PDA

צפה בגרסא המלאה : כאבים באזור מפתח הלב

moshebe
28-11-07, 15:52
כאבים בעצם החזה שבאזור מפתח הלב ,
(סטרנום אם אני לא טועה ).

מישהו יודע , למה , איך לטפל וכו' ?

הייתי אצל הרופאה היום והיא בלבלה לאמא שלי את המוח יותר מדי על זה שהמכון מפסיק את הגביהה,ובעקרון אמרה לי למרוח משחה .
(Bengay ועוד משהו )
למישהו היה את זה ?

The Iron Man
28-11-07, 16:18
תעשה מה שהרופאה אמרה לך ויהיה בסדר.

CriminaL
28-11-07, 18:37
אם אתה עושה מקבילים אז זה מזה.

tal0084
28-11-07, 19:01
גם לי זה קורה אחרי הסט הראשון במקבילים
נראה לי בגלל שאני עושה מקסימום חזרות ..

jonathan
28-11-07, 19:31
הגעתי למסקנה שנשים..פשוט לא מתאים להם כלום חוץ מלשכב ולחכות לזין בכוס
גם לנהוג לא יודעות
גם למצוץ לא יודעות
גם לעשות כסף לא יודעות
גם להיות שר בכנסת לא יודעות
עכשיו גילוי חדש-גם ברפואה הם לא מצליחות..מה יהיה?מי נותן בנגי על עצם?ומה הטענה מאחורי כל הסיפור?שזה עוצר את הגביהה?מה שמיטה להר סיני?

kiler
12-12-07, 20:23
נשמה היה לי את זה אולי 40 פעם בכל שנות האימונים שלי זה קורה מזה שהמעסת בפיתאום יותר מידי או שצד האחר בחזה שלך יותר חלש אל תפחד זה שום דבר בלב כמו שכל מי שקורה לו חושבב אני גם הייתי בסרט אחי זה יעבור לך עם הזמן וכל מיתאמן ותיק מכיר את הכאבים האלה ואתה תילמד לחיות עם זה עם יש לך כאבים ממש חמורים תוריד בעומס של המישקל כי הכאבים האלה יוכולים להיות גם סמינים של גדילה של השריר או מתיחה של עצם החזה! מקווה שעזרתי:sbb4: :sbb4:

Blabla144
18-12-07, 08:18
נשמה היה לי את זה אולי 40 פעם בכל שנות האימונים שלי זה קורה מזה שהמעסת בפיתאום יותר מידי או שצד האחר בחזה שלך יותר חלש אל תפחד זה שום דבר בלב כמו שכל מי שקורה לו חושבב אני גם הייתי בסרט אחי זה יעבור לך עם הזמן וכל מיתאמן ותיק מכיר את הכאבים האלה ואתה תילמד לחיות עם זה עם יש לך כאבים ממש חמורים תוריד בעומס של המישקל כי הכאבים האלה יוכולים להיות גם סמינים של גדילה של השריר או מתיחה של עצם החזה! מקווה שעזרתי:sbb4: :sbb4:
כאילו אתה מתאמן עשרות שנים...חח:laughing:

^סהר^אבוטבול^
18-12-07, 10:41
תחליף צילינדר