PDA

צפה בגרסא המלאה : האם המוסר של החברה שלנו משתנה?

ביג שמשון
01-12-07, 11:08
לפני כמה ימים קרה לי ארוע בתחנת דלק.כשהתקרבנו אני ואבא שלי לתחנת מילוי האויר לצמיגים, כדי לנפח את הצמיג ברכב של אבא שלי, ראיתי שעומדת שם מכונית.הנהג מנפח את כל ארבעת הצמיגים.לקח לו הרבה זמן.אבא שלי התקרב עם הרכב שלו וחיכה.מאחוריו הופיע טנדר ונעצר גם כן.איך שהנהג, שהיה לפני סיים .אבא שלי נכנס למקום ליד העמדה.הטנדר, שהיה מאחורנו נכנס מצד שמאל של העמדה (במקום למעבר הרכבים).רץ בריצת האמוק ותפס את הצינור שמתחבר לצמיג כמה שניות לפני שאני התקרבתי.אמרתי לו:"סליחה, אבל היתי לפניך".על כך קיבלתי תשובה:"אז מה!"
אני:"אז מה, אתה לוקח הכל בכוח?"
הוא:"אז מה אתה מתכוון לקחת בכוח?"נאמר במבט מזלזל.הוא היה הרבה יותר גדול ממני.
אני:"לא, כבר לקחת בכוח"
הוא התכוון ללכת עם הצינור לרכב שלו, אבל אני לא נתתי לו לעבור.הוא ראה שאין לו דרך אחרת חוץ מלדחוף אותי אז ויתר.נתן לי את הצינור ואמר שיהיה לך "שבת שלום".את האמת, אז כבר אדרנלין כנראה כבר ירד לי.ודי פחדתי כי היתי צריך לווסת את נפח ממש ליד היד שלו תוך כדי שאני מתקופף קדימה לידו.עברו לי מחשבות בראש:האם עכשיו הוא ידקור אותי?האם יכניס לי מכות רצח,כשאני מפנה אליו את הצד שלי"אבא שלי ישב ברכב ולא התערב:ohmy:
טוב הקדמה מאוד ארוכה.
עכשיו יש לי שאלה.לאור זה שהפחדים שלי לא התגשמו, כנראה הוא לא איזה בריון וכנראה הוא ישראלי ממוצע.
ופה מופיעות לי השאלות.1. האם היתי טיפש?האם היתי צריך לותר על האגו שלי?
2. האם כל נורמות של החברה שלנו: לחתוך בכביש,לא לחכות שיצאו מהמעלית וכולה גלשו גם לדברים אחרים?האם האלימות ממגרשי הכדורגל עוברת לחיי יומיום?האם המוסר של החברה שלנו מדרדר? כי, נראה לי התור זה אחד מהדברים "הקדושים" שעוד נשאר בסדר החברתי לפני שמדרדרים לאנרכיה (זה נאמר קצת בציניות כמובן).או שקיימים בחברה ישראלית הרבה מאוד קבוצות. כשכל אחד היא עם מוסר שלה.או שבכל זאת קו הכללי של המוסר הישראלי כחברה מדרדר?

Antonator1
01-12-07, 11:11
המוסר של החברה שלנו התדרדר לתהומות כבר מזמן - לפני אלפי שנים אם לא יותר.

The Iron Man
01-12-07, 11:12
3. האם אתה מטפל בעצמך?

///Efi///
01-12-07, 11:12
החזק שורד אחינו, ככה זה! תאמין לי שאם הייתה יותר גדול ממנו (בגודל כמובן) הוא לא היה מעיז לעשות את זה בחיים, אבל הוא ראה שהוא יותר גדול אז חשב שהוא תפס פרייאר.

Danielllo
01-12-07, 11:15
מסקנה:

אבא שלך אבא כאפות שהוא לא עזר לך

וגם אתה.

Natanz
01-12-07, 11:21
אחי זה לא פורום שיעור ספרות אתה כול יום יוצא עם חיבור שונה
אני מציע שתשמור את כול זה לבצפר

Mazoz3
01-12-07, 11:24
מסקנה:

וגם אתה.
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח :flowers:

Mazoz3
01-12-07, 11:25
תכלס טוב שהיית עם אבא שלך ולא חברים שלך למה אם היית שמה עם חברים שלך בטוח ההוא היה אוכל מכות של רצח וסתם בלאגאנים.....

ביג שמשון
01-12-07, 11:37
אחי תתחיל לתרום לפורום גם אתה:11: :sbb4:

dror
01-12-07, 11:41
אחי תתחיל לתרום לפורום גם אתה:11: :sbb4:

בן כמה אתה ???

OMRI-TURBO
01-12-07, 11:45
http://farm1.static.flickr.com/229/482080477_59e26914fd.jpg

blinki
01-12-07, 11:47
היה לי מוזר הניסוח של הטקסט אז פשוט חיפשתי חלק ממנו והפלא ופלא תראה מה מצאתי
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1427&msgid=108950407
די לחפור גבר

Bodybuilder
01-12-07, 11:49
ביג שמשון או שאתה ילד קטן,או שאתה פעם ראשונה בכדור הארץ http://www.israelbody.com/images/icons/icon12.gif

ShaySE
01-12-07, 11:49
די לחפור גבר

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

שרוט

ran_z
01-12-07, 11:53
די לחפור גבר

גדול!

dror
01-12-07, 11:55
חחחח איזה טמבל לך לאוכל קרמבו אם כפית

Bodybuilder
01-12-07, 11:57
אני נשפך פה :):):):)

ביג שמשון אתה מוזמן להיצתרף למפלגת אנטי-גיי שלנו,
תוסיף את התמונה NO WAY FOR GAY לחתימה ותרשום מתחת: הומופוב !... נאנס לשעבר

סתם :):):):)

Antonator1
01-12-07, 11:59
http://farm1.static.flickr.com/229/482080477_59e26914fd.jpg
דרך אגב, זה פרינס רנדיאן - אחד מאנשי הבידור המובילים של תחילת המאה.

OMRI-TURBO
01-12-07, 11:59
ביג שמשון או שאתה ילד קטן,או שאתה פעם ראשונה בכדור הארץ http://www.israelbody.com/images/icons/icon12.gif

אחלה חתימה בודיבילדר! אני מצטרף אליך רוחנית:flowers:

ביג שמשון
01-12-07, 12:00
גם אתם גולשים בפורום חנונים בתפוז?

Danielllo
01-12-07, 12:01
לך לפסטיגל יא צעיררררררר

Mazoz3
01-12-07, 12:20
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

C_J
01-12-07, 12:35
היית צריך להכנס בו להוציא סכין ולהכניס לו מזה לעקוף..
חח סתם אחי מה לעשות אלימות מילולת ופיזית גדלה בארץ ובהרבה ואני אומר לך
בחדרה אם משהוא מתסובב ברחובות בלילה בערך לפחות 3 אנשים מצקים לו איפלו שולפים סכינים..אגרופנים מקלות הכל
חדרה עיר הפשע ^_^

The Iron Man
01-12-07, 12:36
שמשון מה שמעתי אתה אוכל בננות לרוחב זה נכון?

DarkGulis
01-12-07, 15:06
כי ככה זה ישראל ככה היא תמיד הייתה ככה היא עכשיו וככה היא תמיד תהיה...אני לא מדבר על כולם כמובן אבל רוב הישראלים מתנהגים כמו בבונים חסרי תרבות אח"כ אתם מתפלאים שיש אנטישמיות..תראו איך אתם מתנהגים...אצלי (ב"ש) אין מצב אתה יוצא לרחוב ואין מכות...אין דבר כזה..
בגלל זה מסריח לגור פה.

///Efi///
01-12-07, 15:13
כי ככה זה ישראל ככה היא תמיד הייתה ככה היא עכשיו וככה היא תמיד תהיה...אני לא מדבר על כולם כמובן אבל רוב הישראלים מתנהגים כמו בבונים חסרי תרבות אח"כ אתם מתפלאים שיש אנטישמיות..תראו איך אתם מתנהגים...אצלי (ב"ש) אין מצב אתה יוצא לרחוב ואין מכות...אין דבר כזה..
בגלל זה מסריח לגור פה.

אנחנו עם עצבני ככה זה, גם לי היה פעם מיקרה שעיצבנו אותי בבצפר, אחרי זה חזרתי הביתה עיצבנו אותי בבית, אמרתי אני יוצא החוצה יושב על ספסל, הראשון שאומר לי משו לא במקום גמר על החיים שלו.
ישבתי שם משו כמו חצי שעה, נשמתי אוויר נקי, נירגעתי וחזרתי הביתה לישון....
רק ההבדל שאני ישבתי ונירגעתי וחיכיתי שמישו יתחיל איתי, בניגוד ל90% מבני הנוער שמחפשים מישו לריב איתו.

Nicolas
01-12-07, 15:32
שמשון מה שמעתי אתה אוכל בננות לרוחב זה נכון?

חחחחחחזק

israel2290
01-12-07, 16:12
אח שלי אתה חנון מת ......
תצריך אבחון פסיכולגי

Dino Psaras
01-12-07, 16:14
אח שלי אתה חנון מת ......
תצריך אבחון פסיכולגי

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:bow:

ביג שמשון
01-12-07, 16:31
אנחנו עם עצבני ככה זה, גם לי היה פעם מיקרה שעיצבנו אותי בבצפר, אחרי זה חזרתי הביתה עיצבנו אותי בבית, אמרתי אני יוצא החוצה יושב על ספסל, הראשון שאומר לי משו לא במקום גמר על החיים שלו.
ישבתי שם משו כמו חצי שעה, נשמתי אוויר נקי, נירגעתי וחזרתי הביתה לישון....
רק ההבדל שאני ישבתי ונירגעתי וחיכיתי שמישו יתחיל איתי, בניגוד ל90% מבני הנוער שמחפשים מישו לריב איתו.

אבל למען שלמות הגוף שלנו והחיים שלנו - כדאי לוותר - האנשים האלה יכולים להיות קטלניים לפעמים.

כבר ראיתי לא פעם ולא פעמיים את זה -

ערס מהמכון כושר שלי תופס בחורה שעצבנה אותו ומטיח אותה בקיר כאילו היא בובת סמרטוטים

מאבטח שהמלצר לא הביא לו מים כי הוא היה עסוק עם איזה שולחן קפץ עליו והטיח את הראש של המלצר בשולחן

בכניסה לחנות דגים שעל יד הבית שלי ממש אתמול היה איזה מישהו שהחנה שם את האופנוע שלו ובעיני המוכרת שם זה לא מצא חן ומיותר לציין גם זה לא נגמר טוב.

:11: :11: :11:

Bodybuilder
01-12-07, 16:34
אבל למען שלמות הגוף שלנו והחיים שלנו - כדאי לוותר - האנשים האלה יכולים להיות קטלניים לפעמים.

ערס מהמכון כושר שלי תופס בחורה שעצבנה אותו ומטיח אותה בקיר כאילו היא בובת סמרטוטים

מאבטח שהמלצר לא הביא לו מים כי הוא היה עסוק עם איזה שולחן קפץ עליו והטיח את הראש של המלצר בשולחן

בכניסה לחנות דגים שעל יד הבית שלי ממש אתמול היה איזה מישהו שהחנה שם את האופנוע שלו ובעיני המוכרת שם זה לא מצא חן ומיותר לציין גם זה לא נגמר טוב.

הכול בסדר איתך ? אולי יש לך מחלת חנוניות בדרגה קשה ?
אנכנו לא מקבלים אנשים כמוף למפלגה שלנו,שכח מזה !

Antonyx
01-12-07, 16:36
מסקנה:

וגם אתה.

אני חושב שהם אמרו את כל מה שצריך! \=

Avi
01-12-07, 16:48

איפה לעזאזל אתה גר?

ביג שמשון
01-12-07, 16:49
אני באזור המרכז תא

///Efi///
01-12-07, 16:49
איפה לעזאזל אתה גר?

הארלם :boxing:

Cuba
01-12-07, 17:41
הארלם :boxing:
חחחחחחחחח באתי להגיד את זה

amir
01-12-07, 17:50
חנון!!!

Tamir H
01-12-07, 18:26
תגיד ביג שימשון אתה בסייקל של אסטרוגן? :lol:

ביג שמשון
01-12-07, 18:51
אני טבעי כמו תה ירוק,בשבילי רק קוטג גבינה ופסטרמה:11: :11: :11:

maorstyle
01-12-07, 20:22
בואנה אני שונא אותך ביג שמשון אין דרך אחרת להגיד את זה אבל אתה חפרן רצח

מישהו מצטרף....?

(שאלה רטורית)

dror
01-12-07, 21:19
חברה אתמול נסעתי אם חברים ווהיתי צריך לנפח את הגלגל אז קלטו מה עשיתי היה תור גדול בדרך למנפח אז חתחתי איזה אוטו ולקחתי את הצינור פיתאום בא עליי איזה ציפלון מטר וזין והוא אמר לי ההיתי כאן לפניך אמרתי לו אז מה ? ואז המכוער אמר לי אתה לוקח הכל בכח ?אמרתי לו אתה מתכוון לקחת הכל בכח? ואז הוא לא כבר לקחת בכח ?ואז רציתי לעבור והוא התחיל להפליץ בסיבובים וסימן את כל השטח אי אפשר היה לעבור בגלל הריח אז נתתי לו את הצינור וברחתי משם בגלל הריח יש לי כמה שאלות
1)מה הבן זונה אכל ?
3)האם הוא לא שמע אף פעם על ציחצוח שיניים ומקלחת ?
4)למה אבא שלו צריך לנפח את הגלגלים בתחנת דלק אם יש לו ולבן שלו גלגיליות ?
5)למה אין מספר 2?

מתן18
01-12-07, 21:23
חחח דרור המלך!!

dror
01-12-07, 21:28
חחח דרור המלך!!

חחח

DropDead
01-12-07, 21:52
חברה אתמול נסעתי אם חברים ווהיתי צריך לנפח את הגלגל אז קלטו מה עשיתי היה תור גדול בדרך למנפח אז חתחתי איזה אוטו ולקחתי את הצינור פיתאום בא עליי איזה ציפלון מטר וזין והוא אמר לי ההיתי כאן לפניך אמרתי לו אז מה ? ואז המכוער אמר לי אתה לוקח הכל בכח ?אמרתי לו אתה מתכוון לקחת הכל בכח? ואז הוא לא כבר לקחת בכח ?ואז רציתי לעבור והוא התחיל להפליץ בסיבובים וסימן את כל השטח אי אפשר היה לעבור בגלל הריח אז נתתי לו את הצינור וברחתי משם בגלל הריח יש לי כמה שאלות
1)מה הבן :):):):) אכל ?
3)האם הוא לא שמע אף פעם על ציחצוח שיניים ומקלחת ?
4)למה אבא שלו צריך לנפח את הגלגלים בתחנת דלק אם יש לו ולבן שלו גלגיליות ?
5)למה אין מספר 2?

:):):):) גדול
מוניטין דמיוני

ביג שמשון
01-12-07, 22:21
בואנה אני שונא אותך ביג שמשון אין דרך אחרת להגיד את זה אבל אתה חפרן רצח

מישהו מצטרף....?

(שאלה רטורית)
אני מנסה לעלות את הרמה כאן ,להביא את הפורום למקומות שלא ביקרו בהם קודם,להביא את האני הפנימי שלי ולנסות להיפתח /לפתוח אפיקים חדשים:11:

Natanz
01-12-07, 22:32
אני מנסה לעלות את הרמה כאן ,להביא את הפורום למקומות שלא ביקרו בהם קודם,להביא את האני הפנימי שלי ולנסות להיפתח /לפתוח אפיקים חדשים:11:

אחי נשבע לך עכשיו צחקתי 2 דקות רצוף עם רק הפסקות לנשימה
אל תפסיק

Jones
01-12-07, 22:35
בקושי אתה רוצה להגיד לנו שאתה ילד כאפות?

israel2290
01-12-07, 22:41
תשמע אחי אתה קורעע אם היה מוניטין היןיתי מפציץ אותך.........אתה עציץץ אחושורמוטה

Avi
01-12-07, 23:21
באמת מה קרה למוניטין? ומה זה xd?

TzviKa
01-12-07, 23:26
באמת מה קרה למוניטין? ומה זה xd?

XD אומר:
http://www.bakarchivio.org/XD.png

דרור קרעת אותי חח :]

dror
01-12-07, 23:46
XD אומר: