PDA

צפה בגרסא המלאה : שכיבות שמיכה עם שיפוע עליון..

mgdown
22-11-07, 14:12
אני עושה שכיבות שמכיכה עם שיפוע עליון.. עכשיו אני וצה לדעת אם אניי עושה נכון.. תסתכלו בבקשה בתמונה..יש ספסל העיגלים על הקו הכחול זה הידים שלי והראש שלי זה הדבר הגדול האדום..
עכשיו.. אניאמור שהראש שלי יהיה כמו בתמונה ואז יוצא מצב שהחזה העליון שלי נפגש עם הקו הכחול.. או שהראש שלי צריך להיות יותר קדימה ואז יוצא מצב שהחזה התחותון שלי נפגש עם הקו הכחול.. מה אני אמור לעשות..?

darmon2006
22-11-07, 14:54
בס"ד

איזה תמונה אחי?

mgdown
22-11-07, 15:06
http://img209.imageshack.us/img209/1001/47742935wk7.gif (http://imageshack.us)

mynavy
22-11-07, 18:20
אני עושה שכיבות שמכיכה עם שיפוע עליון.. עכשיו אני וצה לדעת אם אניי עושה נכון.. תסתכלו בבקשה בתמונה..יש ספסל העיגלים על הקו הכחול זה הידים שלי והראש שלי זה הדבר הגדול האדום..
עכשיו.. אניאמור שהראש שלי יהיה כמו בתמונה ואז יוצא מצב שהחזה העליון שלי נפגש עם הקו הכחול.. או שהראש שלי צריך להיות יותר קדימה ואז יוצא מצב שהחזה התחותון שלי נפגש עם הקו הכחול.. מה אני אמור לעשות..?

או שתנוחת הידיים רחבה מידי או שבעיה בספסל !

Ronush
22-11-07, 21:18

בוא נניח את הסבר שלך בצד.

חזה עליון - תעשה שכיבות שמיכה שהרגלים על הקרקע והפלג גוף עליון על גובה(מדרגה)
חזה תחתון - בדיוק ההפך, רגלים על מדרגה גוף עליון על הקרקע.

תעלה ותירד בהדרגה, ראש תמיד מורם למעלה אחרת תקבל מכה מהריצפה(לא נעים:laughing:) .

בהצלחה

!Demon!
22-11-07, 21:40

תעלה ותירד בהדרגה, ראש תמיד מורם למעלה אחרת תקבל מכה מהריצפה(לא נעים:laughing:) .

בהצלחה

להפך...תקרא מה שרשמת שוב :)

Ronush
22-11-07, 22:14
להפך...תקרא מה שרשמת שוב :)

טועה, תקרא שוב את מה רשמתי :)

shikoLM
22-11-07, 23:45

בהצלחה

אתה טועה, זה הפוך.

DropDead
22-11-07, 23:49
אתה טועה, זה הפוך.
למה ? ככל שאתה עם הגוף בזוית גדולה יותר מהרצפה כאשר הפנים מופנות אליה זה עובד יותר על החזה עליון כאשר המצב הקיצוני זה עמידת ידיים שזה עובד על הכתפיים.

ביג שמשון
23-11-07, 00:32
שיפוע עליון עובד על חזה עליון?

Takima
23-11-07, 03:32
DropDead אתה טועה, זה הפוך!
חוץ מזה שכיבות שמיכה (http://www.weightedblanket.net/images/cody5.JPG) זה לא תרגיל כושר בגלל.

Ronush
23-11-07, 10:02
שיפוע עליון עובד על חזה עליון?

כן.

!Demon!
23-11-07, 11:57
טועה, תקרא שוב את מה רשמתי :)

קראתי 5 פעמים..ואתה עדין טועה :)
כאשר את נשען עם החזה כאשר הרגליים שלך על הקרקע זה מתקרב למצב של מקבילים , וכאשר הרגליים על גובה אתה מתקרב למצב של עמידת ידיים(לחיצת כתפיים)