PDA

צפה בגרסא המלאה : חדר כושר באמת עוזר?

ביג שמשון
24-11-07, 17:27
אני פשוט לא מבין את זה.:book:

חבר שלי מתאמן לבד בבית, בחיים לא הרים משקולות, אוכל רגיל, בחיים לא לקח אבקות ויש לו גוף כמו של סוס. מצד שני, יש לי חבר כבר 3 שנים בחדר כושר מתאמן לפחות 3 פעמים בשבוע, טוחן אבקות חלבון כל היום ורואים תוצאות אבל זה לא תוצאות שלדעתי שוות את המאמץ וגם לא לדעתו (יש קוביות ויש הכל אבל זה לא ממש מפותח נגדיר את זה ככה)...

אז אני תוהה... אם חדר כושר באמת יכול לעזור לכל אחד להגיע ליעד והמטרות שהוא רצה או שהגנטיקה כאן שולטת בהכל.
מה שמביא אותי לשאלה האם כל אדם יכול להשיג כל מטרה בפיתוח גוף בתנאי שהוא באמת מתאמץ ועוקב אחרי התוכנית אימונים ולא נשבר ויתאמן כמה זמן שרק צריך אפילו כמה שנים או עשרות שנים או שיש דברים שהם בלתי ניתנים להשגה?

דברים כאלה פשוט מורידים לי את המוטיבציה לשלם לחדר כושר כל כך הרבה כסף....
אני כבר מתאמן חודש:11: :11:

מה דעתכם?

Mazoz3
24-11-07, 17:32
אל תתאמן.

israel2290
24-11-07, 17:33
אחי חבל על הכסף לדעתי תפרוש מעכשיו שלא תתאכזב......

Danzig
החבר שלך שמתאמן בבית משתמש באסטרואידים???

Kachok
כמו שאומרים,הדבר הכי חשוב בפיתוח גוף זה גנטיקה
אין מה לעשות,היא מגדירה מה הפוטנציאל והיכולת שלך בתחום
כמובן שעם זמן , השקעה,תזונה נכונה,אימנוים חזקים ונכונים מגיעים לתוצאות טובות , לא משנה עם איזו גנטיקה נתקעת , אבל המבורכים גנטית בינינו תמיד יהיו רמה אחת מעל

SmaMMiT
דיי כבר לפתוח 999999999999999 פוסטים זאת דעתי!!!
תתאמן חזק
תאכל
תישן
תגדל!!!!

israel2290
24-11-07, 17:35
נו אז מה עם חבר4 שלךם מתאמן 3 שניןם וטוחן אבקת חלבון כנראהה שהוא לא אוכל טוב....

Mazoz3
24-11-07, 17:56
נו אז מה עם חבר4 שלךם מתאמן 3 שניןם וטוחן אבקת חלבון כנראהה שהוא לא אוכל טוב....
או שהוא אוכל יותר מדי אבקות אז זה כבר הופך לשומן במקום לניפוח ואז הוא לא נראה טוב..

Ronush
24-11-07, 18:17

חבר שלי מתאמן לבד בבית, בחיים לא הרים משקולות, אוכל רגיל, בחיים לא לקח אבקות ויש לו גוף כמו של סוס. מצד שני, יש לי חבר כבר 3 שנים בחדר כושר מתאמן לפחות 3 פעמים בשבוע, טוחן אבקות חלבון כל היום ורואים תוצאות אבל זה לא תוצאות שלדעתי שוות את המאמץ וגם לא לדעתו (יש קוביות ויש הכל אבל זה לא ממש מפותח נגדיר את זה ככה)...

אז אני תוהה... אם חדר כושר באמת יכול לעזור לכל אחד להגיע ליעד והמטרות שהוא רצה או שהגנטיקה כאן שולטת בהכל.
מה שמביא אותי לשאלה האם כל אדם יכול להשיג כל מטרה בפיתוח גוף בתנאי שהוא באמת מתאמץ ועוקב אחרי התוכנית אימונים ולא נשבר ויתאמן כמה זמן שרק צריך אפילו כמה שנים או עשרות שנים או שיש דברים שהם בלתי ניתנים להשגה?

מה דעתכם?

לחבר שך יש גנטיקה מעולה!

אבל בקשר אליך אל תוותר לך עם המטרה שלך עד הסוף !

///Efi///
24-11-07, 18:21

מה דעתכם?

שמע אחי זה כמו בצפר, יש כאלה שחורשים כל היום ובקושי מוציאים 70 ויש כאלה שלא נוגעים בספר אפילו ומקבלים מאיות...
כמו בכל דבר בחיים יש כאלה שזה בא להם בקלות ויש כאלה שצריכים ליקרוע את תתחת! תאמין לי שעבודה קשה מפצה על חרא גנטיקה!

Tamir H
24-11-07, 19:03
שמע אחי זה כמו בצפר, יש כאלה שחורשים כל היום ובקושי מוציאים 70 ויש כאלה שלא נוגעים בספר אפילו ומקבלים מאיות...
כמו בכל דבר בחיים יש כאלה שזה בא להם בקלות ויש כאלה שצריכים ליקרוע את תתחת! תאמין לי שעבודה קשה מפצה על חרא גנטיקה!

נכון אבל לא תמיד
תלויי מה המטרה שלך

F][_aMe
24-11-07, 19:42
הגנטיקה תופסת חלק ניכר בפיתוח גוף, לאלו שמבורכים גנטית יהיה תמיד יותר קל.
אני יוסיף ואומר, שמאוד חשוב לדעת מה אתה עושה, כדי לראות תוצאות. אתה תוכל לקרוע לעצמך את הצורה ולא לראות שינוי, להתאכזב ולהיות מדוכא (מדבר מניסיון אישי).
אם תעשה את הדברים כמו שצריך אתה תראה שינוי. בעזרת תכנית טובה אפשר לנצח גם את הגנטיקה!

נ.ב.
למה פתחת את הפוסט הזה פה?

Logout
24-11-07, 20:16
וזה קשור לפיתוח גוף תחרותי כי.....?
ואם אתה לא רוצה אל תתאמן...
תאכל תישן תתאמן יהיה טוב
חחח בהצלחה

מתן18
24-11-07, 23:27
אןףףף לך מכאן לך לך

///Efi///
25-11-07, 10:40
נכון אבל לא תמיד
תלויי מה המטרה שלך
בבודי בילדינג עבודה קשה בהחלט מפצע על חרא גנטיקה, יש המון מפתחי גוף ברמה עולמית אם מותניים רחבות, ביספס ארוך וקח לדוגמא את קאטלר שמבחינת גנטיקה יש לו בטן מסריחה ומותניים רחבות אבל אם המון עבודה קשה הוא עשה מהגוף שלו world class!

yonip
25-11-07, 11:59
בבודי בילדינג עבודה קשה בהחלט מפצע על חרא גנטיקה, יש המון מפתחי גוף ברמה עולמית אם מותניים רחבות, ביספס ארוך וקח לדוגמא את קאטלר שמבחינת גנטיקה יש לו בטן מסריחה ומותניים רחבות אבל אם המון עבודה קשה הוא עשה מהגוף שלו world class!

אתה טועה.
זה שיש לו מותנים רחבות זה אחד , אבל גנטיקה של לגדול ככה מהר ? תראה לי אנשים מהארץ שהגיעו לזה..
כבר בגיל 15-16 היה לו יד 46 אם אני לא טועה.
תאמין לי כל המתחרים מישראל שתאמין לי שעובדים קשה, לא מגיעים לחצי מהרמה שלו לדעתי...

פינגווין
25-11-07, 12:09
אתה טועה.
זה שיש לו מותנים רחבות זה אחד , אבל גנטיקה של לגדול ככה מהר ? תראה לי אנשים מהארץ שהגיעו לזה..
כבר בגיל 15-16 היה לו יד 46 אם אני לא טועה.
תאמין לי כל המתחרים מישראל שתאמין לי שעובדים קשה, לא מגיעים לחצי מהרמה שלו לדעתי...
אף מתחרה בישראל לא עובד ולא מזריק ברמה של קאטלר!

yonip
25-11-07, 12:30
אף מתחרה בישראל לא עובד ולא מזריק ברמה של קאטלר!

גם נכון, אבל ראית תתמונה של ג'יי קאטלר מכיתה י' ? (גיל 15) יד 45 אם אני לא טועה , תראה לי אחד שבגיל 15 יש לו יד כזאת...
בקיצור הבנאדם גודל מהר, זה כמו שאני כמה שאני לא יזריק ויתאמן ויאכל בחיים אני לא יהיה ברמה של האולימפיה... וגם כמעט כל האנשים פה, אני לא יודע אם יש אנשים שכן אבל.. ^^

IsraNoob
25-11-07, 12:56
גם נכון, אבל ראית תתמונה של ג'יי קאטלר מכיתה י' ? (גיל 15) יד 45 אם אני לא טועה , תראה לי אחד שבגיל 15 יש לו יד כזאת...
בקיצור הבנאדם גודל מהר, זה כמו שאני כמה שאני לא יזריק ויתאמן ויאכל בחיים אני לא יהיה ברמה של האולימפיה... וגם כמעט כל האנשים פה, אני לא יודע אם יש אנשים שכן אבל.. ^^
אף אחד בארץ לא חסר שפיות כדי להתחיל להזריק כבר בגיל 15 :)
הכל עניין של חומרים , גנטיקה זה תרוץ של עצלנים

Logout
25-11-07, 13:04
לא הבנתי כבר...מה "עדיף? בייספס קצר או ארוך?

Tamir H
25-11-07, 13:11

מה קשור יש לו מותניים רחבות תראה לאיזה גודל הוא הגיע רובנו כבר היינו מתים מזריקה אחת שלו

זה לא שבארץ אין לאנשים גנטיקה זאת לא הבעיה אני בטוח שיש כמה עם גנטיקה ברמה של האולימפיה אבל הכסף והאיכות של החומרים שיש להם זה מה שאין לנו

danny007
25-11-07, 13:46
אף אחד בארץ לא חסר שפיות כדי להתחיל להזריק כבר בגיל 15 :)
הכל עניין של חומרים , גנטיקה זה תרוץ של עצלנים

באיזה סרטון קאטלר אומר שהוא רק התחיל להתאמן רציני בגיל 18, אז כנראה שהוא לא הזריק לפני..