PDA

צפה בגרסא המלאה : פתיחת "עסק" מכירות קטנטן באינטרנט

ice13
02-12-07, 11:32
אני יכול השיג מחו"ל נגני MP3/4 ופלאפונים במחירים טובים מאוד.
חשבתי לייבא לארץ כל מיני מכשירים, ולמכור אותם דרך יד2, פוקט......
אחרי בירור התברר לי שהאופצייה ללקוחות פרטיים זה אתרים שנותנים לך כתובת בארה"ב והם מביאים לך את הסחורה לארץ, משחררים את הדברים מהמכס:mellow: (אבל לא משלמים בשבילך).
האתר הכי זול שמצאתי- EZbuyUS, שבו מחיר השרות הוא 6.99$ לכל 450 גר' (פאונד אחד).
המיסים גם די גבוהים ולכן עסק היבוא יצא יקר מאוד!

מישהו מכיר אופציה אחרת של שירות יבוא מחו"ל, שיכול גם לארגן איזשהי "הנחה" במכס?
או אולי יש אופציה לדבר עם המכס שאם אני מייבא כמה מכשירים ביחד יתנו לי איזשהי הנחה?
(מניסיון קודם עם המכס, אין עם מי לדבר......)

תודה מראש

Ori-Silver
02-12-07, 11:58
אני יכול השיג מחו"ל נגני MP3/4 ופלאפונים במחירים טובים מאוד.
חשבתי לייבא לארץ כל מיני מכשירים, ולמכור אותם דרך יד2, פוקט......
אחרי בירור התברר לי שהאופצייה ללקוחות פרטיים זה אתרים שנותנים לך כתובת בארה"ב והם מביאים לך את הסחורה לארץ, משחררים את הדברים מהמכס:mellow: (אבל לא משלמים בשבילך).
האתר הכי זול שמצאתי- EZbuyUS, שבו מחיר השרות הוא 6.99$ לכל 450 גר' (פאונד אחד).
המיסים גם די גבוהים ולכן עסק היבוא יצא יקר מאוד!

מישהו מכיר אופציה אחרת של שירות יבוא מחו"ל, שיכול גם לארגן איזשהי "הנחה" במכס?
או אולי יש אופציה לדבר עם המכס שאם אני מייבא כמה מכשירים ביחד יתנו לי איזשהי הנחה?
(מניסיון קודם עם המכס, אין עם מי לדבר......)

תודה מראש זה לא כזה פשוט,אני גם חשבתי לעשות את זה ולאחר בירור מקיף ירדתי מזה.

א.יש ים סוחרים רמאים בח"ול שנותנים מחירים טובים מאוד בשביל למשוך קונים ואחרי שאתה מעביר את הכסף אתה יכול לשכוח שאי פעם תקבל אותו ואת הסחורה שהזמנת.

ב.אתה לא תשבור את היבואן הרישמי בגלל שהוא קונה ישירות מהחברה ובכמויות אסטרונומויות במחירי ריצםה ואתה קונה מסוחרים בח"ול שקונים מהחברה.

ג.אם המוצר לא מיוצר באירופה (סביר להניח שזה maid in chaina) שאיתם יש לנו הסכם סחר חופשי אז יש הגבלה כמותית של מכשירים מסוג מסויים שמותר להביא בשנה.

ד.בשביל להביא פלאפונים אתה צריך אישור של משרד התקשורת.

ה.שאתה תביא את הנגני את ה-mp3 ואת הפלאפונים סביר להניח שיעקבו לך את זה בשביל בדיקה במכון התקנים שעולה גם הרבה מאוד כסף ויש סיכוי טוב שמכון התקנים לא ין לך אישור עד שלא תחליף את המטענים לנגנים ול-mp3 ל-220 v

בקיצור אחי הנקודה היא שאתה לא יכול לשבור את היבואן הרישמי בארץ של אותו מוצר,הוא קונה את זה במחירים יותר טובים בגלל שהוא קונה בכמויות וישירות מהחברה ולא מסוחרים בח"ול,וכמה שאתה עושה את החשבון עכשיו וחושב שזה משתלם יש ים של מיסים שצריך לשלם במכס שהמוצר מגיע לארץ וים של עיקובים והגבלות שהופכים את זה לכאב ראש לא משתלם.

ice13
02-12-07, 12:09
הסיבה שאני משיג במחירים זולים מאוד, זה בגלל שזה מכשירים מתצוגה, לא השתמשו בהם בכלל, עברו לבדיקת החברה ונמכרים שוב.
סתם ככה לא הייתי סומך על זה אבל אח שלי (בחו"ל) מכיר את מי שמוכר ובודק את הנגנים לפני)
אני יתן לך דוגמא של מחיר:
נגן Archos 604- המחיר הכי זול בארץ: 2300 ש"ח.
אני קונה ב170 דולר+ כל המשלוחים זה יצא בערך 15 דולר, מיסים: בערך 200 שקל.
סה"כ: בערך 940 ש"ח.

אני מוכר את הנגן ב1500 ש"ח, ויש לי רווח נקי של 560 שקל.

לגבי ההגבלה הכמותית-
אני מגוון מאוד בדגמים של המכשירים.

פלאפונים-
לגבי כל המכשירים חובה להביא אישור? כי מפלאפונים כמו הIphone לדוגמא, אפשר לעשות רווח עצום בארץ.

אני לא יודע מה זה "מכון ההתקנים", אני בעבר קניתי נגן ב200 דולר (כולל משלוח), ואיזה בחור בדק לי את זה מול העניים וקבע שזה 313 ש"ח, לפי החישוב הבא (קרדיט לDi-Bol שעזר לי הרבה בזמנו):
מכס 18-29 אחוז תלוי במוצר במקרה הזה 18
מעמ 15 וחצי אחוז
אגרת אחסנה 3 שקל ליום
אגרת מחשב 22 שקל

Ori-Silver
02-12-07, 12:17
הסיבה שאני משיג במחירים זולים מאוד, זה בגלל שזה מכשירים מתצוגה, לא השתמשו בהם בכלל, עברו לבדיקת החברה ונמכרים שוב.
סתם ככה לא הייתי סומך על זה אבל אח שלי (בחו"ל) מכיר את מי שמוכר ובודק את הנגנים לפני)
אני יתן לך דוגמא של מחיר:
נגן Archos 604- המחיר הכי זול בארץ: 2300 ש"ח.
אני קונה ב170 דולר+ כל המשלוחים זה יצא בערך 15 דולר, מיסים: בערך 200 שקל.
סה"כ: בערך 940 ש"ח.

אני מוכר את הנגן ב1500 ש"ח, ויש לי רווח נקי של 560 שקל.

לגבי ההגבלה הכמותית-
אני מגוון מאוד בדגמים של המכשירים.

פלאפונים-
לגבי כל המכשירים חובה להביא אישור? כי מפלאפונים כמו הIphone לדוגמא, אפשר לעשות רווח עצום בארץ.

אני לא יודע מה זה "מכון ההתקנים", אני בעבר קניתי נגן ב200 דולר (כולל משלוח), ואיזה בחור בדק לי את זה מול העניים וקבע שזה 313 ש"ח, לפי החישוב הבא (קרדיט לDi-Bol שעזר לי הרבה בזמנו):
מכס 18-29 אחוז תלוי במוצר במקרה הזה 18
מעמ 15 וחצי אחוז
אגרת אחסנה 3 שקל ליום
אגרת מחשב 22 שקל

א.למה שמישהו יקנה מוצר מתצוגה ועוד ללא אחריות ב-1500 שקל שהוא יכול לקנות אותו חדש ב-2300 וסביר להניח 2200 אם הוא ינג'ס קצת בחנות?

ב.אתה יודע שעל הרווחים שלך אתה תצטרך לשלם מס כי בסוף יכולים לראות שיבאת 40-50 מכשירים ואין קבלה שמעידה שמכרת אותם וזה מעלה חשדות.
אני לא אומר שיעלו עליך אבל זה אפשרות.

ice13
02-12-07, 12:28
א.למה שמישהו יקנה מוצר מתצוגה ועוד ללא אחריות ב-1500 שקל שהוא יכול לקנות אותו חדש ב-2300 וסביר להניח 2200 אם הוא ינג'ס קצת בחנות?

ב.אתה יודע שעל הרווחים שלך אתה תצטרך לשלם מס כי בסוף יכולים לראות שיבאת 40-50 מכשירים ואין קבלה שמעידה שמכרת אותם וזה מעלה חשדות.
אני לא אומר שיעלו עליך אבל זה אפשרות.
א. תאמין לי שיקנו!
אני מכיר את השוק הזה ומכרתי כבר נגנים בעבר.

ב. אני לא יעשה את זה בכמויות כל כך גדולות בהתחלה!
אני בהתחלה יקנה בערך 8 נגנים (מדובר על הנגנים הכבדים שהמחירים שלהם בארץ נעים בין 1200-3000) נראה איך זה ילך ואז נמשיך הלאה.....

השאלה אם יש חברת יבוא יותר משתלמת ואם יש סיכוי להנחה במכס?

Danielllo
02-12-07, 12:31
אחי אתה לא הראשון ולא האחרון שחושב על השטויות האלה תאמין שלא אתה המצאתת ת'גלגל זה בלאגןן רצח!!

יותר עדיף לך אחי להשקיע 8 אלף שקל לנסוע לתאילנד להביא סטוק של ג'ינסים של דיזלים מזוייפים ברמה גבוהה ונעליי נייק חולצות של פוטה דמדרה טומי ועוד... להשים אותם במזוודה כאילו זה הג'ינסים שלך והבגדים שלך = פתור ממכס.. כל ג'ינס אתה מוכר ב300 שקל יוצא שאתה משלש את המחיר התחלתי

ice13
02-12-07, 12:34
אחי אתה לא הראשון ולא האחרון שחושב על השטויות האלה תאמין שלא אתה המצאתת ת'גלגל זה בלאגןן רצח!!

יותר עדיף לך אחי להשקיע 8 אלף שקל לנסוע לתאילנד להביא סטוק של ג'ינסים של דיזלים מזוייפים ברמה גבוהה ונעליי נייק חולצות של פוטה דמדרה טומי ועוד... להשים אותם במזוודה כאילו זה הג'ינסים שלך והבגדים שלך = פתור ממכס.. כל ג'ינס אתה מוכר ב300 שקל יוצא שאתה משלש את המחיר התחלתי
לא תודה:flowers:

Ori-Silver
02-12-07, 12:36
א. תאמין לי שיקנו!
אני מכיר את השוק הזה ומכרתי כבר נגנים בעבר.

ב. אני לא יעשה את זה בכמויות כל כך גדולות בהתחלה!
אני בהתחלה יקנה בערך 8 נגנים (מדובר על הנגנים הכבדים שהמחירים שלהם בארץ נעים בין 1200-3000) נראה איך זה ילך ואז נמשיך הלאה.....

השאלה אם יש חברת יבוא יותר משתלמת ואם יש סיכוי להנחה במכס?
ice סתם שאלה הארכוס בא עם תחנת עגינה שמחוברת לחשמל?

ice13
02-12-07, 12:38
ice סתם שאלה הארכוס בא עם תחנת עגינה שמחוברת לחשמל?
הגזמת! התחנת עגינה עולה איזה 400 שקל....

Ori-Silver
02-12-07, 12:44
הגזמת! התחנת עגינה עולה איזה 400 שקל....
אז איך מטעינים אותו דרך usb או דרך כבל הטענה של חשמל?

ice13
02-12-07, 12:45
Usb.
אבל מתאם Usb לחשמל עולה איזה 30 שקל.....

Ori-Silver
02-12-07, 12:45
אחי תנסה לא מדובר פה על השקעה אדירה,שוב לדעתי זה לא שווה את המאמץ כי אף אחד לא יקנה את הארקוס 604 משומש ב-1500,אתה תצטרך לרדת ל-1300-1350 בשביל להצליח למכור אותו,מניסיון דברים יד שנייה ללא אחריות נמכרים בלפחות 40% פחות מהמחיר מהמחיר הכי זול,מכרתי ים של דברים יד שנייה וגם קניתי ים של דברים יד שנייה ככה שאני מכיר את השוק הזה.

ice13
02-12-07, 12:54
אחי תנסה לא מדובר פה על השקעה אדירה,שוב לדעתי זה לא שווה את המאמץ כי אף אחד לא יקנה את הארקוס 604 משומש ב-1500,אתה תצטרך לרדת ל-1300-1350 בשביל להצליח למכור אותו,מניסיון דברים יד שנייה ללא אחריות נמכרים בלפחות 40% פחות מהמחיר מהמחיר הכי זול,מכרתי ים של דברים יד שנייה וגם קניתי ים של דברים יד שנייה ככה שאני מכיר את השוק הזה.
חשבתי פשוט שאם אני הולך להשקיע 5000 אלף שקל, אני יבדוק טוב אם אנשים מכירים דרך לייבא יותר בזול, ולקבל איזשהי הקלה במיסים.

כנראה שאף אחד לא יכול לעזור.......

///Efi///
02-12-07, 13:15

ב8000 אתה נוסע לפארדיס/ אום אל פאחם/ בקה אל גרביה, קונה ים של נפצים לפורים וספריי שלג ליום העצמאות.

בתקופה של שתי החגים האלה אתה יכול לעשות בוחטות שמסדרות אותך לכל השנה!

Danielllo
02-12-07, 14:16
ב8000 אתה נוסע לפארדיס/ אום אל פאחם/ בקה אל גרביה, קונה ים של נפצים לפורים וספריי שלג ליום העצמאות.

בתקופה של שתי החגים האלה אתה יכול לעשות בוחטות שמסדרות אותך לכל השנה!

+ אתה הולך במחשבה שאולי לא תחזור הביתת אחלה רעיון

alpha
02-12-07, 16:29
+ אתה הולך במחשבה שאולי לא תחזור הביתת אחלה רעיון
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.