PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה, בשביל אבא שלי.

Antonyx
25-11-07, 08:26
טוב אז ככה, אבא שלי הלך מכות בעבודה (כן כן חח) ואז ההוא שהלך מכות איתו נפל ואבא שלי רצה לקפוץ עליו ולהמשיך להרביץ לו. כשהוא קפץ עליו אז ההוא שם תרגל שלו ככה שהעקב של הנעל נכנסה לאבא שלי בשריר החזה. טוב אחריי זה הפרידו בניהם וכל...

עכשיו הבעיה, אבא שלי אומר שהשריר לא מפסיק "לעקוץ", נגיד כשהוא מזיז את היד אז השריר "עוקץ". וגם הוא לא מצליח לנשום עמוק. וגם מה מוזר, שגם שריר הגב הרחיב כואב לו.

מה יכולה להיות הבעיה? יכול להיות שזה בגלל שההוא דפק לו את הנעל בחזה?

Mr.Olimpia
25-11-07, 10:03
משום מה אני דיי בטח שמדובר פה בנרולגיה (כאב עצב) נראה לי כשאבא שלך קיבל מכה עם הקרסול בחזה העצב נתפס ונתקע וכאשר אתה מזיז שריר הוא לוחץ על העצב. וכאב בגב זה כנראה בגלל אותו עצב ששולח את אותו מידע אז קאילו יוצא שכואב בשני מקומות.

אבל הכי בטוח להיבדק אצל הרופא

Elevation
25-11-07, 10:48
טוב אז ככה, אבא שלי הלך מכות בעבודה (כן כן חח) ואז ההוא שהלך מכות איתו נפל ואבא שלי רצה לקפוץ עליו ולהמשיך להרביץ לו. כשהוא קפץ עליו אז ההוא שם תרגל שלו ככה שהעקב של הנעל נכנסה לאבא שלי בשריר החזה. טוב אחריי זה הפרידו בניהם וכל...

עכשיו הבעיה, אבא שלי אומר שהשריר לא מפסיק "לעקוץ", נגיד כשהוא מזיז את היד אז השריר "עוקץ". וגם הוא לא מצליח לנשום עמוק. וגם מה מוזר, שגם שריר הגב הרחיב כואב לו.

מה יכולה להיות הבעיה? יכול להיות שזה בגלל שההוא דפק לו את הנעל בחזה?

"יכול להיות שזה בגלל שההוא דפק לו את הנעל בחזה?"

אלא מה?!

שילך לרופא, אני חושב שיש איזשהו מרשם שמטפל בהיותך רוסי.

סתם, צוחק אחי, אבל אנשים מבוגרים שהולכים מכות זה הדבר הכי מגוחך שקיים.

ran_z
25-11-07, 11:53
שבוע טוב,
הכותרת שלך אינה תקינה, וזה שאבא שלך הלך מכות בעבודה אינה פציעת ספורט (אלה אם הם רבו מכות בגלל כדור) סתם :-)
נא לקרוא חוקי הפורום בבקשה.
נעול.