PDA

צפה בגרסא המלאה : NIght Wolf ו Arbel ודברים אחרים

גיל גרנות
01-12-07, 17:59
הבהרה,

NIght Wolf (גלעד) מעולם לא קיבל השעייה מהפורום.

אמנם ארבל וגלעד קצת בכאסח עכשיו, בצדק או שלא בצדק אני לא רוצה להכנס לזה, אבל זה לא

צריך לבוא על חשבון הפורום והגולשים האחרים, לכן הגענו להחלטה הזאת ביחד- ארבל, גלעד

ואני.

לא היו חסרים אנשים שסתם הדילקו פה את האש ונכנסו בשמות בדויים לעשות עוד יותר בלאגן.
הפורום לא יהיה זירת מלחמה, הודעות עם קללות, אימונים ו"ברכות" ימקחו לחלוטין.

שבוע טוב!

Bodybuilder
01-12-07, 18:03
גיל המפלגה שלי לא מפריע ?:emb1:
אם כן אני יכול למחוק אותה...

moshebe
01-12-07, 18:07
לענות על זה אפשר,
לענות על הבאלגן שהיה בפורום - אי אפשר .

מתן18
01-12-07, 18:08
לא הבנתי מה הטעם של ההודעה הזאת..

גיל גרנות
01-12-07, 18:09
גיל המפלגה שלי לא מפריע ?:emb1:
אם כן אני יכול למחוק אותה...

עדיף שפנה אליי במייל, תודה!:jockey:

גיל גרנות
01-12-07, 18:10
לא הבנתי מה הטעם של ההודעה הזאת..

לסגור את הבלאגן בפורום. זה כל כך מיותר מה שהולך פה. חבל.

היום יעלה הכרטיס של גלעד לאתר. מושקע ויפה חבל על הזמן.

///Efi///
01-12-07, 18:14
לסגור את הבלאגן בפורום. זה כל כך מיותר מה שהולך פה. חבל.

היום יעלה הכרטיס של גלעד לאתר. מושקע ויפה חבל על הזמן.

תודה!

חבל שאתה לא פעיל יותר בפורום....

Mazoz3
01-12-07, 18:16
גיל, אני חייב להגיד לך שבתור לקוח ששם אצלכם עד היום הרבה כסף על מוצרים לי ולחברים שלי (מינימום 1500 שקל), כחבר פורום פעיל ובתור אחד ששלח חבר לייעוץ אצלך (שממש לא משנה מי זה עכשיו), אתם חנות לא אמינה ואני את דרכי איתכם סיימתי בעקבות גנבה שלכם. האכזבה הגדולה יותר זה שגם לאור הפניה שלי אליכם העניין לא טופל. ממש בושה.

מתן18
01-12-07, 18:16
באמת חבל.

גיל מה עם ההסבר בקשר לפריצה?

גיל גרנות
01-12-07, 18:18
לכל דבר יש זמן. הבטחתי וזה יקויים. אתה מכיר אותי.

ביג שמשון
01-12-07, 18:19
הם מנסחים תגובה ..אל תלחיץ אותם חחח

///Efi///
01-12-07, 18:20
הם מנסחים תגובה ..אל תלחיץ אותם חחח

"הם" אה? האנשים מגבוהה

גיל גרנות
01-12-07, 18:21
Mazoz, חבל שאני לא יודע מזה. המייל שלי תמיד פתוח, הטלפון שלי תמיד פתוח. אני תמיד מקבל כל אחד ומנסה לעזור בכל דרך אפשרית, תשאל אפילו את מתן.

אם תעדכן אותי במייל אני אשמח עוד יותר לנסות לעזור, כמה שרק אפשר. בזמן האחרון היה יותר מידי בלאגן סביב נושא המחירים. הנושא מאוד מאוד מורכב ותאמין לי שמתיש.

זה באמת חשוב ולא נעים.

Mazoz3
01-12-07, 18:27
המכתב ששלחתי לכם לפני זמן רב נשלח אליך שנית למייל, בדיוק כפי שהוא היה אז.

גיל גרנות
01-12-07, 18:29
בטיפול, תודה

Night_Wolf
01-12-07, 18:31
אף אחד לא הדליק אותי על ארבל,אתה מכיר אותי הרבה זמן ויודע מי אני באמת ומה אני מוכן לתת לאנשים שמכבדים אותי,אולי אתה לא מכיר מספיק טוב את ארבל לצערי אם אתה לא מאמין לי אחי שאל את עומר הוא יסביר לך במה היה מדובר מההתחלה.
זה שאנשים שואלים בפורום מה קרה בני לבין ארבל זה סתם ספאם מיותר אני לא ארחיב פה מה בידיוק קרה ואני לא חייב לאף אחד דין וחשבון,מה שכן אני אציין פה בפעם האחרונה! זה שארבל הולך לשלם ביוקר ומחיר כבד מאוד ולא אשתוק ולא אנוח עד שהאמת לגביו תיצא לאור הוא ושאר האנשים שקשורים לפרשה נגדי,ועד שהוא וסליחה על הביטוי "חבורת הזבל" יבואו על עונשם.

אבל פה בפורום ובכללי אני לא אדבר על המריבה ועל הסיכסוך מי שיודע מה ארבל עשה זה אנשים שאני באמת יכול לסמוך עליהם ומעריך אותם,אני מבקש מהשאר מספיק לחפור בנושא.

שבוע טוב לכולם:flowers:

גלעד.

arbel2
01-12-07, 18:32
אף אחד לא הדליק אותי על ארבל,אתה מכיר אותי הרבה זמן ויודע מי אני באמת ומה אני מוכן לתת לאנשים שמכבדים אותי,אולי אתה לא מכיר מספיק טוב את ארבל לצערי אם אתה לא מאמין לי אחי שאל את עומר הוא יסביר לך במה היה מדובר מההתחלה.
זה שאנשים שואלים בפורום מה קרה בני לבין ארבל זה סתם ספאם מיותר אני לא ארחיב פה מה בידיוק קרה ואני לא חייב לאף אחד דין וחשבון,מה שכן אני אציין פה בפעם האחרונה! זה שארבל הולך לשלם ביוקר ומחיר כבד מאוד ולא אשתוק ולא אנוח עד שהאמת לגביו תיצא לאור הוא ושאר האנשים שקשורים לפרשה נגדי,ועד שהוא וסליחה על הביטוי "חבורת הזבל" לא יבואו על עונשם.

אבל פה בפורום ובכללי אני לא אדבר על המריבה ועל הסיכסוך מי שיודע מה ארבל עשה זה אנשים שאני באמת יכול לסמוך עליהם ומעריך אותם,אני מבקש מהשאר מספיק לחפור בנושא.

גלעד.

ועכשיו אחרי המלודרמה...

אתה מדבר כבר חודשיים על זה שעשיתי משהו ,ולי בעצמי אין ממש מושג מה עשיתי ...

arbel2
01-12-07, 18:34
גיל, אני חייב להגיד לך שבתור לקוח ששם אצלכם עד היום הרבה כסף על מוצרים לי ולחברים שלי (מינימום 1500 שקל), כחבר פורום פעיל ובתור אחד ששלח חבר לייעוץ אצלך (שממש לא משנה מי זה עכשיו), אתם חנות לא אמינה ואני את דרכי איתכם סיימתי בעקבות גנבה שלכם. האכזבה הגדולה יותר זה שגם לאור הפניה שלי אליכם העניין לא טופל. ממש בושה.

מזוז יקירי
בזמנו ביקשתי ממני משהו ,ובאמת שברח מזכרוני (צר לי על זה ) ,ולאחר מכן טענת שהיתאכזבת ממני ,תוכל להזכיר לי במה מדובר?

מתן18
01-12-07, 18:36
זה שאנשים שואלים בפורום מה קרה בני לבין ארבל זה סתם ספאם מיותר אני לא ארחיב פה מה בידיוק קרה ואני לא חייב לאף אחד דין וחשבון,מה שכן אני אציין פה בפעם האחרונה! זה שארבל הולך לשלם ביוקר ומחיר כבד מאוד ולא אשתוק ולא אנוח עד שהאמת לגביו תיצא לאור הוא ושאר האנשים שקשורים לפרשה נגדי,ועד שהוא וסליחה על הביטוי "חבורת הזבל" יבואו על עונשם.

גלעד.

מלך!

Mazoz3
01-12-07, 18:37
מזוז יקירי
בזמנו ביקשתי ממני משהו ,ובאמת שברח מזכרוני (צר לי על זה ) ,ולאחר מכן טענת שהיתאכזבת ממני ,תוכל להזכיר לי במה מדובר?
בשמחה,
ממש בקצרה דובר על עוקץ במחיר מצד ישראלבודי.

arbel2
01-12-07, 18:37
בשמחה,
ממש בקצרה דובר על עוקץ במחיר מצד ישראלבודי.

פנה אליי באייסי ,אני מאמין שיש לך את המספר

Night_Wolf
01-12-07, 18:52
ועכשיו אחרי המלודרמה...

אתה מדבר כבר חודשיים על זה שעשיתי משהו ,ולי בעצמי אין ממש מושג מה עשיתי ...

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אתה בדרן גרוע מאוד! אבל עדין בדרן...

אל תדאג שאנחנו ניפגש אני אדאג שאתה תבין בידיוק מה עשיתה ואיך משלמים על מעשים שאתה עושה סמוך עלי הפעם אני לא אשב בצד.

ועיצה ממני?אחת הסיבות הממש פעוטות שאבדתה אותי בתור חבר זה בגלל שאתה לקקן!
ועוד לקקן לאנשים שהם ממש זבל! אבל היי חחחחחחחחחחחחחח תגיד לי למי אתה מלקק אני אגיד לך מי אתה חחח או יותר נכון מה אתה!

ועוד משהו על הדרך תימנע מלצטט,לענות או להגיב להודעות שלו בכל דרך שהיא ותרגיע את החברים הלוזרים שלך שמאיימים מאחורי מחשבים וטלפונים.

הם יקבלו לא פחות ממה שאתה תקבל וזה אני מבטיח לך שאתה עצמך תעמוד שם ותהיה עד לזה.

בוא נפסיק לצטט ולהגיב אחד לשני פה כי זה סתם מעצבן אותי אני מצאתי כבר מקום שאנשים שם מתיחסים אלי כבוד ומעריכים אותי ולמדתי במקום הזה לדעת שיש כאן כמה אנשים שהם ממש אחלה ושאני נורא אוהב וכמובן יש את הפריקונים שלך שהם לוזרים,שחיפים,שחקני פוטושופ ואפסים שיודעים רק לדבר ולא לעשות (בעיקר בפיתוח גוף).

אז יאלה בי

בנתים...

arbel2
01-12-07, 18:55
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אתה בדרן גרוע מאוד! אבל עדין בדרן...

אל תדאג שאנחנו ניפגש אני אדאג שאתה תבין בידיוק מה עשיתה ואיך משלמים על מעשים שאתה עושה סמוך עלי הפעם אני לא אשב בצד.

ועיצה ממני?אחת הסיבות הממש פעוטות שאבדתה אותי בתור חבר זה בגלל שאתה לקקן!
ועוד לקקן לאנשים שהם ממש זבל! אבל היי חחחחחחחחחחחחחח תגיד לי למי אתה מלקק אני אגיד לך מי אתה חחח או יותר נכון מה אתה!

ועוד משהו על הדרך תימנע מלצטט,לענות או להגיב להודעות שלו בכל דרך שהיא ותרגיע את החברים הלוזרים שלך שמאיימים מאחורי מחשבים וטלפונים.

הם יקבלו לא פחות ממה שאתה תקבל וזה אני מבטיח לך שאתה עצמך תעמוד שם ותהיה עד לזה.

בוא נפסיק לצטט ולהגיב אחד לשני פה כי זה סתם מעצבן אותי אני מצאתי כבר מקום שאנשים שם מתיחסים אלי כבוד ומעריכים אותי ולמדתי במקום הזה לדעת שיש כאן כמה אנשים שהם ממש אחלה ושאני נורא אוהב וכמובן יש את הפריקונים שלך שהם לוזרים,שחיפים,שחקני פוטושופ ואפסים שיודעים רק לדבר ולא לעשות (בעיקר בפיתוח גוף).

אז יאלה בי

בנתים...

הטרידו אותך בטלפון הרבה לפני שרבנו ,שלא תעיז להאשים אותי בזה.
ואני לקקן ? איך בדיוק ? כי אני מסתדר עם אנשים ? להיות נחמד זה לא להיות לקקן ,אתה פשוט כועס שאני לא נלחם את המלחמות שלך (שתאכלס לא היו קשורות אליי)

///Efi///
01-12-07, 18:56
אם יהיו מכות אל תשכחו לצלם ולעלות ליוטיוב אה?

וגילעד, אני מבין שאתה מדבר על הפורום האחר? חבל שאתה עוזב...

israel2290
01-12-07, 18:56
יאלה ארבל לא הגיע הזמן שתיפגשוו אחד מול השני בפנים?

Night_Wolf
01-12-07, 19:14
הטרידו אותך בטלפון הרבה לפני שרבנו ,שלא תעיז להאשים אותי בזה.
ואני לקקן ? איך בדיוק ? כי אני מסתדר עם אנשים ? להיות נחמד זה לא להיות לקקן ,אתה פשוט כועס שאני לא נלחם את המלחמות שלך (שתאכלס לא היו קשורות אליי)

אל תגיד לי שלא תעיז ואל תדבר כאילו אתה נותן לי הוראות ההטררדות שקבלתי בשבוע האחרון גלויות הכתובת והבן אדם אותר!
והוא אכן קשור אלייך הוא גם יקבל את שלו סמוך עלי וכפי שאמרתי לך אתה תידע כבר שאני אפגוש איתך נימאס לי להיתכתב איתך כבר.

זדיין

arbel2
01-12-07, 19:17
אל תגיד לי שלא תעיז ואל תדבר כאילו אתה נותן לי הוראות ההטררדות שקבלתי בשבוע האחרון גלויות הכתובת והבן אדם אותר!
והוא אכן קשור אלייך הוא גם יקבל את שלו סמוך עלי וכפי שאמרתי לך אתה תידע כבר שאני אפגוש איתך נימאס לי להיתכתב איתך כבר.

זדיין

אם מישהו שקשור עליי עשה את החרא הילדותי הזה אני באמת מצטער ,כי על זה לא ידעתי.
למה אתה יורד לדיבור כזה ,אני מנסה לדבר איתך כמו בן אדם (צר לי שעל גביי הפורום אבל לא נשאר לנו מישור שיחה אחר)

קח דברים בפרופורציה ,אין לי מושג על מה אתה כל כך כועס.

israel2290
01-12-07, 19:23
תאחלס גלעד סליחה שאני מתערב חבר אהוב.....תדבר כמו בן אדם ואולי תפתרו את זה ביפה הכי טוב הכי בריא.....כי יש רגעים שממש עצבנים שעושים טעויות ואחרי זה משלמים עליהםם המון!
ווהכי חשוב מתי שתיפגשו לא לערב בזה סכין!