלכה הוא לא יהודי)

Bodybuilder
12-11-07, 23:09
אני מחזק תשאלה שלך אחי ....:laughing:

תודה חבר,העודעה שלי עכשיו חזקה מתמיד חחח:laughing:

eminemfan
12-11-07, 23:11
מפה הבאתי את זה- http://www.nrg.co.il/online/5/ART/960/896.html

Bodybuilder
אבא של סטיבן סיגל היה יהודי(למרות שנראה לי שעל פי ההלכה הוא לא יהודי)

הוא לא אינדיאני ?
http://www.esquire.ru/articles/19/wil/indians/indians.gif

speed
לפי התורה: מי שהוא מאם יהודיה נחשב יהודי, לפי האבא זה הלאום (בזמן השבטים ולעתיד לבוא זה האיזה שבט*
אבל בכל מקרה זיקה לשל יהודי אז כן לכולם..לפפי התורה אני מדבר..

אגב, אני לא בטוח אבל פעם קראתי שההורים (בויקפדיה) של ארנולד שוורצנגר היו במפלגה הנאצית וכשהוא גדל הוא עזב את אוסטריה בגלל זה כי היה נגד כל זה (בגיל 18) והיום תומך בישראל (את זה אמרו לי) ופעם אאחרת אמרו לי שהוא אמר שהוא יהודי (אגב, היו יהודים שהיו במפלגה הנאצית?0_ם בהיסטוריה אני זוכר משהוא כזה..)

פינגווין
12-11-07, 23:12
תודה חבר,העודעה שלי עכשיו חזקה מתמיד חחח:laughing:
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

Bodybuilder
12-11-07, 23:13
לפי התורה: מי שהוא מאם יהודיה נחשב יהודי, לפי האבא זה הלאום (בזמן השבטים ולעתיד לבוא זה האיזה שבט*

אגב, אני לא בטוח אבל פעם קראתי שההורים (בויקפדיה) של ארנולד שוורצנגר היו במפלגה הנאצית וכשהוא גדל הוא עזב את אוסטריה בגלל זה כי היה נגד כל זה (בגיל 18) והיום תומך בישראל (את זה אמרו לי) ופעם אאחרת אמרו לי שהוא אמר שהוא יהודי (אגב, היו יהודים שהיו במפלגה הנאצית?0_ם בהיסטוריה אני זוכר משהוא כזה..)

מסכנה:לא להקשיב למה שאומרים ושומעים,שמעתי שאבקות ניפוח לא בריא לכליות ...:diractor:

eminemfan
12-11-07, 23:14
נערך

Mad_dog
12-11-07, 23:16

אצל שורצנגר אבא שלו הוא מכחיש שואה ידוע ... שהיה במפלגה הנאצית אבל ארנולד לא אומר על זה מילה

benwin21
12-11-07, 23:16
שכחתם וין דיזל

eminemfan
12-11-07, 23:17
שכחתם וין דיזל
לא. הוא רק שיחק יהודי באיזה סרט

benwin21
12-11-07, 23:19
קוראים לו וין דיזלוויץ' או משהו בסגנון לפי מה שאומרים ואומרים שהוא יהודי לא יודע אם זה נכון אבל זה די הגיוני

speed
12-11-07, 23:19
--------------------------------------------------------------------------------

צטט:
במקור פורסם על ידי speed

מסכנה:לא להקשיב למה שאומרים ושומעים,שמעתי שאבקות ניפוח לא בריא לכליות ...

חחחחח
(אבל בגלל זה אמרתי ששמעתי)

שמע..אני גם לא יתווכח עם וויקיפדיה, זה נכתב שם דיי מסודר עם תמונות וכו'..ועם כל הכבוד לויקיפדיה גם זה נחשב שמועה כל אחד יכול לכתוב שמה אבל אחלה..לא יודע מה עם ההורים שלו אבל הוא.. הוא..אדם טוב!! רוצה שאנשים יחיו..

eminemfan
12-11-07, 23:20
קוראים לו וין דיזלוויץ' או משהו בסגנון לפי מה שאומרים ואומרים שהוא יהודי לא יודע אם זה נכון אבל זה די הגיוני
ממש לא הוא גדל בניו יורק עם השם מארק וינסנט(גוגל יו נואו)
מפה הסקת את זה חחחחחחחחחחחחחח?- http://www.israelbody.com/showthread.php?t=33175

Tony Montana
12-11-07, 23:30
רוברט דה נירו יהודי? פמלה אנדרסון יהודיה? אין מצב! אם אתם יודעים דת נחשבת לפי הצד של האמא.
יכול להיות שסבא שלהם או סבתא שלהם מצד אבא או משהו כזה היו יהודים זה לא אומר שהם יהודים.

toxicity
12-11-07, 23:32
פמלה אנדרסון לא חושב יהודיה..
אבל רוברט דה נירו ידוע שהוא יהודי

eminemfan
12-11-07, 23:33
רוברט דה נירו יהודי? פמלה אנדרסון יהודיה? אין מצב! אם אתם יודעים דת נחשבת לפי הצד של האמא.
יכול להיות שסבא שלהם או סבתא שלהם מצד אבא או משהו כזה היו יהודים זה לא אומר שהם יהודים.
מה אתה לא יודע לקרוא-אנשים עם זיקה ליהדות

OMRI-TURBO
12-11-07, 23:35
מפתיעים-רוברט דה נירו,פמלה אנדרסון,ג'נה ג'יימיסון,לני קרביץ,אלביס פרסלי,דונה קארן,סטיבן סיגל,מרלין מסון,סנדרה בולוק,מרילין מונרו,ליאונרדו דה וינצ'י.

לא מפתיעים- אלברט איינשטיין,סטיבן ספילברג,וודי אלן,אדם סנדלר,הריסון פורד,זיגמונד פרויד,ישו,קרל מרקס,הנרי קיסינג'ר,רומן אברמוביץ',לארי קינג,ארתור מילר,דסטין הופמן,מייקל וקירק דאגלס,מרטין שין,שון פן,קייט הדסון,וינונה ריידר,סקרלט ג'והאנסון,בוב דילן,לאונרד כוהן,קלווין קליין,רלף לורן,לוי שטראוס,שרה ג'סיקה פארקר,שרה מישל גלר,דייויד שווימר וליסה קודרו(חברים),סטן לי,הודיני וקופרפילד(קוסמים),הווארד סטרן,ג'רי סיינפלד,בילי קריסטל,בן סטילר,גווינית פאלטרו,רובין וויליאמס,צ'רלי צ'אפלין,ג'ק וורנר(wb).
ויש עוד המוןןןןןןןןןןןןןןןןן פשוט גאווה להיות יהודי.

חחח אל תגיד לי שקראת את זה ב-JEWATCH.
http://www.jewwatch.com/jew-entertainment-folder.html#anchor436002
זה לא אתר כל כך אמין.
בכל אופן על 70 אחוז מהאנשים שהזכרת הייתי אומר שזה לא גאווה אלא בושה והייתי משמיד אותם בכיף אם היה אפשר.

speed
12-11-07, 23:36
את speed אתם מכירים?יהודי!

את אסתר אתם מכירים? נו.. היא לא יהודיה אבל יש לה זיקה מאוד גדולה ליהדות, היא חשבה על להתגיר..

Logout
12-11-07, 23:37
זה לא אתר כל כך אמין.
בכל אופן על 70 אחוז מהאנשים שהזכרת הייתי אומר שזה לא גאווה אלא בושה והייתי משמיד אותם בכיף אם היה אפשר.
מי מהם? (אני לא מכיר חצי משם...)

eminemfan
12-11-07, 23:38
את speed אתם מכירים?יהודי!

את אסתר אתם מכירים? נו.. היא לא יהודיה אבל יש לה זיקה מאוד גדולה ליהדות, היא חשבה על להתגיר..
אל תהרוס ת'פוסט! ילד מפגר

eminemfan
12-11-07, 23:41
זה לא אתר כל כך אמין.
ממש לא לקחתי את זה מפה- http://www.nrg.co.il/online/5/ART/960/896.html
ומויקיפדיה-מונח יהודים מפורסמים.
וגאווה התכוונתי שיהודים מגיעים להישגים בקולנוע,תרבות,מדע-איינשטיין,ספילברג,וודי אלן זה גאווה להיות יהודי בזכותם -לא מתכוון לאחרים כמו ג'יימיסון או מרלין מנסון

speed
12-11-07, 23:58
אל תהרוס ת'פוסט! ילד מפגר

בואנ'ה בחור..תרגיע..אל תיקח ללב.. (מתי למדו אותך לפתוח ת'פה כך?)

ילד מפגר תקא לאחותך, זיקה ליהדות.. גם למדונה סלש אסתר יש זיקה ליהדות- אצלם זה בזה שאחד ההורים הוא יהודי אז יש להם שיכות מסוימת שנקראת זיקה ואצל מדונה זה הכרה בבעם היהודי ובתורה וברצון להתקרב אליה (וזה שווה הרבה יותר מסתם להיות איכשהוא בן של אבא יהודי או משהוא אחר.. תאמין לי..) וגם זה נקרא זיקה סתם שתדע!

החכמנו.. אבל הבנתי למה אתה מתכוון פסדר אחי..נשימה עמוקה ונעבור על זה..

eminemfan
13-11-07, 00:00
בואנ'ה בחור..תרגיע..אל תיקח ללב.. (מתי למדו אותך לפתוח ת'פה כך?)

ילד מפגר תקא לאחותך, זיקה ליהדות.. גם למדונה סלש אסתר יש זיקה ליהדות- אצלם זה בזה שאחד ההורים הוא יהודי אז יש להם שיכות מסוימת שנקראת זיקה ואצל מדונה זה הכרה בבעם היהודי ובתורה וברצון להתקרב אליה (וזה שווה הרבה יותר מסתם להיות איכשהוא בן של אבא יהודי או משהוא אחר.. תאמין לי..) וגם זה נקרא זיקה סתם שתדע!

החכמנו.. אבל הבנתי למה אתה מתכוון פסדר אחי..נשימה עמוקה ונעבור על זה..
לא סובל הערות מתחכמות,אני מרוקאי ,מתעצבן מהר ונרגע מהר,חפיף אחי.

OMRI-TURBO
13-11-07, 00:03
מי מהם? (אני לא מכיר חצי משם...)

כמה יהודים שהביאו את הקומוניזם- הרוצח הכי גדול בהיסטוריה של העולם(בערך פי 6 מהנאציזם), ואת 70 אחוז מהיהודים השמאלנים של הוליווד.

Logout
13-11-07, 00:06
כמה יהודים שהביאו את הקומוניזם- הרוצח הכי גדול בהיסטוריה של העולם(בערך פי 6 מהנאציזם), ואת 70 אחוז מהיהודים השמאלנים של הוליווד.
מי זה?

eminemfan
13-11-07, 00:06
מה שמעצבן אותי בחלק מהיהודים של הוליווד זה שהם מתנערים מזה שהם יהודים ומנסים לטשטש את יהדותם.

Tony Montana
13-11-07, 00:07
גם בן סטילר ואדם סנדלר יהודים, שחקנים מאוד מוכרים בהוליווד.

OMRI-TURBO
13-11-07, 00:09
מה שמעצבן אותי ביהודים של הוליווד זה שהם מתנערים מזה שהם יהודים ומנסים לטשטש את יהדותם.

נו בדיוק, וזאת הסיבה גם שהם פעלו להרס המערכות האירופאיות המסורתיות באירופה ובארה"ב כדי שהם יהיו יכולים להיות "חלק" מאותם עמים. למשל הקומוניזם זאת אידיאולוגיה מאוד בוטה להרס של ישן על מנת ליצור משהו חדש ללא זהות, כמובן שגם התמיכה שלהם בליברליזם באמריקה יש לו את אותה השפעה, בגלל שהם מתנערים מהמורשת ומהיהדות שלהם,הם רוצים שכולם יעשו את זה וזאת הטענה העקרית שבאה נגד יהודים מהגויים בעיקר באמריקה, מה לעשות בכל סטריאוטיפ יש משהו נכון אי אפשר להתווכח עם זה.

eminemfan
13-11-07, 00:09
גם בן סטילר ואדם סנדלר יהודים, שחקנים מאוד מוכרים בהוליווד.
ציינתי כבר אחי.

eminemfan
13-11-07, 00:12
נו בדיוק, וזאת הסיבה גם שהם פעלו להרס המערכות האירופאיות המסורתיות באירופה ובארה"ב כדי שהם יהיו יכולים להיות "חלק" מאותם עמים. למשל הקומוניזם זאת אידיאולוגיה מאוד בוטה להרס של ישן על מנת ליצור משהו חדש ללא זהות, כמובן שגם התמיכה שלהם בליברליזם באמריקה יש לו את אותה השפעה, בגלל שהם מתנערים מהמורשת ומהיהדות שלהם,הם רוצים שכולם יעשו את זה וזאת הטענה העקרית שבאה נגד יהודים מהגויים בעיקר באמריקה, מה לעשות בכל סטריאוטיפ יש משהו נכון אי אפשר להתווכח עם זה.
מקור השנאה ליהודים זה לפי דעתי רק קנאה-כל מי שמצליח ועשיר ובעל השפעה הוא מקור לקנאה ושנאה.

speed
13-11-07, 00:13
--------------------------------------------------------------------------------

צטט:
במקור פורסם על ידי OMRI-TURBO
http://www.jewwatch.com/jew-entertai...l#anchor436002
זה לא אתר כל כך אמין.

וגאווה התכוונתי שיהודים מגיעים להישגים בקולנוע,תרבות,מדע-איינשטיין,ספילברג,וודי אלן זה גאווה להיות יהודי בזכותם -לא מתכוון לאחרים כמו ג'יימיסון או מרלין מנסון

פסדר אחי אני מזדהה איתך גם אני חצי מרוקאי (הצד השני נושם כדיי לא להשתגע:laughing: ) נראהלך שהייתי מוותר לך על תגובה? חח לא משנה.. שיהיה לך אחלה ערב אחי..

בשביל שאני לא יהרוס את הפוסט..(:bow: ) יש עוד יהודי אחד ששכחתם.. אחד החזקים (תרתיי משמע..) ז'אן קלוד ואן דאם היהודי !!!!(אני לא זוכר ת'שם האמתי שלו אבל זה משהוא עם יצחק או איציק)

OMRI-TURBO
13-11-07, 00:14
מקור השנאה ליהודים זה לפי דעתי רק קנאה-כל מי שמצליח ועשיר ובעל השפעה הוא מקור לקנאה ושנאה.

זאת עוד בעיה, אבל הטענה נגדם היא לא "אתם עשירים ובגלל זה אנחנו שונאים אותכם" זה גם לא הקטע של היהדות כדת ממש לא, זה הדברים החברתיים שהזכרתי קודם שקשורים למה שאמרת בנוגע להתנערות.

eminemfan
13-11-07, 00:15

צטט:
במקור פורסם על ידי OMRI-TURBO
http://www.jewwatch.com/jew-entertai...l#anchor436002
זה לא אתר כל כך אמין.

פסדר אחי אני מזדהה איתך גם אני חצי מרוקאי (הצד השני נושם כדיי לא להשתגע:laughing: ) נראהלך שהייתי מוותר לך על תגובה? חח לא משנה.. שיהיה לך אחלה ערב אחי..

בשביל שאני לא יהרוס את הפוסט..(:bow: ) יש עוד יהודי אחד ששכחתם.. אחד החזקים (תרתיי משמע..) ז'אן קלוד ואן דאם היהודי !!!!(אני לא זוכר ת'שם האמתי שלו אבל זה משהוא עם יצחק או איציק)
חפיף אחי "כולנו יהודים"

eminemfan
13-11-07, 00:19
זאת עוד בעיה, אבל הטענה נגדם היא לא "אתם עשירים ובגלל זה אנחנו שונאים אותכם" זה גם לא הקטע של היהדות כדת ממש לא, זה הדברים החברתיים שהזכרתי קודם שקשורים למה שאמרת בנוגע להתנערות.
למה שונאים אותנו למהההההההההההההההההה:cry: :cry: י

yonip
13-11-07, 00:24
בא לי להתאבד , מרילין מונסון יהודי, :|

speed
13-11-07, 00:25
חפיף אחי "כולנו יהודים"
אין עליך!:sbb4:

(אחי אני מצטער..באמת אבל אני חייבבבב) להיטלר היית זיקה? 0_ם סבתא שלו היתה יהודיה:laughing:
^^^^בעצם במובן מסוים..כן?? זה מחליא..:shok1: ^^

eminemfan
13-11-07, 00:34
אין עליך!:sbb4:

(אחי אני מצטער..באמת אבל אני חייבבבב) להיטלר היית זיקה? 0_ם סבתא שלו היתה יהודיה:laughing:
^^^^בעצם במובן מסוים..כן?? זה מחליא..:shok1: ^^
יש שמועות כאלה,אם זה נכון כל ההיסטוריה האנושית דפוקה

speed
13-11-07, 01:09
יש שמועות כאלה,אם זה נכון כל ההיסטוריה האנושית דפוקה

וואלה..אאבל עזוב אחי..חפיף..כולנו יהודים!!! חחח (יצא חזק!)

ועכשיו קבל את רננה באיזה סקופ מטורף! (איך שכחתי !?!?):
אני גר באיזה ישוב,הגיעו לישוב קבוצה של אמריקאיים לארץ ובאו להתארח בשבת, מה התברר, כמה
מהם מכירים את דניאל משהוא, אותו דניאל חבר של כמה מהם >>מיזה הדניאל הזה.. הארי פוטר!
הכי מצחיק הם למדו את המילה סבבה, אז הם אמרו "דנייייאל איס נוט סבבה", דניאל הזה, הזה שמשחק בהארי פוטר הוא גם יהודי

eminemfan
13-11-07, 01:15
וואלה..אאבל עזוב אחי..חפיף..כולנו יהודים!!! חחח (יצא חזק!)

ועכשיו קבל את רננה באיזה סקופ מטורף! (איך שכחתי !?!?):
אני גר באיזה ישוב,הגיעו לישוב קבוצה של אמריקאיים לארץ ובאו להתארח בשבת, מה התברר, כמה
מהם מכירים את דניאל משהוא, אותו דניאל חבר של כמה מהם >>מיזה הדניאל הזה.. הארי פוטר!
הכי מצחיק הם למדו את המילה סבבה, אז הם אמרו "דנייייאל איס נוט סבבה", דניאל הזה, הזה שמשחק בהארי פוטר הוא גם יהודי
קיצור אנחנו שולטים בעולם,זה לא כמות זו האיכות

Dino Psaras
13-11-07, 01:44
חח "שולטים בעולם". צא מהבועה גבר..

eminemfan
13-11-07, 01:45
חח "שולטים בעולם". צא מהבועה גבר..
זה היה במין הומור קטנטן,תנסה פעם זה אחלה

Dino Psaras
13-11-07, 01:46
זה היה במין הומור קטנטן,תנסה פעם זה אחלה

אתה דווקא זה מי שאף פעם לא מבין הומור, אז הנחתי שלהיות יבש זה יותר סבבה במקרה שלך..

eminemfan
13-11-07, 01:48
אתה דווקא זה מי שאף פעם לא מבין הומור, אז הנחתי שלהיות יבש זה יותר סבבה במקרה שלך..
חחחחחחחח תאכלס אתה צודק אני מתעצבן מכלום(מאשים את הגנים המרוקאים)

Dino Psaras
13-11-07, 01:53
חחחחחחחח תאכלס אתה צודק אני מתעצבן מכלום(מאשים את הגנים המרוקאים)

חחח לא דיברתי על עצבים :laughing: דיברתי על חוסר הומור כללי :diractor:

eminemfan
13-11-07, 01:56
חחח לא דיברתי על עצבים :laughing: דיברתי על חוסר הומור כללי :diractor:
תגיד מה אתה מתחכם יא טמבל-------חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח סתם אחי ככה בדרך כלל ככה הייתי יוצא על מישהו,אם היית מכיר אותי במציאות היית משנה את דעתך מן הקצה אל הקצה.

Dino Psaras
13-11-07, 01:59
חנה לאסלו עושה אירובי:

:1:

eminemfan
13-11-07, 02:07
תשמע הדברים שהכי מצחיקים אותי זה יצפאן(קורע אותי איך הוא מסתלבט על זרים בחול)הגשש החיוור,שחר חסון ואנשים שמחליקים/נופלים/מפילים דאמבלים בטעות במכון/כמעט נופלים מההליכון בגלל שהמגבת נפלה להם.

Dino Psaras
13-11-07, 02:10
חחח אין דבר יותר מצחיק מבחורה שהולכת עם ימבה פוזה וביטחון עצמי ואז דופקת ג'יגלבה :laughing: :laughing:

eminemfan
13-11-07, 02:12
חחח אין דבר יותר מצחיק מבחורה שהולכת עם ימבה פוזה וביטחון עצמי ואז דופקת ג'יגלבה :laughing: :laughing:
יוווווווווווווווווווווווווווווווו והשיער שלה מתבלגן ונמרח לה האיפור ובורחת לה פיטמה,הייתי משלשל מרוב צחוק אם הייתי רואה דבר כזה.

פינגווין
13-11-07, 02:17
משו כזה?
http://www.redtube.com/6187

eminemfan
13-11-07, 02:20
משו כזה?
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח וואי חזק

Dino Psaras
13-11-07, 02:22
משו כזה?

:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

Deja Vu
13-11-07, 02:33
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח בן הדברים הקורעים שראיתי מה היא שתתה שהיא כל כך מסובבת חצי ליטר זרע?