PDA

צפה בגרסא המלאה : מוניטין

SiX PACK
16-11-07, 19:18
ביחיית תבטלו ת'מוניטין המכוער הזה, עכשיו שגם ככה זה לא פעיל.. אל תזניחו את זה בחיית...

נ.ב, את המוניטין של גלעד יש להשאיר מכיון שדבר כזה רואים רק פעם בחיים..

תודה על שום דבר שהולך לקרות, על החתום, סיקס פאק.

פינגווין
16-11-07, 19:21
אתה יכול להסתיר אותו איך שהוא נירא לי

SiX PACK
16-11-07, 19:23
אתה יכול להסתיר אותו איך שהוא נירא לי

אי אפשר כל העניין של המוניטין הוקפא לפחות שיסירו אותו לגמריי אין לו מטרה.

מתן18
16-11-07, 19:26
בחייאת סיקס פאק מה זה מפריע לך? די להתלונן כל הזמן אחי..

SiX PACK
16-11-07, 19:29
בחייאת סיקס פאק מה זה מפריע לך? די להתלונן כל הזמן אחי..

מציק....

P-a-n-1-c
16-11-07, 19:33
:):):):) אחי מה זה באמת מפריע? :mellow:
ושים פה את התמונה שלך ושל נאור, בואנה הנאור הזה תופעת טבע

- Idan -
16-11-07, 19:35
:lol::lol::lol:

ran_z
16-11-07, 19:41
לא יאומן המוניטין הזה, כשהוא עבד אנשים לא הפסיקו להתלונן ולשאול שאלות, וגם עכשיו שהוא לא עובד אנשים ממשיכים להתלונן ולשאול שאלות.

עידן - יש לך את הסרטון של הבחורצ'יק שמבצע את הפרונט סקוואט שבאוטר שלך ?

ItaiK
16-11-07, 19:48
:lol::lol::lol:

חחחחחחחחחחח

- Idan -
16-11-07, 19:51
עידן - יש לך את הסרטון של הבחורצ'יק שמבצע את הפרונט סקוואט שבאוטר שלך ?
הוא עושה שם Clean & Jerk.

יש את הסרטון הזה:
http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&VideoID=883293

וזה:
http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoID=709293501

סוליקו
16-11-07, 19:54
אם אתה כל כך לא רוצה את שלך ,אז תסתיר אותו<_<

חוץ מזה אתה מדבר בשם כולם ..אני לא רוצה שיעיפו לי את שלי

tomerA
16-11-07, 20:11

יש את הסרטון הזה:

וזה:

הוא מטורף!
איזה תארים יש לו ומה שמו?

trx--->sus
16-11-07, 20:11
* עריכה - כותרת = מוניטין.

ביחיית תבטלו ת'מוניטין המכוער הזה, עכשיו שגם ככה זה לא פעיל.. אל תזניחו את זה בחיית...

נ.ב, את המוניטין של גלעד יש להשאיר מכיון שדבר כזה רואים רק פעם בחיים..

אחי זוכר שהיה אשכול שאמרו שיש בעיות שרת?
ואתה אמרת ששמים עלינו פס וימחקו את זה.
באמת מחקו את כל התגובות ונעלו את האשכול....

פינגווין
16-11-07, 20:14
אחי זוכר שהיה אשכול שאמרו שיש בעיות שרת?
ואתה אמרת ששמים עלינו פס וימחקו את זה.
באמת מחקו את כל התגובות ונעלו את האשכול....
כל אשכול שמוזכר שם משו בקשר ל"פריצה" נמחק

ran_z
16-11-07, 20:17

יש את הסרטון הזה:

וזה:

תודה אחי,
פששש חבל על הזמן! יום אחד אני אשב על התחת ויחקור את כל הקשור באנפות אולימפיות.
זה ממש לא יאומן אנשים יחסית צנומים מעיפים באוויר משקלים אסטרונומים ביחס למשקל גופם, מעיפים באוויר כאילו זה קלמר עם 4 עפרונות ומחק בפנים. ממש מדהים.

Danzig
16-11-07, 20:30
כל אשכול שמוזכר שם משו בקשר ל"פריצה" נמחק

סתם ישראלבודי מחכים שאנשים ישכחו שרובם כבר שכחו, ושוב כרגיל לא עושים כלום.

בנוסף לכך שהם מוחקים תגובות ואשכולות של אנשים, זה מכובד זה?

פינגווין
16-11-07, 20:34
סתם ישראלבודי מחכים שאנשים ישכחו שרובם כבר שכחו, ושוב כרגיל לא עושים כלום.

חכה אחי הם מנסחים תשובה ! :laughing:

- Idan -
16-11-07, 20:37
תודה אחי,
פששש חבל על הזמן! יום אחד אני אשב על התחת ויחקור את כל הקשור באנפות אולימפיות.
זה ממש לא יאומן אנשים יחסית צנומים מעיפים באוויר משקלים אסטרונומים ביחס למשקל גופם, מעיפים באוויר כאילו זה קלמר עם 4 עפרונות ומחק בפנים. ממש מדהים.
חחח.

זה שעשה את הסקוואט 320 קילו ואת ה-240 קילו זה אותו אחד מהאווטר שלי. גם אני חשבתי שהוא צנום, אבל מסתבר שהוא שוקל 100 קילו הבהמה הזה.

הוא מטורף!
איזה תארים יש לו ומה שמו?
קוראים לו סטפן בוטב (Stefan Botev). אני לא זוכר איזה תארים הוא לקח, אבל אתה יכול לקרוא עליו בויקיפדיה.

גיל ביקש ממכם בפירוש לא לפתוח הודעות בנושא, אז כן זה מכובד למחוק אשכולות ותגובות שקשורות לנושא הזה. מתפקיד המנהלים כאן לעקוב אחר ההוראות.

Danzig
16-11-07, 20:45
גיל ביקש ממכם בפירוש לא לפתוח הודעות בנושא, אז כן זה מכובד למחוק אשכולות ותגובות שקשורות לנושא הזה. מתפקיד המנהלים כאן לעקוב אחר ההוראות.

אני לא מסכים איתך בכלל, הבטיחו לפרסם הודעה תוך שבוע - עבר כבר כמעט חודש, בשבוע הנ"ל ובהמשך כיבדו את הבקשה אבל הזמן עבר, ואגב גם אם ביקשו לא לפתוח וכו' ואנשים לא שמעו \ הבינו, כלקוחות ומשתמשים בפורום זה לא מכובד למחוק להם הודעות.

עלוש
16-11-07, 20:49
תאחלס הם לא יפרסמו הודעה או כלום
קרה מה שקרה וזהו
תעיפו את המוניטין או תחזירו אותו
לילה טוב .

SiX PACK
16-11-07, 20:52
עידן אחי יאללה תזיז עניינים, אני יודע שאם זה היה תלוי בך היית עושה, למה להזניח, זה שלא יצאה הודעה פומבית זה רק מוכיח שהכל בעצם נכון. אומנם הפורום נפרץ, אבל ההודות שהועברו לדיבורים כללי היו אמיתיות לחלוטין.

- Idan -
16-11-07, 21:03
אני לא מסכים איתך בכלל, הבטיחו לפרסם הודעה תוך שבוע - עבר כבר כמעט חודש, בשבוע הנ"ל ובהמשך כיבדו את הבקשה אבל הזמן עבר, ואגב גם אם ביקשו לא לפתוח וכו' ואנשים לא שמעו \ הבינו, כלקוחות ומשתמשים בפורום זה לא מכובד למחוק להם הודעות.
דבר ראשון, הפורום לא מיועד למטרה הזאת, הוא לא במה להציג "פאקים" לכאורה בישראלבודי. וזה לגיטימי לגמרי, מן הסתם גיל לא רוצה לעורר בהלה מיותרת אצל הלקוחות שלו (כן, מיותרת). לא יודע מה לגבי ההודעה שהוא רוצה לפרסם, אבל את האמת? במקומו לא הייתי טורח לעשות את זה בכלל, הפכתם זבוב לפיל, אפילו לא זבוב, הפכתם כלום לפיל, ואין פה בכלל על מה להתנצל/להסביר וכו', אתם נכנסתם לסרט פסיכודלי שחבל על הזמן. אף אחד לא פרץ לשום משתמש, אף אחד לא ניסה לעבוד עליכם, הוצאתם דברים מפרופורציות בקיצור.

**לצורך הפרוטוקול, אני לא מקושר לחנות וזאת לא הודעה רשמית מצוות ישראלבודי, אלא רק דעתי האישית**

עידן אחי יאללה תזיז עניינים, אני יודע שאם זה היה תלוי בך היית עושה, למה להזניח, זה שלא יצאה הודעה פומבית זה רק מוכיח שהכל בעצם נכון. אומנם הפורום נפרץ, אבל ההודות שהועברו לדיבורים כללי היו אמיתיות לחלוטין.

לא כל כך הבנתי מה אתה רוצה שאני אעשה, אני רק מנהל פורום כמו הרוב פה ואין לי קשר בכלל לחנות. וכמו שאמרתי, לדעתי אין פה מקום בכלל לשום הודעה כי לא היה שום דבר אע"פ שאתם מנסים להציג את זה אחרת.

Danzig
16-11-07, 21:05
דבר ראשון, הפורום לא מיועד למטרה הזאת, הוא לא במה להציג "פאקים" לכאורה בישראלבודי. וזה לגיטימי לגמרי, מן הסתם גיל לא רוצה לעורר בהלה מיותרת אצל הלקוחות שלו (כן, מיותרת). לא יודע מה לגבי ההודעה שהוא רוצה לפרסם, אבל את האמת? במקומו לא הייתי טורח לעשות את זה בכלל, הפכתם זבוב לפיל, אפילו לא זבוב, הפכתם כלום לפיל, ואין פה בכלל על מה להתנצל/להסביר וכו', אתם נכנסתם לסרט פסיכודלי שחבל על הזמן. אף אחד לא פרץ לשום משתמש, אף אחד לא ניסה לעבוד עליכם, הוצאתם דברים מפרופורציות בקיצור.

**לצורך הפרוטוקול, אני לא מקושר לחנות וזאת לא הודעה רשמית מצוות ישראלבודי, אלא רק דעתי האישית**

לא כל כך הבנתי מה אתה רוצה שאני אעשה, אני רק מנהל פורום כמו הרוב פה ואין לי קשר בכלל לחנות. וכמו שאמרתי, לדעתי אין פה מקום בכלל לשום הודעה כי לא היה שום דבר אע"פ שאתם מנסים להציג את זה אחרת.

אבל זה מה שישראלבודי אמרו, ושמע את האמת אף אחד לא הפך זבוב או כלום לפיל, כלקוחות, ההודעות שפורסמו לא כל כך העלו חיוך לאנשים.

- Idan -
16-11-07, 21:08
לא יודע מה איתך, אבל אני בחיים לא ראיתי את אותה הודעה מפרגנת מצד המשתמש הזה, כל מה שראיתי מאותו משתמש אלו הודעות שניסו להסיט את הלקוחות נגד ישראלבודי.

צר לי אבל אני לא יכול להמשיך את האשכול הזה, עלי לנעול.