PDA

צפה בגרסא המלאה : שטפי דם

Dr. Muscle
24-11-06, 14:24
אהלן,
אודה לעזרה מכולכם אבל בעיקר מאריאל. :helpsmilie:
כבר זמן מסויים שיש לי רגישות למכות אשר גורמות לי לשטפי דם שלוקח להם כמה חודשים לעבור.
שטפי הדם לא כואבים במיוחד אבל הם שחורים/סגולים/צהובים ובולטים מאד. אני מדבר על מכות מאד חלשות כאלו שבד"כ אני מתעלם מהם , ורק בדיעבד מבין שהם גרמו לשטפי דם נרחבים.
היום התופעה התרחבה. כל היד שלי פשוט מלאה בשטפי דם מאד גדולים עד רמה שבה לא נעים לי לחשוף אותה (ויכול להיות שכרוך סיכון בריאותי בזה).
מה אתה אומרים ? מחסור בויטמין? בעיה בכלי הדם?
יש לציין שיש לי תור לרופא כללי בתאריך 10/12 אבל אשמח לדעת אם יש משהו שניתן לעשות עד אז, או שאולי אפילו שווה ללכת לקצין העיר על כזה דבר? זה מטריף אותי.

אלון

ari
24-11-06, 17:29
לפי הבנתי שטף דם זאת תופעה שנגרמת מפגיעה בכלי הדם
אז במצב שלך אפשר להעריך שכלי הדם שלך חלשים
יכול להיות שיש לך מחלה כלשהי, אולי תורשתי, אולי לא שמחלישה את כלי הדם שלך

פשוט תשמור על עצמך עד לתור עם הרופא

Dr. Muscle
24-11-06, 18:55
כנראה שלא תורשתי כי זה משהו שהתפתח לאחרונה.
בנוסף שכחתי לציין שאני מאד חלש , הייתי חולה בברונכית אחרי שלא הייתי חולה באמת כבר הרבה זמן, ואני עדיין מרגיש מאד מאד חלש וכל הזמן עייף.
Help

amir harduf
24-11-06, 19:44
אריאל נראה לי לא יוכל לענות לך.. הוא בתחרות באפריקה או משהו...

Nimrod
24-11-06, 20:51
אתה מקפיד על תזונה? אוכל ירקות ופירות? אוכל מספיק דברים מגוונים?

compex
25-11-06, 01:09
ד"ר שלום לך .

אני חושה שזה מצריך בדיקה מיידית של רופא. יכול להיות שזה שום דבר אבל גם יכול להיות שיש משהו שקשור לפקטורי הקרישה שלך או לקצת אנמיה שצריך לבדוק את מקורה. כעיקרון, יכול להיות שיש פגיעה גם במשק הברזל שבגוף.. זה לא אומר שאתה צריך עכשיו לרוץ לקחת ברזל - זה אומר שאתה צריך לראות בהקדם רופא כדי שלא תמתין עם הביקור של אמצע חודש דצמבר. נדמה לי ששווה לעשות כמה בדיקות דם במהרה.

אמיר, אני טס ביום ראשון. :)

עד אז, אשמח מאוד לדעת מה קצין העיר אמר.

אריאל

Dr. Muscle
25-11-06, 03:53
תודה רבה ובהצלחה!!!

compex
25-11-06, 09:28
תודה חמוד.