PDA

צפה בגרסא המלאה : איזה מפלצת טוען שהוא טבעי!!

MagneZium
21-11-07, 11:01
האנגלית שלי קצת אילגת אבל ממה שבנתי הוא אומר שאת רוב המסה שלו הוא בנה בכלא
ושרוצים להביא לו כרטיס פרו קארד והוא לא רוצה או משהו כזה
והכי חשוב
הוא אומר שהוא טבעי?:ohmy: !@?!
http://www.youtube.com/watch?v=Q8jRxxkh9QI

Night_Wolf
21-11-07, 11:15
הוא ניראה מטורף!
אבל אם הוא טוען שהוא טבעי אז סתכל בחתימה שלי אחי:) זה מדבר גם לאפסים שלוקחים חומרים ומשחקים אותה טבעיים אם גנטיקה מטורפת חחחחחחחחחחח:flowers:

PcGunMan
21-11-07, 11:22
הוא טבעי כמו שאני על חומרים:laughing:

ניגרי ענק
21-11-07, 11:29
נראה סבבה.
יש פה כמה סייקלים נכבדים.

נתנאל20
21-11-07, 11:32
הוא טבעי.. הוא לקח קש בחדר אוכל של הכלא דפק לאנשים תמימים במצח ולקח שלוקים מבלוטת יותרת המוח שלהם.. טבעי כמו הזיין שלי (זיין על חומרים אם אתם מבינים למה אני מתכוון :sbb4: )

Natanz
21-11-07, 11:32
אם תשימו לב יש לו מבטא אפריקאי מאוד כבד, יכול להיות שהוא עבר לארצות הברית לא מזמן ואם הוא באמת נולד באפריקה ורק עבר לשם אז יש לו פוטנציאל ענק להתנפח

shay
21-11-07, 13:01
הוא טבעי בין סייקל לסייקל.

eyalamzleg
21-11-07, 13:07
הוא טבעי בין סייקל לסייקל.
זה סוג של צימחוניות :character63:

///Efi///
21-11-07, 14:16
לא יודע עד כמה הוא טיבעי או לא, אבל אני לא מבין מה האינטרס שצריך להיות לו לשקר?

benwin21
21-11-07, 14:19
האנגלית שלי קצת אילגת אבל ממה שבנתי הוא אומר שאת רוב המסה שלו הוא בנה בכלא
ושרוצים להביא לו כרטיס פרו קארד והוא לא רוצה או משהו כזה
והכי חשוב
הוא אומר שהוא טבעי?:ohmy: !@?!
http://www.youtube.com/watch?v=Q8jRxxkh9QI

הוא אומר שהוא רוצה להיות יותר רחב ויותר עבה כשהוא יקל פרו קארד.

ולך תדע אם הוא טבעי.

almoni
21-11-07, 15:42
איזהה רגלייםם....מדהיםםם

danny007
21-11-07, 16:01
:ohmy: וואו איזה תאומים קטלניים !!!

פינגווין
21-11-07, 16:15
למה ישר לפסול טבעי או לא ? יכול להיות וכן הוא לא איזה מפלצת או משו

F][_aMe
21-11-07, 16:21
תאכלס, איזה אינטרס יש לו בלשקר ולאמר שהוא טבעי?!

Danzig
21-11-07, 16:29
[_aMe']תאכלס, איזה אינטרס יש לו בלשקר ולאמר שהוא טבעי?!

הממ...

Yehuda-Benaim
21-11-07, 17:34
b gold gym

yesh arebe kaelo
yesh laem gentika pezza

Di-Bol
21-11-07, 17:38
השאלה היא אם ללא חומר משמר זה נקרא טבעי

Coleman
21-11-07, 18:07
חחחחחחח הבטן שלו מזכירה לי כל כך טבליית שוקולדדדד חחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אבל בחייאת דינאק-טבעי?!

///Efi///
21-11-07, 18:14
הוא גם עושה את הפוזניג מעולה שזה יכול ליצור אשליה שהוא יותר גדול, מה גם שהבייספס שלו לא יותר מידי נדיר, אבל הרגליים שלו רצחניות!
בקיצור אני לא מוצא סיבה לחשוב שהוא לא טיבעי!

MagneZium
21-11-07, 18:32
b gold gym

yesh arebe kaelo
yesh laem gentika pezza
יהודה יש לי חלום!! להאתמן עם חולצות של גולדס גיםם אתה לא מבין איזה ביקוש יש לקקי הזה בארץ ברגע שאתה חוזר לארץ תביא איתך סטוק של חולצות\גופיות שלהם ותמכור פה בארץ אתה תיהיה מליונר אחי

Di-Bol
21-11-07, 18:50
יהודה יש לי חלום!! להאתמן עם חולצות של גולדס גיםם אתה לא מבין איזה ביקוש יש לקקי הזה בארץ ברגע שאתה חוזר לארץ תביא איתך סטוק של חולצות\גופיות שלהם ותמכור פה בארץ אתה תיהיה מליונר אחי
דבר איתי בקשר לחולצות omerl21@hotmail.com

MEIR-GABAY
21-11-07, 19:19
מצטער לאכזב את רובכם אבל הוא טבעי לדעת כי אני יודע לזהות בין טבעי ללא טבעי מה אתם שוללים הכל

Danzig
21-11-07, 19:21
מצטער לאכזב את רובכם אבל הוא טבעי לדעת כי אני יודע לזהות בין טבעי ללא טבעי מה אתם שוללים הכל

רק אתה יודע לזהות?

בקשר לפוסט, פיייייי יא אללה איזה תאומים ואיזה הפרדה בין הכתף לאחורית זה פשוט מפחיד, בנאדם ענק.

MagneZium
21-11-07, 19:37
דבר איתי בקשר לחולצות omerl21@hotmail.com
שלחתי לך מייל

MEIR-GABAY
21-11-07, 19:46
לא רק אני Danzig אם תסתכל טוב טוב אתה תראה בעצמך שהוא טבעי אל תשכח של הכושים יש אפשרות להתפתח יותר טוב מאיתנו כי יש להם סיבים מיוחדים משלנו

Danzig
21-11-07, 19:50
לא רק אני Danzig אם תסתכל טוב טוב אתה תראה בעצמך שהוא טבעי אל תשכח של הכושים יש אפשרות להתפתח יותר טוב מאיתנו כי יש להם סיבים מיוחדים משלנו

אילו סיבים? :mellow:
ושמע, יחסית לגודל שלו כל אחד יגיד שהוא לא טבעי, לפי הכתבה ומה שהוא אמר זה עוד איכשהו אפשרי, אבל ככה בתאכלס להגיע לגודל כזה זה כמעט בלתי אפשרי.

F][_aMe
21-11-07, 20:28
ושמע, יחסית לגודל שלו כל אחד יגיד שהוא לא טבעי, לפי הכתבה ומה שהוא אמר זה עוד איכשהו אפשרי, אבל ככה בתאכלס להגיע לגודל כזה זה כמעט בלתי אפשרי.

מצטרף לשאלה.
גם אני שמעתי משהו על זה שלאנשים האלו יש סיבי שריר קצת שונים משל אנשים לבנים, זה נכון או שסתם מיתוס? :book:

mmaorc
21-11-07, 20:34
[_aMe']מצטרף לשאלה.
גם אני שמעתי משהו על זה שלאנשים האלו יש סיבי שריר קצת שונים משל אנשים לבנים, זה נכון או שסתם מיתוס? :book:

אומרים שזה בגנים. בגלל שהם היו פעם עבדים אז הגנטיקה לאט לאט השתנתה ונהיה להם גוף יותר ויותר גדול.

SiX PACK
21-11-07, 20:44
לא הייתי ממהר לשלול את עצם העובדה שהוא טבעי ולהסיק מסכנות כל כך מהר.

יש מספיק גורילות טבעיות תאמינו לי, ואפילו יותר גדולים ממנו, אני מודה שהחיטוב שיש לו ברגליים הוא פינומנלי וקצת מעורר חשד, אבל פלג הגוף העליון שלו הוא ממש לא משהו שאי אפשר להסיג בלי "הפרי האסור"

SiX PACK
21-11-07, 20:46

אפשרי הוא לא עד כדי כך גדול, תצפה שוב בסרטון ותראה אותו כשהוא עם בגדים ותבין שהוא לא עד כדי כך גדול.

OhadB
21-11-07, 21:15
פיי איזה גנטיקה טובה בבטן חזה וטרפזים משו משו :)

mmaorc
21-11-07, 22:14
פיי איזה גנטיקה טובה בבטן חזה וטרפזים משו משו :)

כתבת גנטיקה טובה ולא הוספת רגליים?
פשוט מטורף מה שהולך לו שם.

טל יואב
21-11-07, 22:24
דייב פלאמבו המראיין עצמו יושב גם בכלא על סחר בסטארואידים . יש לו את האישה הכי יפה בעולם כמעט ברברה מורן פיטנס מודל .
לדבריו הוא עבר כל בדיקה אפשרית עד עכשיו על סטארואידים ויצא נקי לכו תדעו באמת הגב שלו חלש יחסית :laughing:

arbel2
21-11-07, 23:24
דייב פלאמבו המראיין עצמו יושב גם בכלא על סחר בסטארואידים . יש לו את האישה הכי יפה בעולם כמעט ברברה מורן פיטנס מודל .
לדבריו הוא עבר כל בדיקה אפשרית עד עכשיו על סטארואידים ויצא נקי לכו תדעו באמת הגב שלו חלש יחסית :laughing:

אני בספק אם הוא טבעי לחלוטין ,אבל גם אם לא,הוא בהחלט פחות משתגע עם חומרים מאשר חבר'ה אחרים ,שום בטן של GH ,שום בצקת בפנים ,שום נפיחות ,שום תופעה חיצונית .

והגב שלו באמת חלש (החלק היחידי שחלש אצלו)

Mr.Olimpia
21-11-07, 23:46

יותר בולשיט מזה עוד לא ראיתי.....איזה סיבים מיוחדים ?! פחחח

גם כן טיבעי.... כולם טוענים שהם טיבעיים .... עלק גנטיקת על ....חחח פשוט מצחיק כל החרא הזה.

ומה האינטרס לשקר ?! חממממ בוא נחשוב ?! שיחשבו שהוא יגיע לזה טיבעי? "בלי" חורמים ?

גם רוני קולמן טוען שהוא טיבעי אז מה עכשיו להאמין לכולם?

Danzig
22-11-07, 01:14
שמעו אי אפשר לדעת מה ההגדרה של Natural ממש, יש את מר.אולימפיה הטבעי שלפי מה שהבנתי מזד ומאחרים זה בעצם אנשים שלא משתמשים בgh וכל זה, אבל כן בדברים ה'קטנים' יותר כביכול.

toxicity
22-11-07, 01:52
הוא נראה ענק
אבל זה נראה כאילו יש לו בעיה בלפרוס את הגב
ולמה באמת נראה לכם שהוא טבעי? כזה חיטוב ברגליים וכתפיים לא מגיעים עם חזה עוף ואורז

SiX PACK
22-11-07, 10:07
שמעו אי אפשר לדעת מה ההגדרה של Natural ממש, יש את מר.אולימפיה הטבעי שלפי מה שהבנתי מזד ומאחרים זה בעצם אנשים שלא משתמשים בgh וכל זה, אבל כן בדברים ה'קטנים' יותר כביכול.

הם לא משתמשים לפני תחרות, אבל כן משתמשים באוף סיזן ובתחילת חיטוב.....

קוראים לזה מאסל מאניה, יש עוד תחרויות אבל מאסל מאניה היא מוכרת מאוד, ושם קולם צריכים לעשות בדיקות לפני תחרות, ומי שנכשל בבדיקה לא עולה לבמה, אבל קולם שם מתספים חיצונית כימיה בכל סוג שהיא.

IsraNoob
22-11-07, 13:09
הוא טוען שהוא נבדק פעמיים - שלוש בשנה על חומרים , מה הבעיה לעשות ניקוי כמה שבועות לפני ולא יזהו אפילו שריד קטן של סייקל בדם?
גם קולמן ושאר החברים הגדולים עושים דילול דם סטייל דיאליזות , לוקחים את כל הדם שואבים לתוך מכונה , המכונה מנקה את הדם ומחזירים את זה לגוף שלהם .
זה לא כזה קשה להעלים "ראיות" לגבי במה השתמשת או לא.
בכל מקרה שיהיה לו לבריאות גם אם השתמש וגם אם לא.

///Efi///
22-11-07, 15:43
הוא טוען שהוא נבדק פעמיים - שלוש בשנה על חומרים , מה הבעיה לעשות ניקוי כמה שבועות לפני ולא יזהו אפילו שריד קטן של סייקל בדם?
גם קולמן ושאר החברים הגדולים עושים דילול דם סטייל דיאליזות , לוקחים את כל הדם שואבים לתוך מכונה , המכונה מנקה את הדם ומחזירים את זה לגוף שלהם .

רואים על הגוף שלו, תיקח את קאטלר ואותו עזוב את הגוף, תיסתכל רק על הפנים, ואתה תיראה שקאטלר לא ניראה אנושי בשיט!

IsraNoob
22-11-07, 15:50
רואים על הגוף שלו, תיקח את קאטלר ואותו עזוב את הגוף, תיסתכל רק על הפנים, ואתה תיראה שקאטלר לא ניראה אנושי בשיט!
מה אתה משווה בכלל בין אדם כמו קטאלר שלפחות 10 שנים בסייקל , לעומת בן אדם כזה שמספיק לו עם גנטיקה ממש טובה 1-2 סייקלים טובים שבנויים נכון עם תזונה נכונה , יכולים לעשות ממש פלאים.

arbel2
22-11-07, 16:49

זה לא בהכרח נכון ,חומרים בעלי שרשרת (אסטר) ארוכה משאירים סימנים בדם לאורך זמן (לדוגמא נאנדרולון דקונאט ,שנשאר בגוף מעל ל12 שבועות אחרי הזריקה האחרונה )

אני לא מאמין שאדם יגביל את מגוון החומרים שהוא יכול להישתמש בהם רק כדי להמשיך לטעון שהוא טבעי.....

DBD
22-11-07, 18:01
חטוב אש, אחלה גופה
הוא טבעי כמו שאני רוקד בלט

Cortex
22-11-07, 20:12
אהבתי תמבנה ...

ביג שמשון
22-11-07, 20:16
ככל הנראה הוא משתמש בחומרים האסורים לשימוש על פי החוק!!!!

SuzukiR
22-11-07, 20:55
הלוואי עלי גוף כזה בערך המטרה שלי (למרות שאני לא יגיע ניראה לי בלי חומרים )

אבל אפשרי שהוא טיבעי אם גנטיקת על

///Efi///
22-11-07, 21:45

אחי על סמך מה אתה פאקינג אומר את זה? כי הוא יותר גדול ממך?
אני לא ראיתי אקנה על הגוף שלו, אני לא ראיתי סימנים של Gh על הבטן או הסנטר, הקול שלו לא יותר מידי עמוק, וכשהוא לובש חולצת T הוא לא ניראה יותר מידי נדיר.
חוץ מיזה שהבן אדם מסביר לך שהוא מאמין שסטרואידים זה נגד הטבע והוא טיבעי, אני רוצה לדעת מה יוצא לו מיזה שהוא משקר? הוא מקבל כסף? כבוד? ממי כבוד בידיוק מההורים שלו או מהבן אדם או שניים שמכירים אותו? זה יקדם אותו בקרירה? לא לא לא לא לא לא לא לא!
אז יכול להיות שהוא מישתמש בחומרים למינהם אין ספק שלא, אבל אני בטוח שלא מיסוג הדברים שהוא יצטרך להחליף לעצמו את הדם ליפני בדיקת סמים!

tomerA
22-11-07, 21:49

ילד בן כמה אתה?

IsraNoob
22-11-07, 22:24
אחי על סמך מה אתה פאקינג אומר את זה? כי הוא יותר גדול ממך?
אני לא ראיתי אקנה על הגוף שלו, אני לא ראיתי סימנים של Gh על הבטן או הסנטר, הקול שלו לא יותר מידי עמוק, וכשהוא לובש חולצת T הוא לא ניראה יותר מידי נדיר.
חוץ מיזה שהבן אדם מסביר לך שהוא מאמין שסטרואידים זה נגד הטבע והוא טיבעי, אני רוצה לדעת מה יוצא לו מיזה שהוא משקר? הוא מקבל כסף? כבוד? ממי כבוד בידיוק מההורים שלו או מהבן אדם או שניים שמכירים אותו? זה יקדם אותו בקרירה? לא לא לא לא לא לא לא לא!
אז יכול להיות שהוא מישתמש בחומרים למינהם אין ספק שלא, אבל אני בטוח שלא מיסוג הדברים שהוא יצטרך להחליף לעצמו את הדם ליפני בדיקת סמים!
לא מחליפים דם , זה פשוט מאוד עניין של 3-4 שעות מתחברים לדיאליזה , הדם מתנקז בשנורקל אחד למכונה אשר מסננת את הדם מרעלים ומשנורקל שני הדם נכנס חזרה נקי.
אין עדות לאף סייקל תוך מספר שעות.
וכן יוצא לו פירסום , כמו שאתם שמים לב מראיינים אותו ועוד מראיין מכובד בעסק וכנראה גם בתוכנית מכובדת.

xLaes
23-11-07, 11:42
טבעי כמו קולה.
:mellow:

roysht
23-11-07, 17:24
הוא גם נראה גדול יותר כי צילמו אותו מלמטה...
יש אפקט כזה שברגע שמצלמים כל אחד מלמטה הוא נראה גדול יותר, בגלל זה בסרטים נוטים לצלם את השחקנים קצת מלמטה כדי שיראו גדולים, אבל לא יותר מדי (למדתי את זה בתקשורת ואני מסיק מסקנות :) ).

האדמור
23-11-07, 18:25
לפי דעתי הוא טבעי!
למעלה הוא לא גדול ומרשים במיוחד(ביחס לאלו שעל חומרים כמובן) וברגליים הוא התברך פשוט בגנטיקה טובה מאוד!
הבנאדם כנראה אוכל ישן ומתאמן לפי הספר אז למה שלא יגיע לתוצאות כאלו במיוחד עם גנטיקה מתאימה כמו שלו.

Kachok
23-11-07, 18:43
סבבה ואני אומר שכשהוא שותה , אתה יכול לראות מים משפריצים ב 20 חורים בתחת שלו
אני בספק שאפשר להגיע לכזה דבר טבעי

האדמור
23-11-07, 18:49
סבבה ואני אומר שכשהוא שותה , אתה יכול לראות מים משפריצים ב 20 חורים בתחת שלו
אני בספק שאפשר להגיע לכזה דבר טבעי

הוא טבעי! זה בהחלט אפשרי להגיע לרמה כזאת! תאמין בעצמך, ועם גנטיקה והקפדה על כללי המשחק אפשר להגיע לגוף מרשים במיוחד ללא חומרים!

eyalamzleg
23-11-07, 18:55
הוא טבעי! זה בהחלט אפשרי להגיע לרמה כזאת! תאמין בעצמך, ועם גנטיקה והקפדה על כללי המשחק אפשר להגיע לגוף מרשים במיוחד ללא חומרים!
וגם אם הזמן במכון הקודם שלי היה מישהו שיצא מהכלא אם יד 50 ודיי חטוב ואני דיי מאמין לו שהוא טיבעי אחרי 15 שנה של אימונים