PDA

צפה בגרסא המלאה : בני סכנין-מכי ת"א

xLaes
02-12-07, 20:44
אוח,בני סכנין כבר מובילים 2-0
ורק דקה 7

Gootche
02-12-07, 20:46
ביזיון למכבי

P-a-n-1-c
02-12-07, 20:46
אוף, מה יהיה :\

Nicolas
02-12-07, 21:09
אני לא אתפלה אם הם ירדו ליגה

Avi
02-12-07, 21:44
כבר היה צריך ליהיות 5-0

xLaes
02-12-07, 22:32
נגמר 3-2
לסכנין..

DarkGulis
02-12-07, 22:34
אני לא אוהד מכבי אבל אני שונא את סכנין אז העדפתי שמכבי ינצחו.

Nicolas
02-12-07, 22:59
אני לא אוהד מכבי אבל אני שונא את סכנין אז העדפתי שמכבי ינצחו.
מה למה אתה שונא אותם? דווקה היא קבוצה די סבבה

flikeron
02-12-07, 23:05
מה למה אתה שונא אותם? דווקה היא קבוצה די סבבה

מה הקשר קבוצה סבבה? זו פשוט בושהה בושה ששחקנים ישראלים משחקים בקבוצה ערבית גועל נפש,
קבוצה ערבית משפילה את מכבי אני פשוט לא מאמין , גם כן נותנים לכל העבו חרירים שמה להרים את הראש ... בושה בושה

Eskimo :-)
02-12-07, 23:08
מה הקשר קבוצה סבבה? זו פשוט בושהה בושה ששחקנים ישראלים משחקים בקבוצה ערבית גועל נפש,
קבוצה ערבית משפילה את מכבי אני פשוט לא מאמין , גם כן נותנים לכל העבו חרירים שמה להרים את הראש ... בושה בושה

BiG_BuG
03-12-07, 00:08
flikeron (http://www.israelbody.com/member.php?u=2671) ו- Eskimo :-) (http://www.israelbody.com/member.php?u=4764)

שניכם מוזמנים למצוץ לי .. בכל זמן שתרצו ;)
ולא אני לא אוהד סכנין

king l8
03-12-07, 00:22

צודק בכל מילה ..!

- Idan -
03-12-07, 00:23
flikeron (http://www.israelbody.com/member.php?u=2671) ו- Eskimo :-) (http://www.israelbody.com/member.php?u=4764)

ולא אני לא אוהד סכנין
אתה לא צריך להתרגש מהם, הם פשוט תקועים בימי הביניים.

eminemfan
03-12-07, 00:26
פיי כוס עמק נמאס כבר מהקבוצה הזאת(בוזגלו עובר בינואר לאירופה זה כבר סגור)

flikeron
03-12-07, 00:28
אתה לא צריך להתרגש מהם, הם פשוט תקועים בימי הביניים.

ימי הביניים? חחחח ברור בזמן המשחק נגד הערבים האלה4 חיילים פצועים בבסיס בנגב מפצמרים ועוד אנחנו מספקים להם מים וחשמל אנחנו בימי הבניים ברור אחי...אתה חי בסרט פשוט תיצא ממנו מהר

flikeron
03-12-07, 00:33
צודק בכל מילה ..!

אללה קינג תפציץ בהודעות אחיי

Dino Psaras
03-12-07, 00:59
חח איזה קטע זה מכבי ת"א בליגה שנייה :bow:

- Idan -
03-12-07, 01:08
ימי הביניים?
כן, וכרגע הוכחת את זה בפעם השניה.

flikeron
03-12-07, 01:18
כן, וכרגע הוכחת את זה בפעם השניה.

כן כן ... שמאלני אני מניח?.... כניראה שאתה שם זין על החיילים שלנו אני מבין...מנסה לעשות פרובוקציה.

flikeron
03-12-07, 01:18
חח איזה קטע זה מכבי ת"א בליגה שנייה :bow:

יאלללה אינטר זונה

רקובה אפס כל בעיטה שלו לנאס''א

Elevation
03-12-07, 01:50

ולא אני לא אוהד סכנין

וגם לי. :flowers:

Elevation
03-12-07, 01:51
כן כן ... שמאלני אני מניח?.... כניראה שאתה שם זין על החיילים שלנו אני מבין...מנסה לעשות פרובוקציה.

אנשים כמוך גורמים לימין להיראות מבחוץ כמו שהוא נראה כיום.

Dino Psaras
03-12-07, 02:05
יאלללה אינטר :):):):)

רקובה אפס כל בעיטה שלו לנאס''א

אחות אחותך :):):):) יא מטומטם :diractor: :diractor:

- Idan -
03-12-07, 02:06
כן כן ... שמאלני אני מניח?.... כניראה שאתה שם זין על החיילים שלנו אני מבין? אתה מעדיף להיות בצד שלהם נכון? בזמן שחיילים ניפצעים מקאסמים בנגב.
לא שמאלני, וגם לא ימני מושפע כמוך. שם זין על חיילים? אני עושה מילואים בשירות קרבי. אני עמדתי במחסומים ועשיתי פטרולים על גדר המערכת בזמן שאתה ביקשת מהמורה לצאת לשירותים.

כל הודעה שאתה כותב רק ממחישה יותר ויותר עד כמה אתה בן אדם פרימיטיבי. אני מצטער שאני נאלץ להגיד את זה, אבל הדעה שלך לא שונה בהרבה מהדעה של הנאצים. הם שונאים את היהודים בגלל שהם יהודים, אתה שונא את הערבים בגלל שהם ערבים. לא משנה שסכנין בכלל לא קשורה לנגב, סכנין בצפון הארץ, הנגב בדרום הארץ, מה קשור סכנין ופצמ"רים, אין קשר בין מחט לתחת, אבל יאללה שיהיה, בני סכנין הם ערבים, אז בני סכנין טרוריסטים. במילים אחרות מה שאתה אומר, שכל אחד בקבוצת בני סכנין הולך עם חגורת נפץ בתיק האימון שלו כי הוא ערבי. שזה בערך כמו שמישהו נוצרי יבוא אליך ויאשים אותך בגלל שאיזה יהודי בארה"ב עשה פיגוע טרור. ולמה? בגלל שאתה יהודי.

קיצר, זאת ההודעה האחרונה שלי בנושא. אין לי כח להיכנס לדיונים האלה, זה אף פעם לא מוביל לשום מקום. שא ברכה ותהיה בריא.

BiG_BuG
03-12-07, 02:08
אני עמדתי במחסומים ועשיתי פטרולים על גדר המערכת בזמן שאתה ביקשת מהמורה לצאת לשירותים.

:lol::lol::lol:

king l8
03-12-07, 02:11
איזה נושא שכונה זה ניהיה ראבק !!!!

Dino Psaras
03-12-07, 02:12
:lol::lol::lol:

אור הגבר.

BiG_BuG
03-12-07, 02:22
שתוק, אור עכשיו מחפש רכב .. תן כבוד !

Dino Psaras
03-12-07, 02:27
‏‏‏‏‏

SmaMMiT
03-12-07, 02:34
חחחחחחחחחחח איזה גנובים אתם :lol:

- Idan -
03-12-07, 02:36
WTF? איך שלחת תגובה ריקה? :huh:

חחח ומה הסיפור עם אור שאתם כותבים תמיד "אור הגבר"? זה אור המנהל מהפורום?

BiG_BuG
03-12-07, 02:38
מה? אור מהפורום ? לא מה פתאום !

הדרדרתי לספאמינג .. רקובה יא חרא :\

SmaMMiT
03-12-07, 02:40
מה? אור מהפורום ? לא מה פתאום !

הדרדרתי לספאמינג .. רקובה יא חרא :\

וואי אני לא נושם!!!!!!!!!!!!!!!!!!! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח גדול!!!!!! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחח:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

Dino Psaras
03-12-07, 03:44
:bow:

WTF? איך שלחת תגובה ריקה? :huh:

חחח סודי. :laughing:

flikeron
03-12-07, 10:35
לא שמאלני, וגם לא ימני מושפע כמוך. שם זין על חיילים? אני עושה מילואים בשירות קרבי. אני עמדתי במחסומים ועשיתי פטרולים על גדר המערכת בזמן שאתה ביקשת מהמורה לצאת לשירותים.

כל הודעה שאתה כותב רק ממחישה יותר ויותר עד כמה אתה בן אדם פרימיטיבי. אני מצטער שאני נאלץ להגיד את זה, אבל הדעה שלך לא שונה בהרבה מהדעה של הנאצים. הם שונאים את היהודים בגלל שהם יהודים, אתה שונא את הערבים בגלל שהם ערבים. לא משנה שסכנין בכלל לא קשורה לנגב, סכנין בצפון הארץ, הנגב בדרום הארץ, מה קשור סכנין ופצמ"רים, אין קשר בין מחט לתחת, אבל יאללה שיהיה, בני סכנין הם ערבים, אז בני סכנין טרוריסטים. במילים אחרות מה שאתה אומר, שכל אחד בקבוצת בני סכנין הולך עם חגורת נפץ בתיק האימון שלו כי הוא ערבי. שזה בערך כמו שמישהו נוצרי יבוא אליך ויאשים אותך בגלל שאיזה יהודי בארה"ב עשה פיגוע טרור. ולמה? בגלל שאתה יהודי.

קיצר, זאת ההודעה האחרונה שלי בנושא. אין לי כח להיכנס לדיונים האלה, זה אף פעם לא מוביל לשום מקום. שא ברכה ותהיה בריא.

מישהו דיבר שיש קשר? אני אמרתי שאנחנו נותנים להם במה להצליח בזמן שתיראה מה קורה בעזה והכל קשור... אבל עזוב אתה צודק נכון... אחי לך תשים את האוטו שלך בסכנין במוסך ניראה מה יקרה לך יחבקו אותך נכון יטפלו לך באוטו... ערבי טוב יודעים את ההמשך.

וייאללה רקובה האפס הזה לא פוגע במסגרת בגלל זה העיפו אותו מאינטר גועל נפש של שחקן

-Alex-
03-12-07, 10:59
יפה אני שמח שכולם פו ברגע יפה זה ! אני מבין שלא רוצים להבין את החוקים של הפורום !
אני מבין שגם על כדורגל אתה לא יכולים לדבר סבבה ! כל אחד שקלל פו או התנהג בגזענות הולך לקבל Ben לכמה ימים !