PDA

צפה בגרסא המלאה : muscle & fitness

P-a-n-1-c
28-11-07, 19:55
מה דעתכם על המגזין? שווה קנייה? מה העלות שלו ד"א?

-Alex-
28-11-07, 21:16
59 שח
אני את המגזין ! הרבה פרסומות , אבל בכל זאת נחמד
Md הכי טוב !

Antonator1
28-11-07, 21:17
יותר מדי מסחרי לטעמי. כל מיני כתבות מצחיקות בסגנון "Huge guns in 3 weeks"...

P-a-n-1-c
28-11-07, 21:27
59 שח
אני את המגזין ! הרבה פרסומות , אבל בכל זאת נחמד
Md הכי טוב !

md?

-Alex-
28-11-07, 21:34
http://www.musculardevelopment.com/

P-a-n-1-c
28-11-07, 21:39
איפה אפשר לקנות? כמה עולה? למה יותר שווה מm&f?

טל יואב
28-11-07, 21:55
אחלה מגזין יש לי אותו רצוף מי חודש מאי 93 ועד לשנת 2000 ומשהו
אבל אם במגזין מחו"ל עסקינן אז רק FLEX נטו פיתוח הגוף עם באמת כתבות מעמיקות ושוות
אם אתה רוצה מגזין שטוח ורדוד ויותר קוצי מוצי קח את MUSCLE MAG של רוברט קנדי

ותפסיקו לבכות שיש בעיתונים הרבה פרסומות ככל שיש יותר פרסומות יש למערכת יותר תקציב כלכלי לתת חומר איכותי עיתון זה דבר רווחי ולא לשם מטרת שמיים כל פרסומת של עמוד שלם צבעוני חד פעמי במגזין FLEX עולה 10,000 $ חד פעמי כן כן וזה בדוק .:diractor:

מי אחד שיודע :sbb4:

P-a-n-1-c
28-11-07, 22:03
את כל המגזינים האלה ניתן לקנות בסטימצקי? אני פשוט אכנס לסניף ואעיין בכל אחד מהעיתונים..
flex אתה אומר? כמה הוא עולה? ולמה אתה ממליץ?

תודה

Bodybuilder
28-11-07, 22:20
דימי תחשוב פעמיים לפני שאתה זורק סתם כסף !
אני אישית אוהב לשבת לדפדף מדי פעם מגזינים כאלה,אבל הם נטו פרסומות,תמונות ואולי כצת כתבות עיניניות !
חוץ מזה אם אתה יודע רוסית אני יכול לחפש לך (היו לי איפה שהוא)מלא מגזינים,ישנים וחדשים בקבציPDF

הינה דוגמא
http://rapidshare.com/files/8707950/musckle_fitness_2006_5b.pdf
מסאל אנד פיטנס 2006

טל יואב
28-11-07, 22:46
את כל המגזינים האלה ניתן לקנות בסטימצקי? אני פשוט אכנס לסניף ואעיין בכל אחד מהעיתונים..
flex אתה אומר? כמה הוא עולה? ולמה אתה ממליץ?

תודה

הוא עולה שישים ש"ח שווה כל שקל .
אני ממליץ כי הוא הכי מעמיק והכי עדכני בהכל אני קונה אותו שנים מחודש יוני 1996 יש לי רצוף זה כבר אוסף אצלי נהנה לעקוב ולהיות מעודכן בהכל מלבד תזונה ואימונים ישנם כוכבים חדשים בספורט .

IsraNoob
28-11-07, 23:54
יש היום את כל המגזינים האלה סרוקים באיכות 100% באינטרנט , עבר הזמן של הדפים :) (כולל המגזינים החדשים , יוצאים לרשת כמה ימים לאחר הפירסום שלהם בחנויות)

P-a-n-1-c
29-11-07, 06:27
יאללה מה זה 60 שקל.. כפרה על הכסף
זה חרא לשבת מול המסך\לקרוא ממשהו מודפס ממדפסת, הכי כיף זה לקחת את המגזין לשתות קולה, יד בתחתונים ולהעביר את הערב אחרי העבודה בסתלבט.

בכל אופן בודיבילדר יש לך אולי את fitness סרוק באנגלית? שאני אראה מה זה לפני שאני קונה.

StaSus
29-11-07, 07:59
זה דיי נחמד..
יש שם הרבה דברים שאפשר ללמוד..
וכל מיני טיפים..

kaga
29-11-07, 08:51
זה חרא לשבת מול המסך\לקרוא ממשהו מודפס ממדפסת, הכי כיף זה לקחת את המגזין לשתות קולה, יד בתחתונים ולהעביר את הערב אחרי העבודה בסתלבט.

בכל אופן בודיבילדר יש לך אולי את fitness סרוק באנגלית? שאני אראה מה זה לפני שאני קונה.
יש רק רוסית:
http://rapidshare.com/files/9505301/Muscle_Fitness_2006_1.djvu
(זה דוגמא)

P-a-n-1-c
29-11-07, 12:56
הייתי היום בסטימצקי וראיתי את המגזינים האלה. לא היה muscle and fitness אבל היה כמה דברים ביניהם את flex. לא התרשמתי כ"כ והרוב הגדול של המגזינים האלה זה פרסומות :\

במקום זה קניתי ספר ב10 שקל במבצע של "תקרא תצליח" :basketball:

kaga
29-11-07, 13:58
צודק. המגזינים האלה רק מפרסמים "גופות" של אנשים ועוד כל מיני שטויות וטיפה טקסטים... מה אני יעשה ככה זה בארצות הברית 5 משפטים ו-10000 תמונות בשביל העם הפשוט חחח....

F][_aMe
29-11-07, 14:12
הייתי היום בסטימצקי וראיתי את המגזינים האלה. לא היה muscle and fitness אבל היה כמה דברים ביניהם את flex. לא התרשמתי כ"כ והרוב הגדול של המגזינים האלה זה פרסומות :\

במקום זה קניתי ספר ב10 שקל במבצע של "תקרא תצליח" :basketball:

חחחחחחחחחח הרגת אותי :):):):)!
אם כבר מגזינים מתי יוצא הDXL הבא? :ohmy:

P-a-n-1-c
29-11-07, 16:55
פשוט פתחתי איזה כתבה והכותרת שם הייתה:
how to gain 7 pounds in one week

yeah right...

ד"א גם ה DXL הזה לא שוס במיוחד..

eyalamzleg
29-11-07, 18:18

יד בתחתונים
?:unsure: :ohmy:

DBD
29-11-07, 18:38
אני אוהב את העיתוטן הזה אבל הוא יקר

וגם יש מלא פרסומות שם אבל גם הרבה בחורות שוות וכתבות טובות

אם שווה לך להשקיע תכסף בעיתון אז בכיף

P-a-n-1-c
29-11-07, 20:40
יד בתחתונים
?:unsure: :ohmy:

כן אחי אחרי יום עבודה כמו מניאק להביא אותה בגירבוץ מאסיבי
תאמין לי אחת התענוגות של החיים

noni
30-11-07, 11:07
מה דעתכם על המגזין? שווה קנייה? מה העלות שלו ד"א?

העיתונים נהאלה עולים בסביבות ה60 ש"ח לעותק אבל אתה יכול להשיג אותם (גיליונות ישנים יותר ) במחירים ממש נמוכים (באיזור ה 20 ש"ח לעותק ) בחנויות ספרים משומשים באיזור מרכז ת"א .

טל יואב
30-11-07, 17:24
העיתונים נהאלה עולים בסביבות ה60 ש"ח לעותק אבל אתה יכול להשיג אותם (גיליונות ישנים יותר ) במחירים ממש נמוכים (באיזור ה 20 ש"ח לעותק ) בחנויות ספרים משומשים באיזור מרכז ת"א .

אחי בצומת ספרים ברשת קבוע ניתן לקנות חודשים ישנים יותר בארבעים ש"ח זה המחיר שהם מוכרים תמיד אני רואה חודשיים אחורה ב-44 ש"ח .אבל רק של פלקס:flowers:

noni
30-11-07, 18:33
אחי בצומת ספרים ברשת קבוע ניתן לקנות חודשים ישנים יותר בארבעים ש"ח זה המחיר שהם מוכרים תמיד אני רואה חודשיים אחורה ב-44 ש"ח .אבל רק של פלקס:flowers:

מר טל :)
אני מדבר על החנויות לספרים משןמשים הפזורות לאורך רחוב אלנבי ובן יהודה ,אם אתה רוצה גיליונות ממש בזול (בני חצי שנה ודרומה) אז יש לך בחניות האלה ובשפע אני אהבתי באופן אישי את העיתון של רוברט קנדי אבל בשנים האחרונות העיתונים האלה הופכים יותר לסופטקור מאשר לפיתוח גוף ופלקס די משעמם אז אני כבר לא ממש רוכש אותם.

טל יואב
30-11-07, 20:41
מר טל :)
אני מדבר על החנויות לספרים משןמשים הפזורות לאורך רחוב אלנבי ובן יהודה ,אם אתה רוצה גיליונות ממש בזול (בני חצי שנה ודרומה) אז יש לך בחניות האלה ובשפע אני אהבתי באופן אישי את העיתון של רוברט קנדי אבל בשנים האחרונות העיתונים האלה הופכים יותר לסופטקור מאשר לפיתוח גוף ופלקס די משעמם אז אני כבר לא ממש רוכש אותם.

שלמה המלך היקר :king: ,

אני כל חודש אומר לעצמי שאני לא קונה יותר פלקס ובכל זאת אני מוצא את עצמי בסטימצקי נפרד מי שישים ש"ח , זה כמו מחלה ממכרת יש כאלו שמכורים לסיגריות , זה המחלה שלי , האמת שידעתי מזה במקרה פעם נתקלתי בחנות כזאת באחד המקרים הבודדים שהייתי בתל אביב . אני כל כך פאנטי וחסר סבלנות שאני לא יכול לחכות לפספס שיהיה ישן , חוץ מזה מצבם לא הכי חדיש ואצלי הם שמורים במצב של בית מרקחת . בוא תראה אצלי מגזינים מתחילת שנות התשעים כאילו עכשיו הדפיסו את זה .
שבת שלום קונן ישראלי שכמוך :flowers:

Valter
30-11-07, 22:13
ללא ספק המגזינים האלה הם מקור של כל העידכונים האחרונים בעולם פיתוח גוף...
למי שאין כסף לקנות אפשר להוריד כמה מפה:
http://muscular.co.il/index.php?action=showcat&catid=8