PDA

צפה בגרסא המלאה : מחפש המלצה למכון כושר ברחובות.

pohdem
22-11-06, 22:08
ממ אני גר במזכרת בתיה למי שמכיר מהאזור.. ואני במכון כושר (יותר נכון חדר =]) של המתנ"ס..
עכשיו אני מתאמן עם חבר וזה לא מספיק לנו, הן מבחינת מכשירים וכדומה והן מבחינת נוחות (כל החברים שלנו באים באותה שעה ועברו לתוכנית כמו שלנו.)

קיצררררר, לכל אלה שמתאמנים/היתאמנו באחד מהמכונים ברחובות ויש להם המלצה לחדר כושר ואיפה הוא נימצא בערך אני ישמח לקבל הפניה.
תודה לכל העוזרים.

Yoggie
22-11-06, 22:17
אני מתאמן באינשייפ בפארק המדע. כתבתי ביקורת בפוסט חדרי כושר... תעשה חיפוש.
(גולן או עמרי תעבירו לדביק אם אפשר)

אגב, בן כמה אתה וכמה זמן אתה מתאמן? אני מחפש שותף רציני לאימונים...

pohdem
22-11-06, 22:21
אוקי.. תודה. אני יקפוץ לחיפוש.
ממ בן 17 מתאמן כחצי שנה.
בקטע של רצינות אני ממש משקיע.. אוכל אימנים בזמן וכל זה..
אבל ניראה לי שאני לא עולה על הבקשות =]
בכל מיקרה, יש לי כבר שותף, ועכשיו אנחנו מחפשים מקום יותר רציני להיתאמן בו.

Yoggie
22-11-06, 22:23
אם אתה מתכוון להרשם , תגיד לי ואני אנסה לסדר לך הנחה.

pohdem
22-11-06, 22:35
קודם כל תודה רבה לך..
ממ דבר שני, יש לך מושג לגבי המכון החדר שפתחו בקניון? (Great-Shape) ניכנסנו לשם אני וחבר שלנו ביקשנו שיעשו לנו סיבוב היתרשמות, ובחורה בקבלה אמרה שלא עושים לנו כי אנחנו בני 17 או משהו כזה.. גם בקשר למחיר כששאלנו זה היה אותו דבר.. (לדעתי זה די מטומטם) ואמרה לנו שנבוא עם ההורים.

יש לי ידידה שמתאמנת שם והיא אמרה לי שיש עכשיו שבוע הבנינג כזה שאפשר להביא חבר שיתאמן איתו שבוע. ניראה לי אני ילך לנסות.

Yoggie
22-11-06, 23:59
יש לי ידידה שעובדת שם אולי זו היא שהעבירה אותכם את הסיור, אני לא אציין את שמה, אבל היא גם אומרת בעצמה שהמקום לא משהו ושמעתי שהאוכ' שמתאמנת שם ממש על הפנים. מה גם שזה באמצע הקניון וזה נראה לי קצת ג'יפה לצאת מהאימון לתוך הקניון... אבל כנראה שיש כאלה שלא מפריע להם.

pohdem
23-11-06, 07:24
לא, לא הבנת אותי נכון. היא לא עשתה לנו סיור מכיוון ואנחנו עוד לא 18 (ממש לא הבנתי מזה אומר)
והיא אמרה לנו כדי שיעשו לנו סיור וכדי שנקבל פרטים צריך לבוא עם ההורים..

ממ בקשר לזה שאתה יוצא ממהאימון לתוך הריח של השמן והג'יפה זה באמת נכון.. וזה די מפריע באמת.

d-undertaker
23-11-06, 13:01
הכוונה שלו היתה שאחרי אימון בד"כ מזיעים ולא נעים לצאת ככה לקניון