PDA

צפה בגרסא המלאה : בבקשה עזרה , בקשר למטרה שלי במכון.

ploni
13-11-07, 17:43
אני בן 17 גובהי 174 משקלי כרגע הוא 63.
עד לפני חודשיים בערך הייתי מתאמן ואוכל כמו בהמה כל מה שבא ,הגעתי ל70 קילו.
היתי ניראה מכובד והכל ,ף הפסקתי להתאמן וכך גם התזונה שלי גם השתבשה על הדרך וירדתי במסה עד ל 63. עכשיו אני מרגיש בעיה קצת , אני מרגיש שאני די רזה למרות שאני י7וידע שביחס למה שהתחלתי לפני האימונים אני בסדר גמור. עכשיו אני שוקל 63 ואני לא אוהב את איך שהגוף שלי ניראה בכלל. אני מרגיש רזה ויש לי אחוזי שומן בבטן , אני רוצה בטן שטוחה ויפה , להיות חטוב לא בצורה משוגעתתתת אבל להיות חטוב , אך אני לא מוכן לרדת מהמסה הזאת כי אני חושב שאני אראה כבר ממש על הפנים, אני היתי מוכן לעלות במשקל כמה קילוגרמים בודדים אולי ואז להתחטב. אך איני מכיר את הפרוצדורה ואני לא י7ודע באיזה משקל אהיה כשאני כבר די חטוב , אני לא רוצה להיות רזה זה מגעיל אותי אבל מצד שני לא מתאים לי כרס בירה קטנה כזאת. איך אני מגיע לגוף הזה שאני מחפש מבחינת אימונים ותזונה ? אני חיב להגשים תמטרה הזאת וקראתי הרבה מאמרים באתר על תזונה והכל אני לא מהיום פה , אבל לא הצלחתי למצוא פתרון ספציפי אליי אני בטוח שאתם תוכלו לעזור לי .. אשמח מאד לעזרה מכם. הרבה תודות מראש.

מתן18
13-11-07, 17:47
אני במצב דומה,כבר יותר מחודש לא מתאמן בעיקבות פציעה..

יש לך שני אופציות:

להתחיל עלייה במסה נקייה,נניח להוסיף רק 350 קלוריות למאזן הקולרי שלך ועלות לאט לאט ואז תרד גם באחוזי שומן כי תעלה בשריר,אבל זה יקח זמן.

לחטב,להיותר שחיף מנייאק אבל חטוב ולהרביץ מסה כמו שצריך..

אגב,אני הולך על האפשרות השניה.

Cortex
13-11-07, 17:48
כנס לתקופת מאסה ואז תחטב ..

LTP
13-11-07, 18:33
תעלה במאסה אחי.. עכשיו חורף שים זין על הכרס הקטנה.. זה לא שאתה כל היום בים.. תעשה מסה ואז תחטב ויהיה בסדר.. אגב יש תרגיל שנקרא ואקום.. ונראה לי שזה תרגיל טוב וכדי לעשות אותו במאסה (אני לא בטוח במאה אחוז אבל אני חושב שהוא מאוד יכול לעזור כשעולים במאסה.. כאילו נגד הכרס הקטנה שיש בבטן..)

http://www.:):):):):):):):):):):):):):):):):)/fun/ms-fit5.htm

ניסיתי אותו טיפה אבל בזמן האחרון הפסקתי להתאמן (כל מיני סיבות מפגרות) אני הייתי מציע לך לנסות אין לך מה להפסיד.. וכמו שאמרו פה תנסה לעלות מאסה נקייה..

בהצלחה גבר גבר

ploni
13-11-07, 21:55
תודה רבה לכם שאתם מנסים ועוזרים והכל.. עכשיו והיה והלכתי עלהאפשרות של לעלות נקי במסה ואז להתחטב , איך אני מוסיףך בידיוק 350 קלוריות לתפריט שלי ? אין לי תפריט מסודר או משו

arbel2
13-11-07, 21:57
תודה רבה לכם שאתם מנסים ועוזרים והכל.. עכשיו והיה והלכתי עלהאפשרות של לעלות נקי במסה ואז להתחטב , איך אני מוסיףך בידיוק 350 קלוריות לתפריט שלי ? אין לי תפריט מסודר או משו

זאת הטעות הראשונה
הצד הראשון להיתקדמות משמעותית ,זה תוכנית תזונה ותוכנית אימונים סולידיות ומתאימות למטרות שלך ,בנוסף ,התמדה זה הצעד השני ,לא משנה מה תתמיד בתוכנית שלך ,זכור תמיד שהצלחה בחדר הכושר זה משהו שאפשר ליישם להצלחה בכל תחום אחר בחיים ,לימודים,עבודה , הכל :) .

אם יש לך את האפשרות פנה לפגישת יעוץ עם גיל גרנות או יותם טלר ,תוכל להשיג את המספר דרך האתר הראשי של החנות .

Guy_Malka
15-11-07, 03:05
תן בעלייה מפגרת ל 100 קילו... גם אם תיהיה עם כרס כמו של אבא שלך... ואז תן חיטוב לפנים... ואתה רוני קולמן קטן ;] (קטן אבל אל תישמח)... :book:

נ.ב: סתם גבר אני צוחק, ההיתי אומר תעלה נקי אל תיתחטב עכשיו למה אתה תיעלם מהעולם, תעלה נקי אחי כמה קילוגרמים טובים ואז תן חיטוב עצבני וזהו אתה מסודר ;]

P-a-n-1-c
15-11-07, 06:49
לדעתי אל תחטב, ברגע שתהיה חטוב אבל ממש מקל אתה תסתכל במראה ותיגעל.

ploni
18-11-07, 00:58
לא מתאים לי הפגישות יעוץ האלה זה סתם כאב ראש זמן ואין לי גם כסף לזה חח
איפה אני יכול להשיג תפריט תזונה כדי לעלות נקי כמה שאפשר.. אני מוכן גם לקחת אבקת עליה במסה..
אני גם לא אחד שמסוגל לאכול כמות רבה בארוחה אחת ,, האם זה אפשרי לאמן את הקיבה כך שאני יוכל לאכול יותר בארוחה אחת ? אני מתפוצץ מאוכל די מהר חח..

ShaI^MymoN
18-11-07, 01:11
עזוב אותך שטויות למה אתה עושה לעצמך תחיים קשים..
אתה מזכיר לי את חבר שלי
פשוט תעשה עליה במאססה תאכל הכל תגדל עד למשקל שאתה רוצה להגיע אליו ואז תחטב ותקווה שישאר ממך משהו וזה הכל

trx--->sus
18-11-07, 16:11
אני במצב דומה,כבר יותר מחודש לא מתאמן בעיקבות פציעה..

יש לך שני אופציות:

להתחיל עלייה במסה נקייה,נניח להוסיף רק 350 קלוריות למאזן הקולרי שלך ועלות לאט לאט ואז תרד גם באחוזי שומן כי תעלה בשריר,אבל זה יקח זמן.

לחטב,להיותר שחיף מנייאק אבל חטוב ולהרביץ מסה כמו שצריך..

אגב,אני הולך על האפשרות השניה.
מסכים איתך למרות שהאופציה השניה נראית יותר ריאלית גם אני הייתי הולך על השניה

F][_aMe
18-11-07, 19:24
עזוב אותך שטויות למה אתה עושה לעצמך תחיים קשים..
אתה מזכיר לי את חבר שלי
פשוט תעשה עליה במאססה תאכל הכל תגדל עד למשקל שאתה רוצה להגיע אליו ואז תחטב ותקווה שישאר ממך משהו וזה הכל

חולק עלייך בגדול. הבן אדם צריך לשבת ולבנות לעצמו תכנית תזונה ואימונים שיתאימו לו כדי שיראה שינוי.
אני ממש נגד הדעה של "תאכל כמו חזיר, ואח"כ תעשה דיאטת כאסח". במידה ותעשה חיטוב, תעשה ככל שביכולתך לשמור על השריר, ובמידה ואתה במסה תעשה כל מה שאתה יכול לעלות כמו שפחות באחוזי השומן.
אני הייתי הולך על חיטוב ואז על מסה נקייה, בהצלחה. :)