PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרהה דחוף אחים שלי קניתי מערכת קולנועע ביתיי יש בעייה!!

Danielllo
14-11-07, 22:33
אני בא מוציא את המערכת מהקופסא מוציא את הDVD הרמקולים ומתחיל לחבר אותם חוט לבן לאדום ושחור לשחור הכל מושלם אני מפעיל את הדיוידי בלי לחבר לטלוויזיה ושם סתם דיסק אם שירים פתאום לצערייי הרב רק 2 רמקולים והסאבוופר עובדים ה3 האחרים כלום!! ה3 זה sr sl cen חוץ מזה בדקתי חיברתי אותם נכון ולא הרמקולים לא שרופיםם כי שהכנסתי אחד אחד בCen הם עבדו כמו גדולים רק ביציאות של הסראונד sr sl cen

הרמקולים לא משמיעים כלום!! בבקשה זה דחוף ליי מישהו יודע למהה?? והאם קניתי דבר עד כדי כך זבל שזה הרוס או שזה משהו אצלי חיברתי לא נכון משהו מה מו מי בדקתי הכל הכל עובר בול + ב+ מינוס במינוס לא יודע מה הבעיההה אני מתייאשש כבר אין לי מזל בדברים האלה כל דבר שאני קונה חייב להיות הרוס כוסעמק נמאס לי כבר

אגב החברה היא של Pilot מה אתם אומרים

BiG_BuG
14-11-07, 23:26
תבדוק בהגדרות של הדיוידי, באודיו שהסרואנד מופעל ושזה לא על מונו

The Iron Man
14-11-07, 23:29
אני חושב שבכל זאת לא חיברת נכון
כמה ערוצים המערכת?

Danielllo
14-11-07, 23:34
תבדוק בהגדרות של הדיוידי, באודיו שהסרואנד מופעל ושזה לא על מונו

בדקתי אחי לא עזרר ליי...

ודה איירון מאן 6 רמקולים 5 קטנים הרגילים ואחד סאבוופר

5.1 ערוצים נראה לי

BiG_BuG
14-11-07, 23:38
תביא את השם המלא של הדיוידי, אולי אמצא מדריך ..

The Iron Man
14-11-07, 23:39
בדקתי אחי לא עזרר ליי...

ודה איירון מאן 6 רמקולים 5 קטנים הרגילים ואחד סאבוופר

5.1 ערוצים נראה לי
תבדוק שהמערכת נמצאת על מצב 5.1 ולא 2
אם זה לא עוזר תגיד לי לאן חיברת כל דבר ואני יראה איפה טעית

- Idan -
14-11-07, 23:53
תקנו אותי אם אני טועה, אבל דיסק שמע רגיל לא אמור לעבוד בסראונד בכלל, רק כשה-dvd קורא דיסק Dvd או איזה שהוא פורמט שמיועד לסראונד, אז הסראונד עובד. אבל אני לא מבין בזה הרבה, זה פשוט נשמע לי הגיוני ואני גם זוכר שזה ככה מפעם כשהתעניינתי.

דניאל תנסה לשים קודם איזה סרט Dvd או משהו.

BiG_BuG
14-11-07, 23:56
אם כבר, אז דיסק הדיוידי יכול לעשות בעיות בקטע הזה, אם האודיו יהיה מסוג ac3
אבל דיסק שמע רגיל לא צריך לעשות בעיות אם הכל מחובר ומוגדר כמו שצריך.

Danielllo
15-11-07, 00:40
אם כבר, אז דיסק הדיוידי יכול לעשות בעיות בקטע הזה, אם האודיו יהיה מסוג ac3
אבל דיסק שמע רגיל לא צריך לעשות בעיות אם הכל מחובר ומוגדר כמו שצריך.

תקשיב צרבתי אתמול 2 פרקים של נמלטים עונה שנייה לחבר צרבתי אותם DVD על דיסק DVD שמתי וגם לא עובד עוד משהו.. גם ה cen לא עובד אתם לא יודע איזה מבאס זה אתם קונים משהו חדשששש ואני כבר תכננתי לעשות ת'חדר שלי קולנוע אחושרמוטה רמקול בכל פינה בחדר מסודר יפה אם הסאב אני בא מחבר כמו שצריך הכל ולא עובד כמו שצריך!! איזה עצבים זה מביא שמתי דיסק דיוידי דיסק מוזיקה לא עזר כלום הדבר היחידי שיוצא מהרמקולים שמחובר בסראונד ובCen זה קקקקסססססססססססססס.......... חלש כזה כאילו אומר לך "אנחנו מחוברים אבל אנחנו שמים עלייך זין"

BiG_BuG
15-11-07, 01:22
שזה אומר שהבעיה היא בהגדרות הדיוידי,
עוד פעם, תן לי את הדגם המדויק שלו

tik-tak
15-11-07, 08:27
לא יודע מה איתכם אבל שירים שהם בסטריו (2 ערוצים) לא יושמעו בסראונד

The Iron Man
15-11-07, 09:59
דניאלו תן לביג באג את הדגם המדוייק של הדי וי די ואם זה לא יעזור דבר איתי במסן אני אפתור לך את הבעיה

Arie
15-11-07, 20:32
אתה צריך לוודא שאתה מחבר את הdvd לרסיבר בעזרת חיבור Coxical או בעזרת חיבור אופטי.

עם כבל "בננות" לא יהיה סראונד.

The Iron Man
15-11-07, 21:45
אתה צריך לוודא שאתה מחבר את הdvd לרסיבר בעזרת חיבור Coxical או בעזרת חיבור אופטי.

עם כבל "בננות" לא יהיה סראונד.
מה אתה מבלבל במוח
אל תלמד אותו דברים שאתה לא מבין בהם

Danielllo
15-11-07, 21:52
האמת איירון מאן שהם צודקים... תקשיבו לקחתי ת'דיוידי לחנות שקניתי ממנה הוא הסביר לי שדיסק מוזיקה צרוב או כל דיסק מוזיקה וכל סרט צרוב שלא תומך בdolby digital 5.1 לא יפעיל את הסראונד שזה אומר שדיסק מוזיקה וסרטים וי סי די צרובים לא יפעילו ת'סראונד ובדקנו שמנו במערכות אחרות שהיו בדגימות שם LG סוני ואחרים זה נכון דיסק מוזיקה לא מפעיל את הסראונד והסנטר.. למי שלא הבין צריך לקנות סרט דיוידי אורגינל לא צרוב שתומך ב5.1 ערוצים ואז זה ישמע יפה אם הסראונד כאילו אם מישהו הולך אתה תשמע תצעדים מאחרוייך מובנה בצורה כזאת אני יכול לצרוב רק סרטים בפורמט DVDRip שמוקלטים בתמיכה 5.1 רק אז זה יפעיל את הסראונד...

נ.ב
המערכת זה דיודי 5 רמקולים וסאבוופר בלי רסיבר אם אני רוצה לשמוע את כל הרמקולים בחלוקה שווה אני צריך רסיבר וזהו.. :)

The Iron Man
15-11-07, 21:59
האמת איירון מאן שהם צודקים... תקשיבו לקחתי ת'דיוידי לחנות שקניתי ממנה הוא הסביר לי שדיסק מוזיקה צרוב או כל דיסק מוזיקה וכל סרט צרוב שלא תומך בdolby digital 5.1 לא יפעיל את הסראונד שזה אומר שדיסק מוזיקה וסרטים וי סי די צרובים לא יפעילו ת'סראונד ובדקנו שמנו במערכות אחרות שהיו בדגימות שם LG סוני ואחרים זה נכון דיסק מוזיקה לא מפעיל את הסראונד והסנטר.. למי שלא הבין צריך לקנות סרט דיוידי אורגינל לא צרוב שתומך ב5.1 ערוצים ואז זה ישמע יפה אם הסראונד כאילו אם מישהו הולך אתה תשמע תצעדים מאחרוייך מובנה בצורה כזאת אני יכול לצרוב רק סרטים בפורמט DVDRip שמוקלטים בתמיכה 5.1 רק אז זה יפעיל את הסראונד...

נ.ב
המערכת זה דיודי 5 רמקולים וסאבוופר בלי רסיבר אם אני רוצה לשמוע את כל הרמקולים בחלוקה שווה אני צריך רסיבר וזהו.. :)

אתה יכול לחבר הכל לממיר איכשהו ואז אתה שומע סראונד גם בסרטים של הכבלים:flowers:

Danielllo
15-11-07, 22:00
אתה יכול לחבר הכל לממיר איכשהו ואז אתה שומע סראונד גם בסרטים של הכבלים:flowers:

יפה זה מה שעשיתי הבעיה שבכבלים גם כן אין סרטים של 5.1 ערוצים :( :( עכשיו בדקתי אם הסרטים שיש שם כרגע

The Iron Man
15-11-07, 22:03
יפה זה מה שעשיתי הבעיה שבכבלים גם כן אין סרטים של 5.1 ערוצים :( :( עכשיו בדקתי אם הסרטים שיש שם כרגע
אתה בהוט או יס?
כי ביס יש מלא בערוצי סרטים

Danielllo
15-11-07, 22:07
אתה בהוט או יס?
כי ביס יש מלא בערוצי סרטים

יס זה לווין אחי אני בכבלים - הוט

- Idan -
15-11-07, 22:10
האמת איירון מאן שהם צודקים... תקשיבו לקחתי ת'דיוידי לחנות שקניתי ממנה הוא הסביר לי שדיסק מוזיקה צרוב או כל דיסק מוזיקה וכל סרט צרוב שלא תומך בdolby digital 5.1 לא יפעיל את הסראונד שזה אומר שדיסק מוזיקה וסרטים וי סי די צרובים לא יפעילו ת'סראונד
הא! ידעתי! אני הראשון שעליתי על הבעיה. :8:

(למי שהולך לשאול, כן אני רוצה שקל). :D

BiG_BuG
16-11-07, 00:22
לא בדיוק עלית על הבעיה :p

אמרת שדיסק שמע רגיל לא יעבוד בסראונד, אבל זה יעבוד (אם יש לך רסיבר :])

אין שקל !

בכל מקרה, לא ידעתי שצריך רסיבר כדי להפעיל אודיו שהוא לא 5.1, חשבתי ששמים את הרסיבר בגלל הקומפקטיות והנוחות.

תודה שעידכנת :]

Danielllo
16-11-07, 02:42
תקשיבו עכשיו מה עשיתי הורדתיי סרט רובוטריקים בפורמט DVDRip ובצריבה עשיתי Make your own dvd ובאפשורויות בחרתי בקוויאלטי Dolby digital 5.1 אתם אומרים זה יעבוד לי?

עריכככהה:

יששששששש עובדדד איזה קטלני :) :) סידרתי ת'רמקולים יפה כל פינה בחדר הסראונד מאחורה איזה כיף לשמוע את האליקופטר בא מאחורייך!! מגניב :)

The Iron Man
16-11-07, 13:46
תקשיבו עכשיו מה עשיתי הורדתיי סרט רובוטריקים בפורמט DVDRip ובצריבה עשיתי Make your own dvd ובאפשורויות בחרתי בקוויאלטי Dolby digital 5.1 אתם אומרים זה יעבוד לי?

עריכככהה:

יששששששש עובדדד איזה קטלני :) :) סידרתי ת'רמקולים יפה כל פינה בחדר הסראונד מאחורה איזה כיף לשמוע את האליקופטר בא מאחורייך!! מגניב :)
חחחחחחח אחי הזכרת לי חבר שלי אחד משוגע
כל החדר רמקולים
ההוא שם סאבוופר מתחת למיטה :laughing: