PDA

צפה בגרסא המלאה : ריב אם ההורים בקשר לתזונה...

///Efi///
14-11-07, 20:41
היום היה לי ויכוח אם אמא שלי, עכשיו מבחינתי זה היה ויכוח כל כך סתמי וכל כך טיפשי, זה פשוט שווה ערך לזה שהיא הייתה מיתווכחת איתי על העובדה שמלפפון הוא ירוק, פשוט טיפשי!
איך אני פאקינג יכול להסביר לאמא שלי שלעלות קילו שריר ולעלות קילו שומן זה שני דברים שונים, למה היא לא מבינה שלאכול טונה וקוטג' בין הארוחות זה לא כמו לאכול צ'יטוס בין הארוחות.
היא פשוט התחילה להיתווכח איתי ש3 ארוחות זה די ויותר ועצם העובדה שאני אוכל 6 זה אומר שזה לא טוב ואני אשמין והיא לא רוצה ילד שמן!
עכשיו הורגת אותי העובדה שהיא חושבת שאני רוצה להיות שמן!
עכשיו לך תסביר לה שיש תקופה של מסה ואז תקופה של חיטוב, היא נפלה עלי היום שכמה קצת הייתי אוכל ליפני מיספר חודשים ואיך בזמן האחרון אני אוכל כימעט כפול, היא לא מבינה והיא לא רוצה להבין!
הייתי חייב ליפרוק את זה....

מה גם לעוד אנשים שגרים אם ההורים יש את הבעיה הזאת? כי אני פשוט שוקל לעבור למלונה בגינה...:unsure:

MagneZium
14-11-07, 20:49
אחי היא מנסה לרמוז לך"פרקת לנווווו תביתתת די לאכול כברררררררר"

ועכשיו יותר ברצינות זה נושא כזה אלפי שקלים בחודש על כול הארוחות האלו לפעמים להורים זה קשה
סבבה בהתחלה זה נחמד והכול אבל לאט לאט שמים לב לכומיות ולכסף

///Efi///
14-11-07, 21:05
אחי היא מנסה לרמוז לך"פרקת לנווווו תביתתת די לאכול כברררררררר"

ועכשיו יותר ברצינות זה נושא כזה אלפי שקלים בחודש על כול הארוחות האלו לפעמים להורים זה קשה
סבבה בהתחלה זה נחמד והכול אבל לאט לאט שמים לב לכומיות ולכסף
לא אחי לא ניראה שכסף זה הבעיה, אם זה היה הכסף היא הייתה אומרת, זה פשוט שכל הבני דודים פשוט נורא נורא שמנים! אז היא מפחדת אני יודע....

israel2290
14-11-07, 21:37
ככה גם אצליי ההורים שלי מתחילים להתעצבן למה זה נהיה המון כסף......וגם הם צתריכים לדאוג שיהיה תמיד חזה עוףף ברנפלקס חמאת בוטנים קוטגים טונות וכו' זה לא קל...

powergainer
14-11-07, 21:47
דודה שלי גם אמרה לי שזה לא טוב לאכול יותר מדי וצריך לאכול רק 3 ארוחות ביום למרות שאין לה מושג בכל מה שקשור לתזונה או לפיתוח גוף.
אנשים לפעמים כל כך בטוחים בעצמם שזה כבר מעצבן. :mad:

P-a-n-1-c
14-11-07, 21:48
דווקא ההורים שלי נורא מפרגנים, אפילו אמא שלי עושה לי "נו למתי אתה צריך את החזה עוף?" או שיש לה יציאות "מתי אתה צריך לאכול?" :flowers:

Dino Psaras
14-11-07, 21:56
עובדים קצת ואז משתתפים עם ההורים בקנייה, או שהולכים לבד לקנות קצת קוטג'ים, שיבולת שועל וחזה עוף ומה שצריך..

Roei
14-11-07, 22:26
אמא שלי סבבה עם כל הקטע של האוכל
אבל היא ממש נגד זה שאני יקנה אבקת חלבון או תוסף אחר ולא משנה מה
אבל לפחות אני מצליח כל יום לאכול את הכמות חלבון שאני צריך ואפילו יותר

toxicity
15-11-07, 00:16
תגיד לה אל תדאגי אמא, אני יודע מה אני עושה
ואם היא עדיין תתווכח תוריד לה כאפה לבתזונה
(הכל ברוח טובה כן?)

maradona
15-11-07, 01:23
אחי אתה לא מיוחד
90% מהפורום הם ככה

Cuba
15-11-07, 01:27
בדיוק כמו אצלי:\

///Efi///
15-11-07, 11:05
תגיד לה אל תדאגי אמא, אני יודע מה אני עושה
ואם היא עדיין תתווכח תוריד לה כאפה לבתזונה
(הכל ברוח טובה כן?)
כן אבל זה לא יהיה מי שיכין לי את האוכל, סעמק, אם הייתי יודע שהשביתה תימשך יותר מחודש ימים הייתי נירשם לקורס לבישול ככה אני לא יצתרך להיות תלוי במצבי רוח שלה...
כי יש ימים שהיא מפרגנת (בחיטוב) אבל במסה.... "אתה תיהיה שמן", "זה יותר מידי" וכו' וכו' וכו'...

yonip
15-11-07, 11:30
חחחח אחי פשוט תשב ותסביר לה..
עליה במאסה זה תקופה שעולים במסת שריר וגם קצת בשומן ( שזה נלווה לשריר ) , ובשביל לעלות במאסה צריך לאכול יותר מהתחזוקה היומית וכל החרא הזה , תסביר לה אחי זה לא בעיה :]

F][_aMe
15-11-07, 11:35
דווקא ההורים שלי נורא מפרגנים, אפילו אמא שלי עושה לי "נו למתי אתה צריך את החזה עוף?" או שיש לה יציאות "מתי אתה צריך לאכול?" :flowers:

+1
גם אצלי יש יציאות כאלו מידי פעם, וגם עקיצות.. אבל אין מה לעשות (אני חיי עם פולנים).

לפותח הפוסט,
פשוט אל תיכנע להורים שלך, בסוף הם יוותרו. "תמשיך לעשות מה שתמיד עשית ותקבל מה שתמיד קיבלת." :flowers:

Bodybuilder
15-11-07, 11:54
היום היה לי ויכוח אם אמא שלי, עכשיו מבחינתי זה היה ויכוח כל כך סתמי וכל כך טיפשי, זה פשוט שווה ערך לזה שהיא הייתה מיתווכחת איתי על העובדה שמלפפון הוא ירוק, פשוט טיפשי!
איך אני פאקינג יכול להסביר לאמא שלי שלעלות קילו שריר ולעלות קילו שומן זה שני דברים שונים, למה היא לא מבינה שלאכול טונה וקוטג' בין הארוחות זה לא כמו לאכול צ'יטוס בין הארוחות.
היא פשוט התחילה להיתווכח איתי ש3 ארוחות זה די ויותר ועצם העובדה שאני אוכל 6 זה אומר שזה לא טוב ואני אשמין והיא לא רוצה ילד שמן!
עכשיו הורגת אותי העובדה שהיא חושבת שאני רוצה להיות שמן!
עכשיו לך תסביר לה שיש תקופה של מסה ואז תקופה של חיטוב, היא נפלה עלי היום שכמה קצת הייתי אוכל ליפני מיספר חודשים ואיך בזמן האחרון אני אוכל כימעט כפול, היא לא מבינה והיא לא רוצה להבין!
הייתי חייב ליפרוק את זה....

מה גם לעוד אנשים שגרים אם ההורים יש את הבעיה הזאת? כי אני פשוט שוקל לעבור למלונה בגינה...:unsure:
איזה מסה ואחרי זה חיטוב - בראש שלך ???http://www.israelbody.com/images/icons/eek.gif
בן אדם טבעי צריך להוסיף כול פעם מאט קלוריות ולהיתאמן חזק,איזה מסה וחיטוב בראש שלך ?
אתה לא יושב על כימיה אתה לא יכול לעלות במסה ואז לחטב,תאכלס זה לא יוביל אותך לשום מקום - סתכל על סיקס פאק לדוגמא,זאת הדרך הנכונה,לאכול נכון,להיתאמן חזק ולעלות נקי !

שנתיים שלמות,שנתיים מזדיינות בשבזתי על לעלות במסה,לחטב,לעלות לחטב - היתי טבעי,לא יצא לי מזה כלום !
היתי תקוע בסופו של דבר ! עולה ל 95 יורד ל 85,וכול פעם מחדש עד שנמאס לי !

kaga
15-11-07, 12:03
אין אחי אתה לא היחיד ככה. ההורים שלי גם כל הזמן מציקים לי שאני מחסל את כל הבשר/ביצים/דגים בבית.

slim shady
15-11-07, 12:04
גם אצלי איין פירגונים בנושא בכלל...
אבא שלי לא מבין ולא רוצה להבין למה צריך לאכול כל שעתיים וחצי ולפעמים מתחרפן מזה...
אמא שלי חייה בסרט שלאכול הרבה גבינות זה לא בריא וגם עולה הרבה כסף...
וכל פעם שיש לי דלקת או משו היא כולה בעצבים שאני הורס לעצמי את הגוף ושאני מגזים...
ובכלל היא חושבת שהגדילה שלי נעצרה מאז שהתחלתי להתאמן... ואני עוד הכי גבוהה במשפחה...
ההורים שלי היו פעם מאוד מאוד נגד כל זה וכל הזמן ניסו לגרום לי להפסיק... עכשיו כמעט שנה אחרי הם רואיםשאין אפשרות כזאת שאני יפסיק אז הם הפסיקו לנסות... ועכשיו אמא שלי כמעט תמיד דואגת שיהיה בשר בצוהוריים והיא מכינה לי את מה שאני אוהב ואבא שלי כמה שהוא לא אוהב את הקטע של הbb והוא טוען שזה לא שרירים על אמת וסתם פלאוורה ואין לי לב ריאה בגרוש... מידי פעם הוא קונה לי פלטות וכל מיני כאלה...
חחח וכל מפגש משפחתי זה ישר "ראיתם איך הוא גדל?"

תראה להם שאתה רציני בזה ולא משנה מה אתה לא מתכוון להפסיק ויש תוצאות והם יפסיקו להציק לך ואפילו יעזרו לך אם אפשר..

///Efi///
15-11-07, 17:50
גם אצלי איין פירגונים בנושא בכלל...
אבא שלי לא מבין ולא רוצה להבין למה צריך לאכול כל שעתיים וחצי ולפעמים מתחרפן מזה...
אמא שלי חייה בסרט שלאכול הרבה גבינות זה לא בריא וגם עולה הרבה כסף...
וכל פעם שיש לי דלקת או משו היא כולה בעצבים שאני הורס לעצמי את הגוף ושאני מגזים...
ובכלל היא חושבת שהגדילה שלי נעצרה מאז שהתחלתי להתאמן... ואני עוד הכי גבוהה במשפחה...
ההורים שלי היו פעם מאוד מאוד נגד כל זה וכל הזמן ניסו לגרום לי להפסיק... עכשיו כמעט שנה אחרי הם רואיםשאין אפשרות כזאת שאני יפסיק אז הם הפסיקו לנסות... ועכשיו אמא שלי כמעט תמיד דואגת שיהיה בשר בצוהוריים והיא מכינה לי את מה שאני אוהב ואבא שלי כמה שהוא לא אוהב את הקטע של הbb והוא טוען שזה לא שרירים על אמת וסתם פלאוורה ואין לי לב ריאה בגרוש... מידי פעם הוא קונה לי פלטות וכל מיני כאלה...
חחח וכל מפגש משפחתי זה ישר "ראיתם איך הוא גדל?"

תראה להם שאתה רציני בזה ולא משנה מה אתה לא מתכוון להפסיק ויש תוצאות והם יפסיקו להציק לך ואפילו יעזרו לך אם אפשר..

אני לא מיתכוון להפסיק, עליתי קרוב ל-18 קילו מאז שהתחלתי להקפיד על תזונה, חוץ מיחידה מובחרת בצבא אין כלום בעולם שיגרום לי לירצות לוותר על זה!

blinki
15-11-07, 18:31
גם לי היה ועדיין יש לי אבל אני הסברתי להם ככה: אמרתי להם כמו שיש כאלה שרוצים להיות כדורגלנים אז הם כל הזמן מתאמנים ומשקיעים כסף בנעליים נסיעות לאימונים וכו' אז ככה אני והאימונים ואני אוהב להתאמן ולגדול וזה הכיף שלי וכדי להיות בטוח אז אמרתי שאם אני לא מתאמן אני עלול לפגוע בעצמי חח סתם אבל פשוט תסביר להם כמה זה חשוב וזאת האהבה שלך.

Danielllo
15-11-07, 23:41
תשמעו אתם לא יודעים מה זה אמא בגלל זה אתם מדברים ככה ועד שלא יהיה לכל אחד מאיתנו ילד אנחנו באמת לא נדע מה זה דאגה של אמא או אבא תחשבו על זה מהצד של ההורים שאתם הילדים הקטניםםם שלהם הם מפחדים עלייכם לא רוצים שיקרה לכם משהו אתם צריכים לדאוג אם ההורים שלכם לא אכפת להם מכלום כי מבחינתם אתם עדיין הילדים הקטנים והחמודים שלהם והם מפחדים עלייך תסתכלו על זה ככה.. מה שאומר שאם אתם עושים משהו שלא נראה להם ושהם לא מבינים בזה ובראש שלהם שזה לא טוב ומסוכן הם ינסו למנוע ממכם את זה כמה שאפשר.. הפתרון? להסביר להם בצורה מקצועית דרך בעל מקצוע שזה לא נורא ולא מסוכן ולהבטיח להם את זה

Guy_Malka
16-11-07, 04:30
אחי אתה לא היחיד... עכשיו ברגע זה קרתה לי תקרית עם אימא שלי... אבל זהו ניאמס לי... שמתי לה טונה במצח... :wub1:

נסה את זה אחי אולי זה גם יעבוד אצלך... :flowers:

P-a-n-1-c
16-11-07, 07:02
תשמעו אתם לא יודעים מה זה אמא בגלל זה אתם מדברים ככה ועד שלא יהיה לכל אחד מאיתנו ילד אנחנו באמת לא נדע מה זה דאגה של אמא או אבא תחשבו על זה מהצד של ההורים שאתם הילדים הקטניםםם שלהם הם מפחדים עלייכם לא רוצים שיקרה לכם משהו אתם צריכים לדאוג אם ההורים שלכם לא אכפת להם מכלום כי מבחינתם אתם עדיין הילדים הקטנים והחמודים שלהם והם מפחדים עלייך תסתכלו על זה ככה.. מה שאומר שאם אתם עושים משהו שלא נראה להם ושהם לא מבינים בזה ובראש שלהם שזה לא טוב ומסוכן הם ינסו למנוע ממכם את זה כמה שאפשר.. הפתרון? להסביר להם בצורה מקצועית דרך בעל מקצוע שזה לא נורא ולא מסוכן ולהבטיח להם את זה

אצלי בהתחלה אמא שלי הייתה די סקפטית בנוגע לאבקת חלבון, באתי איתה בפעם ה1 כי רציתי שהיא זו שתביא לי את הכסף לאבקה כי בזמנו לא היה לי כסף לגיל והוא ישב והסביר לה כמו שצריך. מאז אני כבר קונה הכל לבד וגם כשאני מכניס קריאטין לדוג' היא לא שואלת לא כלום.
דווקא תומכים בי :flowers:

tomerA
16-11-07, 12:35
אחי אני כול כך מבין אותך.
אני למשל ביקשתי מאמא שלי לעבור למכון יותר טוב אז היא אמרה שהיא לא מרשה כי היא פוחדת שאני ירים שם משקולות שייפגעו לי בגב... :(

roysht
16-11-07, 14:06
איזה מסה ואחרי זה חיטוב - בראש שלך ???http://www.israelbody.com/images/icons/eek.gif
בן אדם טבעי צריך להוסיף כול פעם מאט קלוריות ולהיתאמן חזק,איזה מסה וחיטוב בראש שלך ?
אתה לא יושב על כימיה אתה לא יכול לעלות במסה ואז לחטב,תאכלס זה לא יוביל אותך לשום מקום - סתכל על סיקס פאק לדוגמא,זאת הדרך הנכונה,לאכול נכון,להיתאמן חזק ולעלות נקי !

שנתיים שלמות,שנתיים מזדיינות בשבזתי על לעלות במסה,לחטב,לעלות לחטב - היתי טבעי,לא יצא לי מזה כלום !
היתי תקוע בסופו של דבר ! עולה ל 95 יורד ל 85,וכול פעם מחדש עד שנמאס לי !
טוב אחי הגיבור.

CriminaL
16-11-07, 14:31
לכולנו יש בלאגן עם ההורים בנושא האוכל ,הרגע רבתי עם ההורים שלי בקשר לזה...

israel2290
16-11-07, 15:18
אני כל יום רב עם ההורים שלי לע כמות הקוטג כל יום .....כל יום 3 אם לא שחיטהה.......וחובה עליהם שיהיה אספקה בבית של ברנפלקסס חמאת בוטנים חזה עוףף וביו ועוף מלא דברים.....הם אומרים לי תמיד במה אתה שונה מכל האחים שלך?!?!?

!Demon!
16-11-07, 16:07
אני מכיר את זה גם אני עברתי את זה..אמא שלי הייתה חוזרת מהעבודה ולא מוצאת חבילות טונה שלמות או שהבשר היה נעלם וכאלה...תגיד לה שבשביל להתפתח צריך לאכול הרבה אוכל עם חלבונים ופחממות ובכלל פשוט תוכל וזהו בלי יותר מדי פרטים.
אגב בן כמה אתה?

israel2290
16-11-07, 16:11
אני מכיר את זה גם אני עברתי את זה..אמא שלי הייתה חוזרת מהעבודה ולא מוצאת חבילות טונה שלמות או שהבשר היה נעלם וכאלה...תגיד לה שבשביל להתפתח צריך לאכול הרבה אוכל עם חלבונים ופחממות ובכלל פשוט תוכל וזהו בלי יותר מדי פרטים.
אגב בן כמה אתה?

אתה מדבר איתי?

!Demon!
16-11-07, 16:12
אתה מדבר איתי?

לא...:unsure:

israel2290
16-11-07, 16:13
אה חחח

trx--->sus
16-11-07, 16:21
המקרה שלך שונה לפי מה שהבנתי אתה היית שמן שהתחלת להתאמן ואם רזית אז בטח שההורים יפרגנו אבל אם שחיף מתחיל להתאמן וההורים רואים שהוא מתחיל לדחוף אוכל בכח ולגדול אז פוחדים שיהיו שמן

CriminaL
16-11-07, 16:25
המקרה שלך שונה לפי מה שהבנתי אתה היית שמן שהתחלת להתאמן ואם רזית אז בטח שההורים יפרגנו אבל אם שחיף מתחיל להתאמן וההורים רואים שהוא מתחיל לדחוף אוכל בכח ולגדול אז פוחדים שיהיו שמן
אני גם התחלתי להתאמן שהייתי דוב ,אבל פה ההורים מפחדים שזה יחמיר ויגיע למצב של אובססיה ולאנורקסיה ,לכל דבר יש את הדאגות שלו.

P-a-n-1-c
16-11-07, 17:53

צודק..

F][_aMe
16-11-07, 17:53
אני גם התחלתי להתאמן שהייתי דוב ,אבל פה ההורים מפחדים שזה יחמיר ויגיע למצב של אובססיה ולאנורקסיה ,לכל דבר יש את הדאגות שלו.

חחח אמא שלי מסבירה לאבא שלי בסרקסטיות עליי:
"הוא בן אדם טוטאלי, או שהוא אוכל בלי גבול או שהוא לא אוכל שום דבר". :sbb4:

Tamir H
16-11-07, 20:01

נכון
גם אצלי זה ככה
מעניין באמת איך זה כשאנשים מתחילים שחיפים....

BIGROY
16-11-07, 20:59

ככה זה גם פה .

לפותח הפוסט , אני יגיד לך תאמת
מה שאמרת על המשפחה זה אומר שיש להם נטיה להשמנה
תבין אותה..
אבל עדיין , תמשיך עם הארוחות .

"היא לא רוצה ילד שמן" ???
באמא שלי שהייתי עוזב תבית עם אמא שלי היתה אומרת לי
אם תשמין אני לא רוצה אותך..

Scylla
16-11-07, 23:10
יש לי די הרבה מה להגיד בנידון.
ההורים שלי דווקא יחסית מאוד מפרגנים, אני תמיד משתף אותם כמעט בהכל גם במעשים טובים וגם במעשים רעים, שהייתה לי תקופה שעישנתי נרגילה בכמויות - דיברתי איתם חופשי על זה, הם יודעים שאם הם ילכו איתי ראש בראש - אז לא יצא מזה כלום. כנ"ל לגבי אלכוהול, משהו כמו שנה-שנתיים אני כבר ממש מתעניין באלכוהול ובשתייה איכותית ויש לי בר בבית (מן פינה כזאת עם שרפרפים משהו יפה) ואמא שלי בהתחלה פחדה שאני אהיה אלכוהוליסט חח.. אז היא ראתה שאני לא "צריך" את זה ואני כל פעם מסביר לה שאני גם נהנה מהשתייה עצמה ולא מההשפעה נטו ואני הכי בררני בעולם ודואג לאכול לפני ולשתות מים... אז לאט לאט היא הבינה שזה ברמה סבירה.

לגבי אימונים - ההורים שלי ספציפים לגבי תזונה מאוד מפרגנים, היה להם קצת תדהמה שראו כמה יוגורטים אני מחסל בשבוע (24~) וצריך שיהיה חטיפי אנרגיה וגרנולה וכו' ופתאום כל מיני מאכלים אני פשוט לא אוכל... אבל הם דווקא די בעד כי הייתי אוכל 2 ארוחות ביום בבסיס סגור ולפעמים גם ארוחה אחת... ויש לי בעיות קיבה אז הם רואים שזו תזונה נכונה ואני מבסוט זה העיקר.
אחרי שקניתי קריאטין אמא שלי אמרה שהיא מקווה שזה לא מזיק, אז הסברתי לה שאני אישית הייתי 100% נגד קריאטין ששמעתי ממישהו שהוא לא מבין יותר מדי - מה זה עושה, אמרתי לה שלפני שקניתי, קראתי המון התייעצתי, וראיתי שהכל זה מיתוסים ואם היה לי שמץ של פחד שמתי שאפסיק אז יהיו תוצאות שליליות... לא הייתי קונה את זה.

אבל מצד שני,
הם לא חייבים לממן את השגעונות האלה... כל אחד כאן בגיל שונה, אבל גם בני 16 יכולים לעבוד פה ושם או לממן מדמי כיס וכאלה מדי פעם!
נשמע לי הזוי שהורים קונים אבקות... מילא אוכל אבל אבקות?!
ולגבי הבחור שההורים שלו פוחדים שישמין - פשוט מאוד תמדוד אחוזי שומן פעם בכמה זמן ותקבעו גבול נגיד 16% שבמידה ואתה מגיע לזה - אתה עובר לחיטוב... אם הם באמת פוחדים הם לא יהססו לממן לך בדיקת אחוזי שומן או שלא בעיה ללכת לאיזה משקל דיגטלי שמודד.

אבל לדעתי תנסו לשבת ולהסביר את הכל להורים שלכם, התמיכה שלהם באמת חשובה!
אבל אל תשכחו שאתם לא צריכים להישען עליהם! לא כל הורה צריך לממן את השגעונות של הילדים שלו... כן?

tomerA
16-11-07, 23:14
יש לי די הרבה מה להגיד בנידון.
ההורים שלי דווקא יחסית מאוד מפרגנים, אני תמיד משתף אותם כמעט בהכל גם במעשים טובים וגם במעשים רעים, שהייתה לי תקופה שעישנתי נרגילה בכמויות - דיברתי איתם חופשי על זה, הם יודעים שאם הם ילכו איתי ראש בראש - אז לא יצא מזה כלום. כנ"ל לגבי אלכוהול, משהו כמו שנה-שנתיים אני כבר ממש מתעניין באלכוהול ובשתייה איכותית ויש לי בר בבית (מן פינה כזאת עם שרפרפים משהו יפה) ואמא שלי בהתחלה פחדה שאני אהיה אלכוהוליסט חח.. אז היא ראתה שאני לא "צריך" את זה ואני כל פעם מסביר לה שאני גם נהנה מהשתייה עצמה ולא מההשפעה נטו ואני הכי בררני בעולם ודואג לאכול לפני ולשתות מים... אז לאט לאט היא הבינה שזה ברמה סבירה.

לגבי אימונים - ההורים שלי ספציפים לגבי תזונה מאוד מפרגנים, היה להם קצת תדהמה שראו כמה יוגורטים אני מחסל בשבוע (24~) וצריך שיהיה חטיפי אנרגיה וגרנולה וכו' ופתאום כל מיני מאכלים אני פשוט לא אוכל... אבל הם דווקא די בעד כי הייתי אוכל 2 ארוחות ביום בבסיס סגור ולפעמים גם ארוחה אחת... ויש לי בעיות קיבה אז הם רואים שזו תזונה נכונה ואני מבסוט זה העיקר.
אחרי שקניתי קריאטין אמא שלי אמרה שהיא מקווה שזה לא מזיק, אז הסברתי לה שאני אישית הייתי 100% נגד קריאטין ששמעתי ממישהו שהוא לא מבין יותר מדי - מה זה עושה, אמרתי לה שלפני שקניתי, קראתי המון התייעצתי, וראיתי שהכל זה מיתוסים ואם היה לי שמץ של פחד שמתי שאפסיק אז יהיו תוצאות שליליות... לא הייתי קונה את זה.

אבל מצד שני,
הם לא חייבים לממן את השגעונות האלה... כל אחד כאן בגיל שונה, אבל גם בני 16 יכולים לעבוד פה ושם או לממן מדמי כיס וכאלה מדי פעם!
נשמע לי הזוי שהורים קונים אבקות... מילא אוכל אבל אבקות?!
ולגבי הבחור שההורים שלו פוחדים שישמין - פשוט מאוד תמדוד אחוזי שומן פעם בכמה זמן ותקבעו גבול נגיד 16% שבמידה ואתה מגיע לזה - אתה עובר לחיטוב... אם הם באמת פוחדים הם לא יהססו לממן לך בדיקת אחוזי שומן או שלא בעיה ללכת לאיזה משקל דיגטלי שמודד.

אבל לדעתי תנסו לשבת ולהסביר את הכל להורים שלכם, התמיכה שלהם באמת חשובה!
אבל אל תשכחו שאתם לא צריכים להישען עליהם! לא כל הורה צריך לממן את השגעונות של הילדים שלו... כן?

תוספי מזון אני קניתי הכול ביזבזתי איזה 1200 שקל מהכיס שלי על האבקות האלה.

toxicity
17-11-07, 01:36
נכון
גם אצלי זה ככה
מעניין באמת איך זה כשאנשים מתחילים שחיפים....
שאומרים לי שאני יהיה שמן
אחרי שעליתי כבר 20 קילו
אבל מי מתייחס :)

SiX PACK
18-11-07, 03:48

וואי הבאת לי רעיון בנזונה, אני הולך לצלם את סבתא שלי בווידאו איך היא מכינה לי את החזה עוף............. היא תמיד עושה לי קופסא של אוכל לעבודה, 250 גרם חזה עוף עם תפוחי אדמה וירקות, בדרך כלל גזר ואפונה או קישואים או משהו כזה.... חח היא יודעת בדיוק מה אני לוקח ומתיי...