PDA

צפה בגרסא המלאה : חום..

IGOR
23-11-06, 15:33
אם יש חום של 37 או כל מחלה אז אני יכול להתאמן בקטנה כדי לשמור על כושר או שצריך לתת לגוף לנוח?

XxgalxX
23-11-06, 15:37
לנוח בטח לנוח אתה עם חום איך תילך למכון לא יהיה לך כוח אתה תיתמוטט

Ori-Silver
23-11-06, 15:38
37 זה לא חום אבל במקרה שאתה מרגיש לא טוב כדי שתישאר בבית אני הפסדתי כמה אימונים כי בשבוע האחרון לא הרגשתי טוב ותאמין לי זה רק עשה לי טוב

yonii
23-11-06, 15:40
37 זה לא חום אבל במקרה שאתה מרגיש לא טוב כדי שתישאר בבית אני הפסדתי כמה אימונים כי בשבוע האחרון לא הרגשתי טוב ותאמין לי זה רק עשה לי טוב
מצטער שאני נדחף לאשכול =] אבל למה זה גורם טוב?...אני גם עכשיו הייתי חולה והפסדתי אימונים

IGOR
23-11-06, 15:46
אני מפחד משני דברים ושהוא שהשרירים ירדו לי ואני אפסיק ליהיות בכושר.אני כבר 3 ימים בבית ואתמול התאמנתי {לא אימון מלא} והיום החלטתי לתת מנוחה לגוף..

AVI-הנוקם
23-11-06, 15:46
אם תיתאמן שאתה חולה אני מאמין שהמארחת החיסונית תיכלש
לא יהיה לך כוח לאימון הגוף עסוק בלהעיף את המחלה

ולדעתי להגיע לאימון יתר בכיף

AVI-הנוקם
23-11-06, 15:47
אני מפחד מדבר אחד ושהוא שהשרירים ירדו לי ואני אפסיק ליהיות בכושר.אני כבר 3 ימים בבית ואתמול התאמנתי {לא אימון מלא} והיום החלטתי לתת מנוחה לגוף..

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחח

אחי בשלוש יום לא ירד לך כלום אני חודש וחצי לא היתאמנתי ביגלל דלקת חזרתי לאימון שבוע ראשון הורדתי ממש טיפה תמישקלים שבוע שני חזרתי למישקלים של מיקודם

יש דבר כזה זיכרון שריר אחי

IGOR
23-11-06, 15:48
:)..אני מקווה שהכושר הגופני לא יברח לי לשום מקום..

yonii
23-11-06, 15:59
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחח

אחי בשלוש יום לא ירד לך כלום אני חודש וחצי לא היתאמנתי ביגלל דלקת חזרתי לאימון שבוע ראשון הורדתי ממש טיפה תמישקלים שבוע שני חזרתי למישקלים של מיקודם

יש דבר כזה זיכרון שריר אחי
אתה יודע...זה גם תלוי כמה זמן הוא מתאמן כבר בכללי?.......
או שאני טועה?

Ori-Silver
23-11-06, 16:24
אני מפחד משני דברים ושהוא שהשרירים ירדו לי ואני אפסיק ליהיות בכושר.אני כבר 3 ימים בבית ואתמול התאמנתי {לא אימון מלא} והיום החלטתי לתת מנוחה לגוף..
זה הכל בראש שלך בשלוש ימים לא יורדים כלום תאכל נכון ויהיה טוב חוץ מזה גם אם יורדים קצת זה חוזר מהר לדוגמא :אח שלי לא התאמן חודשיים בגלל ניתוח והוא חזר ועלה הרבה מעבר למה שהוא היה תוך 3 חודשים מה שגם שאתה חוזר אתה בא עם אמון מוטיבציה

P-a-n-1-c
23-11-06, 16:25
כוסעמק יש לי חום 38.3 :\