PDA

צפה בגרסא המלאה : אפקטיבי יותר מ-fbw ?

Nick
17-11-07, 13:08
עד עכשיו הייתי עובד Fbw ומשבוע הבא אני מתחיל Ab
רציתי לדעת עד כמה אפקיטיבית היא יכולה להיות מfbw ואם יש לי סיכוי לגדול בה יותר טוב מאשר ב-באיך שגדלתי עד עכשיו ב-fbw מבקש תגובות בונות בבקשה תודה חבר'ה..

Nick
17-11-07, 13:10
סליחה על הדאבל אבל אם זה יעזור הינה התוכנית FBW שהייתי עובד עד עכשיו והינה ה-AB שאני מתחיל לעבוד..

FBW
גב :
פולי עליון 3x10
חתירה 3x10

חזה :
דחיקת מוט בשיפוע חיובי3x10
דחיקת מוט ללא שיפוע 3x10

רגליים :
פשיטות 3x10
ועוד תרגיל לתאומים 3x10

כתפיים :
לחיצת כתפיים 2x10
הנפה לצדדים 2x10

יד קדמית :
כפיפות מרפקים כנגד משקולות בישיבה 1x10
כפיפות מרפקים כנגד מוט 2x8

יד אחורית :
הורדת חבל 2x10
קיק באק 1x10

AB

A:
רגליים:
דדליפט – 3x8
סקוואט – 4x8
תאומים במכונה 2X10

חזה:
חזה עליון דאמבלים – 3x8
דחיקת מוט ללא שיפוע – 3x8
פלייס חיובי – 3x10

קדמית:
כפיפה בעמידה מוט W – 3x7
כפיפה בישיבה עם דאמבלים – 3x10

B:
גב:
מתח 3x7
חתירה – 3x8
מסור\פולי עליון– 3x8

כתפיים:
לחיצה – 3x8
הנפה לצדדים – 3x10

אחורית:
משיכת כבל– 3x8
הנפה מאחורי הראש יד יד – 3x10

OhadB
17-11-07, 13:10
אחי כל אחד והתוכנית שמתאימה לו . אם התפתחת יפה ב-fbw אני ממליץ לך לנסות Ab ואם תתפתח פחות תחזור ל-fbw

Nick
17-11-07, 13:12
טוב אחי אבל עכשיו השאלה היא כללית כאילו איך זה עובד עליכם מבחינת אפקטיביות שבתוכנית

itaiprz1
17-11-07, 14:47
לי עובד יותר ab

!Demon!
17-11-07, 15:04
לא ניסיתי אף פעם Fbw , ולא ניראה לי שאני ינסה את זה גם כי אני אוהב להעמיס על עצמי נגיד..ab תוכנית מעולה לדעתי תוך שנה עליתי 10 קילו מסה נקיה והכוח עלה משמעותית..זה תוך אי שמירה על תזונה נכונה אלה אכילת כל מה שיש...תשפוט בעצמך

Woffel
17-11-07, 15:39
אני חושב שזה תלוי בך אני ניסיתי Ab ולא התפתחתי כמו Fbw עם תרגילים מורכבים.

Nick
17-11-07, 22:17
כמו שלכל תוכנית מבין שניהם יש היתרון וחיסרון אבל אני יותר בוטח בab עד היום לא עשיתי זאת מכייון שהמכון רחוק מהבית וקשה ללכת 4 פעמים בשבוע ,3 זה עוד סבבה בגלל זה

xLaes
17-11-07, 23:43
תנסה Ab ותראה איך זה עובד עלייך.
כל דבר עובד בצורה שונהכ על כל אחד.

assito
18-11-07, 01:40
נראה בסדר, הייתי משנה כמה דברים:
רגליים- הייתי מתחיל עם הסקוואט, עובר למשהו אחר (במקרה הזה, חזה), ולאחר החזה, שזה הפסקה די גדולה, הייתי מפציץ בסט אחד של דדליפט. הקטע הוא שאתה לא תצליח להתקדם משמעותית בסקוואט שלך אחרי הדדליפט, וזה דבר שגם בss עושים, ככה שזה עובד וגם לא גורם לך לעומס יתר.
לגבי התאומים: אם אתה רוצה לעבוד עליהם בנפרד, תעבוד, רק קח בחשבון שהם שרירי סיבולת, וצריך לתת להם קצת יותר סטים (4-5) עם יותר חזרות (12-15).
חזה- הייתי מתחיל עם הבנץ', ומוריד סט מהפלייס.
הייתי מחליף בין הקדמית לאחורית (חשוב! שלא יהיה לך עליהם עומס יתר)
לאחורית- הייתי מוסיף לפחות תרגיל אחד עם משקולות חופשיות, במקום אחד מהתרגילים שלך.

חוץ מזה, הכל נראה בסדר.

trx--->sus
18-11-07, 13:07
נראה בסדר, הייתי משנה כמה דברים:
רגליים- הייתי מתחיל עם הסקוואט, עובר למשהו אחר (במקרה הזה, חזה), ולאחר החזה, שזה הפסקה די גדולה, הייתי מפציץ בסט אחד של דדליפט. הקטע הוא שאתה לא תצליח להתקדם משמעותית בסקוואט שלך אחרי הדדליפט, וזה דבר שגם בss עושים, ככה שזה עובד וגם לא גורם לך לעומס יתר.
לגבי התאומים: אם אתה רוצה לעבוד עליהם בנפרד, תעבוד, רק קח בחשבון שהם שרירי סיבולת, וצריך לתת להם קצת יותר סטים (4-5) עם יותר חזרות (12-15).חזה- הייתי מתחיל עם הבנץ', ומוריד סט מהפלייס.
הייתי מחליף בין הקדמית לאחורית (חשוב! שלא יהיה לך עליהם עומס יתר)
לאחורית- הייתי מוסיף לפחות תרגיל אחד עם משקולות חופשיות, במקום אחד מהתרגילים שלך.

חוץ מזה, הכל נראה בסדר.

תסביר בבקשה את החלק שהדגשתי

MEIR-GABAY
18-11-07, 17:08
הכוונה שלו היא בקיצור שצריך לעבוד חזק על תאומים כי זה שריר שקשה לפתח , וניתן ליפתוח ע"י הוספת סטים וחזרות " לא כמו שרירים אחרים