PDA

צפה בגרסא המלאה : נקודת התחלה - על איזה חלק בגוף עלי לעבוד יותר??

WESHEATH
24-11-06, 23:28
אשמח לתגובת

Nimrod
24-11-06, 23:34
רוב האנשים ששולחים הודעות נקודת התחלה הם או שחיפים או שמנים.
אתה נראה לי כמו אחד דווקא עם פוטנציאל להראות לא רע בכלל.
אתה צריך לשפר את כל הגוף במידה שווה.
תזכור לעבוד מורכב בלבד, בלי מכשירים ולהקפיד חזק על תזונה.
אל תקשיב לאף אחד במכון ותתיעץ רק פה.

בהצלחה לך!

oRis
25-11-06, 01:35
חח מה השטיות הלו
אם אתה מיתמן 4 פעמים בשבוע תעשה נגיד
A - B
\\ תתחיל 4 סטים של 10 \\
שזה אומר A = חזה - רגלים - יד אחורית\או קידמית - בטן
B = גב - כתף - יד קידמית או \ אחורית

ואתה צריך לאכול הרבה

אליאב קרייסלר
25-11-06, 11:51

בהצלחה לך!

לא ממליץ , אם יש לו במכון תזונאי ומאמן שהוא טוב אני דווקא ממליץ להתייעץ איתו ואפילו מעקב...
כאן בפורום כל אחד זורק שטות אפילו אם הוא לא יודע על מה מדובר בכלל...
בכל מקרה , נמרוד כבר ענה לך ואני חושב כמוהו , רק דבר אחד אני סותר -
תתחיל ממכונות , תבסס את התנועות = תתרגל אליהן.
לאחר פרק זמן קצר תוכל להתחיל לעבוד עם מוטות ומשקולות חופשיים...
(תרגילים מבודדים כמו כפיפות מרפקים למשל אתה כן יכול לעשות במשקולות חופשיים)

Nimrod
25-11-06, 12:01
לא ממליץ , אם יש לו במכון תזונאי ומאמן שהוא טוב אני דווקא ממליץ להתייעץ איתו ואפילו מעקב...
כאן בפורום כל אחד זורק שטות אפילו אם הוא לא יודע על מה מדובר בכלל...
בכל מקרה , נמרוד כבר ענה לך ואני חושב כמוהו , רק דבר אחד אני סותר -
תתחיל ממכונות , תבסס את התנועות = תתרגל אליהן.
לאחר פרק זמן קצר תוכל להתחיל לעבוד עם מוטות ומשקולות חופשיים...
(תרגילים מבודדים כמו כפיפות מרפקים למשל אתה כן יכול לעשות במשקולות חופשיים)

1. אין דבר כזה אליאב, עזוב אותך, כל המאמנים בכל המכונים נותנים תוכניות גרועות ולא מבינים בכלום בתזונה, מי שבאמת מבין לא ייעץ לו.
שיבנה תוכנית אימונים ותזונה לפי מאמרים בפורום הזה ובעוד כמה מקומות ולפני שהוא מיישם תוכנית שישלח אותה לפורום אימונים \ תזונה, זה תמיד יהיה הרבה יותר טוב.

2. אני מאוד חולק עליך, בחודשיים הראשונים יש עלייה מטורפת , אפשר לעלות גם 7 קילו בחודש, חבל לבזבז את ה'מכה' של ההתחלה על מכונות.
אומנם לא כדאי לעבוד בחודשיים הראשונים על rm1 בסקוואט.
בחודשיים הראשונים הייתי הולך על תוכנית fbw, לעבוד 70-80 אחוז מהמשקל המירבי ולא להגיע לכשל, אפילו לא להגיע ל2-3 חזרות לפני כשל, לעבוד לאט יחסית ולעבוד בטווח חזרות של 10-12.

eliran767
25-11-06, 12:23
תביא לי ביסוס שהמאמנים לא מבינים וכל מי שבחדר כושר?

אתה סתם מדבר שטיות בלי שום ידע.

כל המדריכים בחדר כושר יש להם הסמכה בניגוד אלייך אתה סתם מבלבל בביצים.

אליאב קרייסלר
25-11-06, 12:32
1. אין דבר כזה אליאב, עזוב אותך, כל המאמנים בכל המכונים נותנים תוכניות גרועות ולא מבינים בכלום בתזונה, מי שבאמת מבין לא ייעץ לו.
שיבנה תוכנית אימונים ותזונה לפי מאמרים בפורום הזה ובעוד כמה מקומות ולפני שהוא מיישם תוכנית שישלח אותה לפורום אימונים \ תזונה, זה תמיד יהיה הרבה יותר טוב.

2. אני מאוד חולק עליך, בחודשיים הראשונים יש עלייה מטורפת , אפשר לעלות גם 7 קילו בחודש, חבל לבזבז את ה'מכה' של ההתחלה על מכונות.
אומנם לא כדאי לעבוד בחודשיים הראשונים על rm1 בסקוואט.
בחודשיים הראשונים הייתי הולך על תוכנית fbw, לעבוד 70-80 אחוז מהמשקל המירבי ולא להגיע לכשל, אפילו לא להגיע ל2-3 חזרות לפני כשל, לעבוד לאט יחסית ולעבוד בטווח חזרות של 10-12.

1) דווקא לא , תלוי איפה אתה מתאמן... במכוני כושר שאני התאמנתי בהם היו כמה מאמנים שהם באמת לא מבינים כלום בפיתוח גוף אבל היו גם כמה טובים כמו : ליאור גניש שמתחיל לעבוד במכון שלי מחר , שי הררי מתחרה במר עולם , ליאור שנהב שיעלה להתחרות במר ישראל 2007 ...

2) אחי , הגוף צריך להתבסס , סהכ'' מנקודת ההתחלה אי אפשר להתחמק , תן לו לעבוד טיפה עם מכונות בשביל שיתרגל את התנועות , אחר כך שיתחיל לעבוד בצורה קצת יותר מאסיבית ,
זה כמו שתתן לבחור שמתחיל להתאמן גיינר... בשביל מה? שיעשה לעצמו תפריט , יתחיל לאכול כמו בן אדם קודם כל ויראה בדיוק איפה הוא עומד ,
כמו עם קריאטין - בשביל מה לדחוף סתם? תגיע לנקודה מסויימת שאתה נתקע , ואז תקח , יש המון עצלנים שפשוט אין להם כוח להתאמן ברצינות אז הם מתחילים עם תוספים...
אותו דבר עם סטרואידים , ילדים בני 16 מתחילים לי עם סייקלים , הם אפילו לא הגיעו לרבע של הפוטנציאל הטיבעי שלהם וכבר עושים שטויות שלא לדבר על הסכנות והתופעות לוואי...

עריכה : עושה רושם שאתה בחור שמבין עניין , ויחסית צעיר מאוד...
יש לך איסיקיו? (אני לא רוצה להתחיל לגלוש מהנושא בפוסט אז צור איתי קשר)
236157139

אליאב קרייסלר
25-11-06, 12:35

שטויות , הסמכה על מה שהם - ''מאמני כושר'' , כושר זה לא פיתוח גוף...

Psychopath
25-11-06, 12:37

אז אני אומר לך מניסיון שמאמנים בארץ (חלקם אם לא רובם) שווים לתחת בידע שלהם לעומת הידע של אנשים פה בפורום.
ואם אחד המאמנים יגיד לך שזה פורום של ילדים שלא מבינים מהחיים שלהם אז הוא לא מבין מהחיים של עצמו.

מניסיון בפורום הזה יש יותר מידע מכל מקום אחר.

Psychopath
25-11-06, 12:40
חח מה השטיות הלו
אם אתה מיתמן 4 פעמים בשבוע תעשה נגיד
A - B
\\ תתחיל 4 סטים של 10 \\
שזה אומר A = חזה - רגלים - יד אחורית\או קידמית - בטן
B = גב - כתף - יד קידמית או \ אחורית

ואתה צריך לאכול הרבה

אני דווקא הייתי ממליץ על חלוקה כזאת
A= חזה כתפיים יד אחורית
B= רגליים גב בייספס

Gamerrrrr
25-11-06, 13:19

בהצלחה לך!
תגיד לי מה זאת השטות רק מורכבים ובלי מכשירים??

חלאס לשחק אותה "אני בודיבילדר אני יעבוד רק חופשי אני אל יגע במכונה כי זה קקי"
אין בעיה עם מכונות ואין בעיה עם תרגילים מבודדים, פלייס לחזה לדומגא זה אחד מהתרגילים החזקים לחזה למשל.

amir harduf
25-11-06, 13:25
תגיד לי מה זאת השטות רק מורכבים ובלי מכשירים??

חלאס לשחק אותה "אני בודיבילדר אני יעבוד רק חופשי אני אל יגע במכונה כי זה קקי"
אין בעיה עם מכונות ואין בעיה עם תרגילים מבודדים, פלייס לחזה לדומגא זה אחד מהתרגילים החזקים לחזה למשל.

אני אוהב לעבוד אחרי דחיקת חזה (מוט חופשי)

על מכשיר דחיקת חזה... ולתת דרופ סט בסוף

נימרוד תפסיק לבלבל

Nimrod
25-11-06, 15:38
טוב תתאמנו ABCDEF עם 40 סטים לחזה, תסיימו את כל התרגילים המורכבים שיש , תעברו לכל מכונה שיש , ואז תעשו 20 סטים לבייספס.
ככה תגדלו.
אני מאמין בעבודה בab\fbw, עם 1-2 תרגילים לכל שריר, מה לעשות שבכאלו תוכניות אין מקום למכשירים. (כמובן שבזמן סייקל התוכניות שלכם עובדות, אבל רק בזמן סייקל).

1. בכל המכונים שראיתי והתוכניות שראיתי זה היה ככה.
עושה רושם שבאמת אצלך זה משהו מיוחד, לא שאני מעריך את הבאדי בילדרים האלו כמאמנים שצריך להקשיב לכל מילה שלהם, אבל בהחלט יש להם ידע.

2) תראה, בקשר לגיינר אני מסכים איתך, אבל זה לא דוגמה כי אני נגד גיינר מראש.
בקשר לקריאטין והסייקלים אני שוב מסכים איתך, גם לפי דעתי צריך להחכות ובהתחלה לאכול נכון ולהאט לאט לעלות קלוריות בתפריט ולהתקדם, אחרי שנה יש מקום לעוד תוספים ושיטות.

בקשר לאימונים, אני אומר שוב, אני לא אומר בחודשיים הראשונים לרדת מ8 חזרות או להתקרב לכשל או למשקל מירבי.
אבל לפי דעתי חשוב מאוד גם תוכנית למתחיל לשלב תרגילים מורכבים ביותר , שילמד את היציבה ואת התנועה, אבל להדגיש בתרגילים אלו מהירות איטית, משקל יחסית נמוך.
הטענה שלך שהגוף צריך ללמוד את התנועות וההרגשה - נכונה, אני מסכים איתה, שילמד לעשות את כל התרגילים המורכבים לאט, עם טכניקה מושלמת, שיעבוד על טכניקת נשימות (מתי לקחת אוויר ומתי להוציא), שלא יעבוד על לעלות משקלים, שיעבוד טווח חזרות 10-15.
בין זה לבין להתחיל עם מכונות יש מרחק, מעבר לזה שמי שמתחיל עם מכונות בלבד ככל הנראה שיעבור לדאמבלים אז הם יפלו לו באמצע התנועה, הוא יפספס את המומנט ואת הגדילה המהירה של ההתחלה.

האי סי קיו שלי:
207872697

HotChizzy
25-11-06, 15:41
יש מכשירים שהם זוועתיים, ויש כמה שאפילו מומלצים. (לרוב מכונות הקבלים טובות)

תתחיל להתאמן על כל הגוף, חלוקה Ab, לפי דעתי, Fbw יותר מדי עצים להתחלה.
אפשר לחלק את הab לפלג גוף עליון-תחתון ומשם כבר לראות איך אתה מגיב לאימונים.

Night_Wolf
25-11-06, 16:09
מזתומרת למקד את עצמך אחי?תעבוד על כל הגוף!
לפי התמונה אבל אתה צריך לתת דגש על הידיים שלך

P-a-n-1-c
25-11-06, 16:25
נמרוד מה 1-2 סטים לכל שריר מה אתה חי בסרט?

Gamerrrrr
25-11-06, 16:32
טוב תתאמנו ABCDEF עם 40 סטים לחזה, תסיימו את כל התרגילים המורכבים שיש , תעברו לכל מכונה שיש , ואז תעשו 20 סטים לבייספס.
ככה תגדלו.
אני מאמין בעבודה בab\fbw, עם 1-2 תרגילים לכל שריר, מה לעשות שבכאלו תוכניות אין מקום למכשירים. (כמובן שבזמן סייקל התוכניות שלכם עובדות, אבל רק בזמן סייקל).

אני מאמין שאתה לא גדל כמו שבנאדם שרוצה לגדול גדל, אני במהלך שנה וחצי השגתי הישגים שאנשים שמתאמנים הרבה יותר זמן ממני מתאמנים לא השיגו, אני התאמנתי עם אנשים שאתה אפילו לא ראית מסה כמו שלהם והם ממש לא עושים AB או FBW, והם לא רק מורכב עם הראש בקיר, אתה הולך ככה לפי העקרונות "אני הרדקור אני אהיה מר אולימפיה" ולא מגיע לשום מקום.

P-a-n-1-c
25-11-06, 16:34
אני מאמין שאתה לא גדל כמו שבנאדם שרוצה לגדול גדל, אני במהלך שנה וחצי השגתי הישגים שאנשים שמתאמנים הרבה יותר זמן ממני מתאמנים לא השיגו, אני התאמנתי עם אנשים שאתה אפילו לא ראית מסה כמו שלהם והם ממש לא עושים AB או FBW, והם לא רק מורכב עם הראש בקיר, אתה הולך ככה לפי העקרונות "אני הרדקור אני אהיה מר אולימפיה" ולא מגיע לשום מקום.

כל מילה בסלע!
:diractor:

Nimrod
25-11-06, 16:36
במקרה שלך גנטיקה במקרה שלהם חומרים.
מר אולמפיה ובאדי בילדרים על חומרים עובדים כמוך על ABCDEFGHIJK עם כל התרגילים שיש.
אני הולך לפי כל מיני עקרנות וכל מיני גישות.

panic לכל ה2000 הודעות שלך יש תגובה אחת - לך תקרא מאמרים יטמבל.

Gamerrrrr
25-11-06, 16:37
מר אולמפיה ובאדי בילדרים על חומרים עובדים כמוך על ABCDEFGHIJK עם כל התרגילים שיש.
עקרונות של מי? של איזה קוף שיושב בבית וכותב תוכניות אימונים?? עד שזה לא עובר במבחן המציאות זה לא שווה חצי שקל. תבין שאתה סתם מבזבז זמן וכסף על אוכל ומנוי לחדר כושר כשאתה בעצם טוחן מים.

pohdem
25-11-06, 16:57
תגיד לי רגע נימרוד, מאיפה באה לך הדעה שמכשירים זה לא טוב או משהו כזה שלא צריך לעבוד איתם?
בסס תשובתך.
תודה.

P-a-n-1-c
25-11-06, 17:11

panic לכל ה2000 הודעות שלך יש תגובה אחת - לך תקרא מאמרים יטמבל.

למה כי אני לא חושב שאם אתה בא למכון ועושה 2 סטים בלחץ והולך הביתה זה אפקטיבי?

אליאב קרייסלר
25-11-06, 17:43
נמרוד...
גם הבאדיבילדרים הכי מקצועיים שיש עובדים עם מכונות ולא רק עם דאמבלס...
וסמוך עליי שאני מכיר ויודע מספיק מפתחי גוף ברמה אמיתית בשביל לומר לך את זה.

נ.ב - 90 אחוז מהגדילה שלי אני השגתי באמצעות Abcd , ככה ש...בפועל התוכנית עובדת מצויין

uzi
25-11-06, 18:38
תגיד לי רגע נימרוד, מאיפה באה לך הדעה שמכשירים זה לא טוב או משהו כזה שלא צריך לעבוד איתם?
בסס תשובתך.
תודה.

אף פעם לא שמעתי שמכשירים זה לא טוב... :huh:

HHHEELLBBOOYY
25-11-06, 19:12
הנה תמונה מנקוודת ההתחלה שלי לפני חודשיים (עכשיו היידים יותר מפותחות)

אשמח לדעת על איזה חלק עלי למקד את עצמי יותר

http://img236.imageshack.us/img236/4778/okkkkkkkkkkwc5.jpg

תודה רבה
אשמח לתגובת

הכל

הההככלל