PDA

צפה בגרסא המלאה : האם זה אכן אימון אפקטיבי למסה?

שריר
30-11-07, 17:42
אני עובד בתוכנית אינטנסיבית של מסה כבר 3 וחצי חודשים ככה והמאמן שלי אמר לי לקחת שבוע הפסקה. עד לפה אני מסכים אבל הוא אמר שכשאחזור צריך לבנות לי תוכנית חדשה של 15 חזרות בכל סט לפחות בשלושת השבועות הראשונים ככה כדי לתת לשריר סוג גירוי חדש שיהיה אפקטיבי ואז לחזור חזרה לטווח של: 6-12. הכוונה שלי היא להמשיך במסה ורציתי לשמוע מה אתם אומרים?

yonip
30-11-07, 17:46
שמע אחי שבוע הפסקה - סבבה אני מסכים זה יכול רק להוסיף אחרי 3 וחצי חודשים אינטנסיבים
בקשר לתכנית החדשה וואלה אני לא יודע על מה הוא מדבר, 15 חזרות ? מה קשור ?
שמע זה נישמע לי עוד בולשיט של מאמנים, לא הייתי סומך על זה , בהצלחה :)
אה, ועצה שלי יש פה תוכניות מוכנות בisraelbody קח תכנית לעליה במאסה ותתפנק אחי =]

שריר
30-11-07, 18:13
שמע אחי שבוע הפסקה - סבבה אני מסכים זה יכול רק להוסיף אחרי 3 וחצי חודשים אינטנסיבים
בקשר לתכנית החדשה וואלה אני לא יודע על מה הוא מדבר, 15 חזרות ? מה קשור ?
שמע זה נישמע לי עוד בולשיט של מאמנים, לא הייתי סומך על זה , בהצלחה :)
אה, ועצה שלי יש פה תוכניות מוכנות בisraelbody קח תכנית לעליה במאסה ותתפנק אחי =]
זהו גבר.. זה בדיוק מה שאני אומר... מה הקטע עם ה-15 חזרות?! מה אני כוסית?

flikeron
30-11-07, 18:17
15 חזרות? מסה?? מה הקשר... תעמיס משקל שאתה יכול לתת בו 10 חזרות ואם אתה ממש רוצה להעמיס ואתה מרגיש שאתה יכול תן גם 8 חזרות אבל אם משקל טוב .

רומם אברבוך
01-12-07, 00:03
יכול להיות שמה שהמאמן מנסה ליצור זה באמת גירוי חדש לשריר (ראה לדוגמה את מספר החזרות של שוורצנגר בכתבה שבעמוד הראשי) ואחר כך לחזור לטווח המסורתי של המסה.
אולי לא שלוש שבועות, אבל שבועיים הייתי נותן לזה צ'אנס.
קח בחשבון שאחרי שבוע הפסקה הגוף צריך קצת רענון, ולחזור מיד לאותם משקלים כמו לפני ההפסקה יכול לגרום לעומס יתר על השרירים ולהוביל לשבוע נופש נוסף...

Avi
01-12-07, 01:33
המאמן שלך צודק במיליון אחוז. גם אני עושה ככה אחרי הפסקה. אני מתחיל מ 14 חזרות וכל שבוע יורד ב 2 חזרות. עם זה כל כך מציק לך אז תעשה שבועיים 15 חזרות ואחרי זה תחזור לטווח הרגיל שלך.

שריר
01-12-07, 09:44
תודה אנשים

trx--->sus
01-12-07, 11:47
אני חושב שלגוון זה הדרך הכי טובה
צריך לעבוד גם בטווח חזרות של 10-15 וגם בטווחים נמכוים יותר 5-8

!Demon!
01-12-07, 12:19
ניראה לי די שטות..גירוי חדש אז בסדר תעשה חזרות של 12 ואז חזרות של 5 אבל 15 זה סתם חרא בי יעבוד על מאסה..

Avi
01-12-07, 16:41
מנסיון אני אומר לך שלא. אם פעם בחודשיים שלוש תעבוד בטווח של 15 חזרות למשך שבועיים זה לא יזיק לך תאמין לי. למרות שזה לא איזה משהו חובה.