PDA

צפה בגרסא המלאה : Fbw

MEIR-GABAY
23-11-07, 12:35
מה אתם אומרים על ה-fbw הזאת ..

רגליים :
סקוואט 3x10
כפיפות ברכיים במכונה 3X10

חזה :
דחיקה מוט ללא שיפוע 3x10
פרפר/פלייס (מתלבט) 3x10

גב :
מתח 2x8 (מקס)
חתירה 3x10

כתפיים :
לחיצת כתפיים 2x8
הנפות לצדדים 1x10

יד קדמית :
כפיפות מרפקים בישיבה עם דאמבלים 2x10

יד אחורית :
לחיצה צרפתית 2x10

האם אתם חושבים שכדאי להוסיף עוד סט אחד ליד קדמית ואחורית עם תרגיל אחר או להוסיף סט מאותו תרגיל ?
חוות דעת התקבלו בשמחה..

itaiprz1
23-11-07, 12:57
גבר לא הבנתי משהוא
דדליפט זה לגב תחתון או לרגליים?

MEIR-GABAY
23-11-07, 12:59
צודק אחי התבלבלתי אני מתקן

darmon2006
23-11-07, 13:24
בס"ד

תוסיף עוד סט ליד קדמית וליד אחורית אחי !!!

MEIR-GABAY
23-11-07, 13:43
אם אני מוסיף עוד סט לקדמית ואחורית זה יהיה סט עם משקל קל לחימום כי אני לא רוצה סתם להכביד גם ככה אני מרים משקלים כבדים ..

tomerA
23-11-07, 13:53
כתפיים תחפף את שני התרגילים האלה ותכניס מליטרי במקום זה.
במקום כפיפות בירכיים שים 2 סטים של דדליפט.
חזה תוריד את הפלייס ושים לחיצה בשיפוע כל שהוא, או לחיצה רגילה עם דאמבלים.
במתח מקס זה נחמד, אבל אתה יכול להוסיף עליך משקל ולעבוד בטווח חזרות מסוים.
הייתי מוריד לגמרי את העבודה המובדדת על הידיים.
בכלל הייתי מוריד כול עבודה מובדדת כלשהי היא פשוט חסרת תועלת.

gman
23-11-07, 19:47
הפלייס זה די בזבוז, עדיף שתעשה תרגיל מורכב יותר כמו מקבילים...
לדעתי גם לרגליים כדאי לך להוריד סט או שניים מההאמס...

יוצא לך הרבה עבודה על כתף קדמית...אולי עדיף לך לכתפיים לתת 3 סטים להנפות לצדדים...

ThaiB0X
23-11-07, 20:23
חרא תוכנית

THE_JUGGERNAUT
23-11-07, 20:38
חרא תוכנית

ביקורת בונה :jockey:

MEIR-GABAY
24-11-07, 17:56
thi box אם זאת חרא תוכנית בוא ניראה מה אתה מציע?! כל אחד פלצפן שקרא כמה מאמרים מתחיל לשחק אותה איזה מבין מה אתה מבין בכלל אהה!? להגיד חרא תוכנית זה קל אבל להסביר מה חרא זה קשה.. יש לי פה סה"כ תרגילים טובים עם טווחי חזרות מגוונים מי אתה שתקבע אם זאת חרא תוכנית או לא!? תראה לי תעודת הסמכה שעשיתה קורסים חתיכת פלצן חסר יידע..
אני מתפתח עם התוכנית הזאת בחודש בעוד כמה סניטמטרים לפה ולשם מה שבשנה אתה לא תעשה רבע יא אפס

Admon410
24-11-07, 18:11
:ohmy: thi box אם זאת חרא תוכנית בוא ניראה מה אתה מציע?! כל אחד פלצפן שקרא כמה מאמרים מתחיל לשחק אותה איזה מבין מה אתה מבין בכלל אהה!? להגיד חרא תוכנית זה קל אבל להסביר מה חרא זה קשה.. יש לי פה סה"כ תרגילים טובים עם טווחי חזרות מגוונים מי אתה שתקבע אם זאת חרא תוכנית או לא!? תראה לי תעודת הסמכה שעשיתה קורסים חתיכת פלצן חסר יידע..
אני מתפתח עם התוכנית הזאת בחודש בעוד כמה סניטמטרים לפה ולשם מה שבשנה אתה לא תעשה רבע יא אפס
אווץ'

tomerA
24-11-07, 18:18
אם התוכנית הזאתי מתאימה לך כמו שאתה אומר, מה אתה רוצה מאיתנו?
רשמנו לך מה לא נראה לנו בסדר.

MEIR-GABAY
24-11-07, 18:19
אוקי מקובל עליי שתגידו מה לא ניראה בסדר אחי ואולי אם תציעו משו קטן לשיפור אני אשפר אבל לא להגיד "חרא תוכנית"

tomerA
24-11-07, 18:25
אוקי מקובל עליי שתגידו מה לא ניראה בסדר אחי ואולי אם תציעו משו קטן לשיפור אני אשפר אבל לא להגיד "חרא תוכנית"

אחי אל תיקח את זה אישית :flowers:
אף אחד פה לא רוצה להעליב אותך או לפגוע בך :jockey:
זה שthai box אוהב סגנון תוכניות מסוים לא אומר שזאתי חרא.

MEIR-GABAY
24-11-07, 18:29
סבבה אחי לא נעלב ממנו זה בטוח וכמו שהוא לא אוהב סוגי תוכניות כאלה אני מקווה שהוא יראה מה שאני כותב עכשיו ובלי להעליב אותו אני גם לא אוהב סוגי אנשים כמוהו שבמקום לפרט או להסביר ישר להגיד "חרא תוכנית" כי אני בסה"כ העלעתי את הנושא כדי לאות מאנשים שמבינים אם הם חושבים שיש פה ושם לשפר אז הייתי משנה איפה שאני יכול ברגע שמישו בא ואומר חרא תוכנית הוא בעצם אומר לי זרוק אותה לפח תכין חדשה וזה לא מה שאני יעשה בטוח ..