PDA

צפה בגרסא המלאה : מערכת הבריאות בישראל: מהגרועות בעולם המערבי

dror
02-12-07, 16:16
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3477420,00.html

נו מה יהיה ראש ממשלה מושחת שהעם לא רוצה אותו מתכונן למהלכים שהעם לא מסכים
מערכת בריאות לא טובה. רוצים עוד מיטות חאלס לתת לחאמסניכים שנפגעים בפעולות צהל או לאזרחי עזה שקוראים להשמדת ישראל טיפול בבתי חולים ואז לא תיבכו על מחסור במיטות .
רעידות אדמה ,שהמדינה כלל לא ערוכה עליהם .
איומים ביטחונים בילתי פוסקים ,שאפשר להפסיק אותם אבל יש לנו כנסת ,וראש ממשלה, שהולך לנושא מדיני שיודעים מה סופו רק כדי להתחנף לגופי השמאל בארץ
מערכת חינוך מהגרועות בעולם שחצי מהמורים לא יודעים ללמד (הצעה שלי לעשות להם מבחן קטן על החומר שהם מלמדים ולא לתת להם לקרוא את התשובות מהספר כמו שהם מדברים בכיתה ומכתיבים כל יום ככה )רוצים יותר כסף תראו תוצאות קודם אצלי מהבצפר אני יכל להגיד יש רק 5 מורים שיודעים ללמד ושבאמת איכפאת להם מהתלמידים .

Natanz
02-12-07, 16:34
מה הפלא עם כזאת ממשלה שרובם אפסים
יש לך שר רווחה או יותר נכון היה שלא יודע אנגלית אז למה בידיוק אתם מצפים?
מוסר השכל : תצביעו ביבי כי הוא יודע לנהל מדינה ולהחזיק קצר את האנשים החלשים בחברה אלה שמאטים אותנו
ואני לא רוצה להשמע גזען אבל איתיופים ועולים חדשים שבאו לפה רק בגלל שהיה להם חרא במקום הקודם מאטים אותנו ולא נותנים לנו אפשרות להסתכל קדימה ולהתפתח

dror
02-12-07, 16:40
מה הפלא עם כזאת ממשלה שרובם אפסים
יש לך שר רווחה או יותר נכון היה שלא יודע אנגלית אז למה בידיוק אתם מצפים?
מוסר השכל : תצביעו ביבי כי הוא יודע לנהל מדינה ולהחזיק קצר את האנשים החלשים בחברה אלה שמאטים אותנו
ואני לא רוצה להשמע גזען אבל איתיופים ועולים חדשים שבאו לפה רק בגלל שהיה להם חרא במקום הקודם מאטים אותנו ולא נותנים לנו אפשרות להסתכל קדימה ולהתפתח

מסכים איתך אבל אם היה חוק הגירה נורמלי אז בעלייה הרוסית לא היו עולים לך כל הנאצים האלו שעלו ואנטישמים בכל שאר הדברים אתה צודק חבל שאין מוניטין חח

Avi
02-12-07, 16:40
אנשים לא יצביעו ביבי כי הם מושפעים מהתקשורת. אין מה לעשות, תמיד ניתקע עם אנשים כמו אולמרט.

dror
02-12-07, 16:42
אנשים לא יצביעו ביבי כי הם מושפעים מהתקשורת. אין מה לעשות, תמיד ניתקע עם אנשים כמו אולמרט.

צודק

ZoonD
02-12-07, 16:46
עם כל הליכלוכים על אולמרט ...
הוא נחש פוליטי לא קטן ! , וזה הכוחמה
הוא נשאר דבוק לכיסא למרות כל הביקורת וכל הלחצים
מהקואליציה , והמאופוזיציה ..

שלא תבינו אותי לא נכון גם אני שונא אותו , אבל הוא פוליטיקאי גדול .
הבעיה שהמדינה שלנו לא צריכה פולטיקאי בראש , אלה מנהיג .
ולזה נתניהו מתאים !

אולמרט יכול להיות שר האוצר

toxicity
02-12-07, 16:50
מה ביבי יעשה כבר יוביל אותנו לעוד מלחמה
אין אף אחד מתאים להיות ראש ממשלה לפי האנשים שיש לנו עכשיו

The Iron Man
02-12-07, 17:14
נמאס כבר משמאלמרט!
צריכים לעשות מהפכה בכל החינוך במדינה הזאת.
ממשלה מטומטמת,
מזניחים ככה את החינוך ואחר כך מתפלאים שהאלימות והפשע בקרב בני הנוער גוברים, וכל שבוע שומעים על דקירות, רצח, אלימות, איומים!
המדינה הזאת רקובה מהשורש, רק מהפך רציני ישנה הכל!

dror
02-12-07, 17:59
מה ביבי יעשה כבר יוביל אותנו לעוד מלחמה
אין אף אחד מתאים להיות ראש ממשלה לפי האנשים שיש לנו עכשיו
ביבי לא יכנס למלחמה בלי לבדוק את מצב האמל"ח ,מצב העורף מוכנות הצבא ,יכולתו בניית תוכנית מסודרת ,ביבי זה לא אולמרט הוא לא היה כתב בעיתון בצבא אולמרט יצא למלחמה הזאת בידיעה כוללת שהוא לא יצליח להחזיר את החטופים בעזרת מלחמה