PDA

צפה בגרסא המלאה : רוכבי קטנועים ושאר יצורים דו גלגליים.

ביג שמשון
30-11-07, 15:56
רציתי לדבר על רכבים דו גלגליים:11:

אלה עוקפים כמובן את כל הפקק, מגיעים מהר יותר מכולם, הם לא שמעו על המושג מצוקת חניה, והם נהנים מאחזקה זולה בהשוואה למכונית. הרבה יתרונות ואני חושב שיש עוד שלא הזכרתי.
החסרון הגדול ביותר של אופנוען - בטיחות. ואין הרבה צורך לפרט ולהרחיב העניין ידוע ומוכר.
הם מסתובבים עם הסטיקר "די לרכב על הרוכבים" כשהוא מודבק בגאון על הקסדות ואחוריי הקטנוע הנחמד שלהם, זאת תוך כדי שהם מגיעים לצומת, עולים על מדרכה ונוסעים בירוק של הולכי הרגל ועוברים לצד השני, הם שמים אותו אחרי שהם נכנסים לתוך הצומת באדום אחרי קו העצירה, הם שמים אותו אחרי שהם עוקפים אותי מימין, הם שמים אותו אחרי שהם דורשים ולא חס וחלילה מבקשים שאבא שלי יתקדם קדימה כדי שהם יוכלו להתקדם עוד ס"מ בפקק, הם שמים אותו אחרי שהם מזגזגים בין נתיבים באופן בלתי צפוי ועל איתות בכלל אין מה לדבר, הם שמים אותו אחרי שהם הפכו את המדרכה הנחמדה שאני הולך עליה לכביש דו סטרי, וכן, הם שמים אותו ולא אכפת להם שכל הדברים הללו הם סכנה בטיחותית ועבריינות כביש, הם מוחים על היחס שהם מקבלים מנהגי המכוניות כי באמת חוצפנים נהגי המכוניות שמסכנים את רוכבי הקטנועים חסרי הישע, די לרכב עליהם, תתחשבו בהם!

ובאמת ברצינות אני חושב שהעבירות שהם עושים הם כה מכוערות ודוחות שהזכות שלהם להביע מחאה בטיחותית היא חוצפה ברמות המובחרות שנתקלתי בהן.
:sbb4:

Danielllo
30-11-07, 16:00
ועדיין אתה יכול....

למצוץ לנו את הזין

מתן18
30-11-07, 16:07
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחח ענק

מתן18
30-11-07, 16:13
דניאלו איזה קטנוע יש לך?

סוליקו
30-11-07, 16:17
הפוסט הכי דפוק שראיתי בחיים שלי

Danielllo
30-11-07, 16:24
כבר לא אחי אבל בזמנו הייה לי טייפון

מתן18
30-11-07, 17:01
אה וואלה? וואלה איך הוא אחי? פתיחות? כח? אמינות? נוחות? חח פרט קצת כפרה עלייך אני מתלבט רצח בינו לבין הטרקר רוד!

israel2290
30-11-07, 17:05
מה טרקר טיפון יא Noob
תביאוו כלים 125 Xr
Xt
Cbr וכו' אלה כילים אמיתים

מתן18
30-11-07, 17:08
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איך כסף יא משוגע,אני צריך משהו קטן ונחמד לא משהו מהיר במיוחד לעשות שטויות על הכביש,משהו אמין חזק ויפה.

לוגסי
30-11-07, 17:41
רציתי לדבר על רכבים דו גלגליים:11:

אלה עוקפים כמובן את כל הפקק, מגיעים מהר יותר מכולם, הם לא שמעו על המושג מצוקת חניה, והם נהנים מאחזקה זולה בהשוואה למכונית. הרבה יתרונות ואני חושב שיש עוד שלא הזכרתי.
החסרון הגדול ביותר של אופנוען - בטיחות. ואין הרבה צורך לפרט ולהרחיב העניין ידוע ומוכר.
הם מסתובבים עם הסטיקר "די לרכב על הרוכבים" כשהוא מודבק בגאון על הקסדות ואחוריי הקטנוע הנחמד שלהם, זאת תוך כדי שהם מגיעים לצומת, עולים על מדרכה ונוסעים בירוק של הולכי הרגל ועוברים לצד השני, הם שמים אותו אחרי שהם נכנסים לתוך הצומת באדום אחרי קו העצירה, הם שמים אותו אחרי שהם עוקפים אותי מימין, הם שמים אותו אחרי שהם דורשים ולא חס וחלילה מבקשים שאבא שלי יתקדם קדימה כדי שהם יוכלו להתקדם עוד ס"מ בפקק, הם שמים אותו אחרי שהם מזגזגים בין נתיבים באופן בלתי צפוי ועל איתות בכלל אין מה לדבר, הם שמים אותו אחרי שהם הפכו את המדרכה הנחמדה שאני הולך עליה לכביש דו סטרי, וכן, הם שמים אותו ולא אכפת להם שכל הדברים הללו הם סכנה בטיחותית ועבריינות כביש, הם מוחים על היחס שהם מקבלים מנהגי המכוניות כי באמת חוצפנים נהגי המכוניות שמסכנים את רוכבי הקטנועים חסרי הישע, די לרכב עליהם, תתחשבו בהם!

ובאמת ברצינות אני חושב שהעבירות שהם עושים הם כה מכוערות ודוחות שהזכות שלהם להביע מחאה בטיחותית היא חוצפה ברמות המובחרות שנתקלתי בהן.
:sbb4:

אוקיי תקשיב בחור אני יתיחס להודעה שלך ברצינות,ויתפוס את עצמי בחוזקה
בכדי לא להוציא תדברים שיש לי כרגע להגיד לך.

ככה
דבר ראשון לפני שאתה אומר דברים תבדוק אותם לעומקם כי אחרי זה יעשו ממך
צחוק כמו שעושים ממך עכשיו,הסטיקר דיי לרכב על הרוכבים זה לא סטיקר בגלל
שמכוניות עולות על האופנועים אוו הקטנועים אוו כל דו גלגלי אחר אלה זה בגלל
הביטוח היקר שהממשלה היפה שלנו קבע לאופנועים,אני בעצמי אופנוען רוכב על GPZ 500 סמ"ק
אתה יודע כמה עולה ביטוח 5000 חובה+ג,שחובה זה 4600 שקל בקיצור קריעת תחת,נושא אחד
סימנו?הבהרתי לך תסטיקר טוב?שוב זה סטיקר על הביטוח הגבוהה והלא מוצדק שהממשלה
מכריחה אותנו לשלם.

אוקיי אלה..
עברות תנועה,וכל מה שקשור בזה
נכון יש את כל אלו שעולים על המדרכות ועוברים במעברי חציה כמו הולכי רגל בשביל
לא לחכות לרמזור בדרך כלל אלו קטנועיסטים בגלל זה הרבה מאוד אנשים
שרוכבים עושים הפרדה בין אופנועים שרוכבים על אופנוע לבין רוכבים
על קטנוע,אני כרגע לא רוצה לעשות תהפרדה הזאותי,
אז יש כאלו שעושים שטויות בדיוק כמו המכוניות ואני אישית לא יחכה לך בפקק מאחורך נכון?
וכן קורה לפעמים שנכנסים בין קו המכוניות ואיזה מישהוא תוקע אותך אז מה קרה אם תזוז קצת??
וכן בכביש מהיר אני לא יסע 100 וגם ל 140 ו 160,בגלל זה אני על אופנוע,זה עצם הדבר
המהירות ואנדרנלין,אבל אתה בא ומתחיל להתבכין על האופנועים בחייט דינק ,גם מכוניות עושים עברות
וגם איזה מנייק עולה עליי שאני בתוך הנתיב,וגם איזה חרא צופר לי מאחורה כמו מנייק בגלל שאני נוסע על 40 כי ניתקע לי מסמר בצמיג ואני לא רוצה לעוף,וגם איזה נהג דופק ברקס של החיים בגלל איזה מישהיא כוסית בצד, ואני כמעט נמרח עליו מאחורה,וגם איזה נהג שבפתאומיות עושה פרסה בלי ווינקר,חפרתי מספיק?????יופי
אז לנהגי המכוניות בכלל לא חסר,

יש להדגיש זה עוד היה בשיאאאא העדינות איתך
מקווה שלמדתה משהוא ממה שאמרתי,.

לוגסי
30-11-07, 17:53
מה טרקר טיפון יא Noob
תביאוו כלים 125 Xr
Xt
Cbr וכו' אלה כילים אמיתים

סתם שאלה מה קשור עכשיו xr 125 xt ל cbR????????
אתה יודע איזה שמים והארץ ההבדלים בינהם?חח
למה בן אדם שיחושב להביא אופנוע Cbr יחשוב בכלל על xr 125.?????
חח מצחיק אותי שטויות ששופכים פה בחייט.

israel2290
30-11-07, 19:25
תשמע למה לא?
הוא עכשיו עשה רישיון אז שיבדוק אפשרויות ויעבוד יקרא תתתחת יקנה כליי טוב 125 חדש לא חרטה