PDA

צפה בגרסא המלאה : יש פה משהו בצבא שעושה 5/9?

PowerfulBody
24-11-07, 12:18
איך אני יכול להסיג את זה? מה אני צריך לעשות אני עוד מעט עושה קורס ספק אלרא"ם אחרי הקורס אני פוגש קצין מיון אז איך אני יכול להסיג את זה כי לא בא לי להיות ספק
תודה לעוזרים:bow:

ran_z
24-11-07, 12:26
לא קל אחי, אין כ"כ הרבה תפקידים של 5-9, זה תפקידים ששמורים לחיילים בעיתיים מאוד, או חיילים עם בעיות בבית שיש להם ת"ש, ואפילו לחיילים לא עלינו שיש להם אבא אלכוהליסט אימא זונה.
אני הייתי בבסיס שהיה לא קטן והיה בו רק שתי תקנים ל5-9 , שניהם במטבח, שוטפי סירים 5-9 יומיות.
בקיצור לא קל.
טיפ ממני - לא משנה איזה קורס תעשה, אין מצב שבסיומו תשלח לתפקיד 5-9, תפסול את הקורס.

!Demon!
24-11-07, 12:27
ניראה לי שאם אה שומר מתקנים יש אפשרות ליציאות כאלה אבל לא מחייב

ran_z
24-11-07, 12:33
זה נקרא מאבטח מתקנים לא שומר מתקנים, והתפקיד בדר"כ שבוע - שבוע (לא יומיות), ומקצרים לך את השירות בשנה, כלומר אתה משרת שנתיים, לאחר הטירונות הוצא לי תפקיד כזה בבסיס משמר הנגב מרחק 10 דקות נסיעה מהבית שלי, למרות השנתיים שירות סירבתי.
התפקיד ממש מחרפן זה שנתיים של שמירות אתה יוצא מחורפן מהצבא.
במבט לאחור אני קצת מצטער שלא לקחתי את התפקיד, שנה קיצור שירות זה חסר תקדים וצריך לקפוץ על זה בשתי ידיים גם אם זה אומר לחלוב פירות ולנקות חרא של עזים כל השנתיים, אבל הייתי צ'ונג מה ידעתי אז, הדבר האחרון שרציתי זה שמירות.

StaSus
24-11-07, 12:38
וואלה , תודה על מידע..
הייתי גם צריך לדעת איך עושים את זה..
עריכה:
ואם הייתי בכלא צבאי? , זו גם אפשרות?

Dima
24-11-07, 12:38
סטס תתחבר לאיסי אחי

eminemfan
24-11-07, 12:40
נדיר ביותר רק לכאלה עם בעיות אחושרמוטה
שבוע שבוע כבר יותר נפוץ:טבחים,מאבטחי מתקנים,נהגי אמבולנס,שקמיסטים,סמבצים,משק מלון בחיל אוויר

!Demon!
24-11-07, 12:44
זה נקרא מאבטח מתקנים לא שומר מתקנים, והתפקיד בדר"כ שבוע - שבוע (לא יומיות), ומקצרים לך את השירות בשנה, כלומר אתה משרת שנתיים, לאחר הטירונות הוצא לי תפקיד כזה בבסיס משמר הנגב מרחק 10 דקות נסיעה מהבית שלי, למרות השנתיים שירות סירבתי.
התפקיד ממש מחרפן זה שנתיים של שמירות אתה יוצא מחורפן מהצבא.
במבט לאחור אני קצת מצטער שלא לקחתי את התפקיד, שנה קיצור שירות זה חסר תקדים וצריך לקפוץ על זה בשתי ידיים גם אם זה אומר לחלוב פירות ולנקות חרא של עזים כל השנתיים, אבל הייתי צ'ונג מה ידעתי אז, הדבר האחרון שרציתי זה שמירות.

כן אבל יש שם גם נימיות ואפילו משמרות של 4 שעות!
אבל זה לכאלה שממש יש להם בעיו וממ קשה להשיג את זה

StaSus
24-11-07, 12:45
אז רגע, אני יכול לעשות משהו עם זה כבר בצו ראשון?
אם כן..
תעזרו , תגידו לי מה לעשות וזה כי בערך עוד חצי שנה יהיה לי צו ראשון וזה , ואני רוצה להיות גם ב9\5 הזה..
תודה..

eminemfan
24-11-07, 12:49
אני גר בבסיס חיל אוויר והייתה לי חברה מאבטחת מתקנים וזה אחד הדברים הכי חרא בצבא החיילים היו נדפקים מהשמירות וכל שני וחמישי עלו למשפטים.

ran_z
24-11-07, 13:16
וואלה , תודה על מידע..
הייתי גם צריך לדעת איך עושים את זה..
עריכה:
ואם הייתי בכלא צבאי? , זו גם אפשרות?

מה נשמע סטס הסוסון :character63:
לא ממש קשור לכלא הצבאי, נכון שאנשים שעושים בעיות של כלא נוטים בסופו של דבר לקבל מה שהם רוצים, אבל ממש לא בהכרח.
זה גם עיניין של מזל, יש אנשים שלמדו הרבה שנים ומרוויחים כסף טוב, ויש כאלה ששיחק להם המזל לא למדו שום כלום אבל הצליחו ומרווחים המון.
גם בצבא צריך מזל, זה גם עיניין של תקנים, נניח סיימת טירונות והגעת לקצין מיון ואין לך מקצוע צבאי נניח, אז הצבא יכול לשלוח אותך לאן שהוא צריך, הוא יגיד לך חסר לי חייל בבסיס פה וחסר לי חייל בבסיס שם, ויכול להיות שבאותו רגע שתגיע יהיה חייל שמשרת 5-9 איפה שהוא והוא עומד לצאת לחופשת שיחרור ואל אותו קצין מיון יגיע בקשה למצוא לו מחליף, או לחילופין נניח העלו את התקן לעוד 2 חיילים באותו תפקיד וצריך למצוא, ואז אם אתה במקום הנכון בזמן הנכון, המחליף הזה יהיה אתה, ובגלל זה אני אומר שצריך גם מזל. אני לדוגמה הייתי החייל הזה שהוצא לו תפקיד דומה.

PowerfulBody
24-11-07, 13:39
הקטע שאני מתחיל מחר קורס ספק אלרא"ם מספק שכורה עם הטנדר אני לא נוהג אני רק מספק אז רציתי לעדת עם זה יומיות כי דברתי עם קצין מיון אמרתי לו יש לי בעיות ת"ש וזה וזה הוא הביא לי את התפקיד הזה הוא אמר לי תחזור יומיות ומוקדם ותשרת או בצריפין או תל השומר אני לא יודע כי הקורס נמשך בהרך 9 ימים ואז אני פוגש אותו שוב ואני מת להיות קרוב לבית יש לי בעיות ת"ש ואני גם לא מתאמן 3 חודשים כי אני מת לחזור להתמן למכון כושרר הקטע עם אני יהיה בבסיס סגור אני חושב שזה לא יקרה בע"ה אז אפשרי להתמן במכון כושר בבסיס שאני יהיה בו? תודה לעוזרים!!!!

StaSus
24-11-07, 14:50
מה נשמע סטס הסוסון :character63:
לא ממש קשור לכלא הצבאי, נכון שאנשים שעושים בעיות של כלא נוטים בסופו של דבר לקבל מה שהם רוצים, אבל ממש לא בהכרח.
זה גם עיניין של מזל, יש אנשים שלמדו הרבה שנים ומרוויחים כסף טוב, ויש כאלה ששיחק להם המזל לא למדו שום כלום אבל הצליחו ומרווחים המון.
גם בצבא צריך מזל, זה גם עיניין של תקנים, נניח סיימת טירונות והגעת לקצין מיון ואין לך מקצוע צבאי נניח, אז הצבא יכול לשלוח אותך לאן שהוא צריך, הוא יגיד לך חסר לי חייל בבסיס פה וחסר לי חייל בבסיס שם, ויכול להיות שבאותו רגע שתגיע יהיה חייל שמשרת 5-9 איפה שהוא והוא עומד לצאת לחופשת שיחרור ואל אותו קצין מיון יגיע בקשה למצוא לו מחליף, או לחילופין נניח העלו את התקן לעוד 2 חיילים באותו תפקיד וצריך למצוא, ואז אם אתה במקום הנכון בזמן הנכון, המחליף הזה יהיה אתה, ובגלל זה אני אומר שצריך גם מזל. אני לדוגמה הייתי החייל הזה שהוצא לו תפקיד דומה.

אצלי הכל טוב , מה איתך ?
אהאהאה הבנתי!..
ואין משהו נגיד שאני יכול לעשות , להגיד להם משהו , ההורים שלי יגידו שיש לי כל מיני בעיות\ להם יש בעיות עם משהו . והאם אני יכול לעשות משהו בקשר לזה בצו ראשון , כי הוא מגיע אליי עוד חצי שנה בערך..

!Demon!
24-11-07, 15:16
אצלי הכל טוב , מה איתך ?
אהאהאה הבנתי!..
ואין משהו נגיד שאני יכול לעשות , להגיד להם משהו , ההורים שלי יגידו שיש לי כל מיני בעיות\ להם יש בעיות עם משהו . והאם אני יכול לעשות משהו בקשר לזה בצו ראשון , כי הוא מגיע אליי עוד חצי שנה בערך..

תנאי שירות.
אתה יכול להגיד שיש בעיות בבית ההורים רבים או שותים דברים כאלה ויש מצב לא תילך לקרבי בגלל זה..תגיד גם שחייב להיות בבית כל יום , תמציא איזה סיבה..כל זה כמובן אם אתה לא רוצה ללכת לקרבי.