PDA

צפה בגרסא המלאה : תת משקל צריך עזרה

roi1234
25-11-07, 19:55
שלום
אני בן 17 וחצי אני 169 ס"מ ואני שוקל 48 ,אתמול השתחררתי ממיון כי חשבתי כבר שהמצב שלי על הפנים אז החלטתי לעשות בדיקות וברוך השם הבדיקות דם והכל יצאו מצוינים.
אני לא ילד אכלן ואין לי ארוחות מסודרות , התחלתי לקחת את עצמי בידיים ולאכול כמה שיותר , דיברתי עם פסיכיאטרים שאמרו לי שבעיות כמו אנורקסיה נובעות מכיוון שה"רזים " מסתכלים במראה ורואים את עצמם כ"שמנים" יותר ממה שהמראה מראה , לי את האמת אני בכלל אבל בכלל לא חושב שאני שמן , להפך אני רוצה להשמין , היום אכלתי ממש מלא צ'יפס ( הרופאים אמרו לי לאכול תפוח אדמה כי זה משמין ) , נקניקיות , דגנים עם חלב , תותים , צנימים , ועוד כמה דברים , אני עדיין מרגיש שאני רעב , אבל אתמול בכלל לא אכלתי כלום , והיום אמרתי שאני לא רוצה לרדת עוד במשקל ואני יאכל כמה שאני יכול גם אם אני לא רעב.
השאלות שלי זה :
1) אתם חושבים שאם אני יאכל כמה שיותר אני יעלה במשקל? ( אני אף פעם לא הייתי שמן , הגוף שלי תמיד היה ככה , אבל לא המשקל )
2) איזה מאכלים יהיו טובים בשבילי כדי להשמין ?
3) אפילו אם אני לא אוכל סדיר ( הכוונה שאני פשוט אוכל , אני לא עוצר את הגוף מלקבל אוכל , אני לא פוחד להקיא ואמרו לי שכמה שיותר לאכול ככה יותר טוב ) זה יהיה בסדר לגבי עלייה במשקל?
4) אתם חושבים שיש לי אנורקסיה?

P-a-n-1-c
25-11-07, 20:00
http://www.israelbody.org/Index.asp?CategoryID=298

ואין לך אנורקסיה.

roi1234
25-11-07, 20:07
ממש תודה , אני לפני 3 שנים , הייתי מתאמן מגיל 5 ועד גיל 14 ג'ודו , קראטה , כדורגל , הגוף שלי רגיל להיות גוף של ספורטאי , אפילו חשבו שיש לי רישרוש בלב אבל התברר שהלב שלי מפותח מידי לגיל שלי בגלל שהייתי עוסק בספורט, אתם חושבים שאם אני יחזור להתאמן , אני ירד עוד יותר במשקל? או שזה יגרום לי לאכול יותר , ויעזור לגוף שלי להתחזק נגד מחלות?

P-a-n-1-c
25-11-07, 20:10
קודם כל, כל הכבוד על זה שהחלטת לקחת את עצמך בידיים.
אני מאוד ממליץ לך לפנות לתזונאי ספורט שיבנה לך תוכנית אימונים ותזונה וככה באמת תוכל לעלות על דרך המלך ולעלות במשקל.
אתה צריך להפריד בין עליה במאסה לבין "להשמין". עדיף לך לעלות בשריר מאשר בשומן [גם מבחינה ויזואלית זה עדיף וגם מבחינה בריאותית]. כמובן עליה בשריר גוררת איתה עליה בשומן, אל תשכח.
במידה ואתה לא הולך לתזונאי, הבאתי לך פה תפריטים שמתאימים פחות או יותר למטרה שלך, תדבוק באחד מן התפריטים הנ"ל + תתאמן בחדר כושר ואני מבטיח לך שתראה תוצאות ותעלה במשקל.

Blabla144
25-11-07, 20:14
אנורקסיה זה פסיכולוגי!
נטו פסיכולוגיה וכמו שנראה לי אתה לא ממש צריך לפחד מזה!
תנסה להקפיד על שלוש ארוחות טובות ביום לפחות אם אתה לא מתאמן אם אתה מתאמן 5-6
בוקר-צהריים-וערב ובין חטיפים עדיף בריא אבל אתה יכול מה שאתה רוצה:)

P-a-n-1-c
25-11-07, 20:15
אנורקסיה זה פסיכולוגי!
נטו פסיכולוגיה וכמו שנראה לי אתה לא ממש צריך לפחד מזה!
תנסה להקפיד על שלוש ארוחות טובות ביום לפחות אם אתה לא מתאמן אם אתה מתאמן 5-6
בוקר-צהריים-וערב ובין חטיפים עדיף בריא אבל אתה יכול מה שאתה רוצה:)
כ"כ הרבה שטויות בהודעה אחת...

Blabla144
25-11-07, 20:17
כ"כ הרבה שטויות בהודעה אחת...
אז אל תקשיב:wub1:
חחחחחח יכול להיות אתה צודק

roi1234
25-11-07, 20:18
באמת אני כל כך מודה לכם....הסרתם דאגה מליבי , אני באמת יקח את עצמי בידיים , אני מצפה להגיע ל-55-60 קילו לפחות תוך 5-6 חודשים , ואני מאמין שאני יעמוד בזה , אין דבר שעמוד בפני כח הרצון...
באמת תודה.

אם מישהו יכול לתת לי בקצרה ארוחות טובות למי שלא ספורטאי , אני ממש יודה לו , אבל כמובן שזה זמן ואם אין לכם , אני יסתדר , תודה רבה!

P-a-n-1-c
25-11-07, 20:19
באמת אני כל כך מודה לכם....הסרתם דאגה מליבי , אני באמת יקח את עצמי בידיים , אני מצפה להגיע ל-55-60 קילו לפחות תוך 5-6 חודשים , ואני מאמין שאני יעמוד בזה , אין דבר שעמוד בפני כח הרצון...
באמת תודה.

אם מישהו יכול לתת לי בקצרה ארוחות טובות למי שלא ספורטאי , אני ממש יודה לו , אבל כמובן שזה זמן ואם אין לכם , אני יסתדר , תודה רבה!

הבאתי לך תפריטים בלינק בהודעה למעלה, תבחר אחד מהם שהכי נראה לך ושיהיה בהצלחה :book:

roi1234
25-11-07, 21:56
תודה , אני כבר יבחר.
דרך אגב , אם אני צמא , מה ממש טוב לשתות גם כדי לעלות במשקל וגם משהו שהוא טוב לשריר?
מים תמיד בריא , אבל שמעתי שבירה שחורה משמינה , אך לא יודע אם זה בריא.
מה אתם מציאים לשתות אם אני צמא?

P-a-n-1-c
25-11-07, 22:02
תודה , אני כבר יבחר.
דרך אגב , אם אני צמא , מה ממש טוב לשתות גם כדי לעלות במשקל וגם משהו שהוא טוב לשריר?
מים תמיד בריא , אבל שמעתי שבירה שחורה משמינה , אך לא יודע אם זה בריא.
מה אתם מציאים לשתות אם אני צמא?

מים, מיצים טבעיים [אבל טבעי 100% לא כל החרטות האלה].

Cortex
25-11-07, 22:02
מיץ תפוזים \ תפחוים סחוט טבעי ... ( או כל פרי אחר )