PDA

צפה בגרסא המלאה : אילנית אלמליח נפטרה בגיל 34 מאנורקסיה במשקל 22 ק"ג!!!

P-a-n-1-c
18-11-07, 17:07
פאק :O
21 שנים היא נלחמה במחלה.. :ohmy:

Mazoz3
18-11-07, 17:11
כתבה פרטים תמונות משהו

P-a-n-1-c
18-11-07, 17:12
חיפשתי ולא מצאתי.. הראו את זה עכשיו בחדשות

The Iron Man
18-11-07, 17:13
מסכנה...
כואב הלב על הבנות האלה..

Mazoz3
18-11-07, 17:17
http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/659/785.html

P-a-n-1-c
18-11-07, 17:21
nrg האלה מטומטמים. פעם כותבים 32 קילו פעם 22..
בכל אופן בחדשות אמרו 22

וחשבתי שזו אנורקסיה מסתבר שזו בולמיה..

Antonyx
18-11-07, 17:23
מפחיד! O.o
לא מאחל את זה לאף אחד!

eminemfan
18-11-07, 18:39
צריך לשנות את כל התפיסה בעולם האופנה ולא לקבל בחורות רזות מידי וכמו שעדי ברקן אמר לבדוק לכל אחת bmi ולהצמיד תזונאי בסוכניות,ואולי זה ישתנה וגם בפרסומות צריך לשנות תפיסה כי הנערות מושפעות מאוד מטלווזיה.

moshebe
18-11-07, 18:40
בידיעות אחרונות המסוף לשבת היה כתוב שהיא הייתה 22 קילו ,
וזה היה מאנורקסיה לא מבולמיה .

Bodybuilder
18-11-07, 18:52
אוי אוי אוי,למה אף אחד לא סיפר לה על גיל גרנות ?

alpha
18-11-07, 19:23
אוי אוי אוי,למה אף אחד לא סיפר לה על גיל גרנות ?
זה הזמן לצחוק?

tomerA
18-11-07, 19:36
יש פה אנשים שגם סובלים מאנרוקסיה (הפוכה)
אולי הם לא ימותו מי זה אבל זה בהחלט משגע להם תשכל.

eminemfan
18-11-07, 19:38
אמת ויציב

TheGift
18-11-07, 19:41
אני לא מבין גדול בנושא, אבל אני פשוט לא מצליח להבין איך אפשר למות ממחלה כזאת? הרי אוכל אפשר להכניס לגוף באמצעות אינפוזיה, אז למה היא מתה מתת-תזונה למעשה?

יש פה מישהו שמבין בזה, נושא מעניין דווקא.

Danielllo
18-11-07, 19:46
אני לא מבין גדול בנושא, אבל אני פשוט לא מצליח להבין איך אפשר למות ממחלה כזאת? הרי אוכל אפשר להכניס לגוף באמצעות אינפוזיה, אז למה היא מתה מתת-תזונה למעשה?

אתה עושה צחוק היא לא מקבלת אוכל לא מקבלת תזונההה הלב שלה לא מקבל חמצן התאים לא מקבלים מה שהם צריכים מהאוכל הגוף מתפרק מבפנים תחשוב על זה ככה תנסה לנסוע על אוטו בלי דלק מה יקרה???

אינפוזיה אחרי שהיא התעלפה מחוסר תזונה יכול להיות לא יעיל כי הנזק בלתי הפיך...

Gootche
18-11-07, 20:20

נראה לי שדרך אינפוזיה אפשר להעביר רק נוזלים.

בכל אופן, אסור לתת לה אוכל בכוח אם היא לא רוצה. זה נקרא אשפוז בכפייה אם אני לא טועה, ואסור לאשפז אדם בכפייה בישראל, לפחות היום. אמא שלה כל הזמן אומרת שאם הכנסת היו מחוקקים חוק שיאפשר אשפוז בכפייה אז הבת שלה הייתה ניצלת...

SmaMMiT
18-11-07, 20:25

אתה מדבר על ביוגרסייה ולשמחתי אני חולה במחלה המבורכת הזאת:character63:

StaSus
18-11-07, 20:52
חבל עלייה.

Nicolas
18-11-07, 21:01
הדוגמנית לשעבר אילנית אלמליח נפטרה השבוע מדום לב בגיל 34 כשהיא שוקלת 22 ק"ג.

מה שראיתי

http://www.nrg.co.il/images/archive/408x153/851/447.jpg

StaSus
18-11-07, 21:04
הדוגמנית לשעבר אילנית אלמליח נפטרה השבוע מדום לב בגיל 34 כשהיא שוקלת 22 ק"ג.

מה שראיתי

http://www.nrg.co.il/images/archive/408x153/851/447.jpg

הביאו כבר כתבה על זה..
http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/659/785.html

zidan
18-11-07, 21:10

החוק בארץ לא מאפשר אישפוז בכפיה,ולכן לא יכלו לטפל בה בכוח,ואינפוזיה זה נוזלים אז אין קשר ממש.

וגם היא שנים נאבקת בזה,ועם טיפולים והכל,וקשה לעלות בנאדם 10-15 קילו בכוח,הוא צריך קצת לעזור והיא לא ממש הייתה בעניינים..

blinki
18-11-07, 21:27
החוק בארץ לא מאפשר אישפוז בכפיה,ולכן לא יכלו לטפל בה בכוח,ואינפוזיה זה נוזלים אז אין קשר ממש.

וגם היא שנים נאבקת בזה,ועם טיפולים והכל,וקשה לעלות בנאדם 10-15 קילו בכוח,הוא צריך קצת לעזור והיא לא ממש הייתה בעניינים..
אפשר להעביר דרך צינור,זה נקרא פג

עבו
18-11-07, 22:47
יום אחד הייתי בעיר ראיתי אותה יושבת בבסטה של המשפחה שלה (יש להם בסטה מאוד מוכרים פה) הייתי בהלם היא היתה כל כך דקה כל כך מפחיד זה לא יצא לי מהראש.... וזה עוד היה לפני כמה שנים אני חושב אז אני לא רוצה לתאר איך היא נראתה לפני שהיא נפטרה.....

עצוב....

פינגווין
19-11-07, 07:27
מה שהכי גרוע זה שהמחלה מתחילה ממחשבה פסיכולוגית ולא משו גופני

אגב תחום הבודיבילדינג, הוא אותו דבר רק הפוך
גם סוג של מחלה פסיכולוגית אני זוכר את עצמי אומר אני מגיע להיקף יד כמו אצל בן דוד שלי עושה חיטובון ומפסיק להתאמן
מה עכשיו? הגעתי אנחנו ששווים שנינו מתאמנים ואני רואה את עצמי קטן בדיוק כמו שראיתי את עצמי לפני שנה

עבו
19-11-07, 08:53
מה שהכי גרוע זה שהמחלה מתחילה ממחשבה פסיכולוגית ולא משו גופני

אגב תחום הבודיבילדינג, הוא אותו דבר רק הפוך
גם סוג של מחלה פסיכולוגית אני זוכר את עצמי אומר אני מגיע להיקף יד כמו אצל בן דוד שלי עושה חיטובון ומפסיק להתאמן
מה עכשיו? הגעתי אנחנו ששווים שנינו מתאמנים ואני רואה את עצמי קטן בדיוק כמו שראיתי את עצמי לפני שנה

צודק בדיוק אצלי אותו דבר.... ואני עוד רואה שעליתי איזה 14 קילו מהפעם הזאת שאמרתי לעצמי....
אבל לדעתי ככה מגיעים להישגים אישיים ככה רק אתה משיג תוצאות שאתה רוצה להגיע אליהן.. זה טוב

ניגרי ענק
19-11-07, 09:16
זה סיפור נורא עצוב.
היא הייתה משתקמת במרכז שיקום שאבא שלי עובד כמאבחן, והבני שהיא הייתה בחורה עם ראש על הכתפיים, עם שאיפות, וחריצות בסיסית.
אבל כנראה שהגיעה למצב נפשי בלתי הפיך.
איזו טרגדיה.

SiX PACK
19-11-07, 09:16
לא יודע מה להגיד על דבר כזה, פשוט טימטום לעשות לגוף שלך דבר כזה... האישה חולה בראש..

Night_Wolf
19-11-07, 09:56
לא יודע מה להגיד על דבר כזה, פשוט טימטום לעשות לגוף שלך דבר כזה... האישה חולה בראש..

טאחלס מזה היא החליטה שהיא שמנה ועשתה דיאטה עד שמתה?
אם כן באמת היא מפגרת בראש..:diractor:אבל בכל זאת אחי חבל...לאישה יש איבר כזה יפה:) לא חבל עליו?

slim shady
19-11-07, 11:26
טאחלס מזה היא החליטה שהיא שמנה ועשתה דיאטה עד שמתה?
אם כן באמת היא מפגרת בראש..:diractor:אבל בכל זאת אחי חבל...לאישה יש איבר כזה יפה:) לא חבל עליו?

אחי נראה לי המצב הופך קשה מיום ליום אה?

לא הבנתי מה היא "מדגמנת"?.... גטו?
לא מבין למה ההורים לה לא שיכנעו אותה להיכנס לכל המוסדות האלה שעוזרות לבנות כאלה...
עם כל הכבוד אני חושב שההורים שלה לא עשו מספיק בשביל למנוע דבר כזה...:ohmy: גם אחותי הייתה בולימית... ההורים שלי ברגע שגילו עצרו את זה במקום... כנראה שהם לא אהבו אותה מספיק בשביל לעקוב אחריה לשירותים ולהכריח אותה לאכול...

Night_Wolf
19-11-07, 11:36
אחי נראה לי המצב הופך קשה מיום ליום אה?

לא הבנתי מה היא "מדגמנת"?.... גטו?
לא מבין למה ההורים לה לא שיכנעו אותה להיכנס לכל המוסדות האלה שעוזרות לבנות כאלה...
עם כל הכבוד אני חושב שההורים שלה לא עשו מספיק בשביל למנוע דבר כזה...:ohmy: גם אחותי הייתה בולימית... ההורים שלי ברגע שגילו עצרו את זה במקום... כנראה שהם לא אהבו אותה מספיק בשביל לעקוב אחריה לשירותים ולהכריח אותה לאכול...

יש לי אחות בת 17 אחי ספורטאית גם (אתלתיקה) היא בערך על 9 אחוז שומן רצתה לעשות דיאטה כי המאמנת שלה שנותנת לאנורקסיה אמרה לי שהיא שמנה...אמא שלי אם כל ה 50 אחוז שומן שלה הלכה למאמנת שלה התחילה לדפוק בה צרחות וקללות ועוד שניה גם מכות לחנך תזבל הזאת שתעשה דיאטות כאלו לילדות הזונות שלה ולא לאחותי!!

slim shady
19-11-07, 11:39
יש לי אחות בת 17 אחי ספורטאית גם (אתלתיקה) היא בערך על 9 אחוז שומן רצתה לעשות דיאטה כי המאמנת שלה שנותנת לאנורקסיה אמרה לי שהיא שמנה...אמא שלי אם כל ה 50 אחוז שומן שלה הלכה למאמנת שלה התחילה לדפוק בה צרחות וקללות ועוד שניה גם מכות לחנך תזבל הזאת שתעשה דיאטות כאלו לילדות הזונות שלה ולא לאחותי!!

כמו שצריך אחי... להגיד "אל תקיאי יותר בבקשה חמודה" לא עושה את העבודה של כאפה לפנים ומעקב שוטף לשירותים... הכי קל להורים בם מבחינתם אמרו לילדה שתפסיק...
אשמת ההורים שהילדה שלהם ככה.. שלא יאשימו את הכנסת..

OMRI-TURBO
19-11-07, 11:47

אם אני הייתי אתה וזה היה אחות שלי, אני הייתי הולך לשם כבר מזמן.

The Iron Man
19-11-07, 11:51
אם אני הייתי אתה וזה היה אחות שלי, אני הייתי הולך לשם כבר מזמן.
1+
גלעד תן לאחותך איזה נגיחה עם הבייספס שלא תמשיך לעשות שטויות :sbb4:
ושמור עליה שלא תקיא בלי שאתם יודעים.

tomerA
19-11-07, 12:28
1+
גלעד תן לאחותך איזה נגיחה עם הבייספס שלא תמשיך לעשות שטויות :sbb4:
ושמור עליה שלא תקיא בלי שאתם יודעים.

:laughing: :laughing: :laughing:

גסrider
24-02-08, 23:12
ממתי בחורה יכולה להגיע ל9 אחוזי שומן ? רק אם היא תיקח כדורים ובלה בלה בלה אולי אולי היא תגיע ל18 16

Ido
24-02-08, 23:16
מה אתה מקפיץ את זה יחתיכת מזדיין?!?!?!

מתן18
25-02-08, 00:48
חחחחח בלי עצבים

YOSI111
25-02-08, 02:14
יהי זכרה ברוך מסכנה...

ואיך אפשר להגיע למצב כזה?

אוכל זה הדבר הכי טעים שיש.... איך יש אנורקסים? אני לא יכול בלי לאכול שעה וחצי חחח איך הם יכולים לא לאכול כול היום? ממש מוזר הקטע הזה... הם חולי נפש בטח או שהם בדיכאון ממש כבד.. :(

///Efi///
25-02-08, 08:02
נראה לי שדרך אינפוזיה אפשר להעביר רק נוזלים.

..

אפשר להעביר גם אוכל...
לא ניראה לי שאחרי ניתוח לב פתוח בן אדם יוכל לרדת על לאפה אם פרגיות...

Nicolas
25-02-08, 10:12
ממתי בחורה יכולה להגיע ל9 אחוזי שומן ? רק אם היא תיקח כדורים ובלה בלה בלה אולי אולי היא תגיע ל18 16

גוף האדם יכול לרדת ל3% שומן אצל הבנות ה6% האילה יבוא על חשבות השומן בשדיים בתחת אחי

*DAVID*
25-02-08, 13:39
ווואי איזה מסכנה

גסrider
25-02-08, 19:00
מה אתה מקפיץ את זה יחתיכת :):):):):):)?!?!?!
מי שאול אותך מה להקפיץ ומה לא .. והלו עבריין תירגע לפני שאתה מקלל דרך מסך המחשב כי אתה עוד הלול לימצאו תידים ותרגלים שלך מנותקים מהגוף עצמו !

Kachok
25-02-08, 19:12
מי שאול אותך מה להקפיץ ומה לא .. והלו עבריין תירגע לפני שאתה מקלל דרך מסך המחשב כי אתה עוד הלול לימצאו תידים ותרגלים שלך מנותקים מהגוף עצמו !

די כבר עם העבריינות מקלדת , לא אתה ולא אף אחד אחר פה לא מגבה את המילים שלו , כל הומו בן 8 מאחורי מסך יכול לזרוק איומים

תתבגרו

*DAVID*
25-02-08, 19:17
חחחחח הרגתה אותי איזה איומים דפוקים תיתבגר קצת האיומים האלה לא משפיעים על אף אחד

גסrider
25-02-08, 19:27
חחחחח הרגתה אותי איזה איומים דפוקים תיתבגר קצת האיומים האלה לא משפיעים על אף אחד
אני לא מאים על אף אחד נשמה .. אני רק אומר שאם הוא לא ישנה תגישה שלו זה מה שיקרה זה הכל לא ממני חס וחלילה וזה לא המטרה שלי ננתי לו טיף לחיים שלא יהיה גבר מהאוחרי המסך של המחשב זה הכל, כי לא הוא ולא אמא ואבא שלו וסבא שלו ביחד יכולים להגיד לי :):):):):):) בפנים וזה מעצבך שכל ילד שהיה ילד כפאות ביסודי יבוא וידבר ככה מאוחרי המחשב ..

Old hacker
25-02-08, 19:56
אמאאא
חייב תמונה

*DAVID*
25-02-08, 20:06
אמאאא
חייב תמונה
חחח חרשתי שם הכל לא מצאתי תמונה

עם מישו מוצא בחייאת תעלוו