PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה, קניית מכוניות בחו"ל, למבינים.

סטרואיד D:
25-11-07, 00:22
נכנסתי פה לאשכול וראיתי את Arbel או Hell או מישהו אחר מדבר על המחיר של המכוניות בארץ ובחו"ל.
עכשיו יש לי שאלה, אם למשל אני ארצה לקנות מכונית מebay, יש מצב זה מגיע לישראל?
והאם זה יעלה פחות גם אחרי מס משלוח?

Kachok
25-11-07, 00:24
בוא נגיד ככה , ברוב המקרים יבוא אישי לא משתלם בארץ,וזו סה"כ אופציה להביא דגמים נדירים של מכוניות שלא מיובאות בצורה סדירה
מה גם שיש חוקים נוקשים לגבי מכוניות שאפשר להביא , רק ענתיקות ומשנתון של עד 3 שנים אחורה אם אני לא טועה
עכשיו תחשוב שאתה לוקח את המחיר של המכונית שם , משלם מכס , מס של 116% או 106% , אני לא זוכר בטוח , מוסיף הובלה , ניירת , טיפול והכל , יוצא לך יותר יקר מפה

פעם עשו מחקר והוכיחו שהאוטו היחיד שגם משווק בארץ אבל זול יותר להביא אותו בייבוא אישי הוא הקרייזלר 300c וגם שם ההפרש במחיר לא שווה את הטרחה

סטרואיד D:
25-11-07, 00:27
תודה רבה P:

DarkGulis
25-11-07, 00:31
בוא נגיד ככה , ברוב המקרים יבוא אישי לא משתלם בארץ,וזו סה"כ אופציה להביא דגמים נדירים של מכוניות שלא מיובאות בצורה סדירה
מה גם שיש חוקים נוקשים לגבי מכוניות שאפשר להביא , רק ענתיקות ומשנתון של עד 3 שנים אחורה אם אני לא טועה
עכשיו תחשוב שאתה לוקח את המחיר של המכונית שם , משלם מכס , מס של 116% או 106% , אני לא זוכר בטוח , מוסיף הובלה , ניירת , טיפול והכל , יוצא לך יותר יקר מפה

פעם עשו מחקר והוכיחו שהאוטו היחיד שגם משווק בארץ אבל זול יותר להביא אותו בייבוא אישי הוא הקרייזלר 300c וגם שם ההפרש במחיר לא שווה את הטרחה
אחי תגיד נכון אתה לא קרבי...אז בעתיד שתשתחרר תצטרך לעשות מילואים? ובכללי אתה יודע איך זה הולך?

Kachok
25-11-07, 00:32
עד כמה שידוע לי מילואים זה חודש בשנה לא?
וכמובן חובת המילואים חלה גם עלי

DarkGulis
25-11-07, 00:36
עד כמה שידוע לי מילואים זה חודש בשנה לא?
וכמובן חובת המילואים חלה גם עלי
לא יודע כמה זמן זה אבל בעיקרון יצא לי לדבר על זה עם אבא שלי היום ועל זה שאני רוצה להיות קרבי ואז הוא כזה עושה לי לא מסםיק שתסכן תעצמך אח"כ כל החיים יזמנו אותך להילחם וזה...וכזה לך תשחק במחשב בצבא או משו ולא ידעתי מה לענות לו.. :11:

goldBEN
25-11-07, 00:37
עזוב מחירים........
שווה להזמין בחו''ל כי שמה המבחר יותר גדול.
אבל מה, לא לכל המכוניות יש אישור לנסוע בישראל...
ככה שיכול להיות שתזמין מכונית ולא יהיה לה תו תקן לנסוע בכבישים בארץ...

Elevation
25-11-07, 10:45

אחת לאחת.

Tamir H
25-11-07, 13:21
אתה יכול להביא מכונית מחו"ל עד שנתיים אחורה
במכוניות שמיובאות כבר לארץ זה לא משתלם
ואולי אם יש כזאת אז זה לא יהיה שווה את הטרחה
המס זה תלויי מאיזה מדינה אתה מביא מארה"ב המס זה בערך 120-130 אחוז.
ולא כל מכונית אפשר להביא לארץ רק מכוניות שהיבואן עם הזיכויי על החברה מסכים לטפל בהם.

קלאסיות (30 שנה ומעלה) מותר להביא איזה שאתה רוצה וגם אין מס (או שיש והוא די נמוך)