PDA

צפה בגרסא המלאה : אימון על בטן,שילוב-כיצד?

kobon
10-09-06, 20:53
שאלה חשובה חשובה...כמה תרגילים עדיף לעשות על בטן באימון,כמה זמן צריך להקדיש לה?
האם טוב 4 סטים לתרגיל? או 3?....
ומה עם האלכסונים? איך אפשר לעבוד על כל הבטן? זאת בעיה..כי עובדים רק על הישר בטני בדרך כלל..יש לכם עצה איך לעבוד על בטן בסוף אימון.? שגם האלכסונים יתפתחו וגם הישר בטני?

שאלה משולבת...הלוואי גם שהתשובה שלכם תהיה ככה :))))))

Nareznoy
12-09-06, 23:48
תעשה סקווטים, זה יוצר מספיק לחץ על הבטן...
אבל אפשר גם בסוף האימון 3 סטים של 10 חזרות עם משקל על הבטן

Der Metzgermeister
13-09-06, 09:07
סקוואטים עושים לחץ על הבטן? בחיים לא שמעתי שטויות כאלה.
בשביל בטן תעשה 3 סטים עם 10-15 חזרות. שים משקולת שתהיי מספיק התנגדות בשביל זה.

לדעתי האלכסונים פועלים מספיק בכפיפות בטן.

Takima
13-09-06, 13:36
לפני שאתה מזהה משהו כ"שטויות" עדיף שתבדוק את דבריך כדי שלא תצא טיפש בעצמך. בסקוואט ובדדליפט לשרירי הבטן יש תפקיד מאד חשוב כשרירים מייצבים שבלעדיהם לגוף אין את היכולת להרים משקלים כבדים והגב היה נשבר. כמובן צריך להשתמש במשקלים כבדים כדי שיהיה לחץ אמיתי על הבטן והיא תתחזק.

לדעתי בכל אופן כדאי להתאמן על הבטן באופן ישיר פעמיים בשבוע ללא עבודה ישירה על האלכסונים.

Nareznoy
13-09-06, 16:46
זה ממש לא שטויות, כמו שTakima אמר לשרירי הבטן יש תפקיד חשוב בסקוואט ובדדליפט
כשרירים מייצבים, ואני מכיר אנשים שמעדיפים את הלחץ הזה על עבודה ישירה על הבטן

ATP
14-09-06, 09:34
אלכסונים צריכים עבודה ישירה לפי דעתי . במחקרים שקראתי לגבי הנושא מדדו את הפעילות החשמלית של האלכסונים בכפיפות בטן רגילות ובנוסף בתרגילי בטן לאלכסונים וחד משמעית הסיקו שהפעילות החשמלית על האלכסונים גבוהה יותר כאשר עובדים עליהם בצורה "מבודדת".

Night_Wolf
14-09-06, 11:35
אני אישית אנשים בבעיה די רצינית אם אימוני הבטן שהייתי שמן פעם משהו כמו 40 אחוז שומן אולי יותר..אפילו (מי שלא מאמין שיבוא לאיי סי קיו ויבקש תמונה) ועקב זה הייתה לי הצטברות גדולה מאוד של שומן בחלק התחתון של הבטן עכשיו מה שנישאר לי זה מלא עור רפויי שם איך אני עובד על החלק התחתון של הבטן כמו שצריך כי המצב הוא כזה שבחלק העליון יותר של הבטן שלי רואים הרבה יותר עיצוב מאשר בתחתון וזה מבאס תתחת ...:disgust:

אז אם מישהו יכול לעזור לי אני יודה לו מאוד...

Amit
14-09-06, 20:14
לי יש גנטיקה מעצבנת בשרירי בטן הם גודלים די מהר
אז אני לא מאמן אותה באופן ישיר מסתפק בסקוואט ודדליפט

Psychopath
14-09-06, 20:17
שניי אימונים בשבוע על הבטן,לפי דעתי מספיקים אפילו 3-4 סטים כי הבטן במילא עובדת מלא ביומיום ובשאר תרגילים.

אני ממליץ על כפיפות בטן על מזרן עם רגליים מכופפות.. תמצא לך טכניקה ומהירות כזאת שלא תעבור את ה15 חזרות - שניי סטים לתרגיל זה.
ועוד תרגיל תעשה הממ הרמה אנוכית (ידיים ישרות ב90 מעלות, מרימים אותן למעלה ולמטה).
שוב, תמצא את הטכניקה שלא תעבור את ה15 חזרות, - גם מהתרגיל הזה שניי סטים.

וזהו אתה מסודר.

Nimrod
14-09-06, 20:36
לי יש גנטיקה מעצבנת בשרירי בטן הם גודלים די מהר
אז אני לא מאמן אותה באופן ישיר מסתפק בסקוואט ודדליפט

מה רע בריבועים גדולים?
זה בעיה רק כשאתה על אחוז גבוה וזה נראה שומן, או שיש לך חזה קטן.

kibinimat
14-09-06, 20:37
אני אישית אנשים בבעיה די רצינית אם אימוני הבטן שהייתי שמן פעם משהו כמו 40 אחוז שומן אולי יותר..אפילו (מי שלא מאמין שיבוא לאיי סי קיו ויבקש תמונה) ועקב זה הייתה לי הצטברות גדולה מאוד של שומן בחלק התחתון של הבטן עכשיו מה שנישאר לי זה מלא עור רפויי שם איך אני עובד על החלק התחתון של הבטן כמו שצריך כי המצב הוא כזה שבחלק העליון יותר של הבטן שלי רואים הרבה יותר עיצוב מאשר בתחתון וזה מבאס תתחת ...:disgust:

אז אם מישהו יכול לעזור לי אני יודה לו מאוד...

אתה שוכב, עולה 30 מעלות, ידיים בצדדים על הרצפה\מזרון מרים רגליים בגובה נמוך, מיישר ומקפל. ואפשר גם לעשות אותו הדבר רק לעשות זיגזגים עם הרגלים, אני חושב שזה עובד גם על האלכסונים וברור שכמה שיותר נמוך כדי שתהיה התנגדות גדולה...