PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה דחופה בקשר לצו ראשון!!!

Danielllo
26-11-07, 15:36
קודם כל לפני שאתם קוראיםםם הודעה לכל אלו שהולכים לזיין ת'שכל "למה לא קרבי למה אתה יותר גרוע מבר רפאלי בלה בלה בלה בלה בלה" שלא יגיבו...

בקיצור צו ראשוןן יש לי עוד שבוע (דחיתי אותו בשנה שנה שעברה) ואני בעיקרון לא רוצה לשרת קרבי וגם אני לא רוצה תפקיד ג'ובניק שוחק מסריח אני רוצה להיות ג'ובניק בצבא משהו להיות בבית 10 ימים נגיד ושבוע בצבא משהווו כזהה מה אני עושה כדי להוריד פרופיל חוץ מזה אני לא יודע כלום על הצו ראשון מה עושים מה מו מה אני צריך להוריד פרופיל כדי להיות ג'ובניק מה מי מו אני לא יודע מה לעשותת תעזרו לי

סהר!
26-11-07, 15:41
כדי להוריד פרופיל הדברים השכיחים ביותר הם:אסטמה,מיגרנה.
שזה מוריד אותך ישר מקרבי(97,82,72)ל64.
ויש עוד דברים קוראים בתדירות רבה כמו פלטפוס וכו' שגם מוריד מעט אבל עדיין מוריד.
ולגבי תפקידים לדעתי התקפיד מד''ס הוא הטוב ביותר גם אתה מתחבר אליו בגלל הספורט(פחות משקולות אלא יותר אירובי וסיבולת לב)וגם אחלה יציאות של חמשושים.
מקווה שעזרתי

Danielllo
26-11-07, 15:48
מה זה מד''ס אחי? ואין לי מגרנות אבל אני יכול לשקר בנושא הזה לא?? כאילו יש דרך לבדוק את זה? חוץ מזה שברתי ת'יד שהייתי קטן ואני לא יכול ליישר אותה במאה אחוז כאילו מיישר אבל עד 95 אחוז לא מאה אחוז.. חוץ מזה שברתי ת'ראש פעם זה קשור?

jonathan
26-11-07, 15:49
מד"ס זה זין...כל הקרביים שאתה "מאמן"שמים עליך זין,ראסמי אתה לוזר בשבילם,הם קרבי אתה סתם שמוק..זה יותר מתאים לבנות..
שמע..אם אתה לא רוצה להיות קרבי,ואתה לא רוצה לעשות עתודה,ואתה לא רוצה להיות ביחידות מחשבים וכאלה..אז מה אני אגיד לך..נדפקת וידפקו אותך 3 שנים בתור ג'ובניק שזה זין של דבר..ולא יוצא לך מזה כ-ל-ו-ם.

jonathan
26-11-07, 15:50
מה זה מד''ס אחי? ואין לי מגרנות אבל אני יכול לשקר בנושא הזה לא?? כאילו יש דרך לבדוק את זה? חוץ מזה שברתי ת'יד שהייתי קטן ואני לא יכול ליישר אותה במאה אחוז כאילו מיישר אבל עד 95 אחוז לא מאה אחוז.. חוץ מזה שברתי ת'ראש פעם זה קשור?
מד"ס זה מדריך ספורט...לרוב זה מדריך חדר כושר או משהו בסגנון

Gootche
26-11-07, 16:42
אתה יכול להיות טבח. נראה לי שהם עושים שבוע בבסיס ושבוע בבית

Mazoz3
26-11-07, 16:44
אחי תשמע אם זה מה שבראש שלך, בכיף.
אבל אני במקומך טיפה משכיל, ואם כבר אתה מבזבז 3 שנים מהחיים שלך בצבא, תנצל אותם ככה שהם יעזרו לך אחרי זה בחיים.. אני מתכוו שבזמן שאתה בצבא תעבוד במקצוע מסויים כמו מחשבים או איזה מקצוע שבראש שלך ככה שכשאתה יוצא מהצבא תצא עם מקצוע מסודר עם 3 שנים וותק..

Danielllo
26-11-07, 16:50
אחי תשמע אם זה מה שבראש שלך, בכיף.
אבל אני במקומך טיפה משכיל, ואם כבר אתה מבזבז 3 שנים מהחיים שלך בצבא, תנצל אותם ככה שהם יעזרו לך אחרי זה בחיים.. אני מתכוו שבזמן שאתה בצבא תעבוד במקצוע מסויים כמו מחשבים או איזה מקצוע שבראש שלך ככה שכשאתה יוצא מהצבא תצא עם מקצוע מסודר עם 3 שנים וותק..

נגיד ואני הולך לכיוון של המחשבים.. מה זה אומר מה הדברים מסביב.. בעיקרון יש לי ידע טוב במחשבים אם זה עוזר.. ולא תהיה לי בגרות בתכנות של המחשבים

HHHEELLBBOOYY
26-11-07, 18:11
אחי תהיה שליח צבאי..! אחלה טיפים

saraganzi
26-11-07, 20:23
תגידו..יש לי אסתמה אבל מגיל 3 זה כאילו היא עברה לי
וכנראה שהיא רשומה בתיק הרפואי שלי
אתם אומרים שאני לא יוכל להיות קרבי לזיין ערבושים בתחת?

Nicolas
26-11-07, 20:25

אם היא עברה לך אז זה בסדר

P-a-n-1-c
26-11-07, 20:27
רק אל תהיה דביל ותגיד שאתה לא רוצה קרבי ואתה תעשה בעיות וכו' וכו'... זה רק יגרום לזה שהקב"א שלך תירד ולא באמת שמים זין על הרצון שלך. פרופיל קרבי = מיועד לקרבי [במידה ואתה לא עובר איזה מיון למודיעין וכו'].

toxicity
26-11-07, 20:56
מד"ס זה זין...כל הקרביים שאתה "מאמן"שמים עליך זין,ראסמי אתה לוזר בשבילם,הם קרבי אתה סתם שמוק..זה יותר מתאים לבנות..
שמע..אם אתה לא רוצה להיות קרבי,ואתה לא רוצה לעשות עתודה,ואתה לא רוצה להיות ביחידות מחשבים וכאלה..אז מה אני אגיד לך..נדפקת וידפקו אותך 3 שנים בתור ג'ובניק שזה זין של דבר..ולא יוצא לך מזה כ-ל-ו-ם.
על מה אתה מדבר? מד"ס זה בן :):):):) של תפקיד
מעריכים אותך מאוד
וגם עושים קורס עם כל הכוסיות בוינגייט

jonathan
26-11-07, 21:03
על מה אתה מדבר? מד"ס זה בן :):):):) של תפקיד
מעריכים אותך מאוד
וגם עושים קורס עם כל הכוסיות בוינגייט
איזה מעריכים אותך..פחח
אתה עומד בחדר כושר,כל החיילים הקרביים נכנסים למכון ואתה כמו סמרטוט אוכל כאפות מהם שאתה ג'ובניק..תעשה לי טובה אני כבר שמעתי מספיק מקרביים כמה כאפות הם אוכלים..
בנות..אוהו..בנות מד"סיות זה כבר משהו אחר לגמרי..את הכבוד שלהן הן מקבלות יפה מאוד שם.

toxicity
26-11-07, 22:23
איזה מעריכים אותך..פחח
אתה עומד בחדר כושר,כל החיילים הקרביים נכנסים למכון ואתה כמו סמרטוט אוכל כאפות מהם שאתה ג'ובניק..תעשה לי טובה אני כבר שמעתי מספיק מקרביים כמה כאפות הם אוכלים..
בנות..אוהו..בנות מד"סיות זה כבר משהו אחר לגמרי..את הכבוד שלהן הן מקבלות יפה מאוד שם.
אתה חי בסרט
מד"ס זה באמת אחלה תפקיד

Danzig
26-11-07, 22:34
אוי ואבוי לי, taus עם כל הכבוד אתה מדבר שטויות - מד"ס זה אחד התפקידים היותר נחשקים ושווים אצל אלו שלא הולכים לקרבי ולא רוצים תפקיד מסריח כמו פקיד וכדומה.
תאר לך, אתה גם עובר קורס בוינגייט (קורע תתחת טיפה פיזית ושכלית), ואחר כך הולך ומדריך קרביים \ לא קרביים ויש לך הרבה זמן פנוי להתאמן במכון שקיים בבסיס, היציאות טיפה לא משהו אבל זה לא קריטי, בנוסף לכך שאתה הולך ומכיר כמה מד"סיות, שלא נראות רע בכלל אבל בכלל.
דניאלו - אם תצליח להגיע לזה תבורך, צריך פרוטקציות פה ושם, ודי הרבה, ממליץ לך על התפקיד בחום.

Maor_Lieber
26-11-07, 23:08
אתה חי בסרט
מד"ס זה באמת אחלה תפקיד

תפקיד נחמד לא יותר. מבחינה אזרחית, אל תצפה לקבל משהו מיוחד, זה יכול לעזור להתקבל כמדריך בחדר כושר.

חלק מהקרביים באמת לא אוהבים להתאמן עם מד"סניק, אלא עם מד"סניקית, מסיבות שאני די בטוח שידועות לכם :)

Gil-G
26-11-07, 23:56
אל תשלול כלום בנתיים...
אם מגיע הגיוס ואתה עדיין לא רוצה קרבי (אם הפרופיל שלך מתאים כמובן..)
תודיע על אלרגיה לאבק.. (זה מבטיח שתישן כל יום בבית)

Danzig
26-11-07, 23:57
תפקיד נחמד לא יותר. מבחינה אזרחית, אל תצפה לקבל משהו מיוחד, זה יכול לעזור להתקבל כמדריך בחדר כושר.

חלק מהקרביים באמת לא אוהבים להתאמן עם מד"סניק, אלא עם מד"סניקית, מסיבות שאני די בטוח שידועות לכם :)

זה לא, אין שום תעודת הסמכה שאתה מקבל, ואין שום השפעה לזה באזרחות.

gad57
27-11-07, 02:37

גם לי עד גיל 8 הייתה אסתמה...
ישלחו אותך לעשות בדקת מאמץ בבית חולים...
אם בבדיקה ייצא שהאסטמה לא משפיע אז ישימו לך את זה בתור סעיף אים זה כן משפיע אז יורידו לך פרופיל

Danielllo
27-11-07, 03:39
כןן אבל מה אני עושה בצו ראשון לא הבנתיי אני יענה על הפסיכוטכני בכוונה בטעויות וכו.. אם יצא שהלך לי הכל חלק ואני יקבל פרופיל 97 זה יהיה בעייתיי צריך לעשות בלאגן לא?
אני לא מבין כלום

P-a-n-1-c
27-11-07, 06:51
אל תשלול כלום בנתיים...
אם מגיע הגיוס ואתה עדיין לא רוצה קרבי (אם הפרופיל שלך מתאים כמובן..)
תודיע על אלרגיה לאבק.. (זה מבטיח שתישן כל יום בבית)

ממש אבל ממש לא! יש לי הרבה חברים אלרגים לאבק שחוץ מפטור לניקיון במקומות שיש בהם אבק לא קיבלו כלום.

אני אישית הורדתי על מיגרנות...

Danielllo
27-11-07, 07:10
פאניק תעזור ליי אחי אני לא יודע כלום

jonathan
27-11-07, 09:05
אוי ואבוי לי, taus עם כל הכבוד אתה מדבר שטויות - מד"ס זה אחד התפקידים היותר נחשקים ושווים אצל אלו שלא הולכים לקרבי ולא רוצים תפקיד מסריח כמו פקיד וכדומה.
תאר לך, אתה גם עובר קורס בוינגייט (קורע תתחת טיפה פיזית ושכלית), ואחר כך הולך ומדריך קרביים \ לא קרביים ויש לך הרבה זמן פנוי להתאמן במכון שקיים בבסיס, היציאות טיפה לא משהו אבל זה לא קריטי, בנוסף לכך שאתה הולך ומכיר כמה מד"סיות, שלא נראות רע בכלל אבל בכלל.
דניאלו - אם תצליח להגיע לזה תבורך, צריך פרוטקציות פה ושם, ודי הרבה, ממליץ לך על התפקיד בחום.
אולי לאחד שרוצה להיות ג'ובניק ובא לו תפקיד טוב אז זה סבבה..מבחינת המתאמנים..אם אתה נופל על בסיס שכל הקרביים שם..אתה תיהיה נוד אחד גדול ..כולם שמים עליך זין..
אח שלי היה בקרבי והוא אמר שבבסיס שלו כל הקרביים יורדים על המדסניק..צועקים עליו שהוא ג'ובניק וכדומה..חח ראסמי כשאני יהיה בקרבי,ואני אכנס למכון ויראה מדסניק..חח אני לא ממש ישתחווה לו

tomerA
27-11-07, 13:14
אולי לאחד שרוצה להיות ג'ובניק ובא לו תפקיד טוב אז זה סבבה..מבחינת המתאמנים..אם אתה נופל על בסיס שכל הקרביים שם..אתה תיהיה נוד אחד גדול ..כולם שמים עליך זין..
אח שלי היה בקרבי והוא אמר שבבסיס שלו כל הקרביים יורדים על המדסניק..צועקים עליו שהוא ג'ובניק וכדומה..חח ראסמי כשאני יהיה בקרבי,ואני אכנס למכון ויראה מדסניק..חח אני לא ממש ישתחווה לו

כן, אבל אתה תוריד לי כאפות? אתה יכול לשים עליו זין אבל תחשוב עליך בתור מד"ס שכולם מכפכפים אותך כול יום.