PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה בקשר לקניית בגדים

noobit
01-12-07, 23:37
מאז שהתחלתי להתאמן ורגליים בפרט ועליתי במשקל אני פשוט לא נכנס יותר לבגדים שלי לגינסים למכנסיים

בגלל הסקווטים התחת גדל לי רצח וגם ככה יש לי כבר מותניים ותחת ענקים אז ככה עוד יותר וזה הפשוט מגעיל אותי

אני עכשיו בחיטוב אוני שוקל להפסיק לעבוד על סקווט עד המסה והחליף אותו בנתיים בתרגילים אחרים לרגליים

זה פשוט בלתי נסבל יותר אי אפשר לצאת ולמצוא גינס שמתאים הכל קטן עליי.. המראה הזה של תחת רגליים מותניים גדולים זה משהו שאנ ילא אוהב במיוחד

מה דעתכם על זה?

Mr.Olimpia
01-12-07, 23:46
Man You Just To Big

כל אחד התחיל לחוש פה רוני קולמן הא?

Big Lou
02-12-07, 00:00
שאל את ג'יי אולי יש לו משהו במידה שלך.

Big Lou
02-12-07, 00:00
סתם.

yonip
02-12-07, 00:05
כן אחי זה מציק אני למשל לא עובר בדלת , ובכיסאות של הכיתה אני לא יכול לשבת אני מביא כיסא מיוחד מהבית..

חחח סתם, אחי מה הבעיה תיקנה מידות יותר גדולות :x
לפני שנה הייתי סמאל בחולצת בצפר עכשיו אני Xl חח אבל גם גבהתי באיזה 6 סנטים טובים= ]

Gangsta
02-12-07, 00:22
חחחח אתה צוחק?!^^ אני בתקופת בצפר איזה עצבים זה היה
הגב שלי לא היה נכנס בתוך הכיסא בככיסאות האלה עם המשענת העגולה אתם יודעים....
כל הזמן הגב שלי היה נתקע בפינות חח

NSH1
02-12-07, 00:54
סקוואט לא מגדיל תחת אלא מחטב אותו

עבודה על הגב גורמת לv שייפ, קריא מותניים צרות ולסטסימוס רחב ["כנפיים"]

נדיר למצוא ב"ב עם מתניים רחבות

מה שאתה מתאר כנראה נובע מהשמנה

arbel2
02-12-07, 00:57

עבודה על הגב גורמת לv שייפ, קריא מותניים צרות ולסטסימוס רחב ["כנפיים"]

נדיר למצוא ב"ב עם מתניים רחבות

מה שאתה מתאר כנראה נובע מהשמנה

טעות בידך
הגלוטיאוס פעיל מאוד בסקוואט ,בעיקר בסקוואטים עמוקים ,מוסיף מסה כמו הרגליים ,הגלוטיאוס הוא שריר הרבה יותר גדול ממה שאתה חושב.

Dino Psaras
02-12-07, 01:10
Man You Just To Big

כל אחד התחיל לחוש פה רוני קולמן הא?

תגיד גבר לא נמאס לך עם התגובות האלה?

אף אחד פה לא קולמן אבל מה שהוא אמר מאוד נכון כולל אצלי.

tomerA
02-12-07, 02:24
תחכה לסוף חיטוב ואז תראה.
חוץ מי זה יכול להיות שגנטית מצטבר לך הרבה שומן בתחת.

ניגרי ענק
02-12-07, 08:31
א: לך על דגמ"חים, יש עכשיו במחסני אופנה דגמים מאוד יפים, זה נוח, רחב, ואם יש לך חבר פרזיט אוכל חינם (כלומר שוטר) אז בכלל אתה מסודר כי יש לך הנחה יפה מאוד של 40 אחוז בערך.
ב: אל תפסיק לעשות סקוואטים לעולם - סקוואטים זה הלחם והחמאה של עבודה על רגליים!
ג: באדי בילדר שהמכנס לא עולה עליו צריך רק לשמוח מזה.

noobit
02-12-07, 11:25
א: לך על דגמ"חים, יש עכשיו במחסני אופנה דגמים מאוד יפים, זה נוח, רחב, ואם יש לך חבר פרזיט אוכל חינם (כלומר שוטר) אז בכלל אתה מסודר כי יש לך הנחה יפה מאוד של 40 אחוז בערך.
ב: אל תפסיק לעשות סקוואטים לעולם - סקוואטים זה הלחם והחמאה של עבודה על רגליים!
ג: באדי בילדר שהמכנס לא עולה עליו צריך רק לשמוח מזה.

תודה רבה לכלם המגיבים

מי שאמר שהשמנתי זה נכון בהחלט ..עשיתי עליה לא נקיה בכלל ועליתי 22 קילו והרבה מתוך זה היה שומן

נכון השמנתי רצח באיזור הרגליים והתחת אבל בכל זאת אני דיי בטוח שעלה לי כמות נכבדה של שריר בתחת בגלל הסקווטים כי היתי עושה אותם מאוד עמוקים

ניגרי ענק תודה על התשובה אבל בעיקרון אני לא ממש אוהב דגמחים אני כל החיים עם גינסים

אני לא מפסיק עם סקווטים לגמרי כי זה ידוע שזה התרגיל לרגליים פשוט לתקופה הקרובה של החיטוב אני רוצה להפסיק לראות אם זה יעזור

בכל מקרה תודה רבה לכל מי שענה

ran_z
02-12-07, 11:34
תפסיק זיין ת'מוח, התחת שלך לא כ"כ גדול כמו שאתה מתאר, עלית במסה המון אז סביר שג'ינסים ישנים שלך לא עולים עליך כי גדלת בכמה מידות, וכשאתה עומד ליד אנשים שלא מתאמנים, מה שבטח קורא רוב הזמן, אז נראה לך כאילו יש לך תחת מפלצתי לאומתם, כי הם שטוחים כמו פלטת שבת, חוץ מזה אמרתי לך שראיתי אותך, עדין יש לך אחוז שומן סביר מאוד ולא גבוה בכלל לסוף מסה. באסה עכשיו להתחיל חיטוב עם כניסת החורף, זה תקופה שבא לך רק לאכול, לדעתי אל תחטב עכשיו עד 91 קילו לא יותר, תשמור על נטרליות בערך עד אפריל ואז תחטב עד שתגיע למראה הרצוי.

noobit
02-12-07, 11:39
תפסיק זיין ת'מוח, התחת שלך לא כ"כ גדול כמו שאתה מתאר, עלית במסה המון אז סביר שג'ינסים ישנים שלך לא עולים עליך כי גדלת בכמה מידות, וכשאתה עומד ליד אנשים שלא מתאמנים, מה שבטח קורא רוב הזמן, אז נראה לך כאילו יש לך תחת מפלצתי לאומתם, כי הם שטוחים כמו פלטת שבת, חוץ מזה אמרתי לך שראיתי אותך, עדין יש לך אחוז שומן סביר מאוד ולא גבוה בכלל לסוף מסה. באסה עכשיו להתחיל חיטוב עם כניסת החורף, זה תקופה שבא לך רק לאכול, לדעתי אל תחטב עכשיו עד 91 קילו לא יותר, תשמור על נטרליות בערך עד אפריל ואז תחטב עד שתגיע למראה הרצוי.
חחח יא מלך

יש לי תחת טבעית גדול כזה ועוד הוספתי שם שומן מסביב אז הוא נהיה גדול מדי זה משהו שאישית לא ממש אוהב

כבר הספקתי להוריד6 קילו בחיטוב עכשיו אני 92 כבר רואים תוצאות טוב מאוד

בכל מקרה אחי אתה בא היום? יש לי זמן היום אז אני יהיה שם מוקדם

ran_z
02-12-07, 11:43
לא איפה לא יצא היום, הקאנטרי נפתח מאוחר ואני אהיה בעבודה, אני אבוא מחר ויום שלישי.
אולי ניפגש לאיזה אימון סקוואטים חריף :-)

noobit
02-12-07, 11:44
לא איפה לא יצא היום, הקאנטרי נפתח מאוחר ואני אהיה בעבודה, אני אבוא מחר ויום שלישי.
אולי ניפגש לאיזה אימון סקוואטים חריף :-)

הוא נפתח מאוחר היום? באיזה שעה?

ורן כתוב לי שניה בפרטי תשם של החנות שלכם ואיפה היא נמצאת נקפוץ בימים הקרובים

ran_z
02-12-07, 11:47
יום ראשון נפתח ב16:00

eyalamzleg
02-12-07, 12:48
:):):):) אתה צוחק?!^^ אני בתקופת בצפר איזה עצבים זה היה
הגב שלי לא היה נכנס בתוך הכיסא בככיסאות האלה עם המשענת העגולה אתם יודעים....
כל הזמן הגב שלי היה נתקע בפינות חח
מכיר את זה:| אני יושב אם התחת בחוץ והגב ישר :):):):) ככה זה לא מפריע אבל לא נוח

Danzig
02-12-07, 12:51

:mellow:

bad boy
02-12-07, 13:49
יום ראשון נפתח ב16:00

איזה באסה גם אצלי אני מת ללכת לא רק ב4 ניפתח

ככה זה בהיסתדרות

NIRAN
02-12-07, 15:09
ואללה? מה כל המכונים נפתחים יום ראשון ב 4?