PDA

צפה בגרסא המלאה : בעיה בקשר לאסטמה וחיטוב

yuval11
23-11-07, 03:09
יש לי שאלה בשביל חבר

הוא רוצה להתחיל כרגע בחיטוב אבל יש לו בעיה הוא חולה אסטמה בדרגה די גבוהה ככה שכרגע הוא
לא יכול לעשות אירובי בכלל לפי הבנתי בחיטוב צריך לשמור על תפריט במאזן קלורי שלילי בעזרת הורדת
משקלים ואירובי מה הייתם מציעים לעשות?

king l8
23-11-07, 03:19
שיאכל דברים לא משמינים ... ויאכל הרבה חלבון.. ופחממות לפי הצורך

Takima
23-11-07, 03:27
שייקח אפדרין ויעשה אירובי.

darmon2006
23-11-07, 11:28
שיאכל דברים לא משמינים ... ויאכל הרבה חלבון ופחממות !! ..

אם הוא עושה חיטוב אז אסור לא לאכול הרבה פחימימות כגון לחם, פתיתים , מקורנים וכו'
חלבוננים הרבה כן צריך אבל פחימימות לא

mynavy
23-11-07, 11:34
אם הוא עושה חיטוב אז אסור לא לאכול הרבה פחימימות כגון לחם, פתיתים , מקורנים וכו'
חלבוננים הרבה כן צריך אבל פחימימות לא
BULLSHIT הוא פשוט צריך להיות במאזן קלורי שלילי והוא יירד .. כמובן שלא להגזים בכמות הפחמימות אבל יש לחשב את זה לפי משקל הגוף

Scylla
23-11-07, 12:20
שיעשה הליכות ארוכות...
שילך ממקום למקום במקום לנסוע למשל.
סתם שינוי בהרגל שלא דורש מאמץ פיזי אמיתי אבל יכול לשרוף ים קלוריות.

darmon2006
23-11-07, 13:39
BULLSHIT הוא פשוט צריך להיות במאזן קלורי שלילי והוא יירד .. כמובן שלא להגזים בכמות הפחמימות אבל יש לחשב את זה לפי משקל הגוף

חחח מה בולשיט תראה מה בהתחלה הוא רשם

" שלא יאכל דברים משמינים וכאלה שיאכל הרבה פחיממות"

alpha
23-11-07, 14:14
הוא יכול לרדת גם רק בעזרת מאזן קלוריות שלילי.

האירובי הוא רק בונוס להורדת הקלוריות.

Sunlight Theory
23-11-07, 15:29
בוא וננסח את ההודעה שלך טיפה שונה , אבל הרעיון אותו הדבר :
"יש לי חבר שמן מאוד , ככה שהוא לא יכול לעשות אירובי בכלל" .
להפך , דווקא האירובי ובכלל פעילות גופנית בסגנון (בייחוד שחייה) יעזרו לו לפתח את הריאות ואת היכולת לשלוט עליהן .
אלא אם הוא באמת מקרה חריג , רוב מי שאומר על עצמו שהוא חולה אסטמה קשה וגם הרבה שהרופאים אומרים להם את זה , אלו בסך הכל אנשים שלעתים האסטמה מעיקה עליהם בלנהל אורח חיים נורמאלי ולשם כך הם נאלצים לבצע טיפול מונע (למשל סימביקורט) .
רוב אלו , יכולים לקיים פעילות ספורטיבית מכל סוג לעתים מבלי כל הפרעה , חלקם יאלצו בשלבי ההתחלה להעזר בתרופות מיידיות (למשל ונטולין) .

אני לא רופא (אבל אני יודע את הנושא הזה היטב) , ולכן אל תפעיל על חבר שלך לחץ שיעשה את זה מבלי להתייעץ עם רופא (אבל אל תוותר לו , תשלח אותו לרופא המטפל שלו וסביר להניח שהוא יקבל "אור ירוק" להתאמן ואפילו להעזר מעט בתרופות מיידיות אם האימון גורם לו לפתח התקפים) .

Danzig
23-11-07, 15:40
קודם כל הוא יכול לעשות אירובי בעצימויות נמוכות כמו שחייה או משהו דומה.
דבר שני התפריט שלו יכול להיות מורכב פשוט מפחות קלוריות (לקחת בחשבון את הקלוריות שנשרפות בחיטוב).

moshebe
23-11-07, 15:41
שיתייעץ עם רופא .
אף אחד פה לא מוסמך לתת תשובה על דרך כזה, ויש פה המון שטועים - הנה כבר אחת התגובות יכלה להטעות אותך ולגרום לך להגיע לתוצאה שלא היית רוצה .

gman
23-11-07, 19:43
לא חייבים בכלל לעשות אירובי בחיטוב...כל עוד הוא במאזן קלורי שלילי הוא אמור לרדת במשקל...