PDA

צפה בגרסא המלאה : הבורות של אנשים

DarkGulis
23-11-07, 12:29
אתמול עבדתי (במלון רויאל-ים המלח) ועבד איתי בודיבילדר אני כמעט בטוח שזה מר דרום...
אני יוצא לסיגריה עם כמה חברים אנחנו יושבים מדברים פתאום הוא עובר אני כזה סתכלו איזה קרנף, איזה אחד שעובד איתי כזה זה לא אמיתי מה קרה לך זה הכל חלבון, הוא עושה לי שהוא שותה אבקה עושה 5 חזרות והוא ככה מנופח ושזה לא שריר אמיתי..נשבע לכם בכיתי מצחוק בהסעה הבייתה אח"כ
:11: :11:

tomerA
23-11-07, 12:32
אתה לא היחיד שסובל מהחרא הזה.
יש את הילדים שבטוחים ששכיבות שמיכה זה שריר אמיתי, חדר כושר סתם מנפח :cry:

DarkGulis
23-11-07, 13:18
אתה לא היחיד שסובל מהחרא הזה.
יש את הילדים שבטוחים ששכיבות שמיכה זה שריר אמיתי, חדר כושר סתם מנפח :cry:
כן..כל החברים שלי ככה :laughing:

bad boy
23-11-07, 13:27
אתה מספר לי איזה יום אחד אני יושב אם האוטו עכשו זה היה ליפני איזה חודש היה חם הורדתי חולצה קיצר הינו כמה ילדים אז סתם באתי עשיתי כזה שריר בישביל הצחוקים פיתאום אחד עושה לי מה זה שרירים זה סתם זה לא כוח ביכלל זה רק ניפוח

OhadB
23-11-07, 13:30
אתה מספר לי איזה יום אחד אני יושב אם האוטו עכשו זה היה ליפני איזה חודש היה חם הורדתי חולצה קיצר הינו כמה ילדים אז סתם באתי עשיתי כזה שריר בישביל הצחוקים פיתאום אחד עושה לי מה זה שרירים זה סתם זה לא כוח ביכלל זה רק ניפוח

אז תפתח את הטאאמבל הזהה

megashape
23-11-07, 13:56
נכון שאין לכם אפילו כח להווכח איתם? כי אחוז החברים שבאמת יצדיקו אותכם נמוך מהאלה שיצדיקו אותו :s

tomerA
23-11-07, 14:09
נכון שאין לכם אפילו כח להווכח איתם? כי אחוז החברים שבאמת יצדיקו אותכם נמוך מהאלה שיצדיקו אותו :s

אחחחח... אני כמוך התייאשתי כבר מלהסביר ולהתווכח.
שהם יעשו מה שבזין שלהם, ואני יעשה מה שבא לי.
חברים שלי הולכים לחדר כושר באים אליי, אנחנו יותר סוסים ממך הולכים כול יום לחדר כושר!!
אני מנסה להסביר להם שזה לא טוב, ושזה צריך לתת לשריר מנוחה.
אבל כמובן שהם יודעים יותר טוב אני אני מתייאש. :diractor:

מתן18
23-11-07, 14:20
גם לי זה קורה,רק שלי זה מעניין את הבולבול,עזוב אותך,אפילו אותו זה לא מעניין.

Ilan-V
23-11-07, 14:35
חח אם כבר פתחת פוסט על זה אתמול אחדד זקן מניאק עשה יד קידמית עם מוט דאבליו חח תאמין לי רציתי להביא לו מריצה שישים תה בטן שלו בזמן שהוא עושה תה תרגיל קיצר אני עשיתי לחיצת כתפיים במשקולות וובחזרה האחרונה דיי התאמצתי כבר... בקיצר הוא יושב מסתכל ואומר לי" אם קשה לך למה להמשיך למה לעשות זרוק תה משקל ותנוח" איך רציתי לבעוט בו יא אלללה

Nicolas
23-11-07, 14:36
הכל מקינאה

ביג שמשון
23-11-07, 17:16
אצלי משום מה, כל אבל פשוט כל! החדר כושר(הבנים בכל אופן) אומרים לי שהם עובדים על חיטוב
(הם עדיין אוכלים המון, עדיין עם משקולות אבל בלי אירובי! והם במאזן קלורי חיובי!)
אז אני עם פה פעור ביקשתי לדעת מה היא אותה נוסחת קסם אשר אפשר להיות במאזן קלורי חיובי(ובהרבה אם יורשה לי לציין), בלי לרוץ בלי לעשות אירובי בכלל ועדיין להתחטב.

משום מה כולם אומרים לי אותו דבר, לעשות כפיפת מרפקים עם מוט דאבליו, בעמידה, אבל בצורה הבאה:
7 חזרות כש הידיים באות מלמטה עד לאמצע הגוף ז"א מתנוחה שהידיים מאונחות לריצפה עד לזה שהם מקבילות לריצפה, ככה 7 פעמים ברצף, ואחרי 7 פעמים בלי לעצור! להתחיל שוב ממצב שהידיים מאונחות לריצפה עד שהידיים מגיעות לחזה(ז"א פעם ראשונה עובדים על חצי טווח-חלק תחתון ופעם שניה חצי טווח-חלק עליון) ואחרי זה בלי להפסיק לעשות עוד 7 חזרות של כל התנועה!

עכשיו ברגע ששמעתי את זה, דמעה זלגה בעייני מכיוון שחשבתי שסוף סוף הם מצאו את הפתרון לאיך מתחטבים במאזן קלורי חיובי.
אבל למרבה הפלא שלי ושל עוד אחד שדיי מבין בנושא, כמה שהם עושים את זה, הם עדיין לא מצליחים "להתחטב".

תארו לכם את הפתעתי, כאשר נאמר לי שאת השטויות האלה אמר להם המאמן ח"כ שלנו.

החלק היותר עצוב זה, שהבנאדם שאני תמיד עובד איתו, אוכל כל שטות שמוכרים לו, כגון 5 תרגילים שכל תרגיל 4 סטים לשריר גדול(חזה וגב למשל), אבל זה לא מספיק, הוא החליט שגם כתפיים צריך ככה! וגם לכתפיים הוא עושה 20 סטים!
יד קידמית הוא החליט שהוא מתחיל לעשות בלי חזה אז הוא עושה אימון רק של יד קידמית, אז מה.. הוא יעשה רק 3 תרגילים של 3 סטים? חלילה!
5 תרגילים אם לא יותר של 4 סטים ליד קידמית!

ואני צריך לעבוד איתו אחרי זה...
נו שוין, אני קורע אותו כשהוא עובד איתי ומשגיח עלי, אחרי זה שיעשה מה בראש שלו

ShaySE
23-11-07, 17:18
אצלי משום מה, כל אבל פשוט כל! החדר כושר(הבנים בכל אופן) אומרים לי שהם עובדים על חיטוב
(הם עדיין אוכלים המון, עדיין עם משקולות אבל בלי אירובי! והם במאזן קלורי חיובי!)
אז אני עם פה פעור ביקשתי לדעת מה היא אותה נוסחת קסם אשר אפשר להיות במאזן קלורי חיובי(ובהרבה אם יורשה לי לציין), בלי לרוץ בלי לעשות אירובי בכלל ועדיין להתחטב.

משום מה כולם אומרים לי אותו דבר, לעשות כפיפת מרפקים עם מוט דאבליו, בעמידה, אבל בצורה הבאה:
7 חזרות כש הידיים באות מלמטה עד לאמצע הגוף ז"א מתנוחה שהידיים מאונחות לריצפה עד לזה שהם מקבילות לריצפה, ככה 7 פעמים ברצף, ואחרי 7 פעמים בלי לעצור! להתחיל שוב ממצב שהידיים מאונחות לריצפה עד שהידיים מגיעות לחזה(ז"א פעם ראשונה עובדים על חצי טווח-חלק תחתון ופעם שניה חצי טווח-חלק עליון) ואחרי זה בלי להפסיק לעשות עוד 7 חזרות של כל התנועה!

עכשיו ברגע ששמעתי את זה, דמעה זלגה בעייני מכיוון שחשבתי שסוף סוף הם מצאו את הפתרון לאיך מתחטבים במאזן קלורי חיובי.
אבל למרבה הפלא שלי ושל עוד אחד שדיי מבין בנושא, כמה שהם עושים את זה, הם עדיין לא מצליחים "להתחטב".

תארו לכם את הפתעתי, כאשר נאמר לי שאת השטויות האלה אמר להם המאמן ח"כ שלנו.

החלק היותר עצוב זה, שהבנאדם שאני תמיד עובד איתו, אוכל כל שטות שמוכרים לו, כגון 5 תרגילים שכל תרגיל 4 סטים לשריר גדול(חזה וגב למשל), אבל זה לא מספיק, הוא החליט שגם כתפיים צריך ככה! וגם לכתפיים הוא עושה 20 סטים!
יד קידמית הוא החליט שהוא מתחיל לעשות בלי חזה אז הוא עושה אימון רק של יד קידמית, אז מה.. הוא יעשה רק 3 תרגילים של 3 סטים? חלילה!
5 תרגילים אם לא יותר של 4 סטים ליד קידמית!

ואני צריך לעבוד איתו אחרי זה...
נו שוין, אני קורע אותו כשהוא עובד איתי ומשגיח עלי, אחרי זה שיעשה מה בראש שלו

דיי כבר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
לפי כל התגובות שלך, מאז שתחברת לפורום הזה, אתה בור לא קטן בנושא, אז אתה אחרון להגיב

bad boy
23-11-07, 17:38
וי הזכרתם לי
יש איזה כמה בעבודה שלי מיתאמנים עכשו אני מזביר להם לאכול צריך המון צריך תפריט וזה יש איזה שתיים שמבינים משהוא מהחיים שלהם ויש כאלה עושים לי שמה מה הקשר האוכל צריך לאכול אבל לא להגזים הכי חשוב זה האימון להיתאמן הרבה וחזק ותהיה סוס עזוב אותך אוכל האימון זה הכי חשוב

ואם אתה רוצה להיות חטוב שים מישקל קטן תעשה 15 חזרות תיראה איזה חטוב תהיה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

israel2290
23-11-07, 17:40
דיי כבר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
לפי כל התגובות שלך, מאז שתחברת לפורום הזה, אתה בור לא קטן בנושא, אז אתה אחרון להגיב

מה בור ...בור ללא תחתית השפל שבשפלים ...תיקרא קצת מאמרים ותגיב חבר... :)

Nicolas
23-11-07, 17:41
וי הזכרתם לי
יש איזה כמה בעבודה שלי מיתאמנים עכשו אני מזביר להם לאכול צריך המון צריך תפריט וזה יש איזה שתיים שמבינים משהוא מהחיים שלהם ויש כאלה עושים לי שמה מה הקשר האוכל צריך לאכול אבל לא להגזים הכי חשוב זה האימון להיתאמן הרבה וחזק ותהיה סוס עזוב אותך אוכל האימון זה הכי חשוב

ואם אתה רוצה להיות חטוב שים מישקל קטן תעשה 15 חזרות תיראה איזה חטוב תהיה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחח איזה חתימה אחי

eyalamzleg
23-11-07, 20:25
:11: חח אם כבר פתחת פוסט על זה אתמול אחדד זקן מניאק עשה יד קידמית עם מוט דאבליו חח תאמין לי רציתי להביא לו מריצה שישים תה בטן שלו בזמן שהוא עושה תה תרגיל קיצר אני עשיתי לחיצת כתפיים במשקולות וובחזרה האחרונה דיי התאמצתי כבר... בקיצר הוא יושב מסתכל ואומר לי" אם קשה לך למה להמשיך למה לעשות זרוק תה משקל ותנוח" איך רציתי לבעוט בו יא אלללה
חחח גם לי קרה משהו דומה איזה זקן דוחק מוט חחח ואני לידו דוחק דאמבלים [30 קילו כל דאמבל:character63: ]
אז הוא עושה לי זה לא היה מסוכן איך שהפלתה את המישקולות :):):):) עוד קצת זה היה עף לו על הרגל

Tamir H
23-11-07, 22:34
חחחחח הזכרתם לי שהייתי במכון עם כמה חברים ושמרתי לאיזה אחד בבנץ והוא הגיע לכשל אז עזרתי לו
אז חבר אחר שלנו אומר אם אתה עושה ככה זה רק ניפוח זה לא באמת שריר :):):):)

עם אנשים כאלה כבר אי אפשר להתווכח הם אכולי מיתוסים