PDA

צפה בגרסא המלאה : אוננות

doronhr
24-11-06, 11:58
אם אני מביא ביד שעה ככה לפני אימון
זה ישפיע לרעה על התפקוד שלי באימון? :disgust:

Dino Psaras
24-11-06, 12:26
תביא ביד אחרי אימון.

NIRAN
24-11-06, 12:30
תביא ביד מתי שבא לך! מה זה הקקה הזה?!

PcGunMan
24-11-06, 12:31
עזוב אותך להביא ביד אחי לך תדפוק מישהי הכי טוב תאמין לי

Takima
24-11-06, 12:34
מחקרים מוכיחים שזה ישפיע לרעה על האימון ועל כמה ימים לאחר מכן!

VoRteX
24-11-06, 13:06
מחקרים מוכיחים שזה ישפיע לרעה על האימון ועל כמה ימים לאחר מכן!

תביא את המחקרים.

Bullet
24-11-06, 13:06
כן.
אוה הנה תקימה הנזיר.
באמת תביא את המחקרים שלך.

doronhr
24-11-06, 13:10
ידעתי שאתם תתחילו להסתלבט
אני שואל שאלה רצינית, כי תמיד יוצא שאני מביא ביד אחרי בית ספר ואחרי שעה בערך ב5 אני הולך למכון
אז יכול להיות שבגלל זה אני מרים כמו כוסיות

VoRteX
24-11-06, 13:13
אני שואל שאלה רצינית, כי תמיד יוצא שאני מביא ביד אחרי בית ספר ואחרי שעה בערך ב5 אני הולך למכון

לא אחי.
הנושא הזה נשאל לא פעם אחת. מלא פעמים ותמיד הוחלט שהדבר היחיד שהאוננות יכולה לגרום לך לפני אימון זה קצת עייפות בגלל המעשה עצמו.

PcGunMan
24-11-06, 13:14

אני מציע לך מאוד לבדוק את התפריט והתוכנית לפני שאתה בודק את מה שפתחת עליו פוסט :wacko:

אליאב
24-11-06, 13:14
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
איזה ילד חרמן

Daniel-Barak
24-11-06, 13:15
ממה שקראתי פה בפורום, ואם אני לא טועה, מזמן, גולן או מישהו אחר הביא מחקר, שהראה שאוננות גורמת לירידה חדה ברמת הטסטוסטרון בגוף הגברי, ורק לאחר 24 שעות הגוף חוזר לרמות טסטוסטרון, כמו שהיה לפני האוננות.

באמת תקימה תביא עוד כמה (אבל לא מאמרים ששווים אתה יודע למה...), מעניין לדעת אם זה באמת נכון.

PcGunMan
24-11-06, 13:18
ממה שקראתי פה בפורום, ואם אני לא טועה, מזמן, גולן או מישהו אחר הביא מחקר, שהראה שאוננות גורמת לירידה חדה ברמת הטסטוסטרון בגוף הגברי, ורק לאחר 24 שעות הגוף חוזר לרמות טסטוסטרון, כמו שהיה לפני האוננות.

באמת תקימה תביא עוד כמה (אבל לא מאמרים ששווים אתה יודע למה...), מעניין לדעת אם זה באמת נכון.

זה ידוע אבל זה לא אומר שזאת הסיבה שהוא מרים משקלים כמו כוסית אני חושב יותר שזאת הסיבה שיש לו תפרט ותוכנית על הפנים לא ככה?

כן באמת תביאו לפה מחקרים שמראים את זה

OMRI-TURBO
24-11-06, 13:29
אוננות גורמת לעליה ברמת הטסטוסטרון בגוף יום אחרי, ברגע שבן אדם לא מאונן הרבה זמן או לא גומר הגוף מתחיל להוריד את רמות הטסטוסטרון, כמו כל איבר שלא נותנים לו שימוש הוא מתנוון לאט לאט.
לכן הזמן היחידי שאולי פחות טוב לגמור זה ממש לפני האימון, חוץ מזה זה בריא מאוד ומומלץ.
שפשפוף נעים.
ולא לפתוח יותר אשכולות על אוננות.

אגב, לפותח האשכול, זה ממש לא תירוץ שבגללו אתה מרים משקלים נמוכים, ההבדל הוא זניח... זה לא שפתאום המשקלים שתרים יהיו גבוהים יותר, זה פשוט מעייף אותף אתה מרגיש עייפות אחרי גמירה, כמה מאיתנו אוהבים ישר לישון אחרי סקס פרוע? אני מניח שהרבה, זה פשוט גורם לתחושת עייפות מסויימת זה לא יגרום לך להרים יותר או פחות משקלים.

גולן
24-11-06, 13:42
למה לנעול את השרשור?
זה מוריד את הרמה איכשהו?
אין שום בעייה לדון בהשפעות הפיזיולוגיות והורמונליות שמתרחשות עקב אוננות, להיפך, טקימה משגר לנו פה מחקרים בנושא, תשאיר את זה פתוח.

VoRteX
24-11-06, 13:46
חיפשתי קצת על הנושא בפורומים של :):):):):):):):):):):):):):):):):) (אם אסור לפרסם תגידו ואני אסיר), ולא מצאתי הרבה חוץ מזה שמשום מה האוננות גורמת לגוף לרצות לישון בעייפות + מה שעומרי אמר נכון.

Gamerrrrr
24-11-06, 14:05

לא זה בגלל שאתה חלש.

תאונן ותהנה אין בן שלא מאונן, גם לא בנות אבל בן שלא מאונן או שהוא שקרן או שחסר לו אשך

Takima
24-11-06, 14:07
מחקר 1 (http://www.ncbi.nlm.nih.gov/entrez/query.fcgi?itool=abstractplus&db=pubmed&cmd=Retrieve&dopt=abstractplus&list_uids=11760788)
כאן בדקו כל יום את רמות הטסטוסטרון של 28 משתתפים שנמנעו מפעילות מינית לאחר פליטת זרע ביום הראשון של המחקר. בימים הראשונים התנודות של הטסט' היו מינמאליות וביום השביעי רמת הטסט' הגיעה ל-145.7% מקו ההתחלה! לאחר היום השביעי לא היו תנודות סדירות.
המסקנה שלהם: פליטת הזרע ביום הראשון היא זו שאחראית לתנודות שהיו ברמות הטסט'. אך הם לא יודעים אם לאחר פליטת זרע נוספת הטסט' יחזור לקו ההתחלה שזה מה שצפוי לקרות לדעתי.

מחקר 2 (http://www.ncbi.nlm.nih.gov/entrez/query.fcgi?itool=abstractplus&db=pubmed&cmd=Retrieve&dopt=abstractplus&list_uids=11760788)
כאן עשו מחקר מורכב על 10 משתתפים שהתבקשו להימנע מפעילות מינית במשך 3 שבועות. בדקו את הפרמטרים ההורמנליים שלהם ואת הפרמטרים של הלב וכלי הדם לפני ואחרי תקופת ההינזרות ממין וגם במשך גירוי מיני ואורגזמה כתוצאה מאוננות. אורזמה העלתה את לחץ הדם, את הדופק ואת הורמון הפרולקטין. אף על פי שרמת הטסטוסטרון לא שונתה בזמן האורגזמה, התרכזות טסטוסטרון גבוהה יותר הובחנה בזמן ההינזרות ממין!

מחקר 3 (http://www.ncbi.nlm.nih.gov/entrez/query.fcgi?cmd=Retrieve&db=PubMed&list_uids=2509408&dopt=Abstract)
כאן עשו מחקר על סוסי-הרבעה, לקחו 3 קבוצות של סוסים, לשתיים מהקבוצות גרמו לגירוי מיני כאשר אחת הובאה לפליטת זרע והשנייה לא. הקבוצה השלישית לא קיבלה גירוי מיני בכלל. עשו השוואה בין ההורמונים בדם של שלושת הקבוצות וגילו שרמות הקורטיזול עלו אצל 2 הקבוצות שקיבלו גירוי מיני. קורטיזול למי שלא יודע, זה הורמון קטבולי שגורם גם לפירוק שריר. אני לא יודע אם אפשר לייחס את המחקר הזה גם לבני אדם.

VoRteX
24-11-06, 14:13
יפה... קבל במוניטין

ZivX
24-11-06, 14:27
אורגזמה גם שורפת 250~ קלוריות אז תוסיפו עוד 100 גרם אורז לתפריט חח..

Nimrod
24-11-06, 14:37
כן אבל ממה שאני הבנתי נגיד יש לך רמת טסט מסויימת בגוף, עכשיו פלטת זרע, אחרי שבוע רמת הטסט שלך יותר גבוה ב140 אחוז נכון? אז ממה שהבנתי אם תפלוט זרע שוב אז הכמות תרד, אבל אחרי שבוע מהפליטה השנייה יהיה לך 142 אחוז, כאילו שבוע של התנזרות מעלה את רמת הטסט, אבל אם תאונן אז אחרי עוד שבוע של התנזרות רמת הטסט תיהיה עוד יותר גבוה.

ובכל מקרה להתנזר זה סיוט, אז אני אישית פעם בשבוע מאונן במסה ולא מאונן בחיטוב.

P-a-n-1-c
24-11-06, 14:59
כן אבל ממה שאני הבנתי נגיד יש לך רמת טסט מסויימת בגוף, עכשיו פלטת זרע, אחרי שבוע רמת הטסט שלך יותר גבוה ב140 אחוז נכון? אז ממה שהבנתי אם תפלוט זרע שוב אז הכמות תרד, אבל אחרי שבוע מהפליטה השנייה יהיה לך 142 אחוז, כאילו שבוע של התנזרות מעלה את רמת הטסט, אבל אם תאונן אז אחרי עוד שבוע של התנזרות רמת הטסט תיהיה עוד יותר גבוה.

ובכל מקרה להתנזר זה סיוט, אז אני אישית פעם בשבוע מאונן במסה ולא מאונן בחיטוב.

רציני למה אתה מספר לנו מתי אתה מאונן וכמה אתה מאונן?!

מה זה הדבר הזה? מה נהיה מהפורום הזה?

NIRAN
24-11-06, 15:04
"אני אישית פעם בשבוע מאונן במסה ולא מאונן בחיטוב"
בלי להעליב, לדעתי זה עצוב. להביא ביד לפי מסה או חיטוב וואו!

OMRI-TURBO
24-11-06, 15:05
בגלל זה נעלתי את השרשור, אוננות זה לא נושא שצריך לדבר עליו בפורום.