PDA

צפה בגרסא המלאה : חח קיבינימט הצבא הזה

TzachimmortaL
28-11-07, 11:21
לפני כמה ימים הודיעו לי שאני מתגייס ב13.12 (עוד שבועיים) והייתי אמור להתגייס בסוף אפריל בכלל, אז עכשיו אני צריך להכין את עצמי לכך שאין יותר חדר כושר ולזלול מתי שבא לי :( (חח למשך חודש וחצי)
יש טירונות של עשרה ימים (איזה קשה) ואז קורס של ארבעה שבועות, ואני לא חושב שיהיו לי הזדמנויות להתאמן בכלל :ohmy:
רק בסדיר אני אוכל להתאמן כמו שצריך (רכז מתגייסים, לשכת גיוס 10 דק' נסיעה באוטובוס מהבית)
עד אז, איך אני שומר על השרירים בצורה הטובה ביותר? חח אני דואג לזה כבר מעכשיו כי חבל להרוס את מה שהשגתי
תודה אנשים :sbb4:

///Efi///
28-11-07, 11:50
תעשה בזמנך הפנוי עליות מתח, בבית שכיבות שמיכה. לא ניראה לי שיש יותר מידי מה לעשות, תיתנחם בעובדה שכשתחזור להיתאמן כרגיל השריר שלך "יזכר" ואתה תחזור לעצמך ותישתפר אפילו מהר מאוד!

TzachimmortaL
28-11-07, 13:15
חחח תבין רק למה זה קריטי ועצוב כ"כ מבחינתי החודש וחצי האלה...
קח בנאדם שמתאמן שנתיים, ומתוך השנתיים, שנה ועשרה חודשים היו בזבוז
רק בחודשיים האחרונים חל שינוי, חח ופתאום גם זה הולך לפח.
(זה המקרה שלי)

Maor_Lieber
28-11-07, 13:21
יש דברים שהם יותר חשובים ממסת שריר.

TzachimmortaL
28-11-07, 14:09
יש דברים שהם יותר חשובים ממסת שריר.
לא אמרתי שלא... בסה"כ אני מחפש דרכים לשמור על מה שיש בצורה הכי טובה למשך התקופה הזאת שאני לא אוכל להתאמן באופן סדיר

ThaiB0X
28-11-07, 14:11
כולה חודש וחצי :x

TzachimmortaL
28-11-07, 14:38
חחח כן אבל שוב, החודש וחצי הזה, זה כמעט כל הזמן שבאמת אני התקדמתי בו חח אז זה יוצר מצב מעצבן מאוד

SuzukiR
28-11-07, 15:00
אני מבין אותצך אחי תאמין לי

אבל אני בטוח שאתה יודע שיש דברים יותר חשובים ממאסת שריר אז אני לא יחפור לך על זה

תהיה שמח בקטע שיש לך את הידע !

לפי מה שהבנתי אחי אתה לא תהיה קרבי אז תיתנחם בזה שנגיד בחודשיים הראשונים לא תיתאמן אבל אחר כך תחזור בשיא הכח אם יותר מוטיבציה

ויש לך + רציני אתה גבוה מאוד ככה תחשוב את עצמך על 80 90 קילו

זה לא כזה רחוק עד שתישתחרר תוכל להגיע אפילו ליותר בהצלחה אח שלי ושרות שתהנה ממנו זה הכי חשוב :sbb4:

TzachimmortaL
28-11-07, 15:22
אני מבין אותצך אחי תאמין לי

אבל אני בטוח שאתה יודע שיש דברים יותר חשובים ממאסת שריר אז אני לא יחפור לך על זה

תהיה שמח בקטע שיש לך את הידע !

לפי מה שהבנתי אחי אתה לא תהיה קרבי אז תיתנחם בזה שנגיד בחודשיים הראשונים לא תיתאמן אבל אחר כך תחזור בשיא הכח אם יותר מוטיבציה

ויש לך + רציני אתה גבוה מאוד ככה תחשוב את עצמך על 80 90 קילו

זה לא כזה רחוק עד שתישתחרר תוכל להגיע אפילו ליותר בהצלחה אח שלי ושרות שתהנה ממנו זה הכי חשוב :sbb4:
תודה גבר :)
ושאלה נוספת, אם אני אצא ככה בימי שישי ואפגיז במכון, זה ישמור על המאסה הקיימת או שלא כ"כ? חח (למרות שברור לי שזה עדיף על כלום)

Gangsta
28-11-07, 15:55
גבר זה כולה חודש וחצי אתה לא תירד כל כך הרבה בזמן הזה
ועוד אתה הולך להיות בלשכת גיוס זה הכי שכונהה בעולםם!! חחח
אתה צריך להיות מאושר ולא לחשוב מה יהיה ומה אני יעשה

zidan
28-11-07, 16:01
גם אני מתגייס יום שלישי הבא,ואחרי שהשקעתי כמו מנייאק שלוש חודש במכון,אני הולך לאבד הכל,אבל אין מה לעשות אחי,תשתדל לאכול כמה שיותר,וזהו,תהנה בטירונות,ושתתארגן על בסיס תחזור למכון,ובמילא חורף אז תשים עלייך מעיל ולא יראו שאתה קטן

אשכנזי
28-11-07, 16:14
גם אני מתגייס יום שלישי הבא,ואחרי שהשקעתי כמו מנייאק שלוש חודש במכון,אני הולך לאבד הכל,אבל אין מה לעשות אחי,תשתדל לאכול כמה שיותר,וזהו,תהנה בטירונות,ושתתארגן על בסיס תחזור למכון,ובמילא חורף אז תשים עלייך מעיל ולא יראו שאתה קטן

וואלה אחי גם אני לאן אתה מתגייס?

TzachimmortaL
28-11-07, 16:14
חחחח אין לי מה להנות בטירונות כ"כ חחח אני לא אספיק להבין את ההנאה בעשרה ימים (חחחחחחחחחחחחחחחחח)
ונעשה שם שכיבות שמיכה, בטן ומתח אם אפשר חח אין ברירה, רק חבל לי מאוד על החודשיים השקעה האלה, לעזאזל P:
אבל אחרי החודש וחצי אני אחזור להפגיז , מקווה לפחות

zidan
28-11-07, 17:15
וואלה אחי גם אני לאן אתה מתגייס?

אני עושה טירונות 02 ,לא משהו מיוחד.

ולפותח הנושא,מה את מוקיון תגיד לי 10 ימים ואתה עושה רעש

HHHEELLBBOOYY
28-11-07, 17:33
בונא אתה גו'בניק מתתת
אבל אחושומטה מתתת

eminemfan
28-11-07, 17:44
תעשה כפיפת מרפקים עם האם 16 כשבצד תשים שתי שקים

Night_Wolf
28-11-07, 19:31
בונא אתה גו'בניק מתתת
אבל אחושומטה מתתת

ואתה רטטה קטן תוסיף תוציא אותי מאיגנור בחיט רטטון צחקנו איתך רטטוי שכמוך :laughing:
וגם תוסיף אותי במקושרים בונא יש לך כמה כוסיות שם הייתי מזמבר להם תתחת זרוק עצם יא זין וסחטין על האופנוע אהבתי :boxing:

Coleman
28-11-07, 20:36
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח צחי אחי בחחייאת אל תתלונן על טירונות של עשרה ימים...ובחודש וחצי אתה לא תרד כל כך הרבה גבר באמת שלא...תעשה את החודש וחצי האלה כמו שצריך בלילחשוב על אימונים...כשתחזור תאמין לי שתהנה :)
בהצלחה אחי ושרות קל

TzachimmortaL
28-11-07, 20:55
תודה יא מלך :)
מה שמנחם אותי זה שלפחות אני אוכל להתאמן אחרי שאני אסגור את החודש וחצי האלה