PDA

צפה בגרסא המלאה : מישה - Bodybuilder

- Idan -
01-12-07, 16:09
מישה, אם לא תפסיק עם ההסתה הזאת פה נגד הומואים, אתה תושעה שנית, והפעם זה יהיה לצמיתות. לא היית רוצה שאני אפתח בהסתה נגד נוצרים נכון?

בנוסף, כל החתימות האלה של האנטי-גיי הולכות לעוף בקרוב. לא לעניין בכלל.

גזענות, הומופוביה, אפליה על רקע דתי וכו' לא יתקבלו בפורום.

Bodybuilder
01-12-07, 16:11
מישה, אם לא תפסיק עם ההסתה הזאת פה נגד הומואים, אתה תושעה שנית, והפעם זה יהיה לצמיתות. לא היית רוצה שאני אפתח בהסתה נגד נוצרים נכון?

עידן יש מצב אני ישתוק ואתה תשעיר את החתימות,ואני יבתיח לא לדבר יותר על הנושא !:unsure:

Night_Wolf
01-12-07, 16:22
אהבתי נורא את החתימה מישק'ה

סתם בישביל הפרוטוקול מאמי אתה קתולי,פרבוסלבי או פרוסטנתי?

Bodybuilder
01-12-07, 16:24

פרובוסלבי,זה שמאמין באלוהים ולא בכול החרא שמסביב,כמו מסיונרים וכול הבולשיט ! אלוהים אחד !

///Efi///
01-12-07, 16:24

וכשהיה את הצ"י הזה למה לא סגרת אותו? 2000 תגובות של ספאם+ נתנו אחד לשני מוניטין+ ירדו חזק על מישתמשים חדשים.

StaSus
01-12-07, 16:28

איך אתה יכול להגיב..

Night_Wolf
01-12-07, 16:29
איך אתה יכול להגיב..

דודי הקוסם בא ליום הולדת שלי בגיל 6 והבטיח לי שהוא יתן לי כוחות על :)
אחד מהם היה לקבל השעיה ולכתוב :flowers:

מתן18
01-12-07, 16:40
חחחחחחחחחחח גלעד אתה ענקקק

ביג שמשון
01-12-07, 16:41
יאלה מישה הסר את החתימה

- Idan -
01-12-07, 16:41
עידן יש מצב אני ישתוק ואתה תשעיר את החתימות,ואני יבתיח לא לדבר יותר על הנושא !:unsure:
זאת עדיין הסתה, ומטעויות (סיפור דומה עם הצ"י שהיה פה) אנחנו לומדים. דברים כאלה מתפשטים כמו מגיפה עד שזה יוצא משליטה.

וכשהיה את הצ"י הזה למה לא סגרת אותו? 2000 תגובות של ספאם+ נתנו אחד לשני מוניטין+ ירדו חזק על מישתמשים חדשים.
כי בהתחלה זה לא היה נראה מזיק, זה היה נראה יותר כמו בדיחה. אח"כ כשזה התחיל לצאת משליטה אני נעלתי את האשכול עם תגובה בנושא. מצחיק שאמרת דווקא למה אני לא סגרתי אותו.

Bodybuilder
01-12-07, 16:43
יאלה מישה הסר את החתימה

אני הסיר את החתימה כשתגיע להיקף 20 ס"מ ביד :flowers:

מתן18
01-12-07, 16:43
מישה אם אני הייתי במכומך הייתי מוריד את החתימה רק בגלל שעידן ביקש אם אחד מהחאפרים שקורא לעצמו מנהל היה מבקש לא הייתי שם על זה..אז לשיקולך..

Bodybuilder
01-12-07, 16:44
זאת עדיין הסתה, ומטעויות (סיפור דומה עם הצ"י שהיה פה) אנחנו לומדים. דברים כאלה מתפשטים כמו מגיפה עד שזה יוצא משליטה.

כי בהתחלה זה לא היה נראה מזיק, זה היה נראה יותר כמו בדיחה. אח"כ כשזה התחיל לצאת משליטה אני נעלתי את האשכול עם תגובה בנושא. מצחיק שאמרת דווקא למה אני לא סגרתי אותו.

גם מפלגת אנטי-גיי זאת בדיחה :)

///Efi///
01-12-07, 16:44

מחילה ממך, למרות שזה היה מאוחר מידי אחרי שהורידו לי למינוס את המוניטין על עצם היותי נוב....

היה יכול להיות לי כוכב עכשיו :cry:

Bodybuilder
01-12-07, 16:47
עידן אני עכשיו הבנתי אותך,אתה רוצה לקבל תפקיד במפלגה ?:unsure:

הכול בצחוק,אל תיהיה יבש,תן לנו לצחוק כצת,חוץ מזה אני בתוח שגם גיל.ג לא במיוחד אוהב הומואים !:jockey: