PDA

צפה בגרסא המלאה : נפלאות הפטושופ

Big Lou
19-11-07, 17:43
אני בטוח שכמעט כולם מכירים פה את התמונות האלה, אבל שימו לב לתגובות מתחת!
http://fun.walla.co.il/?w=/5/55/553440

:mellow:

eminemfan
19-11-07, 18:09
"שילוב בין אסטרואידים לכושר" חחחחחחחחחחחחחחחחח:unsure:

Mr.Olimpia
19-11-07, 18:37
חחח איזה אנשים מטומטמים אני מת....99% חושבים שטרפזים זה הכתפיים האמיתיים. חחחח יאי

Coleman
19-11-07, 20:52
זה פשוט משגע אותי הטמטום והחוסר ידע של אנשים-אתה לא יודע ולא מבין במשו אז אל תדבר!!!!!נשבר הזין מזה כבר סעאמקקק

חחחחחחח יאווו בחייאת כולם פה להיכנס לתגובה 100 אני משתין פהההה חחחחחחחחחחחחחחחח

Logout
19-11-07, 21:04
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח שיאוווו

ציטוט:
"אנחנו קוראים לזה סטרואידים ....
.... אלה אנשים שבולעים סטרואידים לארוחות בוקר צהריים וערב , וגם לקינוח ... או שהם שוברים ת'ביצים בחדר כושר ( החדר כושר עושה עליהם קופה אחושרמוטה .. )"

איזה מצחיק זה....אנשים ממש לא מעריכים את העבודה הקשה....הוא על אסטרואידים אז הוא3 יושב בבית ומיתנפח...שונא את זה...
"זה הכל סטרואידים" שילכו להיזדיין...אפילו ליפני שהתחלתי להיכנס לעסק הזה לא חשבתי שסטרואידים זה תרופת פלא שגורמת לך להגדיל היקפים ברמה של 50 ס"מ בחודש....איזה אנשים עם מוח של אגוז

ציטוט
"אל תחשבו שזה פוטושופ שזה לא יעלה לכם לראש...
זה אמיתי אחרי שנים של אימונים הם הצליחו להרוס להם את החיים... שרירים זה יפה עד איזהשהו גבול.."
=[ חח
לא אני לא חשוששב שזה אמיתי

M.r Olympia
19-11-07, 21:20
חחחחחחח יאווו בחייאת כולם פה להיכנס לתגובה 100 אני משתין פהההה חחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחח

yonip
19-11-07, 21:23
חחחחחחחחחחח תראו את תגובה 100
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח!!!!

israel2290
19-11-07, 21:43
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח שיאוווו
אנחנו קוראים לזה סטרואידים ....
.... אלה אנשים שבולעים סטרואידים לארוחות בוקר צהריים וערב , וגם לקינוח ... או שהם שוברים ת'ביצים בחדר כושר ( החדר כושר עושה עליהם קופה אחושרמוטה .. )

איזה מצחיק זה....אנשים ממש לא מעריכים את העבודה הקשה....הוא על אסטרואידים אז הוא3 יושב בבית ומיתנפח...שונא את זה...
"זה הכל סטרואידים" שילכו להיזדיין...אפילו ליפני שהתחלתי להיכנס לעסק הזה לא חשבתי שסטרואידים זה תרופת פלא שגורמת לך להגדיל היקפים ברמה של 50 ס"מ בחודש....איזה אנשים עם מוח של אגוז

אל תחשבו שזה פוטושופ שזה לא יעלה לכם לראש...
זה אמיתי אחרי שנים של אימונים הם הצליחו להרוס להם את החיים... שרירים זה יפה עד איזהשהו גבול..
=[ חח

אה אתה חושב שזה אמיתי ?????המצב שלך לא טוב...רואים שזה פוטושפ!!

jonathan
19-11-07, 21:45
חחחחחחחחחחחחחחחחח תגובה 100...ענקקקקקקקקקקק אני לא מאמין שיש אנשים כאלה באינטרנט..עד כדי כך סתומים

Logout
19-11-07, 21:46
אה אתה חושב שזה אמיתי ?????המצב שלך לא טוב...רואים שזה פוטושפ!!
חחח מי אמר שאני חושב שזה אמיתי? איפה הבנת את זה מהשורות שלי?
אמרתי אבל שהם חושבים שסטרואידים זה משהו שאתה לוקח ואחרי חודש אתה מר עולם
אני מדגיש שוב שלא תבין לא נכון : אני לא חושב שזה אמיתי!

SiX PACK
19-11-07, 22:17
זה לא אנשים מטומטמים, אלו אנשים נורמלים שלא יודעים מה זה פיתוח גוף, כשאני מביא מישהו שלא יודע מה זה פיתוח גוף ומושיב אותו ליד המחשב שלי, ואז מראה לו את רוני קולמן, אני יודע מה תהייה התגובה שלו ומה תהייה הבעת הפנים שלו אחד על אחד, חלאס להגיד אנשים מטומטמים כי זה האופי של אלה שלא מתאמנים, מילא אם היה איזה מישהו אחד שניים שהיו מדברים ככה אז בסדר אפשר לרדת עליהם אבל זה כל אחד, אז חלאס.

alpha
19-11-07, 22:30
זה לא אנשים מטומטמים, אלו אנשים נורמלים שלא יודעים מה זה פיתוח גוף, כשאני מביא מישהו שלא יודע מה זה פיתוח גוף ומושיב אותו ליד המחשב שלי, ואז מראה לו את רוני קולמן, אני יודע מה תהייה התגובה שלו ומה תהייה הבעת הפנים שלו אחד על אחד, חלאס להגיד אנשים מטומטמים כי זה האופי של אלה שלא מתאמנים, מילא אם היה איזה מישהו אחד שניים שהיו מדברים ככה אז בסדר אפשר לרדת עליהם אבל זה כל אחד, אז חלאס.
תגובה יפה.

tomerA
19-11-07, 22:51

הם כן מטומטמים כי קובעים עובדות בדברים שהם לא מבינים.
בן אדם נורמלי לא ישר זורק שטויות באוויר, כמו שאתה אם תכנס לתחום חדש כול שהוא אתה לא תזיין תשכל לפני שתקרא מילה או שתיים.

SiX PACK
19-11-07, 23:07
הם כן מטומטמים כי קובעים עובדות בדברים שהם לא מבינים.
בן אדם נורמלי לא ישר זורק שטויות באוויר, כמו שאתה אם תכנס לתחום חדש כול שהוא אתה לא תזיין תשכל לפני שתקרא מילה או שתיים.

זהו שכולם מזיינים את השכל על דברים שהם לא מבינים, זהו טבע האדם.

Night_Wolf
19-11-07, 23:07

כפיים אח שלי!!! :sbb4:

טל יואב
19-11-07, 23:14

אכן תגובה יפה ובוגרת לפעמים אתה מפתיע אותי לטובה :flowers:

Danzig
19-11-07, 23:15
חחחחחחחחחח תגובה 123
+ מישהו רשם שמרקוס דומה למייקל לואיס (:()
אנשים שלא היו בתור שחילקו את המוח, אחד אחד שם.

ניגרי ענק
21-11-07, 14:49
כל מי שנמצא יומיים בבאדי בילדינג מזהה שמדובר בפוטו שופ, אולם לגבי האוכלוסיה הרגילה, אני חושש שהם היו מגיבים בדיוק אותו דבר, אם הייתם מציגים שם תמונות אמיתיות למהדרין של דניס ג'ימס, קולמן, בראנ'ץ, ויקטור או שאר המפלצות.

Scylla
23-11-07, 02:07

באמת תגובה סוף סוף לעניין ובוגרת.

תחשבו טוב טוב אם אתם מדברים רק על בודיבילדינג,
חסר נושאים שאנשים מדברים כמו פרופסורים ולא מבינים שיט?
מכוניות, מחשבים, אלכוהול, אוכל, כלכלה, פוליטיקה והרשימה בלתי נגמרת...
זה שאתה לא מבין במשהו לא מונעת ממך להביע דעה לגיטימית.

הרי לכל אזרח יש זכות הצבעה, לא אומר שכל אזרח יודע בפרטי פרטים מצע בחירות של כל מפלגה!

נקודה לחשיבה...

נ.ב
גם אני נתקל בתגובות האלה של אנשים שראו את האבקת חלבון שלי ואמרו לי שזה לא בריא ושזה יהרוס אותי בלה בלה בלה אתם מכירים... אבל גם אני הייתי אומר אותו דבר לפני שנתיים... וגם אתם לפני שהתחלתם עם זה.

^סהר^אבוטבול^
23-11-07, 17:55
זה אמיתי שילוב של קריאטין אמינו אבקות וסטוראידים (http://fun.walla.co.il/?w=/5/55/553440&tb=/i/12174112)
15:19 19/11/07 יבגני
145

חחחחחחחחח גדול