PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה בתזונה נכונה בבקשה.

אלוןק
25-11-07, 14:53
שומעים אחיים אני צריך טובה אם זה אפשריי שמישהוא פה יעזור לי קצת אם התפריט היומי כי איןן לי מושג בכלל איך ומה לסדר ותאמת אין לי זמן לקרוא ולחשב.
חישבתי לפי המדריך פה בערך את כמות הפחממות שאני צריך ליום במנוחה וזה נראה לי הרבה אבל זה יצא 2050.5.
אני שוקל 74 קילו והגובה שלי 1.71 ס"מ.
המטרה שלי באימונים זה לחטב זאת אומרת להוריד את אחוז השומן אבל אני לא רוצה להתנפח יותר מידי.
אהה ויש לי סכרת נעורים אז אם יש מישו שמבין בזה בהקשר לכושר אז שיגיד לי בכיף.
אז אם מישהוא יכול לעזור לי ולהמליץ לי על תפריט תזונה נכונה זה יעזור לי ואם לא גם בסדר חח תודה

Blabla144
25-11-07, 19:45
שומעים אחיים אני צריך טובה אם זה אפשריי שמישהוא פה יעזור לי קצת אם התפריט היומי כי איןן לי מושג בכלל איך ומה לסדר ותאמת אין לי זמן לקרוא ולחשב.
חישבתי לפי המדריך פה בערך את כמות הפחממות שאני צריך ליום במנוחה וזה נראה לי הרבה אבל זה יצא 2050.5.
אני שוקל 74 קילו והגובה שלי 1.71 ס"מ.
המטרה שלי באימונים זה לחטב זאת אומרת להוריד את אחוז השומן אבל אני לא רוצה להתנפח יותר מידי.
אהה ויש לי סכרת נעורים אז אם יש מישו שמבין בזה בהקשר לכושר אז שיגיד לי בכיף.
אז אם מישהוא יכול לעזור לי ולהמליץ לי על תפריט תזונה נכונה זה יעזור לי ואם לא גם בסדר חח תודה
קצת קשה לענות לך כי אל הרבה יש להם סכרת ולפי המ שאני חודע זה דיי משנה הכל ..
לך לתזונאי לגיל או יותם אני מאמין שהם יאכלו לעזור לך :)

אלוןק
25-11-07, 22:34
ואלה תודה אחיי.. אבל זה לא משנה הרבה בדוק למה הייתי באטלתיקה והייתי בהאבקות חופשית ואף פעם לא היה לי בעיה גבר

Blabla144
25-11-07, 23:16
יש לך רגישות לחומרים מסוימים כתוצאה מהסכרת?
תסביר לי את המגבלות שיש לך כתוצאה אכילה מוגבלת של סוכרים או משהו בסיגנון?

אלוןק
26-11-07, 00:28
לא אחי אני אוכל כמעט הכל רגיל הסכרת שלי מאוזנת יחסית ובמה שיש סוכר אני פשוט נותן על זה יותר אינסולין אבל עדיף כמה שבלי

CatDog
26-11-07, 01:03
חח בואנה אז אחרי אימון אתה צריך להזריק אינסולין כמו משאבה נראה לי ...:jockey:

maya
26-11-07, 03:49
בסכרת נעורים אתה חייב ללכת לבעל מקצוע שיתאים לך תפריט מיכיון שחייב להיות תזמון נכון של מזונות.
אני כרגע לומד ולימדו אותנו 5 שעות רק על סוכרת ויש עוד בטח המון.
כמה דוגמאות אתה חייב לבדוק לפני אימון במידה ויש לך 250 סוכר אסור להיתאמן צריך להמתין ולבדוק לאחר שוב.
אם יש ערכים נמוכים בסביבות 100 צריך לאכול ולבדוק שוב.
כול חצי שעה בערך לבדוק סוכר ולפי זה לראות אם צריך לאכול או לא.
לא מומלץ להיתאמן בלילה כדי שלא תיהיה לך ירידת סוכר בלילה שזה מאוד מסוכן.
אני לא המליץ לך פה על תפריט כי זה דבר מאוד לא מקצועי בשבילך סוכרת זה לא משחק וזה יכול לגרום לדברים ממש לא נחמדים בלשון המעטה .

shahar761
26-11-07, 06:13
בן דוד שלי חולה סכרת נעורים גם בן 17 הבנתי שהוא לא משתתף בספורט בכלל אבל הוא נראה חטוב אש

אלוןק
26-11-07, 10:08
בסכרת נעורים אתה חייב ללכת לבעל מקצוע שיתאים לך תפריט מיכיון שחייב להיות תזמון נכון של מזונות.
כמה דוגמאות אתה חייב לבדוק לפני אימון במידה ויש לך 250 סוכר אסור להיתאמן צריך להמתין ולבדוק לאחר שוב.
אני לא המליץ לך פה על תפריט כי זה דבר מאוד לא מקצועי בשבילך סוכרת זה לא משחק וזה יכול לגרום לדברים ממש לא נחמדים בלשון המעטה .

שמע אחי אני אומר לך שהרופאים תמיד מגזימים, תשמע שהולכים לעשות פעילות אירובית אומרים שצריך רמה שהיא קצת גבוהה שהיא 200, בשביל שלא תהיה ירידה חדה.
מה שאמרתה על הלילה זה נכון אבל אני תמיד מתאמן בלילה ואני מתסדר אם זה יופי אין לי ירידות סוכר.
עכשיו בין 100-150 זה רמה טובה שצריך לשמור עלייה נגיד אני הולך לחדר כושר לאימון לא אירובי אז אלה הרמות שצריך לשמור
ואלה זה לא משחק בכלל אבל רציתי המלצות בערך לא אמרתי שאני ישתמש בזה בדיוק אחי תודה בכלל מקרה

אלוןק
26-11-07, 10:10

שמע אחי אני אומר לך שהרופאים תמיד מגזימים, תשמע שהולכים לעשות פעילות אירובית אומרים שצריך רמה שהיא קצת גבוהה שהיא 200, בשביל שלא תהיה ירידה חדה.
מה שאמרתה על הלילה זה נכון אבל אני תמיד מתאמן בלילה ואני מתסדר אם זה יופי אין לי ירידות סוכר.
עכשיו בין 100-150 זה רמה טובה שצריך לשמור עלייה נגיד אני הולך לחדר כושר לאימון לא אירובי אז אלה הרמות שצריך לשמור
ואלה זה לא משחק בכלל אבל רציתי המלצות בערך לא אמרתי שאני ישתמש בזה במדיוק אחי תודה בכלל מקרה
shahar761 סכרת לא עוצר שום דבר תמיד עשיתי מה שבא ליי הייתי בקבוצות של מה שבא לך זה מבאס נכוןן אבל זה לא מפריע כלכך

maya
26-11-07, 12:54
http://www.refua.info/siteFiles/1/602/3291.asp
יש גם עזרה בנושא תזונה