PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה ברכישה מחו"ל

ice13
29-11-07, 22:02
אני רוצה לקנות נגן ואוזניות חדשים מחו"ל אבל יש לי בעיה.
יש לי כרטיס ישראכרט צעיר שלא נחשב כויזה (בנק הפועלים), אז עשיתי Isracard.web (http://www.isracard.co.il/text.asp?groupid=0&topcadid=1&itemid=23&ord=0&file=3210.xml&sourceid=6303&targetid=23), כרטיס שאמור לשמש כמסטר קארד.
כדי לקנות את הנגן, אני נכנס להקיש את פרטי הכרטיס, ויש לי שם שתי פרטים שאני לא יודע מה לשים:
1.
Bank Phone #
This is located on the back of your credit card.
2.
Name on Card (לא סוג כרטיס).

ניסיתי כל מיני דברים וזה לא הלך, אז החלטתי להעביר את הכסף לPAYPAL, בהעברה הגעתי לשלב שהוא נותן לי א ההודעה הבאה כדי לסיים את ההעברה:
Enter Expanded Use Number

When you began enrollment in PayPal's Expanded Use Program, we charged a $1.95 USD fee to your card.

Please check your credit card statement (monthly transaction history) online or when it arrives in the mail from the credit card issuer. On this statement, you will see a $1.95 USD charge from PayPal. Next to this charge you will see the 4-digit Expanded Use Number, which can be found directly before the word PAYPAL. Note that it may take 3-4 working days for the number to appear on your statement.

לא ממש הבנתי איזה מספרים אני צריך לשים!
משהו שאני אמור לקבל בחשבונית החודשית? (כי לא תיהיה לי כזאת כי זה כרטיס וירטואלי.

אני לא רוצה לבקש מההורים/ אחים/ דודים שיקנו לי (אני יודע שכולם עומדים להגיד לי את זה)

תודה מראש:flowers:

ice13
30-11-07, 09:31
אין פה אף דובר אנגלית שיכול להגיד לי דקה מה ההודעה של Paypal?

Danielllo
30-11-07, 09:54
Bank Phone #

3 המספרים האחרוניים שיש מאחורי הכרטיס נראה לי אם אתה לא יודע תקיש 111

ice13
30-11-07, 09:58
Bank Phone #

3 המספרים האחרוניים שיש מאחורי הכרטיס נראה לי אם אתה לא יודע תקיש 111
זה משהו אחר, יש את זה בלי קשר.

ice13
30-11-07, 13:42
בקשה זה דחוף!!!!!!!

speed
30-11-07, 14:22
(מה לתרגם?, אני לא בטוח אבל שזה מדוייק..אני מקווה שלא יהיו פיקשושים):
כניסה מורחבת למספר משתמש
"מתי שאתה מתחיל את ההרשמה בתוכנת המשתמש המורחבת PayPal's, אנחנו מחייבים 1.95$ עמלה לכרטיס שלך.

בבקשה תבדוק את מאזן הכרטיס שלך (היסטוריית עיסקאות חודשית) online{מקוון אונליין} או מתי זה מגיע בדואר מהנפקת כרטיס האשראי. בעמלה זו אתה תראה חיוב של 1.95$ מPayPal's, אחריי החיוב אתה תראה את ה-4 ספרות (של) מספר המשתמש המורחב, שיכולים להמצא לפני המילה PAYPAL. הבחן שזה יכול לקחת 3-4 ימיי עבודה עד שהמספר יופיע במאזן שלך."

מקווה שפירשתי נכון..

ice13
30-11-07, 14:35
(מה לתרגם?, אני לא בטוח אבל שזה מדוייק..אני מקווה שלא יהיו פיקשושים):
כניסה מורחבת למספר משתמש
"מתי שאתה מתחיל את ההרשמה בתוכנת המשתמש המורחבת PayPal's, אנחנו מחייבים 1.95$ עמלה לכרטיס שלך.

בבקשה תבדוק את מאזן הכרטיס שלך (היסטוריית עיסקאות חודשית) online{מקוון אונליין} או מתי זה מגיע בדואר מהנפקת כרטיס האשראי. בעמלה זו אתה תראה חיוב של 1.95$ מPayPal's, אחריי החיוב אתה תראה את ה-4 ספרות (של) מספר המשתמש המורחב, שיכולים להמצא לפני המילה PAYPAL. הבחן שזה יכול לקחת 3-4 ימיי עבודה עד שהמספר יופיע במאזן שלך."

מקווה שפירשתי נכון..
האאאאאא הבנתי תודה!
זה בעייתי כי אין לי שום דרך לראות היסטוריית רכישות, כי זה כרטיס וירטואלי.......