PDA

צפה בגרסא המלאה : מחר טיול שנתי :)

yonip
19-11-07, 18:57
מחר טיול שנתי למדבר יהודה
קניתי 6 חטיפי חלבון של ABB כל אחד מעל 500 קלוריות ו40 גרם חלבון

גרם אחד אני לא יורד בטיול הזה ::basketball:

אני יגיד לכם אם הם טעימים אחרי זה &^^

Mazoz3
19-11-07, 18:58
כמה עולה כל חטיף שכזה ?

Big Lou
19-11-07, 19:01
מחר טיול שנתי למדבר יהודה
קניתי 6 חטיפי חלבון של ABB כל אחד מעל 500 קלוריות ו40 גרם חלבון

גרם אחד אני לא יורד בטיול הזה ::basketball:

אני יגיד לכם אם הם טעימים אחרי זה &^^
רעיון טוב! מעכשיו אני גם אתחיל לעשות את זה, זה נשמע ממש טוב!

toxicity
19-11-07, 19:03
מה טיול שנתי
אין לך שביתה?

P-a-n-1-c
19-11-07, 19:08
:\ .

Natanz
19-11-07, 19:10
מה טיול שנתי
אין לך שביתה?

או שהמורים שלו בהסתדרות או שהוא עדיין לא בתיכון

yonip
19-11-07, 19:19
יש שביתה, ויש גם טיול שנתי D: כיתה יא'
כל חטיף 18 שקל ניראהלי, אבל לא מישראלבודי..

תאכלס טיול שנתי שעבר כל הטיול הלכנו , שרפתי פול קלוריות חזרתי ירדתי איזה קילו וחצי, בזין שלי אני חוזר עדיין שוקל 74 חח

Ilan-V
19-11-07, 19:20
מוזר מאוד אנחנו כבר שנתיים אין לנו כלום

Natanz
19-11-07, 19:20

תאכלס טיול שנתי שעבר כל הטיול הלכנו , שרפתי פול קלוריות חזרתי ירדתי איזה קילו וחצי, בזין שלי אני חוזר עדיין שוקל 74 חח

איך בידיוק אתה יוצא לטיול שנתי?

P-a-n-1-c
19-11-07, 19:21
נשבע לך אני מרחם עליך.. טיפה אבל ממש טיפה הגזמת..
שמת גם קופסאות טונה ודאמבלים בתיק?

yonip
19-11-07, 19:26
טיול שעבר לקחתי טונה אחי, דאמבלים לא :flowers:

שמע בזין שלי מה שתגידו, אני לא רוצה לרדת במשקל :jockey:

יש חלק מהמורים שלנו בהסתדרות וחלק בארגון,
אני למשל הולך לבצפר רק מתי שיש לי פיסיקה שזה ראשון רביעי ושישי, כל השאר לא הולך...
וזה גם דופק אותי מבחינת אימונים השביתה הזאת כי חברים שלי יוצאים בערב אז השינה לא משהו.

Ilan-V
19-11-07, 19:27
נשבע לך אני מרחם עליך.. טיפה אבל ממש טיפה הגזמת..
שמת גם קופסאות טונה ודאמבלים בתיק?

חחחחחחחחחחחח:laughing:

P-a-n-1-c
19-11-07, 19:28

אני למשל הולך לבצפר רק מתי שיש לי פיסיקה שזה ראשון רביעי ושישי, כל השאר לא הולך...
וזה גם דופק אותי מבחינת אימונים השביתה הזאת כי חברים שלי יוצאים בערב אז השינה לא משהו.

אני כבר מזמן שכחתי מה זה לישון יותר מ5-6 שעות...

yonip
19-11-07, 19:42
אני כבר מזמן שכחתי מה זה לישון יותר מ5-6 שעות...

חח גם אני זה מציק
היום למשל לא הלכתי לבצפר לא היה בא לי , ישנתי עד מאוחר , ובאימון השתגעתי :character63:

maorstyle
19-11-07, 19:47
גם לי יש מחר טיולל טוב נו אנחנו באותו בצפררp=

P-a-n-1-c
19-11-07, 19:52
חח גם אני זה מציק
היום למשל לא הלכתי לבצפר לא היה בא לי , ישנתי עד מאוחר , ובאימון השתגעתי :character63:

מבצפר אפשר להבריז, מעבודה לא.. זאת הבעיה.

slim shady
19-11-07, 19:58

מה אתה עושה צחוק אחי? אני כל טיול שנתי לוקח טונות... אני יורד לאילת אני לוקח טונות..
טיול שנתי שעבר אשכרה שקלתי לקחת תדברים האלה של השכיבות שמיכה...
זה מין פוביה כזאת מלרדת במשקל/ היקפים.... :jockey:

yonip
19-11-07, 20:01
מה אתה עושה צחוק אחי? אני כל טיול שנתי לוקח טונות... אני יורד לאילת אני לוקח טונות..

חחחחחחח סבבה אחי מה חשבת צחקתי ?
באמת טיול שנתי לקחתי טונה ::jockey:
לאילת גם לקחתי.. אבל לא השתמשתי.. דפקתי בגטים מבגט דולפין במרכז שמה מול מלון הים האדום
מישהו מכיר .?
24 שקל זה פלוס תוספת בשר, בערך 1500 קלוריות לבגט אנשים אני אומר לכם אתם לא מאמינים איזה בגטים חחח, שמים לכם בלי סוף פסטרמות והכל =]

P-a-n-1-c
19-11-07, 20:03
נו ומה תעשו בצבא?

slim shady
19-11-07, 20:04
חחחחחחח סבבה אחי מה חשבת צחקתי ?
באמת טיול שנתי לקחתי טונה ::jockey:
לאילת גם לקחתי.. אבל לא השתמשתי.. דפקתי בגטים מבגט דולפין במרכז שמה מול מלון הים האדום
מישהו מכיר .?
24 שקל זה פלוס תוספת בשר, בערך 1500 קלוריות לבגט אנשים אני אומר לכם אתם לא מאמינים איזה בגטים חחח, שמים לכם בלי סוף פסטרמות והכל =]

הכי מצחיק זה בארווחת ערב באכסנייה בטיולים... אתה כזה יושב עושה חישוב מהיר של הקלוריות ששרפת ושל כמו הקלריות והחלבונים שנשאר לך לצרוך וכולך נכנס לפאניקה שיש לך עוד 60 גרם חלבון לקחת לא כולל הטונות אז אתה מתחנן לאנשים שלא ביקשו שניצל מהמנון שילכו ויביאו לך...

slim shady
19-11-07, 20:04
נו ומה תעשו בצבא?

בצבא עושים הפסקה מהתחום לצערנו...

maorstyle
19-11-07, 20:05
נו ומה תעשו בצבא?

1+

אז שלושה ימים תירדו בקילו גג

שטיות מה תיראו את סוליקו עכשיו מתגייס אין לו מה לחשוב על זה בכלל

slim shady
19-11-07, 20:09
1+

אז שלושה ימים תירדו בקילו גג

שטיות מה תיראו את סוליקו עכשיו מתגייס אין לו מה לחשוב על זה בכלל

אם עושים הפסקה אז עושים הפסקה אבל כשאתה באמצע ככה לרדת קילו שלם? זה טראומה אחי...
יש את הקטע שהולכים ברגל כמו חמורים שעות ואז המדריך של"ח עושה כזה "יאללה אולי נוריד כמה קילוגרמים עד הערב!!" וכולך נכנס לטראומה מקלל ת'מדריך..:laughing:

maorstyle
19-11-07, 20:14
אם עושים הפסקה אז עושים הפסקה אבל כשאתה באמצע ככה לרדת קילו שלם? זה טראומה אחי...
יש את הקטע שהולכים ברגל כמו חמורים שעות ואז המדריך של"ח עושה כזה "יאללה אולי נוריד כמה קילוגרמים עד הערב!!" וכולך נכנס לטראומה מקלל ת'מדריך..:laughing:

חחח צודק אחי אבל אני מאין ששלושה ימים לא יעשה כזה נזק בילתי הפיך אני מעריך שגג ירידה תיהיה קילו וחצי ובעזרת השם נעלה אותם בחזרה ועוד הרבה יותר

xtream101
19-11-07, 20:16
מקסימום נוזלים לא משהו רציני

yonip
19-11-07, 20:16

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח תאכלס
אני ניראה לי בחיטוב אני מצטרף לטיולים שנתיים של כל הארץ חחח תאמין לי אתה שורף שם בכיף איזה 500 קלוריות ביום חח

The Iron Man
19-11-07, 20:19
שנה שעברה לא יצאתי בגלל זה :ohmy:

P-a-n-1-c
19-11-07, 20:27
שנה שעברה לא יצאתי בגלל זה :ohmy:

וואלה אחי אני דווקא תפסתי ממך.. הרסת

Coleman
19-11-07, 20:29
חחחחחחחחחח גם אני לפני טיולים קונה כמה חטיפי חלבון ...פעם שעברה קניתי 3 חטיפים כל אחד ב16 שקל :p

The Iron Man
19-11-07, 20:29
וואלה אחי אני דווקא תפסתי ממך.. הרסת
מה אני יעשה אחי אני מורעל מדי :unsure:

speed
19-11-07, 20:36
רגע.. מה.. במכון אתם לא עושים ריצות?
כי אני עושה ועולה יפה מאוד, אני לא ממש חושב שה קשור

Logout
19-11-07, 20:38
רגע.. מה.. במכון אתם לא עושים ריצות?
כי אני עושה ועולה יפה מאוד, אני לא ממש חושב שה קשור
לא קשור..אבל תחשוב שבביית הם אוכלים המון ובטיול השנתי הם גם עושים יותר אירובי וגם אוכלים הרבה הרבה הרבה פחותת..

speed
19-11-07, 20:45
אה.. פסדר..
בקשר לאוכל, אני תמיד זוכר שבטיולים יש את האלה שרוצים יותר, אני בטוח שיתנו גם ושהם ערוכים לזה.. עם קצת יותר מנות ממה שצריך (כך זה היה אצלי לפחות..)
אבל אחלה רצינות!

yonip
19-11-07, 20:47
כן אחי ומה הם נותנים שם ? חתיכת שניצל מסריח דק כמו נייר עם פול פירורי לחם ומרק עוף, חרא דבר...

תגידו זה לא קצת יותר מידי 2 חטיפים ביום ? :s
ביום השלישי שחוזרים הביתה בטח אני יאכל רק 1.., ומחר ומחרותים נאכל 2 .. יהיה טוב, זזתי להתקלח ולארגן תתיק

slim shady
19-11-07, 20:49
אה.. פסדר..
בקשר לאוכל, אני תמיד זוכר שבטיולים יש את האלה שרוצים יותר, אני בטוח שיתנו גם ושהם ערוכים לזה.. עם קצת יותר מנות ממה שצריך (כך זה היה אצלי לפחות..)
אבל אחלה רצינות!

חחחחחחח הם לא נותנים יותר משניצל אחד..
באתי אליה פעם ביקשתי שניצל היא אמרה לי כבר קיבלת... תפסתי ת'שניצל עם היד והלכתי...

matanzikon
19-11-07, 20:50
יוני יש מצב לביס או שתיים מהחטיף?

slim shady
19-11-07, 20:50
כן אחי ומה הם נותנים שם ? חתיכת שניצל מסריח דק כמו נייר עם פול פירורי לחם ומרק עוף, חרא דבר...

תגידו זה לא קצת יותר מידי 2 חטיפים ביום ? :s
ביום השלישי שחוזרים הביתה בטח אני יאכל רק 1.., ומחר ומחרותים נאכל 2 .. יהיה טוב, זזתי להתקלח ולארגן תתיק

אל תשכח לשים אתה הוודקא בבקבוק של המים... :flowers:

speed
19-11-07, 20:51
תהנה מהטיול!

StarterN
19-11-07, 21:03

העצה\תזכורת המועילה הראשונה שאני קורא בפוסט הזה :wub1:

Shauder
19-11-07, 21:09
איזה חטיפים...אתה צריך:

וודקה (הכי חשוב) נרגילות סגריות

Logout
19-11-07, 21:12
חחחחחחחחחחח LOL!!! איזה רעיון גאוניי!!!!
:):):):) תותחח אחייי..

P-a-n-1-c
19-11-07, 21:13
חחחחחחחחחחח LOL!!! איזה רעיון גאוניי!!!!
:):):):) תותחח אחייי..

מה אתה שמח כאילו הוא גילה את אמריקה?

Logout
19-11-07, 21:20
חח מה אני יעשה שאני לא כל כך חכם ולא עליתי על זה עדיין....או מישהוא בכיתה....

P-a-n-1-c
19-11-07, 21:25
חח מה אני יעשה שאני לא כל כך חכם ולא עליתי על זה עדיין....או מישהוא בכיתה....

מה הבעיה אבל להביא בקבוק רגיל? אשכרה בודקים אצלכם בתיקים?
בואנה אצלנו שמתי בקבוק ג'וני בתחתונים במסיבת סיום.. בדקנו אצלנו בתיקים כמו מניאקים אבל דוד שלך לא פראייר ודאגתי לעצמי. :flowers:

yonip
19-11-07, 21:25
אחחח ילדים, עדיין שותים וודקה אה ? :)

אליאב קרייסלר
19-11-07, 21:31
חחחחחחחחח וואי גם אני עשיתי ככה שירדתי לאילת ...ובטיולים שנתיים כל התיק אוכל...:jockey:
עכשיו אני כבר מבין שזה לא ביג דיל אם יומיים לא נשמור חחח:laughing:

אליאב קרייסלר
19-11-07, 21:31

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:laughing: :laughing:

Logout
19-11-07, 21:35
בואנה אצלנו שמתי בקבוק ג'וני בתחתונים במסיבת סיום.. בדקנו אצלנו בתיקים כמו מניאקים אבל דוד שלך לא פראייר ודאגתי לעצמי. :flowers:
חחחחחחחחחח בודקים בודקים.....היינו העכו...לקחו אותנו לחנות רגילות שניסתכל עלהן..אבל מה? אסור לקנותת חח " קחו תיסתכלו תאכלו ת'לב"

tomerA
19-11-07, 21:40
אתם יותר גרועים מהבנות האלה שפוחדות לאכול מסטיק כי הם יעלו במשקל.
תיקחו הכול בפרופורציה לא חבל שכל החברים שלכם נהנים ורק אתם סופרים כמה קלוריות שרפתם בכול צעד?
שים זין על התזונה ליום יומיים ולך תשתגע עם חברים שלך!

Kachok
19-11-07, 21:44
אנשים כמו פותח הפוסט נראה לי יתאבדו בצבא....
חחח
כוסומו התזונה הזו ועכשיו סגרו לי את המכון בבסיס :(

yonip
19-11-07, 21:49
אנשים כמו פותח הפוסט נראה לי יתאבדו בצבא....
חחח
כוסומו התזונה הזו ועכשיו סגרו לי את המכון בבסיס :(

חח בצבא מפסיקים אחי מה לעשות ,..
אחי למה סגרו לך תמכון ? זה לא אמור להיות מקום טוב האבנט כחול הזה?

Kachok
19-11-07, 21:53
חח בצבא מפסיקים אחי מה לעשות ,..
אחי למה סגרו לך תמכון ? זה לא אמור להיות מקום טוב האבנט כחול הזה?

זה אחלה אבל אבנט כחול זה רק קורס...והוא הולך בטכני חיפה ועכשיו בגלל שמקימים חדר ספינינג במיקום של חדר הכושר של הקורסיסטים,אז מעבירים את החד"כ מקום...וזה לוקח זמן ואי אפשר להתאמן עד שיסיימו את ההעברה

slim shady
19-11-07, 21:53
בואנה אצלנו שמתי בקבוק ג'וני בתחתונים במסיבת סיום.. בדקנו אצלנו בתיקים כמו מניאקים אבל דוד שלך לא פראייר ודאגתי לעצמי. :flowers: בטח בודקים אחי... פותחים את התיק ובודקים... בעיקר אצל הבעייתיים..

Mazoz3
19-11-07, 22:03
טוב שאתם לא חיים בסרטים ! יא אכולים בשביל מה אתם מתאמנים ? כדי להנות.... לא להיות מחוייבים לזה כשיוצאים לטיול שנתי.... הדבר היחיד שתמצאו אצלי בתיק בטיולים שנתיים זה שני בקבוקי אמפריאל וימבה חטיפי קליק.... לקחתם קשה בסוף תביאו משקולות ככה לפני הארוחת ערב בשביל שיצא משהו

slim shady
19-11-07, 22:23
טוב שאתם לא חיים בסרטים ! יא אכולים בשביל מה אתם מתאמנים ? כדי להנות.... לא להיות מחוייבים לזה כשיוצאים לטיול שנתי.... הדבר היחיד שתמצאו אצלי בתיק בטיולים שנתיים זה שני בקבוקי אמפריאל וימבה חטיפי קליק.... לקחתם קשה בסוף תביאו משקולות ככה לפני הארוחת ערב בשביל שיצא משהו

שמע היום אחרי שעברה שנה מאז שהתחלתי באופן רציני אני יודע למתן את השריטה הזאת אבל אני עדיין לא יכול להתנתק מזה ממש... לאכול מה שבא לי ולא לאכול את המינימום שצריך לשבת ולא להתאמן בכלל גורם לי לייסורי מצפון מטורפים ככה שאני עושה את המינימום המקסימילי שאני יכול..

Mazoz3
19-11-07, 22:27
שמע היום אחרי שעברה שנה מאז שהתחלתי באופן רציני אני יודע למתן את השריטה הזאת אבל אני עדיין לא יכול להתנתק מזה ממש... לאכול מה שבא לי ולא לאכול את המינימום שצריך לשבת ולא להתאמן בכלל גורם לי לייסורי מצפון מטורפים ככה שאני עושה את המינימום המקסימילי שאני יכול..
מינימום מקסימלי ? אלון מזרחי ? חחחחחח
וואלה אחי זסה כי התפיסה בראש שלך נדפקה... ייסורי מצפון מאוכל ? אתה רוצה להגיד לי שאם עכשיו יש לחבר טוב שלך יומולדת וירדת על 3 פרוסות של עוגת בגינה עם פירורים כאלה למעלה אתה לא מרגיש טוב עם עצמך ? אני יודע שאני ארגיש נהדר.

maorstyle
19-11-07, 22:27
המינימום המקסימילי שאני יכול..

חח אהבתי

slim shady
19-11-07, 22:30
מינימום מקסימלי ? אלון מזרחי ? חחחחחח
וואלה אחי זסה כי התפיסה בראש שלך נדפקה... ייסורי מצפון מאוכל ? אתה רוצה להגיד לי שעם עכשיו יש לחבר טוב שלך יומולדת וירדת על 3 פרוסות של עוגת בגינה עם פירורים כאלה למעלה אתה לא מרגיש טוב עם עצמך ? אני יודע שנאי ארגיש נהדר.

אולי בשבל של האכילה אבל אחרי זה ייסורי מצפון שלא מהעולם הזה...
ושלא תבין... אני בנאדם שאכול פה קוראסון שם בורקס... אני ממש לא אכול לפי התפריט אבל יש דברים שזה יהרג ובל יעבור...
הייתי באילת לא מזמן עם חברים וזה והרבה פעמים הציק לי שחסרים לי עוד 60 גרם חלבון לתפריט מינימלי... זה אחד המחירים של התחום הזה אני חושב..

Mazoz3
19-11-07, 22:34
וואלה אחי אם שמך אינו גלעד בן יעקב או כל סטרואידניק אחר שמתכנן לעלות עם חוטיני לבמה ושבאדיבילדינג זה כל חייו אני לא רואה כל סיבה לאכול לפי תפריט קפדני ולא לפספס אימונים ולא לאכול דברים משמינים שמחוץ לתפריט... למה לחסוך מעצמך הנאה ונחת ולסבול? ואני לא קונה את הקישקוש שזה עושה אוותך שמן ושאם אני לא אקפיד תפריט ולא אתאמן קבוע בלי לפספס אימון אני לא אגדל... כי אני יותר גדול פה מרוב הפורום ואני לא שומר תפריט ולא מונע מעצמי הנאות כאלה ואחרות לעולם..

yonip
19-11-07, 22:38
חחחחחח מה עשיתם מכל מי שלוקח טונה\חלבון מורעל אחושרמוטה ?
כולה אחרי מסלול ניקח חטיף אחד מה הבעיה =| במילא האוכל שם לא מספיק לי

Mazoz3
19-11-07, 22:42
חחחחחח מה עשיתם מכל מי שלוקח טונה\חלבון מורעל אחושרמוטה ?
כולה אחרי מסלול ניקח חטיף אחד מה הבעיה =| במילא האוכל שם לא מספיק ליחח אחי לקנות 6 חטיפי חלבון לטיול שנתי זה להיות מורעל אחושרמוטה.. לא שזה רע כמובן.. אם זה החלום שלך תפאדל אבל לדעתי זאת הגזמה לא נחוצה... תקנה הרבה שוקולד ואלכוהול ותכייף

slim shady
19-11-07, 22:43
וואלה אחי אם שמך אינו גלעד בן יעקב או כל סטרואידניק אחר שמתכנן לעלות עם חוטיני לבמה ושבאדיבילדינג זה כל חייו אני לא רואה כל סיבה לאכול לפי תפריט קפדני ולא לפספס אימונים ולא לאכול דברים משמינים שמחוץ לתפריט... למה לחסוך מעצמך הנאה ונחת ולסבול? ואני לא קונה את הקישקוש שזה עושה אוותך שמן ושאם אני לא אקפיד תפריט ולא אתאמן קבוע בלי לפספס אימון אני לא אגדל... כי אני יותר גדול פה מרוב הפורום ואני לא שומר תפריט ולא מונע מעצמי הנאות כאלה ואחרות לעולם..

צודק... בב זה לא הכל בחיים אבל לכל אחד יש את הגבול שהוא שם.. אם זה שתיי פרוסות או שלוש... אצלי זה אחת אצלך זה שלוש אצל אחר זה אפס ומהריח הוא נלחץ ועושה אירובי...
אצלי זה חלק מתפיסת חיים כוללת שאם כבר עושים משו אז כמו שצריך בלי לחפף כמעט... ככה בלימודים וככה בכל מיני תחומים שאני מחליט להשקיע בהם...

Mazoz3
19-11-07, 22:46
צודק... בב זה לא הכל בחיים אבל לכל אחד יש את הגבול שהוא שם.. אם זה שתיי פרוסות או שלוש... אצלי זה אחת אצלך זה שלוש אצל אחר זה אפס ומהריח הוא נלחץ ועושה אירובי...
אצלי זה חלק מתפיסת חיים כוללת שאם כבר עושים משו אז כמו שצריך בלי לחפף כמעט... ככה בלימודים וככה בכל מיני תחומים שאני מחליט להשקיע בהם...
בהצלחה מכל הלב אחי :)

tomerA
19-11-07, 22:48
אנשים טיול שנתי זה רק יומיים :x
זה הרבה פחות גרוע מלצום ביום כיפור.

Night_Wolf
19-11-07, 22:48
תיזהר אחי שמעתי במדבר בזמן האחרון יש שדים טזמנים הם אוכלים הכל!!!

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הייתי חייב :laughing:

slim shady
19-11-07, 22:52
בהצלחה מכל הלב אחי :)

תודה אחי תהיה בריא ותזכור שמי שמקליק מדליק... :jockey:

maorstyle
19-11-07, 22:56

תשמע אחי אני חייב להגיד לך שבקטע האחרון מה שציטטתי זה בול אני כל מה שאני בוחר להשקיע בו אני נותן את הנשמה שלי ... לפני שהגעתי ל BB הייתי רוכב אופניים 3 וחצי שנים והתחרתי בחול ונסעתי למחנות אימונים בחול ובארץ והגעתי להשיגים שלא חשבתי שאני יגיע בחיים (סגן אלוף הארץ לקטגוריה 15 -16) אל תשאלו למה פרשתי סיפור ארוך ....

רק הייתי חייב להגיד לך אחי ש ממש זה אני בידוק מה שרשמת

slim shady
19-11-07, 23:00
תשמע אחי אני חייב להגיד לך שבקטע האחרון מה שציטטתי זה בול אני כל מה שאני בוחר להשקיע בו אני נותן את הנשמה שלי ... לפני שהגעתי ל BB הייתי רוכב אופניים 3 וחצי שנים והתחרתי בחול ונסעתי למחנות אימונים בחול ובארץ והגעתי להשיגים שלא חשבתי שאני יגיע בחיים (סגן אלוף הארץ לקטגוריה 15 -16) אל תשאלו למה פרשתי סיפור ארוך ....

רק הייתי חייב להגיד לך אחי ש ממש זה אני בידוק מה שרשמת

אני משקיע פחות ממך אבל זאת הגישה שצריכה להיות בחיים לבנאדם לפי דעתי...
לאן יגיע מישהו שמחפף בכל דבר?:jockey:

maorstyle
19-11-07, 23:01
אני משקיע פחות ממך אבל זאת הגישה שצריכה להיות בחיים לבנאדם לפי דעתי...
לאן יגיע מישהו שמחפף בכל דבר?:jockey:

צודק אחי 100% אני אולי לא משקיע מי יודע מה בלימודים אבל יש הרבה דברים אחרים שכן

toxicity
20-11-07, 02:04
תגידו מזה פוסט הורדת מוטיבציה לבנאדם?

Danzig
20-11-07, 02:37

+1,
וסלים אני מסכים איתך על המשפט - אם כבר לעשות משהו (שאוהבים) אז לעשות כמו שצריך :flowers:

gman
20-11-07, 02:55
אצלינו היו מריחים ת'בקבוקי "מים".

Logout
20-11-07, 03:04
חחחחחחחחחחחחחחחח ברצינות?

Kachok
20-11-07, 03:15

טוב שבצבא לא בודקים תיקים :basketball:

P-a-n-1-c
20-11-07, 06:52

זה פוסט שמיועד לתת לו כאף כדי להחזיר אותו לחיים הנורמלים

slim shady
20-11-07, 09:50
זה פוסט שמיועד לתת לו כאף כדי להחזיר אותו לחיים הנורמלים

אתה יכול להגיד את זה על הכל...
אתה יכול להגיד על הלימודים... מה אתה משקיע ומכין ש"ב לימודים זה לא הכל בחיים...
ולהגיד את זה על BB ולהגיד את זה על שירות צבאי ועל לימודים גבוהים ועל עבודה...
זאת גישת חיים שתביא אותך לבנאדם ביינוני - .... אם אתה רוצה להיות ביינוני תהיה אבל בחייאת אחי אל תשכנע אנשים אחרים לעשות את זה..

Goldberg
20-11-07, 09:53
אתה יכול להגיד את זה על הכל...
אתה יכול להגיד על הלימודים... מה אתה משקיע ומכין ש"ב לימודים זה לא הכל בחיים...
ולהגיד את זה על BB ולהגיד את זה על שירות צבאי ועל לימודים גבוהים ועל עבודה...
זאת גישת חיים שתביא אותך לבנאדם ביינוני - .... אם אתה רוצה להיות ביינוני תהיה אבל בחייאת אחי אל תשכנע אנשים אחרים לעשות את זה..

עזוב אחי אתה לא רואה שהבן אדם מתוסכל כי הוא כל היום :):):):):):) בעבודה ?
קשה לו לראות אנשים שמשקיעים מכל הלב ושיש להם זמן בשביל זה ת'מבין...

shahar761
20-11-07, 11:09
תראה סתם אני יתן לך דוגמא על הלימודים..
עד כיתה ו בערך החלום שלי [ואל תצחק] היה להתקבל למחונניים אחרי שבכיתה ד' לא הצלחתי..ואני התקבלתי כנראה שבמהלך השנים האלה הרצון הזה פיתח לי את המוח אבל אני התקבלתי לשם עברתי את הכל אבל עזבתי את זה לדוגמא הזאת למשל הפ סגורים מידי ורציתי שיהיו לי קצת חיים אחרים אתה מבין עד כיתה ו הייתי דיי נעול על זה ואז בת מצוות מסיבות קצת פתח אותי בל נשכח שבסוף עברתי למו"פת הייתי אומר יותר טוב כי הרמה בערך אותה רמה אבל יותר חברתיים פתוחים וגם החברים שלי עברו יחד איתי לשם...

הכוונה בכל התגובה המפוצצת הזאת היא שאתה צריך ללמוד לשלב..ראית סתם לדוגמא את ארנולד שורצצינגר עכשיו?הוא פדלאה וסחוט ולעומתו המאמן שלי הראה לי פעם כתבה על גבר בן 60 שהרים יותר מהשיא של ארנולד... והוא נראה מעולה..הוא ידע לשלב את הbb והחיים בצורה מעולה כי ביני לבינך מי שמורעל על Bb דיי נוקשה בקשר להנאות החיים..

אליאב קרייסלר
20-11-07, 11:22
באמת להיות מורעל בחיים זה לא טוב , מקסימום רעל באימונים והכל כי זה כיף ועוזר לפרוק עצבים וגם זה לפעמים לא הכי בריא מי כמוני יודע אני עד עכשיו משלם על ''הרעל'' הזה עם הבייספס שלי...

בשורה תחתונה תרשה לעצמך להתפרק מדי פעם ולא להיות תלוי בתזונה , אם מתאפשר לך בכיף אז כן , אבל אם זה מפריע אז לא קרה כלום אם לא תאכל נכון תאמין לי אתה לא תרד...
שאני יוצא עם חברה שלי נגיד יוצאים ב11 , 12 אוכלים איזה גלידה או שותים משהו וזהו שלום על ישראל עד הבוקר שלמחרת שזה יוצא בערך ב1-2-3 בצהריים אני לא אוכל כלום...

בקיצור תבלה תהנה תזיין תשתה (אלא אם כן אתה בסייקל) ותהנה מהחיים שלך בוא נומר ככה ובצדק - אף אחד פה לא היה ולא יהיה מר אולימפיה ככה שלשמור את כל מה שאתה בונה בבית עם הסירים והצלחות לא נותן כלום צריך לדעת לשלב הכל...

ראית פעם חשפנים ורקדנים בחו''ל? כל החיים שלהם יוצאים שותים מעשנים סמים מכאן נובע שהתזונה שלהם לא הכי הכי , ויש להם גופות שכל ישראלי ואפילו מפתחי גוף פה לא היו מתנגדים אליהם...

MagneZium
20-11-07, 11:45
נו ומה תעשו בצבא?
אל תכניס תצבא כגורם בעייתי אפשר להיות גובניק להדליק ממטרות בבוקר לשטוף תרצפה ולחזור הביתה
או שאפשר פשוט לא לעשות צבא:flowers:

slim shady
20-11-07, 12:43
באמת להיות מורעל בחיים זה לא טוב , מקסימום רעל באימונים והכל כי זה כיף ועוזר לפרוק עצבים וגם זה לפעמים לא הכי בריא מי כמוני יודע אני עד עכשיו משלם על ''הרעל'' הזה עם הבייספס שלי...

בשורה תחתונה תרשה לעצמך להתפרק מדי פעם ולא להיות תלוי בתזונה , אם מתאפשר לך בכיף אז כן , אבל אם זה מפריע אז לא קרה כלום אם לא תאכל נכון תאמין לי אתה לא תרד...
שאני יוצא עם חברה שלי נגיד יוצאים ב11 , 12 אוכלים איזה גלידה או שותים משהו וזהו שלום על ישראל עד הבוקר שלמחרת שזה יוצא בערך ב1-2-3 בצהריים אני לא אוכל כלום...

בקיצור תבלה תהנה תזיין תשתה (אלא אם כן אתה בסייקל) ותהנה מהחיים שלך בוא נומר ככה ובצדק - אף אחד פה לא היה ולא יהיה מר אולימפיה ככה שלשמור את כל מה שאתה בונה בבית עם הסירים והצלחות לא נותן כלום צריך לדעת לשלב הכל...

ראית פעם חשפנים ורקדנים בחו''ל? כל החיים שלהם יוצאים שותים מעשנים סמים מכאן נובע שהתזונה שלהם לא הכי הכי , ויש להם גופות שכל ישראלי ואפילו מפתחי גוף פה לא היו מתנגדים אליהם...

יש הבדל ביין לשתות מידי ולאכול בורקסים בשבת לביין להיות יום שלם על 1000 קלוריות במשך 3 ימים בלי שזה יפריע לך מסכים איתי? יפה זה מה שהתכוונתי...
אתה לא חייב להיות pro אבל רמה מסויימת של רצינות והשקעה....
ובחייאת תקראו הודעות קודמות כי אין לי כוח לחזור על אותו דבר פעמיים בכל דיון שני פה בפורום..

tomerA
20-11-07, 12:57
יש הבדל ביין לשתות מידי ולאכול בורקסים בשבת לביין להיות יום שלם על 1000 קלוריות במשך 3 ימים בלי שזה יפריע לך מסכים איתי? יפה זה מה שהתכוונתי...
אתה לא חייב להיות pro אבל רמה מסויימת של רצינות והשקעה....
ובחייאת תקראו הודעות קודמות כי אין לי כוח לחזור על אותו דבר פעמיים בכל דיון שני פה בפורום..

אתה אולי פחות מורעל, אבל היה פה אחד שהוא אמר שהוא לא יצא בגלל זה.
ויש (ויהיה) פה כאלה שלא ילכו לצבא בגלל זה.
מה שאני בסך הכול אומר שצריך להינות גם לפעמים כן זה לא יהפוך לקטובלי :laughing:
חות מי זה שלפתח גוף יש לך את כול החיים בדברים שהם פעם חיים תשתדל לנצל.
וזה תקף לכול דבר בחיים לא רק לפיתוח גוף.

maorstyle
22-11-07, 23:04
חחח מצטער על ההקפצה

חזזזזזרנו מהטיול היה בנזונה ירדתי בקילו =((((:diractor: :ohmy: :cry:

Logout
22-11-07, 23:27
חחח מצטער על ההקפצה

אתה ויוניפ באותו בית ספר/כיתה?

Nicolas
22-11-07, 23:30
חחח מצטער על ההקפצה

נוזלים אחי מה אתה בלחץ חח

העיקר נהנתה

maorstyle
22-11-07, 23:31
אתה ויוניפ באותו בית ספר/כיתה?

בצפר שכבה

maorstyle
22-11-07, 23:32

העיקר נהנתה

חחח כן אחי נהנתי היה בן :):):):) ובקטנה נעלה מהר אני בטוח שזה לא שריר...

אליאב קרייסלר
22-11-07, 23:32

העיקר נהנתה

גם לא בטוח שזה נוזלים , בטח פשוט הוא לא אכל וחירבן והשתין וככה איבד קילו אין מצב שהוא איבד משהו בכלל

maorstyle
22-11-07, 23:35
גם לא בטוח שזה נוזלים , בטח פשוט הוא לא אכל וחירבן והשתין וככה איבד קילו אין מצב שהוא איבד משהו בכלל

כן אחי זה מה שקרה יאנו אכלתי זבל תיודע אבל גם לא כל כך הרבה וכל יום חירבנתי לפחות פעמיים חח

yonip
23-11-07, 15:31
חח עכשיו נכנסתי לדיון
כן היה בנזונה של טיול, חוץ מזה שבלילה אני וחברים שלי טיילנו במדבר ושתינו במקום לישון היה סבבה,
החטיפי חלבון טעימים גמרתי 5 אבל נמאס כבר הטעם אחרי השלישי חחחח
לא יודע אם עליתי או ירדתי, אבל חירבנתי כולה פעם אחת חחחחחח

דרך אגב העיפו את חבר שלי בגלל שהוא הביא נרגילה ואלכוהול , אז לא היה נרגילה בטיול :(((

///Efi///
23-11-07, 16:23

חחח חודש קודם היה אמור להיות לי טיול שנתי... בהתחלה אמרו שהוא ידחה אבל עכשיו כמו שזה ניראה שהשביתה הולכת להימשך עוד חודש ניראה לי שהוא יתבטל... :(

slim shady
26-11-07, 10:50
חחח חודש קודם היה אמור להיות לי טיול שנתי... בהתחלה אמרו שהוא ידחה אבל עכשיו כמו שזה ניראה שהשביתה הולכת להימשך עוד חודש ניראה לי שהוא יתבטל... :(

גם לנו יכול להיות שתתבטל הגדנא ואולי אפילו הטיול.. זה הכי זיין מהשביתה הזאת..:mellow:

eyalamzleg
26-11-07, 12:05
גם לנו יכול להיות שתתבטל הגדנא ואולי אפילו הטיול.. זה הכי זיין מהשביתה הזאת..:mellow:
חחחחח אחי חבל לפספס את הגדנ"ע זה האחד הדבריפ המצחיקים